Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15601) DJ. Ru$y válasza Indian74 (#15600) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez azt jelenti, hogy amennyit be volt kapcsolva töltő nélkül annyi időnek a felét volt jel nélkül, félrevezető is lehet, mert lehet 15 perce vetted le, és 8 percet volt jel nélkül, de 24 órából mondjuk nem lesz több, akkor a % lecsökken. Az amit írsz, hogy más is panaszkodik a térerőre simán lehet, hogy nálad is az játszik, és semmi problémája a készülékednek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15602) Indian74 válasza DJ. Ru$y (#15601) üzenetére


Indian74
senior tag

Nos értem,csak most az akkulatorral való használat az írja ki hogy 11 óra 41 perc azóta megy a telefonom,vagyis ez az jelenti hogy,fele annyi a jel nélküli idom,ha jól értelmezem???!!
És kösz a gyors válaszod,én se szeretnék egyből a telefonommal szervizbe rohangászni,de a szolgáltatómnak már jeleztem a térerő problémát ,hogy kis faunban gyenge a térerő,hát mi volt a válasz,sajnos igen ott csak a 2G üzemel,vagy GSM,hát ez nagyon siralmas,ilyen nagy cég és ennyi pénzért csak ennyit tud mondani,és tenni.
:W :W :W

NAGYPAPA

(#15603) DJ. Ru$y válasza Indian74 (#15602) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Próbáld meg azt, hogy átrakod a hálózatot "Csak 2G"-re. Hátha jobb lesz. Egy próbát megér.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15604) Indian74 válasza DJ. Ru$y (#15603) üzenetére


Indian74
senior tag

Igen próbáltam,ott se jobb,sajnos.
Csak megkérdezem vigyem szervizbe,vagy szolgáltató hibája,mert nem tudom mi lehet a baj???
Szervizelésből,vagy a szervizből elegem van,K Zoom telefonom volt 4 hónapból 2 hónapig szervizben volt,úgy hogy már egyszer kaptam másik telefont,csereutalványt kaptam,és így lett Lg G3-as telefonom.
Nekem nem hiányzik két hétig nálam két hétig szerviz,kapok egy hulladékot,azt meg ugyan ez a procedúra,többször is,hát köszönöm nem.
Nos remélem csak a Telekom térereje rossz,és kijavítják.
:C

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#15605) Meggyi001

Úgy emlékszem, hogy valakinek volt olyan problémája, hogy a zárképernyőn a jobb felső sarokban nem jelent meg a fényképe, csak egy arcnélküli kerek izé. Hogy oldotta meg?... google + ban hiába állítom be , uninstall/reinstall stb, nem változik :F

Ja, lehet megvan :B

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#15606) Peat76 válasza limahl 11 (#15581) üzenetére


Peat76
őstag

Milyen igazad van, nekem is teljesen jól szuperál.Semmi gondom vele. Itt sok embernek annyi ideje van romolgatni, hogy neha irigylem őket! Ha valakinek nem felel meg, el lehet adni, minek kínlódni!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#15607) Pietro 22 válasza Misi1980 (#15599) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

Megprobalom. Koszi!

(#15608) pinterto


pinterto
tag

Szerintetek az AndroidNow 8.4 vagy Cloudy G3 2.1 a jobb, vagy esetleg valami más?
Előnyök, hátrányok?

(#15609) Typhoon47 válasza Just_Reboot (#15575) üzenetére


Typhoon47
őstag

Köszi szépen. Modemet lehet backflashelni, ha jól emlékszem (miért ne lehetne)? Tehát lolli alatt a modemeket szabadon váltogathatom.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#15610) Just_Reboot válasza Typhoon47 (#15609) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ja azt raksz alá amit akarsz. AOSP-nem nyúl a modemhez. Volt hogy kitkat modemet raktam CM12 alá.

(#15611) RECSKA válasza pinterto (#15608) üzenetére


RECSKA
veterán

Cloudy meg csak 2.0...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15613) Typhoon47 válasza pinterto (#15612) üzenetére


Typhoon47
őstag

Ez G2 rom.

update: RR 5.2.9 döbbenetesen gyors még mindig, viszont a térerő továbbra is gyenge alatta (modemtől függetlenül).

[ Szerkesztve ]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#15614) zoleeno1 válasza pinterto (#15612) üzenetére


zoleeno1
addikt

igen, ez g2 rom... töröltesd a hsz-t egy modival, mielőtt valami figyelmetlen megpróbálja felrakni a g3-ra

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#15615) pinterto válasza zoleeno1 (#15614) üzenetére


pinterto
tag

EZER bOCS!
Tényleg, rosszat linkeltem.

