Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) adrian94


adrian94
őstag

Akkor most a 4.4.2-vel nem tudok átrakni játékot az sd kártyára? Se filmet? Se appokat?

(#2502) f(x)=exp(x) válasza adrian94 (#2501) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A film átrakását hogy érted? A belső tárhelyről át tudod helyezni, az biztos. Játékot 4.2.2-vel se lehetett átrakni, csak rendszergazdai jogosultsággal, tehát ha rootolod akkor lehet, egyébként mint eddig se, most se lehet.

Egy kérdés mindenkitől: nektek is elfelejti néha az SD-t a tab?

(#2503) adrian94 válasza f(x)=exp(x) (#2502) üzenetére


adrian94
őstag

Úgy gondoltam,hogy pl letöltök egy filmet a tab belső tárhelyére és onnan átrakom sd kártyára.. ugyan ezt játékokkal / apokkal ! Akkor ez felejtős?

(#2504) Hadeska22 válasza bowi76 (#2499) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Állítsd be angolra, úgy menni fog .Nekem legalábbis anno így ment.

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#2505) fPApi


fPApi
őstag

Frissíteném 4.4.2-re a tabot. Aki már csinálta: a frissítés közben tudom kiválasztani, hogy töröljön mindent, vagy előtte kell hard reset és utána a frissítés?

(#2506) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

adrian94: filmet, zenét, dokumentumokat lehet, játékokat, alkalmazásokat nem (root nélkül). :O

fPApi: én úgy emlékszem hogy PC Suitnál felajálotta. De nem 100%. :)

Hadeska22: hogyan lehet regisztrálni benne? :F Nem találok ilyen lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#2507) fPApi válasza f(x)=exp(x) (#2506) üzenetére


fPApi
őstag

Köszi, de OTA-n megcsináltam, ott persze semmi ilyesmi nincs. Mindegy, most működik, ha mégis rendetlenkedne, akkor csinálok visszaállítást.

(#2508) Gyulll


Gyulll
csendes tag

Sziasztok! A nyuszi hozott nekem is egy ilyet, a masfel eves Note 10.1-esemet csereltem le a hetvegi Tesco-s bevasarlas alatt. Ellenallhatatlan volt 120£ :Y -ert. Ha esetleg mas is van Angliabol a forumon es meg nem vett, ezen az aron a plene meg kell venni kategoria, de csak keddig... :DD
Tudja valaki, hogy hogy kell a SmartWorld-re regisztralni?? Sehogy se jon ossze. A sima LG-s reg nem jo hozza.

[ Szerkesztve ]

(#2509) Avicularia válasza Gyulll (#2508) üzenetére


Avicularia
veterán

Annyit a hülyének is megért :D

(#2510) bowi76 válasza Gyulll (#2508) üzenetére


bowi76
csendes tag

Én is ezzel szívok!

(#2511) DJ. Ru$y válasza Gyulll (#2508) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Magyar beállítással nem fog menni. Át kell állítani angolra/németre akkor elvileg lehet.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2512) Smaller


Smaller
csendes tag

Annak mi a folyamata, ha gyári rendszert akarom lementeni? Teszem azt, hogy fel rootolom, recoveryzem, ráteszek egy CM11-et. Majd ha valami baja van, akkor visszateszem a gyárit és unroot.

Ha már volt rá HSZ, akkor azt nem találtam visszaolvasáskor.

(#2513) DJ. Ru$y válasza Smaller (#2512) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Recoveryből lehet menteni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2514) adrian94


adrian94
őstag

Elixir2 kinek mekkora felbontást ír? Nekem : 1200x1834
Ez normális? Nem 1200x1920-nak kéne lennie?

(#2515) DJ. Ru$y válasza adrian94 (#2514) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem tudom milyen app, de a 1920-ból leveheti az érintőgombok magasságát és/vagy az értesítési sávot is. Így jöhet ki az a szám.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2516) adrian94 válasza DJ. Ru$y (#2515) üzenetére


adrian94
őstag

Értem. Akinek fent van esetleg az Elixir2 az nézze meg legyenszives, hogy neki mennyit ír?

Várható,hogy javítsák a 4.4-el lévő hibákat? Ha igen mikor?

(#2517) nazol81


nazol81
csendes tag

Sziasztok! Total alkalmatlan vagyok minden elektronikus kutyu kezelesere, ezert kerdeznek. Most keszulok venni egy ilyen masinat a csajomnak ( LG G pad 8.3), es egy valami feltunt a tesztben, marmint hogy "gyarilag nem tamogat DivX formatumokat". Ez pontosan mit jelent? Hogy .avi formatumu filmeket nem tudok lejatszni vele? Vagy csak le kell toltenem egy pl. BS Playert a Play Storebol, es azzal mar siman elmegy a film? Vagy hogy van ez? Ez fontos lenne, mert valszeg a tabot 80%ban filmezesre hasznalnank...
Kerlek segitsetek az agyhalott tech-analfabetan! :) Koszi!

