Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) Milestone2 válasza coilos (#12250) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nameless közel 2 hete nem adott ki frissítést L9-re.
2 oka lehet:
-Leálltak, vagy komolyabb gond akadt.
-5.0-án dolgoznak.

Remélem ez utóbbi.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12252) coilos válasza Milestone2 (#12251) üzenetére


coilos
csendes tag

Samsungra s3-ra készült 5.0.1 ,remélem nekünk is jut valami !

(#12253) Milestone2 válasza coilos (#12252) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Már van 5.0.1 és 5.0.2 is.
Oldalamon megtalálod.
Custom.
Gyári biztosan nem lesz.
Vagy kimondottan Nameless-re gondolsz?
Sajnos az L9-es fejlesztő kiszállt.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12254) coilos válasza Milestone2 (#12253) üzenetére


coilos
csendes tag

Nameless féle lollipop van s3-ra,talán készítenek lg-re is,remélem ezért álltak le a fejlesztéssel 4.4.4-ről!

(#12255) prannk válasza prannk (#12249) üzenetére


prannk
őstag

Ez mi akar lenni?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12256) prannk


prannk
őstag

I had massiv pervormance problems too. Than i deaktivated all all kernel features in Trickster mod and use ondemand governor. Now it runs smooth but a little bit battery drain.
i turned Intelli-plug, Multicore power Saving and (dyn) fsync off.
I miss governor Hotplug best governor
i cant set the max GPU freq. after changing in trickster mod it falls back to 384MHz...

Én ebből semmit nem értek és semmit nem is találok... :F

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12257) prannk válasza prannk (#12256) üzenetére


prannk
őstag

Ja hogy ez egy program :D

De értékeket n em írt,meg hogy mire kell állítani.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12258) Milestone2 válasza prannk (#12257) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sosem szerettem a TricksterMod-ot.
Nekem elég a CPUMasterPro.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12259) coilos


coilos
csendes tag

Kijött az új Resurrection Remix LP v5.2.5!

(#12260) Milestone2 válasza coilos (#12259) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen. Most lettem kész a belakással. Link

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12261) Storms


Storms
őstag

A legújabb gyári V20p firmware-t hogy tudom feltenni telefonra? Most V20h van rajta.

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#12262) Storms


Storms
őstag

Hát rájöttem magamtól is azért. De azt nem értem hogy ebbe a programba miért van annyi kérdőjel meg fura betűk...? (LG Flash Tool 2014)

De végülis felment rendesen...

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#12263) Milestone2 válasza Storms (#12262) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én válaszoltam, csak eltűnt szerverhiba miatt, és indulnom kellett nem tudtam újra megírni…
Sok újdonságot nem fogsz találni benne.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12264) passat77


passat77
tag

Sziasztok!
Erről a romròl tudunk már valamit :http://forum.xda-developers.com/optimus-l9/development/rom-ownromv2-0beta-t2983382

(#12265) Storms válasza Milestone2 (#12263) üzenetére


Storms
őstag

Hát semmit nem vettem észre. zárt BL-re milyen romokat tudok tenni? Ebben tudnál segíteni?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#12266) Milestone2 válasza Storms (#12265) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Olvasd el a zöld avatar fejem alatti blogot.
Egy db CM9 rakható zárt BL-re, de az nem jobb mint a gyári v20P… 😩😫😓😡

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12267) Milestone2 válasza passat77 (#12264) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Megnézem.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12268) Storms válasza Milestone2 (#12266) üzenetére


Storms
őstag

És ez? [link]

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#12269) Milestone2 válasza Storms (#12268) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Valami nem stimmelt vele, ezért nem került be az összefoglalómba…

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12270) Milestone2 válasza passat77 (#12264) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egyenlőre elolvasva s még nem telepítve, az RR-t fejleszti tovább, hogy a nagyobb appok is menjenek. Cserébe még kicsit laggos és nincs vibráció.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12271) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Semmi extra.
Nincs különbség az RR-hez képest nálam.
Nyilván vibráció nincs ezt leírták.
Akkuidő nagyon hasonló.
Beállítások menü nyilván különböző.
Mondjatok olyan programot ami nem működött RR-n, hogy megnézzem ezen megy-e…

