Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23901) TODI1111 válasza s3nsitivity (#23895) üzenetére


TODI1111
addikt

Én is euphoria romot használok ezzel a kamerával. Az én igényeimnek megfelel. Csinálj egy mentést, twrp-vel felteszed és próbálhatod.

[ Szerkesztve ]

(#23902) s3nsitivity válasza TODI1111 (#23901) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Oh, pont most akartam megnézni. :D
Feldobom akkor, köszi!

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23903) ivatti10


ivatti10
aktív tag

TWRP-ben lehet formázni a SYSTEMet? Root, TWRP recovery megmarad? Kipróbáltam néhány recoveryből telepíthető romot, és egyszercsak azt vettem észre, hogy töltés közben újraindításkor nem megy tovább az LG logonál. Gyakran akkor is csinálja, ha nem töltöm. Gondoltam, visszateszem az uutolsó normálisan működő romot mentéssel (Cloudy 2.2), de itt is ugyanaz a jelenség fogadott, lefagy a logonál. Csak wipe dalwik segít rajta, vagy néha elindul akkor, ha lehúzom a töltőről, akksi ki, és újraindítom. Eddig ilyen nem volt. Tapasztaltatok hasonlót?

[ Szerkesztve ]

ZTE nubia Z60 Ultra

(#23904) Typhoon47 válasza leslien (#23900) üzenetére


Typhoon47
őstag

Nem tudom mi számít jónak, de nap végére 25%-on van átlagos felhasználással. AOSP-nál sokkal jobb annyit tudok.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#23905) Zolio3 válasza ivatti10 (#23903) üzenetére


Zolio3
senior tag

Igen, lehet formázni. System, data, és cache. Ettől természetesen megmarad a recovery. A root az a romtól függ, de a custom romok szinte mindegyik rootolt.

(#23906) user2211 válasza gusthy (#23898) üzenetére


user2211
tag

Pedig sajnos nem, 1 másik telefonon is kipróbáltam és foglaltat jelez, hívást sem lehet indítani. De tegyük fel, hogy mind a 2 telefon rossz, és az állításod igaz. Amit használsz valószínüleg nem LTE Only-ra állítja a hálózatot, hanem csak preferálja. A VOIP (internetes) hívás müködik LTE Only-n, de a normál hívás ki van zárva. :(

3845#*855# (az utolsó # elé a telód típusa kell, nekem 855), ki lehet próbálni LTE-ONLY >Modem Settings > RAT Selection >LTE Only. A beállításokban utána majd vissza tudod állítani LTE WCDMA GSM auto módra.

De egyébként mind1, viszem a jövőhéten gariba, remélem majd az antennát kicserélik ingyen, mert ez gyári hibának tűnik. Ha a teló alját fogom gyengébb a jel, de ha feljebb fogom jobb a vétel.

[ Szerkesztve ]

(#23907) Zolio3


Zolio3
senior tag

Nah, basszus! EZ most komoly?! Mert ha igen, akkor mégis kénytelen leszek valami custom romra váltani...

(#23908) migabi24 válasza Zolio3 (#23907) üzenetére


migabi24
nagyúr

Inkább örülj neki, mert a lolipopo vakvágány, nem tökéletes a nexuson se

(#23909) leslien válasza Zolio3 (#23907) üzenetére


leslien
nagyúr

te tegnap este a cseh 2 nézted? 3 hsz. előtted volt...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#23910) s3nsitivity válasza migabi24 (#23908) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Azért az 5.1.1 már nagyon szépen fut mindenhol. :K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23911) gusthy válasza user2211 (#23906) üzenetére


gusthy
veterán

Ja, már értem.
Tényleg van LTE only, de miért nem WCDMA only-ra állítod?
(Ezt a kombinációt nem ismertem, így tényleg sanszos, hogy nem tud hívást fogadni.)

[ Szerkesztve ]

(#23912) Zolio3 válasza migabi24 (#23908) üzenetére


Zolio3
senior tag

Azért annyira nem örülök neki. Én nem akartam másik romra váltani, még p-re sem, mert úgyis lesz új. Arról nem beszélve, hogy előbb lesz G4-re M, mint G3-ra, szóval decemberig valószínűleg le sem sz@rják a G3 tulajokat...

[ Szerkesztve ]

(#23913) kanehu


kanehu
csendes tag

Ig* működik valakinek jól? Nekem csak a Szülinapp van meg, de kellene a full. Vki tud segíteni? Előre is köszi.

(#23914) s3nsitivity válasza kanehu (#23913) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Miért nem használsz HERE-t?

