Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) f(x)=exp(x) válasza muzsi19 (#2398) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A harmadik kérdésedre tudok csak válaszolni. Szerintem csinálj egy biztonsági mentést a gyári programmal az SD-re (nem értem hogy a belső tárhelyet miért ajánlja fel, de arra NE tedd) + PC Suiton is egy mentést. Ezután frissítsd, és hogyha valami gond lenne csinálj egy Hard Resetet, majd állítsd vissza a mentésedet. Szóval ha nem akarsz mindenáron HR-t, akkor így csináld meg. :)

Kucpet: nekem teljesen eltűnt. :F Eddig is csak a fórumoknál jött elő, viszont mostmár teljesen eltűnt. :C Milyen böngészőt használsz? (Én dolphint)

(#2402) Kucpet válasza f(x)=exp(x) (#2401) üzenetére


Kucpet
csendes tag

Chrome. De nem böngészőnél jön elő leginkább, sőt ott talán még nem is láttam. Gmail app-ba levél írás közbe látom a legtöbbet. :F

[ Szerkesztve ]

(#2403) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Brutál lett az akkumulátor idő. :C
Most zenét hallgattam: 4,5 óra alatt 8%-ot merült. :Y

[ Szerkesztve ]

(#2404) dartmol2


dartmol2
tag

Sziasztok. Ma feltettem tolteni a tabletet. Wifi ki volt kapcsolva, es amugy sem volt net a kozelben. Miutan bekapcsoltam a kijelzot ez a kep fogadott:

Valaki tapasztalt már hasonlót?
(4.4-es android)

[ Szerkesztve ]

(#2405) f(x)=exp(x) válasza dartmol2 (#2404) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Amikor PC Suiton frissített ez a kép volt a telepítés végéig. Sikerült kilépned belőle? (Ez a dowload mód.)

(#2406) dartmol2 válasza f(x)=exp(x) (#2405) üzenetére


dartmol2
tag

Hmmm érdekes.. Én OTA-n frissítettem, ott nem volt ilyesmi.
Amúgy újraindítottam az eszközt, ami megoldotta a problémát. De teljes rejtély, hogy miért csinálta.

(#2407) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok a masináért az 79.900 Ft jó ár?
G Pad pariban van a Samsung Tab 3 10.1-el, vagy sokkal jobb a LG?

(#2408) f(x)=exp(x) válasza SG3rg0 (#2407) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Sokkal jobb a G Pad. Mind hardverben, mind szoftverben. Jó ár érte, jelenleg 8"-on bestbuy. :)

(#2409) adrian94 válasza f(x)=exp(x) (#2403) üzenetére


adrian94
őstag

Csak zenét hallgattál 4,5 óra alatt -8 % az nem rossz :)

(#2410) f(x)=exp(x) válasza adrian94 (#2409) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Azért írtam. :) :))

(#2411) Vincent71


Vincent71
csendes tag

Sziasztok. Friss tulaja lettem én is egy ilyen gépnek. Kérdésem lenne: Hogy lehet az LG Smart World-be, vagy mibe regisztrálni? Regisztráltam már mindenhol, lg honlapon, termékregisztrációnál, cloud-nál, de sehogy nem tudok onnan semmit letölteni.
Tudjátok, ez az ahol témák, és egyéb spec tab-os cuccok vannak fennt.

(#2412) adrian94


adrian94
őstag

Hol lehet kikapcsolni ,hogy a főgombok érintésére ne rezegjen a tablet? Eddig nem rezgett, egyszer csak elkezdett magától... Amióta frissítettem 4.4re azóta nekem csinál furcsaságokat a G Pad...
(Az aláhúzott írást azóta sem tudtam megoldani..)

(#2413) Peat;) válasza adrian94 (#2412) üzenetére


Peat;)
veterán

Nekem is előjött pár hiba 4.4-el:

- wifi van hogy belassul rajta, 20 mega helyett 1 megát használ
- a gps-t elbaszták, csak 1-2 műholdat talál 1-2 perc alatt, többet meg nem vártam, de az előző software szinte azonnal talált jelet

Reméljük lesz javítás, aki nem frissített annak én azt ajánlom ne is tegye.

(#2414) dartmol2 válasza Peat;) (#2413) üzenetére


dartmol2
tag

Hasonlóan érzek Én is...
Nem sikerült olyan jóra ez a 4.4-es frissítés.
Nekem sűrűn beakad, szétcsúszik a kép, ha huzamosabb ideig nem nyúlok hozz, akkor 5-10 másodpercig is eltart amíg magához tér, addig meg szinte használhatatlan.

(#2415) SG3rg0 válasza dartmol2 (#2414) üzenetére


SG3rg0
őstag

Na pont most akartam megrendelni, most elszomorodtam, hogy a 4.4 itt is szar. S4-en nagyon nem jó a 4.4.