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12272) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Sziasztok! Váltani készülök az LG legújabb zászlóshajójára a G3-ra. Véleményetek van róla? Voltam Media Markt-ba megnyomkodtam de le volt zárva sok funkciót nem lehetett elérni. Néha meg-megröccen a telefon egy két animációnál például (kilépsz az összes alkalmazásból például) de amúgy egész gyors. Olvasgattam a saját fórumát a telefonnak ott írták a frissítésekkel ez azért javult sokkal jobban "smooth" a rendszer. Sajna nem tudtam megnézni milyen szoft fut rajta mert a beállításokat nem lehet elérni :(

LG G3

(#12273) Milestone2 válasza H.Bencike (#12272) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bencike, én a helyedben SOHA többé nem vennék LG-t, az LG utál téged! ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12274) H.Bencike válasza Milestone2 (#12273) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Hát Milestone régebben az LG elhordtam minden gagyi undorító gyártónak a barátaimnak, most meg mondom nekik hogy G3... Kicsit se néznek hülyének :DD :))
Igazából a Nexus 5 szóba jöhetne csak annak nincs semmi telefon formája nem tetszik az a stock android rajta. Olyan sötét az egész telefon.
Samsung-ról megvan a véleményem de nem fejtem ki mert ha idetéved valami Samu fan dádát kapnék tőle :DD

LG G3

(#12275) Milestone2 válasza H.Bencike (#12274) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egy dolognak olvass utána, mivel Te is kísérletező jellem vagy. Könnyen nyitható-e a BL egyáltalán kell-e BL-t nyitni a customozáshoz... Innentől kezdve, ha ezek nem fognak akadályozni, mint az L9 esetében, akkor bátran G3...ha ugyanolyan zárt, akkor nem...

Én elmentem kínai vonalra (Redmi Note) teljesen elégedett vagyok és SZABAD...azt csinálok vele amit akarok, mert megtehetem, nem a gyártó döntötte el helyettem, hogy megtehetem-e...

Vegyél bármit, amit csak akarsz és légy vele elégedett!!! Ez a lényeg, nem a név...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12276) H.Bencike válasza Milestone2 (#12275) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Ennek már az elején utánajártam úgy kezdtem a dolgot. Viszont teljes értékű bootloader unlock erre sincs csak valami bootloader megkerülős TWRP de ezzel is lehet simán telepíteni custom romokat.

-FreaK- "...igazából nincs is kinyitva a bootloaderünk, hanem ez egy megkerülés csak, vagyis a TWRP-vel flashelhetőek a romok ha megfelelően patchelték őket, de ennyi."

Ezzel egyet értek ugyanis én is mindig azt mondtam hogy nem másnak veszek telefont hanem magamnak :)

LG G3

(#12277) sleen válasza H.Bencike (#12276) üzenetére


sleen
tag

Nemrég lecseréltem az L9-et Sony Xperia Z2-re.

Túl azon, hogy nyilván gyorsabb, szebb, stb. --> Telekomtól független és nyitott bootloaderrel érkezett.

Köszönjük LG...

(#12278) sleen válasza sleen (#12277) üzenetére


sleen
tag

Korán örültem.
Nem nyitott ennek sem a bootloadere, csak nyitható. Kicsit hülyén van a szervíz menüben...

Sebaj, akkor nyitjuk.. ;]

(#12279) Milestone2 válasza sleen (#12278) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sok szerencsét hozzá.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12280) passat77


passat77
tag

Tudjátok mit nem értek? Szidjátok ezt a szerencsétlen l9-t, DE valaki belegondolt màr, hogy hàny féle rom is talàlható a mi kis szutykunkra? Kezdve: ICS, JB, LP :)
Na akkor ezért a pénzért egy több mint 2 éves telefontol ez nem is olyan rossz! Hogy a boot loader-e zàrt volt szerintem lényegtelen. Aki ügyes volt az ezt megtudta oldani és màr is kisérletezgethetett a romokal, velem egyetemben.....
Nekem soha semmi bajom nem volt a telefonnal közel 2 év alatt, pedig napi szinten fúrtam faragtam, vakolat hullott a zsebembe, miközben a zsebemben volt.Pàrszol esőben meg-meg àzott a kezemben. Padlàson porba, közetgyapotba ejtettem. Még egyenlőre bírja, nem recseg a hangszórója. A kijelzőm is karc mentes. Pedig kapott hideget, meleget.....
Úgyhogy gondoljuk àt az LG-t soha ne vegyünk többet gondolatot! Lehet csak én vagyok az egyetlen aki elégedett volt ?.... :)

[ Szerkesztve ]

(#12281) Milestone2 válasza passat77 (#12280) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az aki ügyes volt nem igaz.

