Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) prannk válasza Milestone2 (#12398) üzenetére


prannk
őstag

A multkorival se tudtam hivni meg ossze vissza fagy.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12402) Milestone2 válasza prannk (#12400) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mert ~szerintem~ jobb mint a Nameless.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12403) prannk válasza Milestone2 (#12402) üzenetére


prannk
őstag

Akkor felrakom artas cm11 et. Mert a gyarit 2 szer toltom 1 nap...

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12404) Milestone2


Milestone2
nagyúr

RESURRECTION_5.3.3_Android 5.0.2_ver2015-02-04=244MB NEW WIFI
RESURRECTION_5.3.3_Android 5.0.2_ver2015-02-04=244MB OLD WIFI

Az utolsó fejlesztő aki még dolgozik L9-re.

MOKEE fejlesztése úgy tűnik leállt. Január 31-én kiadtak egy Hystorical Release-t és azóta semmi.
NAMELESS fejlesztése már tavaly megállt.

:(((

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12405) prannk válasza Milestone2 (#12404) üzenetére


prannk
őstag

Mi az hogy new wifi?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12406) Milestone2 válasza prannk (#12405) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most a wifi driverrel (is) variált Rammar. Meghagyta azt a változatot is ami a régi drivert használja. De csinált egy szerinte jobbat is. Mindenki kipróbálhatja melyik a jobb.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12407) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Az új WiFi drivereset próbáltam ki, nekem remekül működik benne minden.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12408) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Rammar515 létrehozott egy új CM12-es ROM-ot.
Letölthető.
Ami biztosan nem megy: Bluetooth hanghívás, MMS, nagyon lassan ébred fel a képernyő bejövő hívásnál.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12409) prannk


prannk
őstag

Mi az istenért csinálja azt az artas cm11 es rom,hogy bebuggol az óra? Beállítok 7 órára ébresztőt és nem ébreszt. Amikor kioldom meg jön az értesítés,hogy elmulasztott ébresztő. Reggel negyed 10 kor 23:50 perc van... Az az idő amikor utoljára lezártam a telefont. Már másodszor fordult elő.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12410) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Rammar515 dolgozik:

CyanogenMod12_Android 5.0.x_ver2015-02-09=255MB
PA GAPPS_ver2015-02-08=37MB

RESURRECTION_5.3.4_Android 5.0.2_ver2015-02-09=250MB

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12411) prannk válasza Milestone2 (#12410) üzenetére


prannk
őstag

Csak egy vmit nem értek. Osztársam samsungján hasít a lollipop. Még úg yis ha facebook+ chrome+mellette fut egy játék. Mégse akad be. Pedig ugyanaz a hardver.. Milyenkén meg egy chrome kiakasztja a rendszert. :F

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12412) Milestone2 válasza prannk (#12411) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Öregek vagyunk "mi" már...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12413) prannk válasza Milestone2 (#12412) üzenetére


prannk
őstag

Majd ezt a cm12 öt kipróbálom egy pár frissítés múlva.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12414) coilos


coilos
csendes tag

Valaki mondja már meg hogy miért van az hogy az RR meg az uj cm12-n is "Hívás nem indítható"üzenet fogad kimenő hívásnál!

(#12415) Milestone2 válasza coilos (#12414) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nálam nem. Én tudok hívni és fogadni is.
Már régebben sem értettem, miért mǔködik nekem másként, mint nektek...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12416) prannk válasza coilos (#12414) üzenetére


prannk
őstag

Nekem is ez van. Rakat hulladék mind a 2 rom.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12417) Milestone2 válasza prannk (#12416) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem a ROM a hulladék.
A készülék.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12418) LilProphet90 válasza LilProphet90 (#11286) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Sziasztok! Ismételten problémám lenne a vén L9-essel. Pár napja a képernyő bekapcsolása után napi 2-3x fogja magát, és újraindul. Az 5. alkalommal pedig már nem bootol be. Stock+experienced kernelt (OC nélkül) használok jó pár hónapja, eddig nem volt vele semmi ilyesmi. Ráadásul azóta 2x újrahúztam LG Update Tool-lal, úgy, hogy minden letörölt a készülékről, tehát gondolom hardverhibáról lehet szó. Vagy esetleg próbálkozzak meg másik ROM-mal? KitKat-ből melyiket javasoljátok leginkább, Artas-ét?