(#2518) Benny78


Benny78
csendes tag

Sziasztok.
Most vettem én is egy ilyent az angliai akcióban de nem tudom hogyan lehetne csatlakoztatni PC-hez hogy könnyen tudjak rá másolni,mondjuk Total Commanderrel. Tudtok erre valami jól bevált megoldást javasolni?

Koszi.

János.

(#2519) dave182 válasza nazol81 (#2517) üzenetére


dave182
senior tag

Persze, letöltesz egy jobb lejátszót és gond nélkül mehet a filmezés! Pl: mx player vagy az általad említett be player. De nekem a gyári lejátszó is elég sok mindent visz...

(#2520) Joachim


Joachim
tag

Ha érdekel valakit billentyűzetes és tökéletesen passzoló tok, akkor nekem van egy ILYEN eladó 8 pénzért.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#2521) Avicularia válasza Joachim (#2520) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem akarok kötözködni, de ez warn-t ér, szedesd ki egy modival.

(#2522) fornettisuti


fornettisuti
veterán

USBs egeret lehet mukodtetni, ha igen milyen atalakito-kabel kell hozza?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2523) MrPetya19 válasza fornettisuti (#2522) üzenetére


MrPetya19
addikt

Sima ott.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2524) fornettisuti válasza MrPetya19 (#2523) üzenetére


fornettisuti
veterán

Marmint OTG?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2525) SVLaller válasza fornettisuti (#2524) üzenetére


SVLaller
senior tag

:K

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#2526) bowi76


bowi76
csendes tag

LG Smart World regisztráció sikerült már valakinek? Hiába reggelek más országba telepítéskor a magyar reg.-et nem fogadja el,belépéskor!

(#2527) Smaller


Smaller
csendes tag

-letöltöd és kicsomagolod az IOroot.zip-et
-usb debugging legyen engedélyezve [<---]
-nyitsz egy terminal ablakot az ioroot könyvtárban (explorerban shift+jobbklikk üres helyre és ott parancsablak nyitása
-utána kiadod ezeket a parancsokat
1. adb devices
2. adb reboot recovery
mikor bebootol recovery-ba akkor ott kiválasztod 'apply update from adb'
3. adb sideload kk_root.zip
------------

A 2. pont az usb debugging nem megy, mert nincsen a beállításoknál olyanom, hogy fejlesztői beállítások vagy ilyesmi. Hogy lehet odaszülni azt?

(#2528) MrPetya19 válasza Smaller (#2527) üzenetére


MrPetya19
addikt

A táblagépről menüben nyomogatod gyorsan a build számot.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2529) Smaller


Smaller
csendes tag

Valami nem mükszik...

D:\ioroot>adb devices
* daemon not running. starting it now on port 5037 *
* daemon started successfully *
List of devices attached

D:\ioroot>adb reboot recovery
error: device not found

(#2530) Fuqx válasza adrian94 (#2501) üzenetére


Fuqx
csendes tag

Frissítettem 4.4.2-re és azóta nem tudok az sd-re másolni semmit.
Se filmet se semmit. Még új mappát se hagy létrehozni.
Nincs rootolva a tablet.

[ Szerkesztve ]

(#2531) f(x)=exp(x) válasza Fuqx (#2530) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ott valami gubanc lesz. :)

(#2532) bakosarpi válasza bowi76 (#2526) üzenetére


bakosarpi
tag

Igen, én benn vagyok, olaszból regisztráltam. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#2533) bowi76 válasza bakosarpi (#2532) üzenetére


bowi76
csendes tag

Regisztrálatlan ID hibát ír ki.Regisztráljak az olasz lg oldalra?

(#2534) f(x)=exp(x) válasza Smaller (#2529) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

* Először töltsük le ezt a programot. Ha nem lenne telepítve az LgMobileDriver, akkor telepítsük azt is!
*A tabon a fejlesztői opciók-nál (a build számra addig kattintunk ameddig nem leszünk feljesztők) pipáljuk be az USB hibakeresést!
*Tömörítsük ki a feljebb letöltött fájlt!
*nyitunk egy terminál ablakot/parancssort, mégpedig:
a) Windows XP: letöltjük ezt, majd jobb klikk-el rálépünk a kitömörített mappára, és kiválasztjuk az 'open command window' opciót.
b) Windows 7/8: Shift+jobb klikk üres helyre a mappán belül, majd 'parancsablak nyitása' menüpont.
*előjön a terminál/parancsablak, kiadjuk a következő parancsokat:
1. adb devices
2. adb reboot recovery, ekkor a tablet bebootol recoverybe, ott a hangerő gombok segítségével kiválasztjuk az 'apply update from adb'-t, majd a ki- és bekapcsológombbal leokézzuk)
3. végül pedig a 'adb sideload kk_root.zip' parancsot .
*mikor végzett a 'reboot now'-ra lépünk, ekkor újraindul a root-tal és SuperSU programmal ellátott rendszerünk.

