Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) Avicularia


Avicularia
veterán

Mindkettőn 4.2.2 van. Ugyanaz a snapdragon 600-as proci mindkettőben, de a htc sokkal jobban tud optimalizálni.

(#2602) f(x)=exp(x) válasza Avicularia (#2601) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

:R

(#2603) WinZol válasza Avicularia (#2594) üzenetére


WinZol
aktív tag

Tessék, htc one mellett, mindkettő full fényerőn

Köszi!

Házon belül Ok.
de mi van a házon kívüli használhatósággal?

Nem kép, tapasztalat kellene.
A HTC One hasolitás maradhatna.

Köszi

WinZol

(#2604) dave182 válasza WinZol (#2603) üzenetére


dave182
senior tag

Nekem is ONE van mellette, szerintem az LG-nél a rendszer azért jóval döcögősebb, de csak ha összehasonlítjuk őket...Azért a HTC piszkosul tud optimalizálni, az LG mintha nem adna ennyire erre, de teljesen rendben van a tab, biztos, hogy nem vennék másikat, talán csak a tablet Z 2-őt

(#2605) dave182 válasza dave182 (#2604) üzenetére


dave182
senior tag

Bár már sokszor elgondolkodtam rajta, hogy elcseréljem a one-t egy g2-re...

(#2606) fPApi válasza dave182 (#2604) üzenetére


fPApi
őstag

Azt azért ne felejtsük már el, hogy nem egy kategória a két gép (árban sem), mielőtt összehasonlítva kijelentéseket teszünk!

(#2607) dave182 válasza fPApi (#2606) üzenetére


dave182
senior tag

Melyik 2 gép?

(#2608) dave182 válasza dave182 (#2607) üzenetére


dave182
senior tag

A htc-nek és a gpad-nek ugyan az a hardver és még a kijelző felbontás is...

(#2609) f(x)=exp(x) válasza dave182 (#2607) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A G Pad és a One.
Napsütésben kb. hasonló a használhatóság fólia nélkül szerintem, köszönhetően a (kissé) matt üvegnek. :)

Más: nektek is jobban meríti a böngészés mint a játék (pl.: zombi tsunami)?

(#2610) Avicularia


Avicularia
veterán

Tegnap cserélték a kocsimon a bal első rugót és amíg vártam rá, mondom leülök megnezni a Hannibál heti részét. A csarnokban ahol szerelték a kocsit erős neon világítás volt és már itt sem tudtam nézni a filmet, mert csak magamat láttam a kijelzőn, főleg sötétebb részeknél. Inkább abba is hagytam. Napsütésben még rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#2611) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Esetleg valaki nem adja el a G Pad-jét?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2612) Avicularia válasza fPApi (#2606) üzenetére


Avicularia
veterán

A két gép árban nem, de hardverben szinte ugyanaz. Ugyanolyan proci, felbontás, ugyanannyi ram, szóval össze lehet hasonlítani őket. És optimalizálásban sokkal hátrébb kullog az lg. Nem védem a htc-t, aki ismer htc topikokból, az tudja hogy szeretem fikázni a céget, de optimalizálásban a csúcson vannak.

(#2613) bowi76 válasza Ferenczi Áko (#2611) üzenetére


bowi76
csendes tag

Mennyit érne meg neked?

(#2614) fPApi válasza Avicularia (#2612) üzenetére


fPApi
őstag

Pont erre utaltam, hogy talán ezért (is) kerül többe.

[ Szerkesztve ]

(#2615) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Avicularia 2610
Azért napsütésben egyértelműen jobb a helyzet (és itt nem délben a tűző napsütésre gondolok, hanem mondjuk egy túrára az erdőben, egy bolt előtt nézni valamit (nem a napra fordítva) miközben az asszony vásárol stb.). Én múltkor ezzel a ketyerével mentem túrázni, közbe a telefonról megosztva egy kis net (20 perc), játék (15 perc), GPS, zene (bár itt nem ment a kijelző), és mégis lehetett látni a kijelzőt, pedig csak néhány felhő volt az égbolton. :K
Ferenczi Ákos 2611
Csak nem ezen akarsz játszani Dead Trigger 2-t? Lagg nélkül megy rajta, bár a komoly jeleneteknél meg tud röccenni! :D

A kérdésem: nektek is jobban meríti a böngészés mint a játék (pl.: zombi tsunami)?

