Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15101) DJ. Ru$y válasza Pepeninho (#15098) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Üdv!

Kereső. :) :DDD Amúgy volt akinek másnap kész volt, és ott is keret csere volt ha jól rémlik. Központi LG szerviz, nem telekokánymax.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15102) pinterto


pinterto
tag

Nálam 57 órából 2% a jel nélküli idő.
Gyári 5.0 szoftverrel.
Ez már rossznak számít? Szerintetek vigyem szervizbe?

(#15103) Land válasza pinterto (#15102) üzenetére


Land
veterán

Az túró, teljesen jó. Ha meg nem veszel észre semmi negatívat pláne.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#15104) nincskedvem


nincskedvem
aktív tag

Üdv! Megint szenvedek mert megint cseréltem romot. Először próbáltam a Multiromot és mellé a resurrection remix-et meg a chupa kernelt. Itt nem volt root,és csak minden második indításnál sikerült bekapcsolni. Utána felraktam a darkobass-t. De ez nem tetszett,és nem tudtam vissza állitani az appokat. Aztán felraktam magában újra a resurrection-t, végre volt root, de az appokat nem tudtam vissza állitani. Elkezdte felrakni, kb 10-15 felment,és megállt. Végül felraktam a fusion-t, viszont itt is ugyanaz a hiba. 23 app felmegy,és kész megáll. Leállítom, kiveszem a pipát,hogy ezt az appot ne rakja fel, akkor megint felmegy kettő,és megint megáll. Legfrissebb titanium, flasheltem superuser-t is. Valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#15105) Peat76


Peat76
őstag

Az előző Android-os telefonnál is csináltam "marathoni üzemidő tesztet"
Ez 1000 óra folyamatos bekapcs mellett, igaz itt még csak a felénél járok!
Semmiféle rendszer karbantartó, ram tisztító stb. nem használok, ezeknek
sok értelmük nincs, teló Arany 16/2 ! A rom szűz T-s 20e, gyári app-okon kívül
10-15 program van telepítve,csak az Áruházból :-) Néha a Smart cleaning-et
futtatom le!
300 óra után jelentkeztek először a főképernyő újratöltése, kilépek a Chrome
böngészőből vagy akár a beállításokból és szépen pakolja ki az ikonokat,
widgeteket 2-3 sec.alatt! Folyamatosan 5-600 MB szabad RAM-om van, de
ilyen főképernyő újratöltés után 700 felett!
A telefont szinte minden létező dologra használom, játék,net,videó,zene,
olvasás,fényképezés, videó, GPS stb..
Remélem ezt az 5.1-ben javítják. Valakinek hasonló tapasztalat?
Semmiféle más szoftveres hiba nincs, se lag, se semmi, kivéve hogy az
Aviary képszerkesztő képtelen képet betölteni mert mindig leáll! Ennyi!
Ja és semmi térerő ingadozás,eldobás!

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#15106) djoei


djoei
tag

KN_VIRUS_ACURA_ROM_V13_V20

Ezt valaki próbálta mar?
Semmi új rom mostanában . :(
Vérlázító :)

(#15107) Renn


Renn
csendes tag

Sziasztok!

A térerő problémával kapcsolatban:

Itt ahol lakom, 50 km-re Budapesttől folyamatosan problémáink vannak a térerővel, Tmobil a szolgáltató.

Ezeket a telefonokat használuk minden nap:

A régi telefonom ami egy Note 2 volt, a céges telefonom, ami egy régi LG P500, a munkatársam Sony Xperia S(?), és Blackberry z3 telefonja, valamint egy windowsos telefon (ennek nem tudom a nevét).

Véletlenszerűen nincs térerő, hívás után nem lehet egyből újra hívni mert pár mp-ig leszakadnak a hálózatról.
Az épület bizonyos pontján maxon van, máshol alig. A mobilnet éppen csak vánszorog néha.

Egyértelműen a T-vel van a baj, nem lehet ennyi telefonnak ugyanaz a hibája.

(#15108) storm3 válasza Peat76 (#15105) üzenetére


storm3
senior tag

Nálam 275 óránál már jelentkezett a Nova újratöltés AN HD 7.5-ön, én sem használok semmi takarítót,ürítgetni se szoktam a feladatkezelőt. Igazából heti 1 restartot kibírok, S3-amon 3-4óra használat után töltögette már a novát ,ezért is váltunk meg egymástól. Idegesítően belassult a böngészés után, ezzel szerencsére nincs ilyen gondom.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#15109) Just_Reboot válasza nincskedvem (#15104) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Mindig a ChupaChups kernelt raktad fel a romok alá?

