Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8562) nOvOp válasza jFox (#8560) üzenetére


nOvOp
senior tag

Mit kellene megnézni? Ha felteszem, akkor megnézem...

Amúgy nekem az alábbi a véleményem a MIUI-ról.
Nagyon tetszetős, teljesen más élményt ad, az android használóknak. Nagyon igényes, felső kategóriás érzetet nyújt. De ahogy minden romban itt is vannak árny oldalak. Cserébe sok memóriát rabol, aminek köszönhetően néha lassú a rendszer, beszaggat. A tárcsázás számomra körülményes és annyi beállítás van, amiben nagyon el lehet veszni. Egy kicsit kétségekkel tölt el a MI folyamatos netre való kapcsolódása (milyen tartalmak vándorolhatnak a háttérben?), bár valószínűleg a google is ugyanezt csinálja. Lehet, hogy csak a távolkelet áll egy kicsit messzebb tőlem. A bejövő hívás fogadás is tetszetős, de például a beépített galéria nagyon lassú, míg egy másik képnézegetővel, már teljesen gyors. Az akkuval talán takarékosabb, bár nem volt még lehetőségem ezt kipróbálni, mert folyamatosan nyomogattam, de a hátralévő idő kijelzése erre utalt :)
Szóval ha vissza lehetne szorítani a memóriát és egyes funkciókat könnyedén le lehetne cserélni, akkor frankó lenne. A vibert sem tudtam rávenni, hogy online legyen. Legalábbis azt mutatta, hogy elérhető, de az üzeneteket akkor kaptam csak meg, amikor beléptem. Mondom, biztos be lehet állítani (valószínűleg csak én voltam a béna), de pl. egy linerty vagy lambda romnál (na és gondolom Cappa mester szerzeményénél is, csak azt még nem próbáltam) ezek alapból működtek.
Szívesen használnék egy ilyen igényes (megjelenésre gondolok) romot, linerty teljesítmény igénnyel :D

Gondoltam megosztom a véleményemet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.