(#2416) Jannn válasza Peat;) (#2413) üzenetére


Jannn
senior tag

:R
Azért van valami kimondottan, eget rengetően, csodálatosan fantasztikus újítás a 4.4-ben a 4.2-höz képest?
Mert eddig a legnagyobb dicséret annyi volt, hogy talán, valamivel, egy kicsit mintha gyorsabb lenne...
Az pedig simán betudható egy hard resetnek is :U

(#2417) Peat;) válasza Jannn (#2416) üzenetére


Peat;)
veterán

Maga a felület tényleg gyorsabb, kilépés után nincs a főképernyő újratöltési dolog már. A hangszórókat normálisan behangolták. Ennyi az előnye, más semmi. Igazából a "régi" software nagyon egyben van, én voltam a hülye hogy frissítettem. Bízom az LG-ben hogy jönnek majd a javítások, az előzőhöz is jött javítás. Ha nem akkor meg megy vissza az, valahogy biztosan megoldható.

Az androidos cuccok egyébként tényleg jellemzően szenvednek a nagyobb frissítéstől, a telefonom (samsung) pl használhatatlan a gyári 4-es droiddal, így 2.3-assal vitézkedem. És igazából nem érzem azt így a 4.4 mellett sem hogy a múltban élnék. Kicsit túlmisztifikáljuk az android verziókat szerintem.

(#2418) Jannn válasza Peat;) (#2417) üzenetére


Jannn
senior tag

Iphone-nál ugyanez volt az ios 7-nél. Pedig ott csak kb 8 eszközre kellett volna megírni rendesen, nem úgy mint az androidnal ahol kb 800 félére...

(#2419) f(x)=exp(x) válasza adrian94 (#2412) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A rezgés kikapcsolása:
[link]
Aláhúzás kikapcsolása:
[link]
Bizonyíték:
[link]
[link]

Peat: Nekem 1: 27 alatt ennyit talált. (Azért talál lassabban jelet mert KK alatt csak akkor jön be amikor amikor szükség van rá)

dartmol2: nálam semmi ilyen nem jelentjezett, sőt stabilabb és gyorsabb lett a rendszer. Nálam még csak 1 mp-re sem kábul be.

Jannn: teljes képernyős mód pl.

(#2420) lmisi válasza Peat;) (#2417) üzenetére


lmisi
senior tag

A gps tényleg szenved, de szerintem csak nem kapcsolódik be, mert amikor elindul végre teljesen normális, de addig nulla.
A felület viszont nagyon gyors lett, nincs szinte akadás. Sőt a már memóriában lévő dolgok is gyorsabban pattognak.
Szerintem a hard reset nélküli update erősen elkerülendő! !!
Akadások misztikus jelenségek melegágya

(#2421) dave182


dave182
senior tag

Én örülök, hogy frissítettem, sokkal jobb lett nekem a gép és az akkumulátor is jobban bírja!

(#2422) adrian94 válasza f(x)=exp(x) (#2419) üzenetére


adrian94
őstag

Köszi. A rezgést sikerült kikapcsolni, bár eddig sem volt bekapcsolva és egyszer csak magától bekapcsolt... Viszont az aláhúzás írás közben nem akar megszünni, pedig kivan kapcsolva :(

(#2423) jilian


jilian
addikt

Helló!

1. lehet-e mókolni a ROM-ot? (root, recovery) és persze ebből adódóan van-e rá másik?

2. tudtok-e, van-e már hír a következő generációs LG táblagépről?

(#2424) f(x)=exp(x) válasza jilian (#2423) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nemsoká' jön a Nexus 8. Na azt lehet babrálni. :))

(#2425) sajo13 válasza Peat;) (#2413) üzenetére


sajo13
senior tag

Én is feltettem a 4.4-et.

- Én nem érzem gyorsabbnak, ugyanolyan sebességű, mint volt(eddig is gyors volt, most is az, eddig is néha-néha megakadt, most is előfordul)

- Forgatáskor nem akad meg

- A hangszóró tényleg nem olyan dobozhangú már, de csak azért, mert magasabban szól. Eddig sem volt benne sok mélyhang(1-2%), ami kicsi volt, az okozta a dobozhangot. Na most olyan, mintha ráeresztettek volna egy "magas" szűrőt, ami csak a magas hangokat engedi át. Hát így nincs dobozhang, de bóvlibb a hangzás.

- A WiFi gyengébb lett. Frissítés óta youtube nézegetés közben többször megakad, tölt és vár. Na ilyen eddig nem volt. Persze a wifi jel kint van, és maxon van, de mégsem működik. Ugyanakkor a mobilon ha kipróbálon, teljesen jó a WIFI, szóval úgy tűnik a tablet nyűglődik.

[ Szerkesztve ]

(#2426) jilian válasza f(x)=exp(x) (#2424) üzenetére


jilian
addikt

Hát ha olyan rusnya lesz mint a 7, akkor megint nem lesz ilyen kütyüm.... :(
Nem értem miért nem tudnak vékonyabb kávát készíteni, ezért is kérdeztem, hogy a G pad -nak nem-e lesz valami újítása.

(#2427) MrPetya19 válasza jilian (#2426) üzenetére


MrPetya19
addikt

Igazándiból play edition kéne neked, de az usa only.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2428) jilian válasza MrPetya19 (#2427) üzenetére


jilian
addikt

Az mennyiben másabb?