(#15110) Mittu88 válasza bigdigit (#15067) üzenetére


Mittu88
senior tag

LTE mobilhálózatot talált ezen a helyen. Amúgy jelentem, SIM kártya cserével 1%-os a jel nélküli idő. Szóval tökéletes. A hálózat nem mindig 4-5 csíkos, de nem dobja el, az a lényeg.

(#15111) Saccco válasza liba1 (#15099) üzenetére


Saccco
nagyúr

Gyári + Night Mode (play-ből letölthető)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15112) 6120 válasza Renn (#15107) üzenetére


6120
tag

Felhívod az ügyfélszolgálatot és bejelented akkor kiküldenek valakit.
Ha közepes(en jól fizető) cég vagytok akkor simán felraknak egy 'erősítőt'...

(#15113) Dalzarus


Dalzarus
tag

A hozzászólásokat visszaolvasva felteszem, hogy a 11%os készenléti idő az gázos?! :W
Szerkesztve: Most látom, hogy ebből a 0% jel nélküli idő :C

[ Szerkesztve ]

(#15114) Kasya válasza Dalzarus (#15113) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mi az a 11%os keszenleti pontosan? Egy nap alatt, vagy este alatt?

(#15115) DJ. Ru$y válasza Kasya (#15114) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem valami android rendszer alatt ragadt be úgy, hogy tegnap hozzá sem nyúltam a telefonhoz, mert itthon voltam egész nap, szinkronizálással wifin megevette 40%-ot, csak néztem este...

Nem válasz akart lenni sry. :B

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15116) Dalzarus válasza Kasya (#15114) üzenetére


Dalzarus
tag

42 óra alatt. De most vettem csak észre, hogy a jel nélküli idő az 0%.

Amúgy most hogy beállt az akksi, 65-70 órát simán elmegy, átlagos nyúzás mellett.

Best phone I ever had :C

[ Szerkesztve ]

(#15117) nincskedvem válasza Just_Reboot (#15109) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Multi rom és a resurrection alá igen. Utána a többinél próbáltam a stock kernelt is,meg a chupát. De a titanium ugyanúgy nem tudta vissza állítani az appokat. Arra is gondoltam,hogy 5.0.2 az android,és hogy pár app nem kompatibilis vele, ezért nemtudta felrakni? Vissza raktam jelenleg a now 8.0. De akkor lehet a kernellel van gond?

Nagyon szeretnék egy cm alapu romot,viszont az hogy a fele alkalmazásaim nem rakja vissza, nem túl használható. A lg frameworkös kamera hiányát még kibírom, de a többi már zavar.

[ Szerkesztve ]

(#15118) Just_Reboot válasza nincskedvem (#15117) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nem tudom lehet, csak azért kérdeztem mert AOSP alá nincs CC kernel,csak gyári és gyári alapú romokhoz.
Titaniumal tudsz az alkalmazásaidról és az adatairól recoveryből telepíthető zipet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#15119) nincskedvem válasza Just_Reboot (#15118) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Lehet rászánok ma is még pár órát, és megnézem stock kernellel. Anno felraktam a sima CM-et,ott sikerült vissza állítani az appokat. de akkor még 5.0.1 volt.

(#15120) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Sziasztok! Ilyen tokot keresek G3-ra. Tudnátok valamilyet ajánlani?

LG G3

(#15121) nincskedvem válasza Just_Reboot (#15118) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Most látom,hogy szerkesztetted. Igen tudom, de ha kézi telepítéssel,és auto telepítéssel se mennek fel az appok, akkor egy .zip-el miért mennének? De max ha már nem tudok mást akkor megpróbálom azt. Most ott tartok,hogy megnézem a candy 5 stock kernellel.

[ Szerkesztve ]

(#15122) Kasya válasza H.Bencike (#15120) üzenetére


Kasya
nagyúr

Snassz G3 tok. Ebay tele van veluk.

(#15123) H.Bencike válasza Kasya (#15122) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Akkor inkább a gyári. Azt szerettem volna hogy azért a telefon élei is legyenek védve.

