Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Levi

Hozzászólások

(#201) sith7 válasza föccer (#200) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönjük szépen ! :R

(#202) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Szia

most olvastam bele a blogodba. Minta szülők vagytok. Mindent megtesztek amit csak lehet. Egy ilyen szeretetteljes családban sokkal nagyobb az esélye arra a kissrácnak, hogy teljes életet éljen. Szóval ne adjátok fel. Mi Veletek vagyunk. És ahogy olvastam a kollégáid is Veletek vannak.

András

(#203) sith7 válasza Rabbitf_24 (#202) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönöm az elismerő szavakat, és a dícséretet, igyekszünk kitartani, apró lépésekkel, de azért haladunk, csak nem akarok minden - másnak apróságnak tűnő - dolgot leírni, mert lehet furcsa lenne olvasni ezeket egy olyan embernek, akinek minden rendben van a gyermekével, és csodálkozna, hogy mi milyen dolgoknak is tudunk örülni. :B

Nem akarom elkiabálni, de talán a mai naptól mondhatom, hogy nappal már 100 % szobatiszták vagyunk :U

(#204) Rabbitf_24 válasza sith7 (#203) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Írd csak le nyugodtan a kicsi dolgokat is. Ami nekünk talán kicsi dolog, az lehet hogy Nektek a világot jelenti. Örülni is kell mindennek. Azt lássa rajtatok, hogy boldogok vagytok és akkor Ő is az lesz, és talán még jobban lesz. :K

(#205) sith7 válasza Rabbitf_24 (#204) üzenetére


sith7
nagyúr

Rendben :R

(#206) sith7


sith7
nagyúr

Idáig is eljutottunk :B

(#207) föccer válasza sith7 (#206) üzenetére


föccer
nagyúr

:C :C

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#208) sith7 válasza föccer (#207) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönjük a bíztatást, és az elismerést ! :R :R :R

(#209) föccer válasza sith7 (#208) üzenetére


föccer
nagyúr

Látom a joghurt bejött. Változatosabban eszik már mint régen?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#210) sith7 válasza föccer (#209) üzenetére


sith7
nagyúr

Azt nem mondanám :( ... hideg kaja mindenek előtt, de állítólag 1x az oviban evett sóskát egyedül, meg krumplis tésztát is ... de én ezt nem láttam :U

(#211) anjani182 válasza sith7 (#210) üzenetére


anjani182
őstag

Én még csak most olvastam a történetet. Elég kemény. :(

Én sem tudok/tudtam eléggé aggódni, kisbabánk fejlődését aggódva figyeltem állandóan, neten bújtam hogy melyik hónapba mit kell(ene) csinálnia, és azt lestem mindig mikor fordul meg, mikor iszik egyedül stb.

Nektek sok-sok kitartást kívánok!!! :R

Forever and ever, let's make this last forever.

(#212) sith7 válasza anjani182 (#211) üzenetére


sith7
nagyúr

Elég kemény
Valóságban még durvább, de most már egy ideje csak a + dolgokat próbálom leírni ... igaz abból nincs sok ... :(((

Köszönjük a jókívánságot ! :R

(#213) Expendable


Expendable
aktív tag

Minden tiszteletem a tiétek.
Nekem most 1 év 3 hónapos a kislányom és én már akkor összeomlottam, mikor kötött izomzat miatt tornára kellett vinnünk. (szerecsére csak "vaklárma" volt, már minden rendben)
Nem is tudom, hogy bírkóznék meg egy ilyen helyzettel, mint a tiétek.

Remélhetőleg a kissrác egy csodagyerek, akinek az agya kevésbé foglalkozik a hétköznapi dolgokkal. (evés, ivás, beszéd) Pár év múla majd már az MIT-ra fog járni, vagy olyan zeneszerző lesz, aki 8 évesen komponál vagy esetleg 10 évesen egy űrsikló légkörbe való belépési pályájának számolását kisujjból fogja kirázni :)

Kívánom hogy így legyen, nektek pedig kitartást, hogy ne veszítsétek el az erőtöket!!

[ Szerkesztve ]

(#214) sith7 válasza Expendable (#213) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönjük a jókívánságokat ! :R

Hát nézd, én nem akarom, hogy Einstein legyen belőle, én megelégednék azzal, ha ugyanolyan lenne, mint a többi gyerek.

Nem is tudom, hogy bírkóznék meg egy ilyen helyzettel, mint a tiétek.
Hidd el nekem, itt a fele van kb. leírva annak, amit minden nap átélünk vele ... néha az se mindegy, milyen pólót akarsz ráadni reggel ... és akkor még csak 3 perce van ébren. :U

(#215) Expendable válasza sith7 (#214) üzenetére


Expendable
aktív tag

Hát nézd, én nem akarom, hogy Einstein legyen belőle, én megelégednék azzal, ha ugyanolyan lenne, mint a többi gyerek

Gondolom, csak a csodagyerekeknél volt tapasztalható, hogy a "hétköznapibb" dolgokban teljesítenek gyengébben az átlagnál.

Olvastam hogy jártatok már mozgásterapeutánál is, de a Dévény masszázst is próbáltátok?
Egyik kollégámhoz jár rendszeresen az egyikük (évek óta) és nagyon szép eredményeket értek el ahhoz képest, hogy mi volt a várható.

Abszolút nem tudom, hogy nálatok használna-e vagy egyáltalán erre való-e, csak azt tudom, hogy náluk használt.