Hol tudom jelezni a moderátoroknak?

[ Szerkesztve ]

(#15616) Typhoon47


Typhoon47
őstag

A térerő gondomra megoldást végül az jelentette, hogy levettem a kapcsolat típust 3G-re, ez úgy laza 30-50dB-et tolt jel erősségben :D Mindenkinek ajánlom.

Igen, elírtam. 3G-re is nyugodtan mehet, ugyanolyan javulást hoz.

[ Szerkesztve ]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#15617) Viktor0610 válasza Typhoon47 (#15616) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez nyilván megoldja a gondokat, de a mobilinternet elég lassú lenne csak 2G-hálózatokon.... :))

Samsung Galaxy A54

(#15618) DJ. Ru$y válasza pinterto (#15615) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mod. ker.
Olvasd el az infókat mielőtt írsz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15619) KisBundi válasza Typhoon47 (#15616) üzenetére


KisBundi
őstag

Nekem állandóan 2G-n van csak. Pl a konyhában full térerőm van, de ha megfogom az alját akkor rögtön 0- lesz... :( Ez azért elég durva. Rendelek egy másik G3-at és ha az is ilyen rakás sz.r lesz akkor váltok telefont. :F

(#15620) Shummo


Shummo
aktív tag

Ugye a 16 és a 32 gb-os verzióra mehetnek ugyan azok a custom romok ( első sorban majd a cloudyG3 érdekelne). (Lehet inkabb 32 gb-st veszek tekintettel a mostani 16 gb-os mizériára)

(#15621) waces


waces
aktív tag

csodás. engem is elért a telefon-aljának-repedése-a-mikrofonnál probléma. :W szolgáltatónál vásárolt készülék, de mivel szolgáltato nem fog cserekészüléket adni, gondolom gyorsabb ha én viszem be két hét múlva az lg szervizbe.... talán ezzel sikerül egy kis időt spórolni (számla, szolgáltatói garijegy, lg-s garijegy bekeszítve, remélem más nem kell)

Every living creature on earth dies alone.

(#15622) pinterto


pinterto
tag

Visszaraktam a 4.4-et, rootoltam, TWRP telepítve, EFS partíció mentve.
Most szeretném a Custom ROM-ot felrakni, de ennek a menetét nem találom a leírásban.
Segítenétek?

(#15623) pinterto


pinterto
tag

Még valami: Az XDA Cloudy 2.0 telepítési leírásban írják, hogy flasheljem a Lollipop Baseband-et, és van egy link, ahol több file is van.
Az mit jelent, és kell telepíteni ha igen hogyan?

Bocsi a sok kérdésért, de nem akarok elrontani semmit.

[ Szerkesztve ]

(#15624) Meggyi001 válasza pinterto (#15622) üzenetére

TWRP-ből tudsz otg kábelen pendrive-ról tudsz telepíteni custom romot, vagy adb-vel gépről, vagy mtp-módban gépről. Ha nem akarod wipe-olni a belső tárhelyet, akkor mehet telóról is. Tehát rom telepítés előtt wipe. Rögtön utána szintén TWRP-ből baseband flasselés. (vagy ahogy ott írják a sorrendet) Ha nem jól írom, szóljanak a többiek lécci...

Más: Tudja e valaki vagy ötlet, hogy Androidnow HD rom-ban hol találom vagy hol tudom letörölni ezt?

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#15625) pinterto válasza Meggyi001 (#15624) üzenetére


pinterto
tag

Szükséges a basebandet telepíteni? Ez tulajdonképpen a modem nem?
Itt a fórumban valaki írta, hogy a 4.4 modem jobb. Vagy az 5.0-hoz csak a saját modeme jó?

(#15626) anzo válasza Meggyi001 (#15624) üzenetére


anzo
senior tag

AN HD Settings/3Minit-Icons Battery Settings itt tudsz akksi ikonokat változtatni.