Illetve, ha hardverhiba, 2013. júniusi vásárlású a készülék, tehát elvileg van még rá 4 hónap LG garancia, ez esetben elég a garanciajegy? A számla már nem tudom, merre lehet. Köszönök előre is bármilyen segítséget.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#12419) Milestone2 válasza LilProphet90 (#12418) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha custom ROM van rajta, vagy látható rootolás, bootloader nyitás nyomok és egy szőrös szívű hozzáértő szervízes, akkor nem kell garanciajegy, mert úgy is elvész.

Igen, ki lehet próbálni egy másik ROM-ot (ugye csakis nyitott bootloaderrel - kivéve egy CM9 van ami zárt BL-re feltehető - leírás a nevem alatti blogban.) Mondjuk pont Artas ROM-jai különleges TWRP-t igényelnek és ott elég egy hibás billentyűkombináció nyomás és máris húzhatod újra az LG Update toollal.

A nevem alatti L9-es blogban a legfrissebb Lollipopot próbáld ki. CWM-mel, Philz-zel és TWRP-vel is telepíthető.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12420) LilProphet90 válasza Milestone2 (#12419) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Köszi a tippet. Garival tavaly se volt gond, fastboot-tal kiütöttem a Bootloader: unlocked feliratot download mode-ból, gyári recovery stb. Próbálkozom pár napig alkalmazások nélkül, hátha valamelyiket nem szerette a telefon és amiatt, aztán ha nem megy, az általad linkelt ROM-ot, ha az sem segít akkor gari. Köszi a segítséget.

Amúgy amiket eddig próbáltam 5.0 ROM-okat, szörnyen lassúak voltak, főleg nagyobb alkalmazások használatakor. Sikerült ezen azóta valamit javítani?

szerk: olvasgatom a blogod, hasznosak a bejegyzéseid, köszi! Artas-féle TWRP-vel én is rendesen befürödtem (fastboot mód miatt), úgyhogy külön köszönet az itteni eligazításért!

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#12421) mrx1212


mrx1212
tag

"Valaki mondja már meg hogy miért van az hogy az RR meg az uj cm12-n is "Hívás nem indítható"üzenet fogad kimenő hívásnál!"

Nekem is ez van!!!!

Nem lehet hogy a Baseban verzióhoz van köze esetleg??????????
Az miatt lenne???

Nekem V20h (lett nyitva) és azon van!

Akiknek esetleg hívás problémátok van a romoknál esetleg nem néznétek meg hogy nektek min van????

(#12422) Milestone2 válasza mrx1212 (#12421) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egy biztos. Nekem v20p basebandon mǔködik.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12423) Milestone2


Milestone2
nagyúr

CM12 by Rammar515 5.2.13 - mai kiadás

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12424) prannk válasza Milestone2 (#12423) üzenetére


prannk
őstag

Jól van. Még legyen 1-2 frissítés és akkor megpróbálom.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12425) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Újabb friss ROM az L9 - CM12 by Rammar515 szériában.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12426) prannk válasza Milestone2 (#12425) üzenetére


prannk
őstag

Aztán megbaszhatjuk ha nem tudunk hívni vele.. :K :W Pont amire elsősorban kellene arra nem jó. :))

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12427) Milestone2 válasza prannk (#12426) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hozzáteszem, neked!
Sehol máshol, sem az XDA-n, sem az orosz fórumon, nem találkoztam még a Te hibajelenségeddel Prannk mester.