(#216) sith7 válasza Expendable (#215) üzenetére


sith7
nagyúr

Értelek

Nem , nem próbáltunk még semmilyen masszázst ... erről nem is hallottam :B

(#217) Expendable válasza sith7 (#216) üzenetére


Expendable
aktív tag

Sztm olvass utána, egy próbát megérhet :)

(#218) sith7 válasza Expendable (#217) üzenetére


sith7
nagyúr

Rendben, utánaolvasok

(#219) Smani válasza sith7 (#206) üzenetére


Smani
senior tag

Aranyos kisfiú :)

(#220) sith7 válasza Smani (#219) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi :R

(#221) freaghill


freaghill
őstag

Aranyos srác. Remélem minden helyre fog jönni, és minden úgy lesz, ahogy szeretnétek.

Minden jót kívánok!

(#222) sith7 válasza freaghill (#221) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönöm Neked is a jókívánságot, :R remélem én is ... kis lépésekkel , de azért haladunk .... igaz , ami igaz .... türelemből sosem elég ... :U

(#223) Kube


Kube
senior tag

Üdv!

Most olvastam a történeteteket, hát nem igazán tudok szóhoz jutni. Nem tudom jelenleg mennyi mindent sikerült azóta elérni Levivel kapcsolatban, de ahogy elnéztem még ha fokozatosan is hála a kitartásotoknak, lassacskán haladtok előre.

Sajnos nálam se volt felhőtlen az óvoda, sokáig nem rajzoltam, dobáltam a ceruzát... szóval nem volt minden rendben köszönhetően az egyik szombathelyi óvónőnek, aki rendesen fenyítette a gyerekeket. Aztán szüleim váltottak és mit ad isten pár hét foglalkozás után nagyon sokat javultam. Ezt nekem szüleim mesélték.

Szeretnék nektek sok sikert kívánni a továbbiakban!

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#224) sith7 válasza Kube (#223) üzenetére


sith7
nagyúr

Szia

Köszönöm Neked is, hogy elolvastad, mondjuk úgy, apró lépésekkel, de azért haladunk, vannak dolgok, amiket elhagy, de vannak amiket "felvesz" /újabb dilik/; most találtunk egy gyógypedagósust, aki ingyen , és bérmentve foglalkozni fog vele, jövő héten kezdik ... meglátjuk, mi bízunk benne, hogy jobb lesz ... :U

Türelem az kell hozzá rendesen, mert sajnos könnyen elborul az agya, és akkor gond van. :((

Ebben a hónapban már többször volt, hogy evett ebédet az oviba, igaz néha csak pár kanállal, de azért az is valami, a beszédje már elég jónak mondható, most 6. születésnapja óta tud pelenka nélkül aludni ...szóval ez is jól megkésett nála, de legalább elértük ezt is.

Igen, sajnos nagyon sok múlik az óvónőn, nekünk is elment 1 év a semmibe, itt úgy néz ki szeretik, foglalkoznak vele, és ő is szeret itt lenni.

Szeretnék nektek sok sikert kívánni a továbbiakban!
Köszönjük szépen ! :R

(#225) Kube válasza sith7 (#224) üzenetére


Kube
senior tag

Köszönöm az információ morzsát. Lehet, hogy pici lépések, de haladtok előre ez a fontos, még ha lassan is, de van változás. A környezet is már jobb neki az új oviban, ez nagyon sokat lendít a dolgokon.

Jó látni, hogy már ennyi mindent sikerült elérni és ez is csak azt igazolja milyen jó szülők vagytok :)

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#226) sith7 válasza Kube (#225) üzenetére


sith7
nagyúr

Jó látni, hogy már ennyi mindent sikerült elérni és ez is csak azt igazolja milyen jó szülők vagytok

zavarba hozol ... :B :R

(#227) P00By


P00By
nagyúr

Több mint egy év telt el, nem akarod frissíteni a bejegyzést?

(#228) sith7 válasza P00By (#227) üzenetére


sith7
nagyúr

:(

(#229) P00By válasza sith7 (#228) üzenetére


P00By
nagyúr

Rendben! :R

(#230) sith7 válasza P00By (#227) üzenetére


sith7
nagyúr

De most mégis :))

Karácsonyig akartam várni, de nem bírom ki :B

Szeptemberben elkezdődött az iskola - betegesen féltünk tőle - , és a nehezen induló beszéde ellenére mondhatni folyamatosan olvas - az ismert betűkből kirakott szavakat - erős 3 hónap után , matek a kedvenc tantárgya, nem tud a tanár olyat kérdezni tőle, amin megakad :C :C :C

Nagyon büszkék vagyunk rá :B :B :B

Persze a "társas" dolgok még nem nagyon mennek neki, elvan magában többnyire; szünetekben, iskolaudvaron, de van már 2 barátja akikkel szokott néha már bandázni :DDD

Remélem marad ez az irány, és csak növekedni fog a lendület :))

[ Szerkesztve ]

(#231) fasyrt válasza sith7 (#230) üzenetére


fasyrt
őstag

Le a kalappal a kissrac es a szülök elött es nagyon-nagyon sok boldog percet, orat, napot... kivanok nektek!

A tarsas dolgok nekem se mentek nagyon alsoban. Azota sem vagyok a tarsas elet közepe, de semmi különleges nincs velem. :) Szerintem Levivel se. ;)

(#232) sith7 válasza fasyrt (#231) üzenetére


sith7
nagyúr

:R :R :R

de semmi különleges nincs velem. :) Szerintem Levivel se. ;)
így legyen, ámen

Kedden megyünk a vizsgabizottság elé /ismét letelt 2 év/, kíváncsi vagyok mit fognak szólni, ehhez a fejlődéshez

A félévi bizonyítványt is elküldte az iskola a jellemzés mellé :K :))

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Levi
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.