Aki szerencsés volt!

És a SOHA többé az én magánvéleményem.

Amellett, hogy ma is elégedetten használom.
De csak mert szerencsém volt a nyitásnál.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12282) H.Bencike válasza passat77 (#12280) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Itt nem arról van szó hogy LG egy rossz gyártó mert csak meg kell nézni a TV-k között is jókat alkot és elég sok piacra "beírta" magát.
Itt csupán csak arról van szó hogy számunkra nem elég felhasználó barát. A HTC a garanciáért cserébe kiadja a bootloader nyitó kódját persze rendes leírást is adnak hozzá.
Mint olvasod más gyártó már eleve úgy adja a készüléket hogy nyitva a bootloader. Nyilván ez csak nekünk fontos akik ROM-okkal szeretnének kísérletezni. Én is szeretnék csak nem tudok és ez idegesít nagyon. De már kezdem megszokni a bezártságot talán már nem is hiányzik annyira a folytonos ROM illetve kernel csere.
Most nézem hogy van Official Stable CM ROM az l9-re

LG G3

(#12283) passat77 válasza Milestone2 (#12281) üzenetére


passat77
tag

A szerencsében lehet igazad van! Sokaknak megugorhatatlan volt a bl nyitàs :( Bevallom màr fogalmam sincs arrol, anno én hogy is nyitottam ki. De a lényeg, hogy sikerült :)

(#12284) Milestone2 válasza H.Bencike (#12282) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Utolsó mondatodra:
Mikori kiadás? Link?
:DD

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12285) Milestone2 válasza H.Bencike (#12282) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát Bencike, a hivatalos oldalon nekem nem jön elő CM11 az L9-hez…

Te hol láttad, találtad, olvastad?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12286) H.Bencike válasza Milestone2 (#12285) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Ja bocsi én csak felmentem a CyanogenMod oldalára amit ide betettél és ott láttam a Stable CM10 romot. KitKat meg gyáriban is jöhetne nehogymár egy Dual Core ne bírja el a KK-t.

LG G3

(#12287) Milestone2 válasza H.Bencike (#12286) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azé' még figyel(l)ek. ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12288) droidforever válasza H.Bencike (#12286) üzenetére


droidforever
tag

Neked kell eldonteni,hogy melyik tetszik a legjobban,anno l9-rol valtottam xperia z-re amit nem bántam meg,a z-t meg lecsereltem z3-ra,gyárilag független és nyitható a bootloader.sokan szidják a g3-at az akadasok miatt!ha van lehetőséged akkor tapizz meg a konkurencia vmelyik modelljet és csak utána dönts,nehogy megband!

(#12289) H.Bencike válasza droidforever (#12288) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Voltam Győrben az Árkádban itt megtalálható mind a 3 'nagy" szolgálató üzlete de sehol sem volt kirakva HTC One M8, vagy Nexus 5. Csak a Media Markt-ban találtam meg a G3-at illetve a S5-öt illetve ugyan ezeket a T-nél. Úgyhogy sajnos nem lettem előrébb.

LG G3

(#12290) Storms


Storms
őstag

Üdv!

Valaki le tudná írni, hogy zárt BL-re hogy tudok custom romot tenni? Zárt BL-re hogy tudok CWM-et rakni ?
Csak a CM9 van zárt BL-re? Semmi más ami jobb mint a gyári? Mert engem nagyon idegesít hogy a beállításokba is fehér a háttér....Az alkalmazások hátterét se lehet feketére állítani ....

[ Szerkesztve ]

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#12291) Milestone2 válasza Storms (#12290) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Blogomban le van ugyan írva, de itt az eredeti oldal, ahol a fejlesztő megosztotta.

Zárt BL-re csak secondary recovery rakható. De ez is le van írva.

Hidd el, nincs más! Nálam jobban talán nem tudja más...