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23915) Viktor0610 válasza s3nsitivity (#23914) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mer' az Ig* magyar, és magyartól lopni jobb, mint egy ingyenes külföldit használni. :D

Xiaomi 13T

(#23916) la_cc válasza kanehu (#23913) üzenetére


la_cc
addikt

Belföldön google maps, sokkal jobb, mint bármi más sztm.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#23917) gusthy válasza kanehu (#23913) üzenetére


gusthy
veterán

Lassan, hogy mindenki értse:

Nincs
Hivatalos
Androidos
Igo

Csak a Szülinapp.
Azt nyilván Te is tudod, hogy a szabályzat tiltja ennek a kérdésnek a feszegetését emiatt, hacsak nem felel meg a hivatalosan elérhető Igo izrael térkép, bár gondolom, ennek kicsi az esélye. Úgyhogy ha nagyon feszegeted a dolgot, még ki is zárhatnak.
Ezer legális alternatíva van a navigálásra, beleértve a már említett és teljesen jó HERE-t is.

(#23918) s3nsitivity válasza gusthy (#23917) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Azért normálisan is lehet szólni szerencsétlenhez.
Honnan tudod, hogy nem Izraelbe készül? :D
A Szülinapp mellé amúgy nem lehet venni térképet?

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23919) DJ. Ru$y válasza s3nsitivity (#23918) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez még normális volt... :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23921) Zolio3 válasza gusthy (#23917) üzenetére


Zolio3
senior tag

Úgy egyébként pedig van hivatalos Izrael verzió, mint ahogy basarsoftos is. Utóbbi ötezer alatt van, az israel 16 környéki áron.

(#23922) Probert75 válasza s3nsitivity (#23918) üzenetére


Probert75
addikt

Semmit! Ez csak Magyarország Magyarországnak.

(#23920) szabochris Ne reklámozd a warezt!

[ Szerkesztve ]

(#23923) user2211 válasza gusthy (#23911) üzenetére


user2211
tag

Mert ahol lakom csak az LTE és GSM működik, a WCDMA valamiért nem megy a lakásban. :/
Azért köszönöm hogy próbáltatok segíteni, de sajnos ez hardveres a probléma.

(#23924) s3nsitivity válasza szabochris (#23920) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem azt kérdeztem, hogy a virágboltba van-e :D
Hanem, hogy aki használja a Szülinapp-ot, az ugye kapott hungária térképet. Na de az igo-nak a nagy szajré az a térképekből van, tehát tökre elképzelhető, hogy az emberek tudnak a szülinappon belül vásárolni, you know rendes pénzért, plusz térképeket.
Letöltöttem anno, hogy benne legyen az appjaim között de sose volt megnyitva. :D
Megelégedettséggel használom a HERE-t :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23925) Probert75 válasza s3nsitivity (#23924) üzenetére


Probert75
addikt

Mint azt fentebb írtam, nem lehet venni semmit hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#23926) Skynet258


Skynet258
veterán

Beszálltam a klubba, egy Honor 6-ost untam meg most épp. :D Egy G4 jó lett volna csak az ára nem tetszik... még. :) Egyébiránt jó kis készülék ez a G3, minap teszteltem egy Honor 6+ és bejött a hatalmas kijelző. :D

https://geekpulse.hu

(#23927) DJ. Ru$y válasza s3nsitivity (#23924) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Semmi ilyesmi. Only Magyarisztán.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23928) leslien válasza Skynet258 (#23926) üzenetére


leslien
nagyúr

üdv,gratula... :) jó telo ez ,és ha snap 810 lesz a következő akkor egy kis elő tréning...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#23929) ivatti10


ivatti10
aktív tag

A Szülinapos Igot (ez hivatalos) letöltöttem anno. Most újraraktam a telót, de nem tudom visszavarázsolni működőre. Nem arról volt szó, hogy a Play erre is emlékszik, mint a megvásárolt appokra, és visszateszi nekünk? Milyen módon lehet visszarakni, mert ez így egy"nesze semmi, fogd meg jól" ajándék.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#23930) DJ. Ru$y válasza ivatti10 (#23929) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én is újraraktam most és vissza is rakta... Playben ott az alkalmazásaid között és onnan megnyitható az adatlapja és simán telepíthető.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23931) Skynet258 válasza leslien (#23928) üzenetére


Skynet258
veterán

Megmondom őszintén a Honor 6 sebesebb volt a maga 8 magjával és 3GB Ramjával, de ezzel sincs nagy vész. :K

A kijelzőnél viszont ez az oversharpening eléggé szúrja a szemem. Lassan root, és jöhet a fixáció. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#23932) waces


waces
aktív tag

mostanában igen érdekesen viselkedik a g3 billentyűzete. elindítok egy alkalmazást, aminél szükség lenne rá (legyen az egy mezei böngésző, e-mail vagy akármi, ahol van szövegbeviteli mező) és 5-40 (!) másodpercig nem csinál semmit (mintha valami hálózati jelre várna, mert a wifinél látszik a kommunikáció), majd egyszercsak bedobja a billentyűzetet és minden működik szépen. (gyári lg billel, megvettem a swiftkeyt is és a fleksy-t is, de tfh ezt szeretnám használni). a beállítások alapján most teljesen le van butítva. semmi szókiegészítés, automatikus javitás, dictionary, semmi.
előre is köszi ha van vmi elpremutató ötlet ;)

Every living creature on earth dies alone.

