Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) vegyszer válasza bence499 (#8900) üzenetére


vegyszer
addikt

A meteos-t / átpartícionálást nem kell minden alkalommal futtatni. De a 4.2.1 romok nem szerették, ha tiltva volt az a 14MB-os partíció. (nem bootol be tán csak egy, kettő)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8902) bence499 válasza vegyszer (#8901) üzenetére


bence499
csendes tag

Igen sajna ez a bajom,ha letiltom nem bootol be egyik rom se amit needrom oldalról szedek csak az amit utolsó linkbe tettem,azt használom most is,annál minden oké! :) Csak szerettem volna 4.4.2es romot de így nem kell hogy 13mb partricót nem tudom eltünteni. :O

bence499 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#8903) cappa72 válasza bence499 (#8902) üzenetére


cappa72
nagyúr

lehet hogy el lehet tuntetni, de 4.4 eseten mar a boot.img es a framework-res.apk egyuttes modositasa szukseges hozza.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8904) vegyszer válasza bence499 (#8902) üzenetére


vegyszer
addikt

És annyira zavar az a 14MB-os partíció? Tedd tele. Pl képpel. És hidd el, minden rendben lesz

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8905) ampulla


ampulla
aktív tag

Sziasztok!

Belső tárhelyre lehet pl zenéket rakni valahogyan? :)

(#8906) cappa72 válasza ampulla (#8905) üzenetére


cappa72
nagyúr

A data partícióra gondolsz? Lehet, de minek. Csak a helyet foglalná ott.
Ha a belső sd-re gondolsz, akkor igen, oda is lehet.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8907) ampulla válasza cappa72 (#8906) üzenetére


ampulla
aktív tag

Belső SD-re gondoltam, viszont az Ubuntu nem ismeri fel, ha nincs bent a külső SD. MTP esetén csak az eszközt látja, meghajtókat nem.

(#8908) bence499 válasza vegyszer (#8904) üzenetére


bence499
csendes tag

Az a baj,hogy oda menti a képeket amit csinálok,és nem lehet átállítani,hogy máshova mentse:/
És mindig írja,hogy nincs elég tárhely,így nem tudom használni a kamerát.

[ Szerkesztve ]

bence499 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#8909) bence499 válasza cappa72 (#8903) üzenetére


bence499
csendes tag

Aham értem,és esetleg van már olyan módosítás valahol,le tudom tölteni?

Sok 4.1-es romnál be se bootol ha eltüntetem a 14mbs partriciót,ezért azokat se tudom használni sajna :(
És azt muszáj,mert akkor kamerát nem tudom használni,mert 14mb nem elég semmire:/

[ Szerkesztve ]

bence499 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#8910) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Lambda rom van fent, viszont nem megy rajta a VPN. Van erre valami megoldás?
Ha visszateszem a linertyt, akkor ugyanazokkal a beállításokkal működik...

(#8911) nOvOp válasza nOvOp (#8910) üzenetére


nOvOp
senior tag

Illetve a linerty ROM-ból vagy egy működő VPN modult valamilyen módon bele lehet tenni a lambda romba (pl. lecserélni)? A beépített VPN modult használnám, de ezért nem szeretnék ROM-ot cserélni.

(#8912) cappa72 válasza bence499 (#8909) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem tudom keszitett-e valaki ilyen modositast 4.4-hez. Arra ra kell keresni.

A4.1-es romoknal le lehet tiltani, azok el kell hpgy induljanak.
Ha nem indul el akkor tedd fel a cp5.3-at. Az tuti elindul.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8913) bence499 válasza cappa72 (#8912) üzenetére


bence499
csendes tag

Ezer köszi!! :R
Ezt [link]találtam,ez a legrissebb? mert láttam volt egy teszt rom is ebből :R

[ Szerkesztve ]

bence499 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#8914) cappa72 válasza bence499 (#8913) üzenetére


cappa72
nagyúr

Érdemes az összefoglalót elolvasni, hogy mi micsoda (+ az új témaösszefoglaló tervezetet).
CP5-3 a "legújabb".

