Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) doriath válasza fPApi (#2950) üzenetére


doriath
tag

+1

(#2952) Avicularia válasza fPApi (#2950) üzenetére


Avicularia
veterán

Szerintem meg egyre inkább megnehezítik a gyártók a root-ot, egyre több készüléken nem lehet garanciaeldobás nélkül rootolni. Szóval nem gondolom, hogy alap a root. Pont ezen a készüléken megoldható.
Ha te tudod a megoldást, akkor ennyi erővel már le is írhattad volna. Nekem rootolt a tabom, de nem tudom a megoldást, mert nincs rá szükségem és nem néztem utána mert nem érdekel.

(#2953) fPApi válasza Avicularia (#2952) üzenetére


fPApi
őstag

Így, vagy úgy de szerintem a root mindenütt megoldható, a garanciát meg eldönti mindenki (bár a legtöbb esetben visszaállítható minden, így a garancia sincs veszélyben). Én már jó néhány éve androidos eszközökkel vagyok, és szerintem egyre könnyebb a root és egyéb okosságok kivitelezése.
Nem arról van szó, hogy tudod-e a megoldást, hanem arról hogy ne mond azt egy megoldható kérdésre, hogy nem megoldható (főleg, ha nem is tudod). Nekem sem kell, így kapásból nem tudom, csak azt, hogy megoldható, ha kell utánanézek és megcsinálom.
Az android egy olyan rendszer, hogy sokan elképzelni sem tudják, hogy kis utánajárással mi mindent meg lehet csinálni. Mindenkinek el kell dönteni, hogy mit akar: csak a gyártó által adott funkciókat, vagy egyebeket is. Ha egyebeket is, akkor rá kell áldozni egy kis "munkát", szinte mindent meg lehet találni a fórumokon (ha én nem tudom, akkor majd jön olyan, aki tudja). Én egyszerre legalább 5 androidos eszközökkel kapcsolatos fórumot olvasgatok, hogy minél több lehetőséget megismerjek, ami később jól jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#2954) Avicularia válasza fPApi (#2953) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem értem minek téped a szádat feleslegesen. Amit írtam igaz, alapból nem megoldható. Ha már ennyit képes vagy írni, csak hogy tiéd lehessen az utolsó szó, ennyi erővel a fórumtársnak is segíthetnél :U

(#2955) fPApi válasza Avicularia (#2954) üzenetére


fPApi
őstag

Ez egy igen értelmes hsz volt. Egyébként meg ha megnézed, én több segítséget adtam, azt meg írtam, hogy a többit nem ismerem, mert nem használtam. Ha meg idegesít, hogy másnak is van véleménye, akkor ne olvass fórumot.

(#2956) f(x)=exp(x) válasza doriath (#2946) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ha van rootod ezzel az alkalmazással lehet.
[link]
A navigációs sávon rálépsz a beállításokra (3 vonal), kihoz néhány lehetőséget, ráböksz az "adtmozgatásra". Kilistázza az összes alkalmazást, kiválasztod értelemszerűen, majd "mozgat" parancs, és kész. :)
Vigyázz hogy mindig a nagyobb fájlt mozgasd, mert valami miatt maga az ikont is át lehet (aminek semmi értelme)!

(#2957) Peat;) válasza Avicularia (#2954) üzenetére


Peat;)
veterán

Android fronton ez megy, mindig jön egy májer aki alapnak tekinti a rootot. Telefonom topikjából ez volt az egyik ok amiért távoztam. A felhasználók nagy részen nem rootol és kész. De nem fogják fel, nem is fogják, felesleges a vita én megtanultam. Írja ki magából és lehet tovább lépni.

(#2958) fPApi válasza Peat;) (#2957) üzenetére


fPApi
őstag

Én egy szóval sem mondtam, hogy bárki rootoljon, csak azt, hogy ha egy kérdésre van megoldás, amihez a root kell, akkor azt elhallgatni nem segítség, hanem átverés. Mindenki döntse el maga, hogy rootol, vagy sem, nem tudom ebben mi a felháborító egyeseknek.

(#2959) doriath válasza f(x)=exp(x) (#2956) üzenetére


doriath
tag

Köszi szépen!