Lassan veszek az L9 készülékre egy rózsaszín vagy valami csajos hátlapot és odaadom lányomnak, mert már nagyon szenved a használhatatlan Optimus L5-II készülékkel (na annál nagyobb szart még tényleg nem láttam...)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12428) prannk válasza Milestone2 (#12427) üzenetére


prannk
őstag

Az utobbi hszekben is található 2-3 személy aki nem tud hivni. Akkor csak a magyarok nem tudnak hivni.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12429) Milestone2 válasza prannk (#12428) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:DDD Én nem lenni madzsar...érteni Te mond mit... :DDD

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12430) mrx1212 válasza prannk (#12428) üzenetére


mrx1212
tag

Neked mi a Baseband verziód?

(#12431) Milestone2 válasza mrx1212 (#12430) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Péééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12432) prannk válasza mrx1212 (#12430) üzenetére


prannk
őstag

Igen péééé

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12433) Milestone2


Milestone2
nagyúr

5.2.15 CM 12 ROM

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12434) prannk válasza Milestone2 (#12433) üzenetére


prannk
őstag

Emlitsd meg a kollegának hogy a magyarok nem tudnak tslefonálni :K

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12435) vinibali


vinibali
őstag

sziasztok.
pár napja újítottam be egy nagyon szép P760-ast, amin V20o-volt. sehogy sem sikerült nyitni a bootloadert, másokhoz hasonlóan csak újraindul. valami tipp mivel próbálkozhatnék még meg? próbáltam v10a-t, ahol nincs ellenőrző lehetőség a hidden menüben, de root és telepítős apk-val felmegy a cwm is rá. V20B van most rajta, de ugyan ezzel szívok. már kis túlzással az egész topikot végigolvastam...

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#12436) H.Bencike válasza vinibali (#12435) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Én vagy 1 éve próbáltam már kinyitni a bootloadert de nem sikerült. Próbáltam egy csomó szoftver verzión hátha de semmi. Volt akinek elsőre kinyílt a bootloader, olyan is akiknek pár próbálkozás után nyílt ki. Ja és nincs összefüggés melyik nyílik és melyik nem.

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#12437) vinibali válasza H.Bencike (#12436) üzenetére


vinibali
őstag

fasza :F
esetleg próbálkozás az omapos uboottal?

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#12438) H.Bencike válasza vinibali (#12437) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Őszintén mondva nem igazán emlékszem arra hogy megpróbáltam volna ilyet. Be tudnád linkelni?

LG G3

(#12439) vinibali válasza H.Bencike (#12438) üzenetére


vinibali
őstag

nem csak kimondottan rád gondoltam, hanem bárkire aki próbálta már ezt :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#12440) prannk válasza vinibali (#12439) üzenetére


prannk
őstag

Én már csináltam. Próbáld ki.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12441) vinibali válasza prannk (#12440) üzenetére


vinibali
őstag

és valami történt?

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#12442) prannk válasza vinibali (#12441) üzenetére


prannk
őstag

Nem. De neked lehet fog.

[link] Nekem a fastboot ügyködéssel nyílt ki

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12443) vinibali válasza prannk (#12442) üzenetére


vinibali
őstag

fastboot módban indítottad és aztán?

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#12444) prannk válasza vinibali (#12443) üzenetére


prannk
őstag

[link]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12445) vinibali válasza prannk (#12444) üzenetére


vinibali
őstag

annyi a baj a leírással, hogy amikor elindítod fastboot módban, nem lehet neki adni "adb reboot oem-unlock" parancsot, mert fastboot módban van a telefon. vagy olyankor várni kell amíg újraindul magától normális módban? mert persze fastboot flash recovery recovery.img parancs fut, csak zárt BL-lel az még nem elég :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#12446) Milestone2


Milestone2
nagyúr

"...Na kb. 3 hét kín szenvedés után megoldottam nagy nehezenBootloader UNLOCK!!!!!!! (V20c)
Végül is ezen leírás alapján sikerült: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2221102
Már próbáltam így pedig többször de nem sikerült! (Az hogy sima parancssorba beírtam eddig hogy Adb devices és fel is ismerte a telefont az kevés!!! Az adb reboot oem-unlock parancsra pedig mindig csak újraindult a teló és kész nem történt semmi ) A lényeg az a sz..r DOS parancs soros futtatás azon bukik vagy dől el hogy nyílik e vagy sem szerintem. A feleségemet kérdeztem aztán ő vágta hogy amit csinálok az úgy nem jó (régen tanulta ezt a Dos-os sz..rt) Mutattam neki hogy mit szeretnék és végül is ő oldotta meg!!!!!!! Leírom pontosan lépésről lépesre..."