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8915) nOvOp válasza nOvOp (#8911) üzenetére


nOvOp
senior tag

cappa72 mester, nem tudsz segíteni?

(#8916) nOvOp válasza nOvOp (#8915) üzenetére


nOvOp
senior tag

Úgy néz ki, hogy megoldódott. Újra telepítettem és működik.
Valahogy ki lehet tenni a csatlakozási ikont, hogy ne kelljen mindig a menübe mennem?

[ Szerkesztve ]

(#8917) peter9228


peter9228
aktív tag

Kipróbáltam a 4.4-es romot (ezt), eddig nagyon tetszik. Egy hete használom, minden működik tökéletesen, és szerintem gyorsabb is mint az előző (needrom-os legfrissebb MIUI) Ma vettem egy Xiaomi Miband-et, tökéletesen működik vele (ez ugye csak 4.4-től megy)
Akinek az tetszik inkább, nem próbáltam, de van már 4.4 alapú MIUI is: [link]

(#8918) Dexxter182 válasza bence499 (#8900) üzenetére


Dexxter182
tag

Szia, és minden megy rendesen, csak ott van a 13 mega, akkor minden simán felment, lehet hogy kipróbálom :)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#8919) Gymanotheone


Gymanotheone
csendes tag

Hellosztok!

Nos, vissza olvastam több száz kommentet, és kerestem is, s már kétszer újra is raktam ezt a szemetet (amúgy imádom, sztem még mindig megállja a helyét az ár/érték ranglétrán). De most olyan gondban vagyok, hogy ha az egész belső tárhelyet egybe partícionálom, akkor működik-e továbbra is minden funkció?

Tenném ezt azért, mert a mostani HoloDark rom ami fent van (4.2.1 android, kernel 3.4.5, alapsáv: p789.v20, 2013/07/31) az istenért sem engedi táthelyezni a telefon-memóriára az appokat. S miután csak 670 mega lett neki félre téve, az nagyon gyorsan megtelt.. Amit nem is értek , hisz alig van rajta pár app, s nagyon idegesítő, hogy így megvan kötve a kezem és választanom kell, hogy miket hagyok rajta. Külön külső SD kártya nincs benne, csak a beépített telefonmemória.

Tehát a kérdésem, hogy tudom átpartícionálni, s melyik appot ajánljátok? Vagy ha a telefonmemória áthelyezést működésre lehet bírni, akkor hogy? (Mert hogy én amúgy szeretem ezt a romot, stabil, sosem fagy, bírja az akksija, és minden funkció működik, gps is hamar kapcsol, rádió stb) Vagy vegyek egy külön SD kártyát bele és akkor minden baró, s arra engedi majd áthelyezni az appokat?

A segítségeteket előre is köszönöm!

UI: nem vagyok rest olvasni, ha linkeltek nekem egy threadet végig nyálazom, de kicsit specifikusabb segítségért igazán hálás lennék. (aki pesti akár sörre is meghívom, csoki stb játszik)

[ Szerkesztve ]

(#8920) Švejk


Švejk
őstag

Sziasztok,
Már egy fél éve fennáll azon problémám hogy a rendszer valahogyan létrehozott magának egy 173 MB-os partíciót, a 2,7 gigára particionált belső tárhelyen belül, és bár a 2,7 gigásat látja, de a fájlokat nem tudom rajta elérni. az a 173 mega meg a semmin kívül sok mindenre nem elég. Szeretném visszakapni a 2,7 gigámat, ami tele van képekkel és dokumentumokkal, fontos fájlokkal, de fogalmam sincsen hogyan. Valakinek van valami tippje? :)

Ezen problémámra se nagyon tudom a választ, erre van ötletetek? :) Gyakorlatilag 5 perc alatt esik a töltöttség 30%-ot és van hogy a nap végét se bírja ki :W

peter9228 köszi a 4.4-es linket, váltani fogok rá :)

(#8921) looser válasza Gymanotheone (#8919) üzenetére


looser
addikt

Szia, neked a Meteos átpartícionáló ajánlott, itt a témaösszefoglalóban megtalálod. Nálam vannak furcsaságok, de végső soron működik :-)