LG G3

(#15124) Just_Reboot válasza nincskedvem (#15121) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Egy próbát szerintem megér a dolog. De ne közvetlen a rom+gapps után telepítsd hanem várd meg amíg bebootol majd ismét recovery és úgy a titaniumos zip.

(#15125) DJ. Ru$y válasza H.Bencike (#15123) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nyitsz egy ebay-t, és beírod, hogy LG G3 flip cover, ha ott nem találsz olyat, amilyen neked kell, akkor nincs. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15126) H.Bencike válasza DJ. Ru$y (#15125) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Félre értesz. Én azt szerettem volna tudni hogy ilyen tokból esetleg van-e márkásabb vagy akár gyári LG. Ilyen 500Ft-os Ebay-es tokoktól távol tartom magam.

LG G3

(#15127) 6120 válasza H.Bencike (#15126) üzenetére


6120
tag

van belőle, de akkor ezt kell beírnod az ebay keresőjébe: genuine lg g3 cover

(#15128) nincskedvem válasza Just_Reboot (#15124) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Na felraktam a candy 5. stock kernellel. Nincs benne filekezelő, oké gondoltam töltök le playböl. Ott folyamatosan azt írja,hogy szerverhiba. Töltöttem le apk-t egy file kezelőhöz,ott pedig azzal jön hogy nem tudja megnyitni. Na ilyenkor mit tegyek?:D

(#15129) sid87


sid87
senior tag

Üdv!

Van egy G3, eredeti rommal, nincs benne turkálva, alap launcher.

Úgy érzem kicsit lassúcska.

Van valami tipp a hónapok folyamán hogy miként lehet fluidabbá tenni? :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#15130) samu100 válasza sid87 (#15129) üzenetére


samu100
tag

Összefoglaló.

(#15131) Just_Reboot válasza nincskedvem (#15128) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Mit nem tud megnyitni? Töltsd le az ES file explorert. Amúgy CM12 nightlyt próbáltad?

(#15132) nincskedvem válasza Just_Reboot (#15131) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Az apk file-t. Az ES expolrer oldaláról töltöttem le, és arra írta hogy nem tudja megnyitni. Végül beengedett a playbe, szóval egy probléma megoldódott. Viszont most megint nem rak fel egy rakás appot. De NOWHD 8 alatt simán felmegy minden. Először szarakodott a titanium is, akkor fel flasheltem a superusert, el indult a restore, csak hát felét nem rakja fel.Még nem próbáltam de lehet kipróbálom már azt is.

Teljesség igénye nélkül ezeket nem tudom felrakni: root uninstaller, fm radio, quick memo, extreme landings. Csak a CM alapu romokon nem tudom ezeket felerőszakolni.

[ Szerkesztve ]

(#15133) sid87 válasza samu100 (#15130) üzenetére


sid87
senior tag

Elolvastam, de semmi konkrétat nem láttam. Root nincs.

Úgy olvastam már van 5.0 is rá, de OTA nem ajánlja fel.

4.4.2 van még, V10e-216-30 verzió.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#15134) limahl 11 válasza nincskedvem (#15132) üzenetére


limahl 11
tag

fm radio cmre?- :D spirit fm,gyári úgy se megy.nem lehet többi se megy cm-en ,ezért nem megy fel,gyári cuccok nuku cm-en. ;)

[ Szerkesztve ]

(#15135) limahl 11 válasza sid87 (#15133) üzenetére


limahl 11
tag

milyen teló?mármint független stb. amúgy pc suit.
ja látom 10-e,akkor trémobilos,pc suit,tré nem adja ki otán,anno beszéltem velük,csak pc suit.és igazuk van.

[ Szerkesztve ]

(#15136) Promi válasza limahl 11 (#15134) üzenetére


Promi
aktív tag

Spirit2 FM Radio 4 AOSP v2014_12_16 elvileg ez megy mindkettőn.

(#15137) nincskedvem válasza limahl 11 (#15134) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Ez rendben is van, de pl egy random játék,vagy egy uninstaller, miért nem?! Mindegy, kivettem azokat,és most lassacskán haladok,hogy minden vissza legyen állítva, de ez a fogyatékos titanium ha valami hibába ütközik-pl nem tud felrakni egy appot- akkor nem lép tovább,vagy nem lép ki, ott marad és áll. Tehát force close-al kell leállítani-.- Valami jó kamera appot tudtok,ami tudja a 120fps-t? 4k felvétel annyira nem fontos, de a lassítás kellene.