"...Akkor leírom hogy nekem hogy sikerült megoldanom a Bootloader nyitást
remélem másnak is sikerül
Először is V20h voltam így vissza raktam v20c -re
Ezen leírás alapján próbálkoztam:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2221102&highlight=v10
Innen letöltöttem az "Android.zip " csomagot
(Download Android.zip and extracted anywhere on computer, preferably C drive. The folder
"C:\Android" will be created with all necessary files.)
Kicsomagolás a "C" meghajtóra (közvetlen a C - re kapunk ugye egy Android mappát ne tegyük plusz mappába!)
Start menü futtatás Parancssor rendszergazdaként
(Na nekem eddig azért nem sikerült mert itt próbáltam így beírni hogy "adb devices" látta is a telót
(sok szám utána pedig devices) utána pedig ugy jött az "adb reboot oem-unlock" és a
telefon csak újra indult és ennyi )
Tehát be kell lépnünk a kicsomagolt Android mappába
Amit most láttok a gépen az így néz ki : C:\Users\xxx>(az xxx helyén a felhasználó nevetek van)
A sorrend:
C:\Users\xxx>
C:\Users\xxx>cd\..
C:\>
C:\>cd\Android
C:\Android>
C:\Android>adb devices
C:\Android>adb reboot oem-unlock
És nekem a telefon egyből újraindult ahogy az már le van írva (Hangerő fel) újraindít és ennyi
Nekem így lett jó remélem másnak is tudtam segíteni
bubus66 természetes ha jelzik hogy így másnak is jó nyugodtan beírhatod az oldaladra…

Idézet másoktól. Akiknek sikerült.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12447) prannk válasza vinibali (#12445) üzenetére


prannk
őstag

utána újraindítod.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#12448) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Bár nekem sose volt vele bajom a tárhely szűkösségét kivéve, végigtoltam vele a 2 évet, (most is olyan mintha most vettem volna ki a dobozból vigyáztam rá) most megy a szekrénybe a dobozba az L9, átadta helyét a Note4-nek. Köszönöm a topiclakóknak a tanácsokat, és a türelmet a néha bugyuta kérdéseimhez. Leljétek továbbra is örömötöket benne 😊

(#12449) Scuba05


Scuba05
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
A párom L9-esén folyton bekapcsol a Bluetooth, WiFi-n főleg, de
anélkül is.
Az enyémen nem, neki a V20H nekem még a 20b van fent.
Amióta a Szókereső játék lett rárakva azóta ilyen, de csak az övével.
Már próbáltam kilőni a Bluetooth-ot a futó alkalmazások és a gyorsítótári folyamatok
közül mindig visszajön.
Tudtok valami megoldást a játék törlése nélkül-esetleg ugyanezzel a ROM-al-?
Egyszer már frissítettem a LG Support Toll-al, de utána is csinálja.
A Bluetooth-ot egyáltalán nem használja, akár ki is lehetne lőni, ha engedné.
Köszi előre is.

(#12450) Bayka


Bayka
újonc

Sziasztok!
Van nekem is egy ilyen L9 P760 a progik kezdtek leállni, ezért gondoltam egy újrainditás segit :DD, de nem igazán sőt újra sem indul, a következő üzenet jelenik meg:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Secure booting unsuccessful
Cause:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sok 100 próbálkozásra sikerült kb 2x újra inditanóm, de egy ideje semmi!
Mit tegyek? Tud valaki segiteni? :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.