(#2960) zsoltti


zsoltti
senior tag

Roooooot ftw!

(#2961) akrinya


akrinya
újonc

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, amivel sokat segítenétek, hogy a tablet-re fel lehet rakni az eredeti google play editon-ös androidot? Illetve ha igen akkor milyen korlátozásokkal jár?

Nagyon töröm a fejem egy ilyen tablet vételén, de kicsit irtózom az LG-s androidtól. Köszönöm!

(#2962) pusszycat válasza akrinya (#2961) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem túl liheged a dolgot. Az enyém úgy megy mint egy svájci óra sehol egy lag. Az Asphalt 8 csak úgy hasit. Mi kelhet még. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2963) f(x)=exp(x) válasza akrinya (#2961) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Egyetértek pusszycat kollégaval, bár a "sehol egy lagg" kicsit túlzás.
Itt vannak a ROM-ok, van CM11 is, ami a stock droid.

[ Szerkesztve ]

(#2964) Addel válasza f(x)=exp(x) (#2963) üzenetére


Addel
senior tag

Van hozzá rendes(official) cm11 is, nem csak az xda-s mókolt.
http://wiki.cyanogenmod.org/w/V500_Info
http://download.cyanogenmod.org/?type=snapshot&device=v500

[ Szerkesztve ]

(#2965) f(x)=exp(x) válasza Addel (#2964) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

:Y :C :R

(#2966) daver88


daver88
aktív tag

Üdv!!

Tudtok esetleg billentyűzetet ajánlani hozzá??

köszi!!

(#2967) pusszycat válasza f(x)=exp(x) (#2965) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csak nem azt forgatod a fejedben,h felrakod. :F :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2968) f(x)=exp(x) válasza pusszycat (#2967) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Még most nem, de jó (nagyon jó), hogy van ilyen is. :D

(#2969) dave182 válasza daver88 (#2966) üzenetére


dave182
senior tag

Én swiftkey-t használok nagy megelégedéssel.

(#2970) daver88 válasza dave182 (#2969) üzenetére


daver88
aktív tag

Bocs, nem írtam, de nekem külső kellene hozzá, hosszú szövegnél kényelmetlen az érintőkijelzőn pötyögni.

(#2971) Arolotifar válasza daver88 (#2970) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ezzel nem kényelmetlen, nálam bevált :) [link]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2972) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Üdv.
Valaki használ xposed-et a tabhoz? Szebbé szeretném varázsolni a nav. bart és értesítési sávit. A g2 xposed nevű app megtetszett, de nem merem telepíteni, bár olvastam egy helyen hogy működik vele, és az XDA-n is úgy van hogy támogatott. Tehát van aki használja, és ha másikat használ azt is leírja? :) :R

(#2973) zsoltti válasza f(x)=exp(x) (#2972) üzenetére


zsoltti
senior tag

Én így tolom: nincs navbar, helyette Button savior !!

[ Szerkesztve ]

(#2974) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Valakinek van hang/kép a yahoo messengeren ? Nem engedi a plugint felrakni. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2975) kokixy


kokixy
csendes tag

Sziasztok!
Akinek van ilyen kütyüje, az nem nézné meg, hogy az alábbi játékok letölthetőek-e Google Play-ről (nem írja-e ki mondjuk, hogy nem kompatibilis az eszközzel, vagy ilyesmi):
Angry Birds (bármelyik)
Cut the Rope (mondjuk a HD, az Experiments és a Time)
Plants vs. Zombies (1-2)
Cooking Dash (ez fontos lenne)
Hotel Dash Deluxe (ez meg pláne fontos)
Where is my Water
Fairway Solitaire
A fizetősöket nyilván nem várom el, hogy megvegye bárki is, gondolom már előtte kiírja, ha gondja van, vagy eleve meg se jelenik a keresőben).
Az ilyesmi kaliberű játékoktól ugye kevésbé gyorsan merül, mint mondjuk egy RR3-tól vagy egy Dead Triggertől?
Köszi előre is.
F

(#2976) mukisrác válasza kokixy (#2975) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Cut the rope összes, hotel Dash, cooking Dash és a plants vs. Zombies gond nélkül telepedik, többit nem néztem. Fizetősnél sem ír ki kompatibilitási problémát

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#2977) doriath válasza kokixy (#2975) üzenetére


doriath
tag

Nálam ezek mind mennek.