(#23933) waces válasza la_cc (#23916) üzenetére


waces
aktív tag

vagy waze (igen az nagyrészt ua a felvásárlás után) vagy ha offline kell, akkor sygic (elég erős akcióik vannak, valami 6k pénzért vettem teljes európát). vagy here.

Every living creature on earth dies alone.

(#23934) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

:W :W

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23935) user2211


user2211
tag

Cloudy 2.3 reggeli mérés :)

(#23936) Meggyi001 válasza user2211 (#23935) üzenetére


Meggyi001
veterán

:F

https://gamergep.hu/

(#23937) leslien válasza s3nsitivity (#23934) üzenetére


leslien
nagyúr

tudom.. tudom.. u.a. nálam is.. de én 2 telot várok; 1+1 two, Nexus.. ha ezek sem válnak be akkor jön és már akkor jobb áron a G4...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#23938) user2211 válasza Meggyi001 (#23936) üzenetére


user2211
tag

Nem sikerült? :D
43 ezres antutu akart lenni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#23939) Meggyi001 válasza user2211 (#23938) üzenetére


Meggyi001
veterán

Így már zsír :)

https://gamergep.hu/

(#23940) Zolio3 válasza waces (#23932) üzenetére


Zolio3
senior tag

Ha gondolod fel tudom neked valahová az Xperia billentyűzetet. Szerintem az még mindig az egyik legjobb, hanem a legjobb. TWRP megléte szükséges, csak recoveryből telepíthető. Kb. 8 mega, és a nyelvi szótár. Utóbbiból csak azt kell letölteni, amelyik nyelvet használni szeretnéd, de az nem sok hely.

(#23941) waces válasza Zolio3 (#23940) üzenetére


waces
aktív tag

köszi előre is. majd alkalmasint kipróbálom, de azért a hiba okára is kiváncsi lennék, mert gondolom nem csak a bill. csere gyógyíthatja :)

Every living creature on earth dies alone.

(#23942) Zolio3 válasza waces (#23941) üzenetére


Zolio3
senior tag

Én is azt hittem. Az LG nekem is csinált, olyat, hogy megnyitottam, azaz írni akartam volna, de sehol sámli. Ráböktem még kétszer, háromszor, aztán nagy nehezen elindult. De volt olyan, hogy nem történt semmi, és csak bő fél perc után négy-ötször felvillant. Én is azt gondoltam, hogy készülék, vagy alkalmazás hiba. Aztán maradt az Xperia (sajnos várni kellett április végéig, mert utána lett Lollipop kompatibilis), és utána jegeltem az LG -t. Azóta ilyen várakozás nem fordult elő, talán 5 mp volt egyszer. De akkor már 80 fok felett járt a telefon.

Mod: természetesen a nyelv és bevitel menüben bármikor kapcsolható LG -re, vagy Xperiára, ahogy amikor tetszik. Megférne egymás mellett a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#23943) waces válasza Zolio3 (#23942) üzenetére


waces
aktív tag

köszi

Every living creature on earth dies alone.

(#23944) Csaba 1980


Csaba 1980
újonc

sziasztok valakinek van valami ötlete h mit tudnék kezdeni a térerö ingadozással? előre is köszi

(#23945) user2211 válasza Csaba 1980 (#23944) üzenetére


user2211
tag

Úgy látszik semmit. :(

(#23946) Zolio3 válasza waces (#23943) üzenetére


Zolio3
senior tag

Akkor tessék! Xperia Z3 billentyűzet 5.0.x-re CM12/AOSP. Screenshot, leírás benne. Root kell, recovery nem kötelező.

(#23947) user2211


user2211
tag

Szerintetek melyik a legstabilabb custom rom G3-ra (D855/2GB) kernelnyitás nélkül?

(#23948) s3nsitivity válasza user2211 (#23947) üzenetére


s3nsitivity
addikt

" kernelnyitás "
Hogy micsoda?

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23949) DJ. Ru$y válasza s3nsitivity (#23948) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Gondolom bootloader nyitásra gondol, amit amúgy sem lehet, ha minden igaz, csak megkerülni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23950) user2211 válasza s3nsitivity (#23948) üzenetére


user2211
tag

*Bootloader, így van. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.