(#15138) limahl 11 válasza nincskedvem (#15137) üzenetére


limahl 11
tag

nem igazán egészséges ám mindent tibi-vel visszaállitani,föleg nem 1 azon rom verzánál,de te tudod, :D tényleg olyan sokáig tart anélkül? gubancok meg jönnek,ne tibizz minden romra,föleg gyári rol cm,vagy vissza,több kárt okoz mint hasznot,de aki lusta. ;)

(#15139) nincskedvem válasza limahl 11 (#15138) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Nem véletlen ez a felhasznevem :D De azért 90 alkalmazást egyenként vissza rakni nem a legjobb, plusz ugye adatokat is ment, ezért használom mindig. Eddig nem is volt vele gond, csak ezek a cm romok csesznek ki vele. Lényeg,hogy most már majdnem mindent felraktam,és kezdem belakni. Köszi a segítséget mindenkinek! :R

(#15140) Shummo


Shummo
aktív tag

Megoldható, hogy a gombsorba alkalmazások parancsikonjai kerüljenek? (SGS3 on xposeddel lehetett)
Elsősorban Lollipop rendszerrel érdekelne.
köszike

(#15141) Just_Reboot válasza nincskedvem (#15139) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Na örülök hogy sikerült de azt mondhattad volna hogy LG appok. Végül melyik romot raktad fel?

(#15142) nincskedvem válasza Just_Reboot (#15141) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Nem csak lg appok,de javarészt azok nem mentek fel. Jelenleg candy 5, stock kernellel. Most csinált olyat,hogy átálitottam a adpi-t majd resi,és nem bootolt be, csak az android felirat volt ott, vártam 10percig,még mindig semmi. Majd akksi ki-be, ezt vagy háromszor játszotta el, végül beléptem recoverybe, cache törlés,és utána sikerült. Kiírta,hogy appok optimalizálása, végzett majd újraindult,és azóta megint áll az android feliratnál... kezd sok lenni,hogy nem birok egy normális CM romot felrakni,az appjaimmal úgy hogy működjön..-.-

Most még megpróbálom a cm nightly-t ha azzal is csak szenvedek akkor marad valami stock alapú rom.

[ Szerkesztve ]

(#15143) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Lehet hülyén fog hangzani: az SELinux b@szkurálása hatással lehet az üzemidőre? :F

(#15144) limahl 11 válasza nincskedvem (#15142) üzenetére


limahl 11
tag

ez a titánium,mondtam én neee,gyárirol cm-re ugyan már neee,föleg ha még rendszeradatakat is viszateszed neee,nem ugy megy az tudni kell ott is mit,hogyan,nem megy minden mindenen,de aki lusta. :))felejdsd el tibit,és oké lesz.gyári rom-rol ne tibizz,cm-re és vissza se.

[ Szerkesztve ]

(#15145) Hawk02 válasza Just_Reboot (#15143) üzenetére


Hawk02
tag

Mire gondolsz?Nekem semmivel sem rosszabb,hogy át lett állítva.Tetszik a fogyasztás. :R

[ Szerkesztve ]

(#15146) Just_Reboot válasza Hawk02 (#15145) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nem tudom de nekem ma látványosan kevesebb. De lehet hogy a CM nightly miatt van,mert tegnap frissítettem.

(#15147) Khelben


Khelben
nagyúr

Tudom olvassak vissza, de akik feltették a cm-et, azok hogy látják, érdemes? Bugok vannak ezrével? Fő dolgok működnek?

(#15148) DJ. Ru$y válasza Khelben (#15147) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Justreboot nevére ha leszűröd a topikot (felhasználó szerint), azt érdemes elolvasni. Ő a CM "szószólója" G3 terén. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15149) Red Bull fan


Red Bull fan
aktív tag

Sziasztok!
A pc suitén,hogy lehet letölteni a frissítést?

(#15150) Just_Reboot válasza Khelben (#15147) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Minden működik a kamera kicsit gyengébb. Hawk02 nek köszönhetően megy a Quic remote is. Én még más romot nem nagyon használtam rajta. De ha konkrétan érdekel valami írj nyugodtan. Gyors, nálam stabil. Üzemidő is jó nálam átlag 4,5-5 óra kijelzőt tud.

#Dj.Ru$y: köszi :R :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.