(#15627) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

miklosss2012 kollégával beszéltük a napokban a GPS problémát... Így a mai nap folyamán vissza tértem KitKat-re már másodszor. 20E-n rossz volt az üzemidő, és nagyon laggolt a készülék. 20F-en ez már megszűnt az üzemidő volt talán valamivel roszabb Lolli-n. Aztán egy váratlan pillanatban kellett a navigáció(Sygic). Eléggé rosszul érintett, hogy egy kb. 80Km-es szakaszon folyamatosan eldobta a jelet, időnként azt jelezte, hogy a mezőn haladok... Igy jött az ötlet, vagy elromlott a GPS modul vagy rossz 5.0-án a GPS. Mielőtt sírva rohantam volna gariztatni, kíváncsiságomra vissza tértem 10L KitKat-re, és láss csodát, azonnal tálalt jelet, tökéletesen jelezte épp hol járok. :) Öröm, bódottá, maradunk KitKat-en. Nincs GPS probléma, nincs lagg, és az üzemidő is tökéletes. :)) Remélem tudtam segíteni másoknak is. :)

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#15628) Meggyi001 válasza anzo (#15626) üzenetére

Á, köszi :)

(#15625) pinterto : igen a modem, és saját modem-je van.

https://gamergep.hu/

(#15629) bigdigit válasza szabo.norbi (#15627) üzenetére


bigdigit
addikt

Én ma használtam a gps-t igaz Waze futott és tökéletesen működött 20f alatt.Csak kb 3 percenként merült 1%-ot.De lehet még többet is ja és forró volt a telefon mikor utánna betettem a zsebembe.

[ Szerkesztve ]

(#15630) szabo.norbi válasza bigdigit (#15629) üzenetére


szabo.norbi
tag

Nekem 20F kb. Ugyan ilyen merülést produkált és nekem is nagyon melegedett... 10L-en inkább csak langyos volt. :)

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#15631) bigdigit válasza szabo.norbi (#15630) üzenetére


bigdigit
addikt

A jelet viszont nem dobálta el de egy tény az S3 telefonom még zárt térben is talált jelet G3 meg nem.

(#15632) szabo.norbi válasza bigdigit (#15631) üzenetére


szabo.norbi
tag

OnePlus ugyan ez volt, szobába bármikor tálalt jelet. :)

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#15633) DJ. Ru$y válasza bigdigit (#15631) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha be van kapcsolva a wifi, mobilhálózat rásegítés mindegyik fog jelet találni, az a kérdés mennyire pontosat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#15634) bigdigit válasza DJ. Ru$y (#15633) üzenetére


bigdigit
addikt

Azonos körülmények között gondoltam a különbséget.Minden be van kapcsolva szobába még sincs jel ahol a másikkal simán volt.

(#15635) DonLaca@ válasza bigdigit (#15629) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Én rendszeresen használom a GPS-t Lollipopon Sygic 14.6-tal. Tökéletesen működik, villámgyorsan talál jelet, nem melegszik. Autós töltőn nem merül semmit sem :DDD .

(#15636) Typhoon47 válasza szabo.norbi (#15632) üzenetére


Typhoon47
őstag

G3 is talál bárhol jelet szobában (egyébként ugyanaz a jeladó van bennük szerintem), WiFi rásegítést be kell kapcsolni hozzá persze. De egyébként beton stabil és pontos jelet ad.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#15637) zoleeno1 válasza bigdigit (#15634) üzenetére


zoleeno1
addikt

Kerdes: szobaban, zart terben minek a jel?
Szerk: amúgy kipróbáltam, enyém is talál rögtön

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#15638) bokarcsi71


bokarcsi71
aktív tag

Az értesítési led sebességén nem lehet változtatni? Olyan lassan villog,alig lehet észrevenni. Gyári lollipop.

(#15639) zoleeno1 válasza bokarcsi71 (#15638) üzenetére


zoleeno1
addikt

lolli alatt nem, 4.4 alatt xposed/tweakboxszal igen (az egyik érv a sok közül, amiért még kitkaten vagyok :D)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#15640) Pietro 22 válasza Pietro 22 (#15607) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

Sikerult! Koszonom!

(#15641) Meggyi001 válasza bokarcsi71 (#15638) üzenetére

Meg ezzel: Light Manager

https://gamergep.hu/

(#15642) bokarcsi71 válasza Meggyi001 (#15641) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

ez megy lollin? Root kell hozzá?

(#15643) supertrezi válasza bokarcsi71 (#15642) üzenetére


supertrezi
aktív tag

Igen.
Nem.