(#8920) Švejk: magam a Total Commander adb plugint használom, a rendszerpartícióhoz is hozzá tudsz férni vele, de óvatosan.
Az akksis kérdésednél már nem tudok mire gondolni, mint fizikai sérülésre. Nálam is ez a helyzet, lassan letelik a 2 hónap az Aliexpresses rendelésre és jön egy új akksi, remélem az nálam is megoldja a gyors merülés gondot, mert a GP services battery drain-el kapcsolatban már mindent kipróbáltam :-/

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#8922) vegyszer válasza Švejk (#8920) üzenetére


vegyszer
addikt

TWRP módban Indítsd a telót.
Dugd fel PC-re
A menüpontok közül keresd meg a mountot (talán az advanced alatt van). Mountold fel a datát, Systemet, internal, external sd kártyát.

Hátha eléred az adatokat.

Lehet, hogy CWM alatt is megy, de ott nem próbáltam

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8923) Švejk válasza vegyszer (#8922) üzenetére


Švejk
őstag

Na szóval nem látja így sem, csak az SD-t meg azt a 273 mb-os partíciót. bonyolítja a dolgokat hogy az elveszett partíción vannak a rendszer adatai is, pl a batterystat.bin amit törölni akartam hogy talán javul az akkum tőle :W
Kicsit idegesítő. Nem kicsit, nagyon :D
Imitt a probléma:

[L:/dl/upc/2015-02/24/382445_meodp6b2hxaxxbfp_screenshot_2014-12-14-12-52-28.jpg](IMG:/dl/upc/2015-02/24/382445_meodp6b2hxaxxbfp_screenshot_2014-12-14-12-52-28.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

(#8924) Dexxter182 válasza peter9228 (#8917) üzenetére


Dexxter182
tag

Gapps-ot honnan szereztél hozzá?

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#8925) peter9228 válasza Dexxter182 (#8924) üzenetére


peter9228
aktív tag

Van benne. Meg alapból Nova launcher van, gyári szerintem nincs is.

Szerk. valamiért nem jó az előző link, így már jó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#8926) vegyszer válasza Švejk (#8923) üzenetére


vegyszer
addikt

És ez milyen rom?

Mert nem egy megszokott módon látszik...

Read back Nem működik kábellel? Én gyalulnám, majd nulláról tenném újra. Persze, ha kell az adat...
Én ezért nem szeretem a telóban tárolni az adataimat. Arra ott át sd kártya. Ha bukom a romot, minden megmarad (csak a Google fiókot kell belőni)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8927) Dexxter182 válasza peter9228 (#8925) üzenetére


Dexxter182
tag

Én feltettem és nem tudtam google accountot hozzáadni...

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#8928) Švejk válasza vegyszer (#8926) üzenetére


Švejk
őstag

dadi11 AOSP 4.2-es romja, de már pár rommal végigpróbáltam, és ugyanígy hozta létre a tárhelyet. Tán egy ColorOS romnál csinálta először meg ezt a 273 mb-s izét.
A hsz-ed második részét nem nagyon tudtam értelmezni mert elég laikus vagyok a témában :)) Ez a read back micsoda pontosan?

(#8929) vegyszer válasza Švejk (#8928) üzenetére


vegyszer
addikt

Azt kéne megnézni, hogy egy flashtool-lal feltehető rom mit művelne (az elvileg felül írja a partíciós táblát is). Persze ekkor minden adat kuka lesz. És innen már az út a célhoz egyenes.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8930) cappa72 válasza Švejk (#8928) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha lekérnél egy parancssori df kimenetet, és egy szintén parancssori cat /proc/partitions kimenetet, akkor az jobb lenne, mert számomra pl. az beszédes.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8931) ampulla


ampulla
aktív tag

Sziasztok.

Vegre van SD Kartya a telomban es csinaltam egy videot. A problema az lenne, hogy videozas kozben tobbszor fokuszal ezaltal kb egy perces videoban ha nem egy pontot veszek akkor van benne 8-10 focus, ami elegge zavaro videozas kozben, ha behomalyosodik a kep. Gyari app. Cappa 5.3 Romja van fent.