Vagy a BL nyitás, ami most elég tré arányt mutat, talán minden tizedik nyitás sikeres , szerintem az LG sem hülye, monitorozzák a BL nyitási metódusokat és védekeznek ellenük...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12292) Milestone2 válasza Storms (#12290) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Telepítés zárt bootloaderű készüléknél

1. Rootold a készüléked LGPwn, VRoot, KingoRoot vagy Impactor segítségével ([e-url=http://logout.hu/bejegyzes/milestone2/lg_optimuus_l9_lgp760_legujabb_root_metodus.html:38r6didz]leírás itt[/e-url])
2. Telepítsd a SuperSU vagy a SuperSU programot
3. Ha már működik a root jogod, telepítsd a BusyBox vagy a BusyBoxPro programot
4. Indítsd el a BusyBox-ot és várd meg míg 100%-ra ér, majd nyomd meg az install gombot. Sikeresen telepedett ha kiírja a végén, hogy sikerült.
5. Töltsd le ezt a fájlt: [e-url=http://d-h.st/IG5:38r6didz]L9RecoveryInstaller_1.5.0.apk[/e-url]
6. Telepítsd az L9RecoveryInstaller-t.
7. Indítsd el a L9RecoveryInstaller_1.5.0.apk-ot
8. Nyomd meg az Install/Update Recovery gombot
9. Nyomd meg a CWM ICS/JB (Stable) menüpontot
10. Klikkelj a Yes-re, Install Recovery, készen vagy. (Ez a legmagasabb verziószámú CWM amit a telefonod gyári kernele elbír!!! Ne próbálj magasabb verziószámú kernelt ráflesselni!!! Régebbit lehet, de azt minek?)
11. Kapcsold ki a készüléked
12. Kapcsold be és az LG logo megjelenése után amikor a LED-ek villognak, nyomd meg és tartsd nyomva a hangerő LE gombot. Csak akkor engedd el, mikor már bent vagy a Recovery-ben. (Ha bent vagy már telepíthető ez a ROM zárt bootloadernél is)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12293) Milestone2 válasza Storms (#12290) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A fenti leírás a másodlagos recovery-ről szól.
CSAK KÉRLEK VIGYÁZZ!
ELŐBB OLVASS, TUDAKOZÓDJ, KÉRDEZZ.
UTÓLAG SOK ÉRTELME NINCS A JAJGATÁSNAK…

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12294) Storms válasza Milestone2 (#12293) üzenetére


Storms
őstag

Köszi a leírást. :R :R Egyszerűnek tűnik, azthittem bonyolultabb lesz. Kár hogy csak a CM9 van zárt BL-re.

Az miért van hogy rádugom a gépre a telót és egy idő után a sajátgép/LG-P760-ból eltűnik minden? (SD kártya, Belső memória), pár percig ott van aztán meg mintha lehúztam volna a gépről a telót, pedig nem mert töltődik. Csinálta ezt a múltkor is már mikor zenéket másoltam rá egy idő után megszakadt , kiírta hogy nincs csatlakoztatva az eszköz vagy nem válaszol. :F

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#12295) Milestone2 válasza Storms (#12294) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az nem egészséges jel!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12296) KPistike válasza Storms (#12294) üzenetére


KPistike
aktív tag

Üdv!

Személy szerint az adatkábel valamelyik középső erére (DATA+, DATA-) gyanakszom, mint hibaforrásra - legalábbis az Általad leírt jelenség ezek valamelyikének kontakthibájára utalnak.
Persze, ezt csak látatlanban tippelem, mivel nem tudom, volt-e lehetőséged másik kábellel is megnézni a kapcsolatot.

Szerk.: Nálunk némely USB 2-es külső meghajtó gyári kábelével volt hasonló jelenség, vettünk hozzá másikat olcsóbb hibakezelésként, és szerencsére bejött.

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#12297) mrazgabor


mrazgabor
tag

Hali az mitől lehet hogy hálozati töltőről tőltve inkább merül (többel is próbáltam) de adatkábellel pc-n tőlt.
Kitkat van a készüléken.
Köszönöm előre is :R

(#12298) Milestone2 válasza mrazgabor (#12297) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Miért említed a KK-t?
Más ROM-on tölt a hálózati?
Szerintem csak a töltő romlott el.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12299) mrazgabor válasza Milestone2 (#12298) üzenetére


mrazgabor
tag

csak odaírtam :DD
Amúgy 3 tőltővel próbáltam már

(#12300) Milestone2 válasza mrazgabor (#12299) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor nem tom…

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.