Ha így csinálod akkor jónak kell lennie.

(#2535) f(x)=exp(x) válasza Smaller (#2529) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Na, sikerült? :)

[ Szerkesztve ]

(#2536) snowy1337 válasza f(x)=exp(x) (#2535) üzenetére


snowy1337
csendes tag

Aham. Thx.
(Lakotárs gépéről, itt Linuxom van :) )

[ Szerkesztve ]

(#2537) wrtn


wrtn
csendes tag

Hali. Olyan problemam van, hogy ha bedugom a fulhallgatot akkor nem jo a hang. Fules nelkul teljesen jo, ha a tabon levo videot jatszom le annak is jo, ha a zenet az is jo. Csak filmnel rossz. masnak hasonlo problema?

(#2538) tomeei


tomeei
csendes tag

Sziasztok!

Nincs rá mód, hogy kábelen keresztül gyorsabban másoljon a microSD-re?

Elég macerás kiszedni a tokból a tabot, mert csak úgy tudom kivenni a kártyát, hogy berakjam kártyaolvasóba (de sajnos még így is gyorsabb, mint kábelen), illetve wifi-n keresztül is elég lassú.

Köszi!

(#2539) svili


svili
tag

Hi! Tegnap óta én is "beléptem a klubba",boldog tulajdonosa lettem egy G Pad-nek.
Már nagyrészt belaktam, de még nem frissítettem KitKatra. Olvastam, hogy frissítés után lassabb lesz a wifi és mivel nincs rootolva a készülék, nem fogom tudni downgradelni..

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#2540) f(x)=exp(x) válasza tomeei (#2538) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Pedig csak ezek a lehetőségek vannak sajnos. :(
svili: üdv. a klubban! :)

[ Szerkesztve ]

(#2541) dartmol2


dartmol2
tag

Sziasztok!

Van rá mód, hogy mindenféle nem gyári mókolás nélkül visszaállítsam a 4.2-t? Esetleg akár a gyári rendszert?
Esetleg, a 4.4.2-ben tapasztalható, egyre sújosabbá váló, és egyre irritálóbb hibák eltűnhetnek egy hardresettel ?

(#2542) fPApi válasza dartmol2 (#2541) üzenetére


fPApi
őstag

Ha ráfrissítésként csináltad, akkor mindenképp érdemes HR-t csinálni, mert a HR kihagyása szokta a legtöbb galibát okozni.

(#2543) szoporiz


szoporiz
tag

Sziasztok,én is belépnék ebbe a nemes táborba.
Kérdésem: 1 vagy 2év garancia van a készülékre?
Üdv! Zoli

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#2544) mukisrác válasza szoporiz (#2543) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Gyári (LG) az 2 év

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#2545) szoporiz válasza mukisrác (#2544) üzenetére


szoporiz
tag

Köszönöm!

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#2546) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Valaki nem tud valamit a knockcode-ról? :)

(#2547) noileg válasza wrtn (#2537) üzenetére


noileg
csendes tag

Hello! Nekem is hasonló problémával küzdött a gép. A fülessel nem működött normálisan hang. Szervizben cserélték az alaplapot. Nagyon korrekt és gyors csere volt.

[ Szerkesztve ]

(#2548) DJ. Ru$y válasza f(x)=exp(x) (#2546) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pont annyit, mint mindenki más. Semmit. :( Az első 4.4 update-ben lesz benne szerintem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2549) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

Hellosztok!

Jelenleg egy nexus 7 2012 8GB-os táblát nyúzok, de a pici tárkapacitás, és a slimport hiánya miatt cserélni szeretném a közeljövőben. Igazából jelenleg 2+(1) versenyző van benn. Vagy egy nexus 7 2013 32gb-os, vagy egy LG G Pad 8.3 vagy egy tegra note (bár ez a legvalószínűtlenebb, igazából inkább a másik 2 között megy a harc). Arról érdeklődnék hogy van e valaki akinek van tapasztalata mind2 készülékkel, és tudna e véleményt mondani? Elég hasonló készülékek, gondolom nem először merül fel a kérdés, így azt is megköszönném ha valaki linkelné hogy mikor volt erről a témáról szó(ha volt). Másrészt az érdekelne hogy aki huzamosabb ideig használta már ezt az LG-t az tapasztalt e aproblémákat. Olyan táblát keresek, ami hibamentesen képes működni évekig is akár.

(#2550) davidragon


davidragon
csendes tag

Sziasztok!
Beneveztem én is egy ilyen kütyüre, és nagyon szimpatikus a cucc!
Két kérdésem volna a tapasztaltakhoz:

1. Alacsony fényerőnél alul nektek is látszanak a világító kis fénypontok? Vagy ez nem normális, és cseréltessem garanciával? Fura.

2. Mivel új a készülék, egyelőre teljesen elégedett vagyok a mostani android verzióval. Fontos valamilyen szempontból a frissítés? Pl alkalmazások igénylik, javítottak hibákat, hasznos új funkciók?

Köszi a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.