(#2978) kokixy


kokixy
csendes tag

Köszönöm a válaszokat. Lenne még egy kérdésem, igazából nem konkrétan erre a típusra vonatkozik, előre is bocs, ha nagyon off ide. Ajándéknak szánnék egy ilyen tabletet, de úgy szeretném, hogy a fenti játékok is legyenek rajta. A helyzetet bonyolítja, hogy külföldi az emberke. Játékokat úgy tudom, nem lehet ajándékozni, a gift card pedig abban az országban sajnos nem elérhető. Mi van, ha feltelepítem a játékokat (megvenném, nem warez), aztán nekiajándékozom a kütyüt az illetőnek? Ha maradna rajta belépve az én Google fiókom, akkor a magyar Google Play-t látná kint is? Engem nem zavarna, de magyarul nem tud. Ha átjelentkezik saját fiókjába, akkor továbbra is használhatóak maradnak a játékok, tudja őket esetlegesen frissíteni? Persze gondolom ez az utóbbi megoldás már nem annyira lenne szabályos.
Köszi.
F

(#2979) magyargyerek


magyargyerek
tag

srácok! Megjelent a készülékemen egy új jel amit nem tudok hová rakni, magyarul nem ismerem mit jelent.
Balról a második jel mi lehet? Az a nagy H betűs milyen kapcsolatot jelez? Gyakran villog a nyíl benne, olyan komunikációs jel lehet? Wifi nem ilyen, bluetooth szintén nem így néz ki és infra meg nincs benne, a gps nem.

(#2980) Arolotifar válasza magyargyerek (#2979) üzenetére


Arolotifar
őstag

Mobilnet...

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2981) magyargyerek válasza Arolotifar (#2980) üzenetére


magyargyerek
tag

köszönöm! Elnézést ez egy kicsit off volt mert nem a tabomon van a jel...hanem egy vodás telón. Mondjuk azért furcsa mert én nem kértem mobilnetet semmikor és nem is megy rajta, valószínűsítem a dolgot hogy mint "lehetőséget" ajánja a szolgáltatóm.

[ Szerkesztve ]

(#2982) pusszycat válasza magyargyerek (#2981) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kapcsold ki a mobiladatok-nál a beállításoknál mielőtt meglepnek egy jó kis számlával. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2983) MaCS_70 válasza pusszycat (#2982) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ha nincs előfizetése, de már megjelent a jel, akkor már vélhetően ketyeg is a számla... :(

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#2984) Sharp_54


Sharp_54
csendes tag

Sziasztok,

Par napja vettem az asszonynak egy ilyen gepet es igen impressziv a teljesitmenye. 25k antutu, jatekok popecek, desktopnal is szinte rezzenestelen. A tabpro-m tobbet dadog mint ez a kis csoda. Barkinek szivesen ajanlom aki ilyet tervezne!

(#2985) Addel válasza Sharp_54 (#2984) üzenetére


Addel
senior tag

Nos igen, szeretjük mi is. Üdv a klubban. :)

(#2986) Jaky_96


Jaky_96
csendes tag

Sziasztok! Milyen fájlrendszerre kell formázni a külső merevlemezem ahhoz, hogy 4gb nál nagyobb fájlokat tudjak rá másolni és a tab felismerje? Van ilyen, vagy csak a fat32 -t ismeri ez a gép?
Kösz előre is! :)

"Az a vezeték, amelyik áram alatt van ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs, csak más a fogása!!!"

(#2987) b4zsi- válasza Jaky_96 (#2986) üzenetére


b4zsi-
őstag

Azt hiszem nem képes NTFS fájlrendszert kezelni, de várd meg mások válaszát is. Korábban volt szó erről a topikban esetleg keress vissza, ha ráérsz.

(#2988) golyani válasza Jaky_96 (#2986) üzenetére


golyani
addikt

exFAT ha jól emlékszem.