[ Szerkesztve ]

(#15644) bokarcsi71 válasza supertrezi (#15643) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

köszönöm kipróbálom

(#15645) zoleeno1 válasza Meggyi001 (#15641) üzenetére


zoleeno1
addikt

Úgy tudtam ez sem megy lolli alatt, de alant írják, hogy igen, akkor sztornó az előző hszem :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#15646) bokarcsi71 válasza supertrezi (#15643) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Köszönöm müködik.

(#15647) Coller225


Coller225
tag

Sziasztok!

Arra az elhatározásra jutottam, hogy megveszem életem első, normális okostelefonját (huawei ascend y300-ról váltanék, minél sürgősebben), de a jelek szerint ez mégsem olyan egyszerű, mint először hittem.

Egy 16 gigás LG G3-ra esett a választásom, amit meg is rendeltem, megérkezett, érte mentem... eddig minden fasza, majd az üzletben leültem nyomkodni, hogy ha vmi baja van esetleg, akkor jobb, ha ott derül ki.
Ekkor a következők történtek:
Megkaptam a bontatlan dobozt, szépen kiszedtem amit kell, hátlap leszed, simkártya betesz, akksi betesz, hátlap visszatesz, bekapcs. Megjelent a szépséges LG logó, majd kérdés nélkül kiírta, hogy frissíti a szoftvereket. Miután kész lett, kérte a PIN kódot, beírtam, elfogadta, kiválasztottam a nyelvet, miután kiírta, hogy "Mobilszolgáltatás aktiválása", alá pedig, hogy "Ez akár 5 percet is igénybe vehet".
Háát jó, ám legyen... türelmesen kivártam az 5 percet, majd a végén kiírta, hogy nem sikerült... Ekkor tanácstalanul az eladóhoz fordultam, javaslatára újraindítottam, lezajlott még1x ugyanez. Utána átugrottam ezt a lépést, mondván, hogy majd később csakcsak lesz rá valami orvosság a beállításokban. Eztán varázsoltam wifit, feltette az appjaimat, stb, minden szépen úgy ment, ahogyan annak mennie kell, csak hálózatom nem volt. A beállításokban nem találtam semmi erre vonatkozó dolgot, illetve a mobilhálózatok menüpont inaktív volt, nem tudtam kiválasztani.
Elvileg független a telefon, de biztos ami biztos alapon kipróbáltuk a másik 2 szolgáltató sim kártyájával is, közben gyári reseteltünk is, mindent szépen, logikusan, de semmi eredményre nem jutottunk, minden ugyanúgy zajlott. Ezután arra a megállapításra jutottunk, hogy sikerült kifogni egy gyári hibásat, úgyhogy rendeltem egy újat, és szomorúan hazamentem.
Amikor megérkezett az új, akkor ugyanez lezajlott egy másik, szintén bontatlan készülékkel, illetve az üzletben volt még1 ilyen a vitrinbe kitéve, ami szintén ugyanezt a jelenséget produkálta.

Azt még megette volna a gyomrom, hogy történt egy ilyen, de hogy háromból három pont ugyanolyan gyári hibás legyen, az már több mint gyanús.

Belefutott már valaki hasonlóba? Nagyon örülnék, ha tudnátok erre mondani valami okosságot, mert tanácstalan vagyok, és elvileg kedden érkezik majd még egy készülék, amit valahogyan működésre szeretnék bírni. Ha nem megy, akkor szerintem elkezdek másfelé nézelődni :S

(#15648) storm3 válasza Coller225 (#15647) üzenetére


storm3
senior tag

Ha telenorrol van szo, akkor belefutottal a szurke importos letiltott raktarkeszletukbe. Volt korabban szo rola itt, nem is olyan regen. Keress ra!

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#15649) lefkosia válasza Coller225 (#15647) üzenetére


lefkosia
őstag

Itt találod a választ.

The Truth Is Out There

(#15650) MurdR


MurdR
veterán

Sziasztok. Kb egy hete én is beléptem a ''táborba'', Note2-ről váltottam. Egyelőre elvagyunk egymással, bár hiányzik az a kijelző üzemidő, amit a Note2 produkált újkorában (2G+alacsony fényerőn 9óra). jelenleg ott tartok, hogy LTE hálózaton közepes fényerővel 3 óra kijelzőhasználat után enni kér. Ahogy visszaolvasgattam, netezéssel a legtöbb usernek 4-5óra megvan. A háttérben nem fut semmi kirívó, csak a szokások dolgok (fb, viber, steamchat stb...).
Jól érzem hogynagyon gáz ez a 3 óra? Teljesen elveszi a kedvemet a telefontól...

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.