[ Szerkesztve ]

(#2616) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Még egy kérdés: az normális hogy 3 óra alatt töltődik fel a tab 4%-ról úgy, hogy nem nyúlok hozzá? :F

[ Szerkesztve ]

(#2617) Avicularia


Avicularia
veterán

Direkt lementem a ház elé, szépen süt a nap. Csináltam képet róluk direkt napsütésben.

(#2618) Ferenczi Áko válasza f(x)=exp(x) (#2615) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

De de, ezen szeretném nyomatni.. ;-)

(#2613) bowi76: Megy privát!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2619) f(x)=exp(x) válasza Avicularia (#2617) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Kijön a különbség. :K A tabletnél sárgásabb a kijelző + kisebb a fényerő is sajnos. :(

(#2620) sl30


sl30
csendes tag

Lehet tudni mikor jön a sd kártya kezeléshez valami javítás? Nálam a frissítés óta a használhatatlan határait súrolja...

A kutya az ember legjobb barátja. Nem ad tanácsokat, nem kér kölcsön és nincs rokonsága.

(#2621) f(x)=exp(x) válasza sl30 (#2620) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Mi a gondod vele?

(#2622) fornettisuti válasza sl30 (#2620) üzenetére


fornettisuti
veterán

En ezert nem frissitek direkt gyari verziorol, ami mukodik nrm kell megjavitani.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2623) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Az normális hogy 3 óra alatt töltődik fel a tab 4%-ról úgy, hogy nem nyúlok hozzá?

(#2624) szoporiz válasza f(x)=exp(x) (#2623) üzenetére


szoporiz
tag

Nekem is 3-4 óra alatt feltölt.

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#2625) adrian94


adrian94
őstag

Ez az sd kártya jó lenne a tabhoz ?

http://hardverapro.hu/apro/microsdhc_kartyak_toshiba_8gb_16gb_32gb_uj_bontatlan_3/

Ki milyen márkájú és hány gb-os sd kártyát használ?

(#2626) f(x)=exp(x) válasza szoporiz (#2624) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

:R

(#2627) szoporiz válasza adrian94 (#2625) üzenetére


szoporiz
tag

Samsung class 4 8Gb meg Samsung class 10 16Gb amiket én használok.
Persze én megvenném,jó áron adja és elég sok pirosa van ahhoz hogy ne kamu legyen.

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#2628) f(x)=exp(x) válasza adrian94 (#2625) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Én OTG pendrivét használok, 32 GB-os 5500FT-ért zsír újan vettem.

(#2629) bakosarpi válasza adrian94 (#2625) üzenetére


bakosarpi
tag

Kingston 64gb class 10. Tökéletesen kezeli. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2630) sl30 válasza f(x)=exp(x) (#2621) üzenetére


sl30
csendes tag

Sd-n tartott képek doksik nem nyílnak meg, ill "fagyást" okoznak. Korábban semmi gond nem volt vele

A kutya az ember legjobb barátja. Nem ad tanácsokat, nem kér kölcsön és nincs rokonsága.

(#2631) fornettisuti válasza adrian94 (#2625) üzenetére


fornettisuti
veterán

Kingston 32GB

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2632) f(x)=exp(x) válasza sl30 (#2630) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nemem nincs ilyen gondom, root előtt sem volt. Egy hard reset-tel megpróbálkozhatsz.

(#2633) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Most nyomattam másfél óra dead tigger 2-t. 83%-ról leesett az akksi 4%-ra. :Y

[ Szerkesztve ]

(#2634) #65510400 válasza f(x)=exp(x) (#2633) üzenetére


#65510400
törölt tag

Azért ezt beszéljük meg.Tehát ha 6:28-kor írtad az üzenetet,és másfél órát játszottál,akkor reggel 5-től fél7-ig?Én értem,nekem is alvásproblémáim vannak,de ez mégiscsak túlzás. :D :D :D

(#2635) f(x)=exp(x) válasza #65510400 (#2634) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nekem nincsenek alvásproblémáim. :D 8-kor fekszek, 5-kor kelek. Lehet Pesten máshogy megy, de ez Szabolcs. :DD

[ Szerkesztve ]