(#2989) randras


randras
veterán

Megjöttem. :)

(#2990) pusszycat válasza randras (#2989) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Honnan? :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2991) f(x)=exp(x) válasza randras (#2989) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Üdv. a klubban. :)
Tetszik?

(#2992) randras válasza pusszycat (#2990) üzenetére


randras
veterán

Extreme Digital

attilasd: :)

Igen, csak:

Akad
Chrome szar
Melegedik
Rengeteg a bloatware
Koppintásra bekapcsolás hol műkodik, hol nem, inkább akkor nem, mikor kellene, és inkább akkor igen, mikor nem kéne :)

Kijelző állat :K
Meg a méretarányok is iPad Minihez képest

[ Szerkesztve ]

(#2993) pusszycat válasza randras (#2992) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem tokban van lehet azért nem érzem a melegedést. :D Akinek még nincs tok hozzá az vegyen minden pénzt megér plusz bekapcsolja a kijelzőt nem kell kopogni. :C

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2994) randras válasza pusszycat (#2993) üzenetére


randras
veterán

Vettem, és érezni én se éreztem, csak szólt, hogy a fényerő nem vehető feljebb a magas hőmérséklet miatt.

Ami viszont rosszabb, hogy pont csontra lemerült, mikor észrevettem, de nagyon úgy tűnt, hogy van egy pixel/bevilágítási hibám...

Másrészt most a csontra lemerült, kikapcsolt állapotú töltőképernyő alján látszódnak halványan az alsó gombsor ikonjai, ez normális?

[ Szerkesztve ]

(#2995) f(x)=exp(x) válasza randras (#2992) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Milyen rendszer van rajta?
A chrome-mal mi a gondod? Nekem vajsima (még mindig a böngészőről van szó, a szoft. tényleg laggos), de a flash hiánya miatt inkább dolphint használok.
Túlmelegedés miatti fényerőszabályozást én csak töltő + játék alatt tudtam kicsalni belőle.
Ha középre kattintasz jól, akkor 99%-ban működik a feloldás.
Magyarán beégett?

(#2996) randras válasza f(x)=exp(x) (#2995) üzenetére


randras
veterán

Olyan volt, igen, de a töltés végére eltűnt, meg az IPS tudtommal nem is tud beégni.

A pixelhiba viszont valós, viszem vissza.

(#2997) randras válasza f(x)=exp(x) (#2995) üzenetére


randras
veterán

V50010b

A chrome nekem valahogy minden eszkozomon azt jatssza, es jatszotta is mindig, hogy inditas utan megy 3 mp-ig jol, majd megakad 5 mp-re, aztan 1-2 percenkent ismet teljes unreszponzivitas. Talan a rengeteg felszinkronizalt cucc miatt van, nem tudom. Ahogy latom fent van a gyari is, tehat nagy baj nem lehet,

Hat igen, azota megtudtam, hogy kozepre kell. :)

Kicsereltettem, ezen pixelhiba/hattervilagitas hiba nincs (jo fejek a Sugar Edigitalban, megvartak mig gyok2kb/seccel letoltottem a Display Testert, es kiprobaltam), viszont feltunt, hogy ezen mar ott is miutan elforgattam a kepet, az also gombsor ikonjai ott maradtak. Az elson amugy a toltes vegere eltuntek a nyomai. :U

Ha ez hiba is, tulelem. Egyelore boldogsag.

(#2998) golyani válasza randras (#2992) üzenetére


golyani
addikt

-Melegedés nálam is. annyira, hogy antutu rendszeresen kikapcsoltatta a készüléket, de antutu nem érdekel :DDD . Asphalt 8 alatt 80°c környéke, Angry Birds Epic alatt meg 65 tájéka egyik pályán volt 75.
- koppintgatás nálam többnyire működni szokott
- chrome nálam jó
- olyan szokott lenni h feloldásnál nem kapcsol be a háttérvilágítás, vagy a halványabbnál is halványabban, de zárás, újranyitás után hibátlan.
- gyári v50010b

(#2999) randras


randras
veterán

AZ LG Backup tényleg elmenti a telepített alkalmazásokat, meg azok adatait is? Pl. játék mentések?

(#3000) f(x)=exp(x) válasza randras (#2999) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Igen. Én a szókereső adatait szoktam mentegetni. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.