(#2429) fPApi válasza jilian (#2423) üzenetére


fPApi
őstag

Itt nézz szét: XDA

(#2430) f(x)=exp(x) válasza jilian (#2426) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Szerintem várj egy kicsit, nagy a valószínűsége hogy vékony kávája lesz a Nexus 8-nak. Ha meg nagy lesz a kávája, ott lesz nemsokára az új széria. Persze ez se rossz választás, szinte olyan mint a G2, xda-n biztos sok romot tudsz feltenni.
Szerk.: az áthúzás, lemaradtam. :B

[ Szerkesztve ]

(#2431) MrPetya19 válasza jilian (#2428) üzenetére


MrPetya19
addikt

Gyári android van rajta, és mókolható, mint egy nexus.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2432) bakos78


bakos78
csendes tag

Lg G Pad eladó, elérhető május közepétől. Részletek apróban.
Üdv.Bakos

rusnya BOB

(#2433) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Csak nekem nem működött az előző 1 óráig a fórum?

(#2434) fornettisuti válasza f(x)=exp(x) (#2433) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nekem sem

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2435) revilotiv


revilotiv
újonc

Ma két órán keresztül szólt a hangszórón a zene és csak 1, azaz egy százalékot merített az aksiból! Ami azért nem egy utolsó szempont.

(#2436) f(x)=exp(x) válasza revilotiv (#2435) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A poweramp nagyobb %-ot harapott az akksiból. :K

(#2437) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Akku cserélhető valahogy a tabletben? Tehát van rá mód? Samsungot elég könnyű szétszedni.

(#2438) f(x)=exp(x) válasza SG3rg0 (#2437) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Az aluminiumot elég nehéz lenne leszedni, szinte lehetetlen. :O

(#2439) sajo13 válasza SG3rg0 (#2437) üzenetére


sajo13
senior tag

Szerintem jobban jársz, ha veszel egy YooBao 5200mAh külső akkumulátort, minthogy a hátlapot megbontsd.

[link]

(#2440) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Sziasztok! :)
Ismertek olyan böngészőt amelyik támogatja az immeraive módot?

(#2441) lmisi válasza SG3rg0 (#2437) üzenetére


lmisi
senior tag

Sajna egyenlőre nyoma sincs service guide-oknak a neten. Csak egy beharangozó video van a service manualra, de az meg minek. Inkább rakták volna fel a pdf-t magát.
Szerencsére elég elterjedt típus ez a tab és elöbb utóbb bekrepál több embernek is az aksija, na ekkor elkezdenek szállingózni hozzá a videók talán...
Alu hátlap ide vagy oda ezt is szét lehet kapni biztosan, csak összeszerelésnél lehet ragasztgatni is kell mint pl. xperia z.

[ Szerkesztve ]

(#2442) flakter


flakter
tag

Amennyiben valakit érdekelne, lenne egy ILYEN tokom eladó.

..FlaK..

(#2443) #08010496


#08010496
törölt tag

visszarakni lehet a 4.2.2 -t?
ez nagyon gaz hogy nem tudok sd kartyat kezelni
rootolni nem akarom gari miatt

(#2444) f(x)=exp(x) válasza #08010496 (#2443) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Én is vissza akarom rakni. Ha találsz valami megoldást leírnád ide is?

(#2445) #08010496 válasza f(x)=exp(x) (#2444) üzenetére


#08010496
törölt tag

nekem torrent miatt kellene, egyelore annyit csinaltam, h belso memoriaba mentem es ha kesz a fajlkezeovel athelyezem sdre csak kicsit maceras igy

(#2446) f(x)=exp(x) válasza #08010496 (#2445) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nekem is ez a gondom. Egy 15 GB-os filmet nem lehet így sajnos. :(

(#2447) fornettisuti válasza #08010496 (#2445) üzenetére


fornettisuti
veterán

Akkor jol sejtettem hogy jobban jarok ha marad a 4.2.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2448) Avicularia válasza fornettisuti (#2447) üzenetére


Avicularia
veterán

Szerintem jobb a 4.4.2. Ez az eszköz meg nem torrentezésre van kitalálva. Persze alkalomszerűen lehet vele azt is, de nem igazán erre van kitalálva.

(#2449) #08010496 válasza f(x)=exp(x) (#2446) üzenetére


#08010496
törölt tag

gyanus nekem, hogy a google azert tiltotta ezt,le mert egyik sajat mobil eszkozukbe sincs sd kartya, es ne legyen mar elonye masenak se veluk szemben

ebbol lehet root lesz elobb utobb

nekem amugy miota kitkat van a fooldal lapozas beszaggat kicsit, 4 2 2n nem volt ilyen

[ Szerkesztve ]

(#2450) f(x)=exp(x) válasza Avicularia (#2448) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Egy tablet igenis arra van kitalálva, hogy zenéket, filmeket és egyéb multimédiás tartalmakat rakjunk rá. Tehát szerintem nem nagy elvárás ez. Inkább rootolok, mert a 4.2.2 szerintem rosszabb. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.