(#2636) SomatomII


SomatomII
újonc

Sziasztok Urak!
Már vagy három hónapja használom az az LG tablettámat, eddig komolyabb gond nélkül.......
Lenne egy kérdésem: Használja valaki bluetooth-os fülhallgatóval a készüléket ?
Én próbáltam összepárosítani a nokia fülesemmel, de nem működik. Látni látják egymást, csak megszólalni nem akar....... Köszi előre a segítséget

(#2637) #65510400 válasza f(x)=exp(x) (#2635) üzenetére


#65510400
törölt tag

Pesten én se tudom hogy van.:-)

(#2638) f(x)=exp(x) válasza #65510400 (#2637) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Csak vicc volt az egész...nem attól függ hogy hol laksz, hanem hogy mik a szokásaid. Pl.: a testvérem 12-kor alszik el, 10-kor kel fel (mondjuk hetente 1-szer-kétszer én is).

SomatomII: én nem használom azzal, viszont engem is érdekelne a dolog. És még annyi kérdésem lenne hogy nem ront sokat a minőségen ez a vezeték nélküli megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#2639) SomatomII válasza f(x)=exp(x) (#2638) üzenetére


SomatomII
újonc

Engem legjobban a futópadon zavar a madzagos fülhallgató, állandóan belegabalyodok.......
Ezért próbálgattam a bluetooth-os kütyüt....... de így nem merek venni egy rendes sztereó fülest ha nem biztos hogy müxik.........

(#2640) Avicularia válasza SomatomII (#2639) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem jabra 3030-as van, még az eredeti, nem amit most az ebay-en árulnak. 2006-ban vettem, tökéletesen működik vele.[link]

(#2641) SomatomII válasza Avicularia (#2640) üzenetére


SomatomII
újonc

Köszi az infót, ez egész ügyes kütyünek néz ki ez a jabra, lehet hogy belevágok .......... :C

(#2642) lmisi válasza SomatomII (#2639) üzenetére


lmisi
senior tag

Bluetooth sztereó fejhallgató bő másfél éves tökéletesen működik. Ha párosítás sikerül akkor esetleg nézd meg az eszköz Bluetooth beállítását is, milyen hangprofil beállítása van.

(#2643) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Halihó!

A 4.4-es frissítés tiszteletére Nova alatt eltűntek az LG-s alkalmazások ikonjai (diktafon, LG backup, jegyzet, naptár, időjárás, stb.), pontosabban az általános tartalék zöld robotka figyel helyettük. Gyári visszaállítás volt, de az eredeti ikonok nem jöttek vissza, ha pedig a szerkesztés menüben akarok ikont váltani, az LG-s ikonok helyett egyszerűen üres hely jelenik meg.

A gyári launcher alatt megvannak az ikonok.

Tudtok erre megoldást?

Köszi: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#2644) Avicularia válasza MaCS_70 (#2643) üzenetére


Avicularia
veterán

Ugyanez van nálam is, szintén Nova launchert használok.

(#2645) MaCS_70 válasza Avicularia (#2644) üzenetére


MaCS_70
félisten

Akkor mondjuk megnyugtató, hogy nem vagyunk egyedül -- így jöhet a megoldás felülről! :)

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#2646) fPApi válasza MaCS_70 (#2645) üzenetére


fPApi
őstag

Én is Novát használok évek óta, de a KitKat felrakásakor gondoltam kipróbálom a gyárit és eddig nem éreztem hiányát a Novának (pedig az eddigi frissítéseknél rövid időn belül vissza kellett rakni).

(#2647) muzsi19


muzsi19
tag

Sziasztok!
Errõl a fajta tokròl vkinek vmi vélemény,hasznàlhatôsàg,praktikussàg szempontjàbòl?nem karcolhatja a hàtsò gyûrû a tabletet?

(#2648) mukisrác válasza muzsi19 (#2647) üzenetére


mukisrác
aktív tag

melyik fajta?

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#2649) muzsi19 válasza mukisrác (#2648) üzenetére


muzsi19
tag

http://www.mobiltokshop.hu/cikk-34763-LG-G_Pad_8_3-Tok_allo_bor_Flip_gumis_zarodas_asztali_tarto_funkcioval_360_ban_elf.html

(#2650) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Az a nagy gondunk, hogy a 4.4-re frissítés óta iszonyatosan akad a rendszer. Annyira, hogy böngészésnél rendszerint be se jön elsőre a kattintott link, általában csak másodjára, de minden alkalmazás lassúnak látszik.

A frissítés után HR volt, de az se segített.

Ötlet?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.