[ Szerkesztve ]

(#8932) Švejk válasza cappa72 (#8930) üzenetére


Švejk
őstag

Ööö, az a baj hogy ezek közül a fogalmak közül egyet se tudok :B
Mit kell csinálnom hogy ezeket le tudjam kérni? :)

(#8933) Mercutio_ válasza Švejk (#8932) üzenetére


Mercutio_
félisten

Play-ről telepítsd a terminál emulátor app-ot, indítsd el és írd be külön -külön a leirt 2 parancsot, a kapott eredményről csinálj screenshot-ot és tedd fel valahova.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8934) matepe


matepe
csendes tag

naponta többször kapok értesítést különféle alkalmazásokról, és legalább 1-2 magától fel is települ...hogyan tudnám kiiktatni ezt?

(#8935) ampulla válasza matepe (#8934) üzenetére


ampulla
aktív tag

Torold le azt az appot, melyen keresztul jonnek az ajanlatok. Amikor feltelepited, kiirja h mihez ker hozzaferest az app. Valoszinu hogy szinte mindenhez hozzafer. Nezd oket netrol, nem feltetlen kell hozza app.

(#8936) KTU válasza matepe (#8934) üzenetére


KTU
addikt

Azért az elég durva hogy 1-2 alkalmazás magától fel is települ. :W
Ehhez azért kell a user nemtudása. :U
Adatmentés, és csak is adat, aztán fr.
Gondolom merül is rendesen a telefon.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8937) Švejk válasza cappa72 (#8930) üzenetére


Švejk
őstag

Íme:
[L:/dl/upc/2015-02/27/382445_dibxpsmk0lu6kasx_screenshot_2015-02-26-23-55-34.jpg](IMG:/dl/upc/2015-02/27/382445_dibxpsmk0lu6kasx_screenshot_2015-02-26-23-55-34.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Mercutio_ köszi a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

(#8938) cappa72 válasza Švejk (#8937) üzenetére


cappa72
nagyúr

Tehát az alap probléma ott volt, hogy :
a rendszer valahogyan létrehozott magának egy 173 MB-os partíciót, a 2,7 gigára particionált belső tárhelyen belül
Ez eddig nem látható sehol, az eddig linkelt képeid egyikén sem.

bár a 2,7 gigásat látja, de a fájlokat nem tudom rajta elérni.
Mivel ez a data partíció, csak root-képes fájlkezelővel tudod elérni.
Számítógépről pedig adb-n keresztül.
A windows meg alapesetben nem tud mit kezdeni vele, mert ext4 a fájlrendszere a data partíciónak.

az a 173 mega meg a semmin kívül sok mindenre nem elég.
Ez igaz, csak épp ezt nem látjuk sehol, hogy lenne.

Szeretném visszakapni a 2,7 gigámat, ami tele van képekkel és dokumentumokkal, fontos fájlokkal, de fogalmam sincsen hogyan.
Hogyan tettél a 2,7GB-ra (data partícióra) képeket, dokumentumokat?
Azok alapból vagy a megmaradt belső sd-re, vagy pedig a fizikai sd kártyára kerülnek.

A data partícióra a telepített programok kerülnek, a különböző adatbázis-fájlok úgy mint sms, kontaktok, e-mail-ek, stb. Saját, telefon kamerával készült képek és letöltött dokumentumok nem.

A partitions kimenete mutatja szépen, hogy 2,5GB a data, és 273MB belső sd van a telefonon. Ez így rendben is van.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8939) Švejk válasza cappa72 (#8938) üzenetére


Švejk
őstag

Az előző hozzászólásaim egyéóikében linkeltem 3 képernyőképet amin látható a Belső tárhelynek nevezett 2,5 gigás rész és a Telefon memóriának keresztelt 273 mb. Meteossal particionáltam anno 2,5 gigásra a belső sd-t, és erre mentettem a képeimet. Lehet rosszul írtam, ez a 2,5 gigás cucc a belső sd. :D aztán valahogy megcsinálta magának ezt a 273 mb-ot, pár megányi adatot rátett, fogalmam sincs hogyan hozta ezt létre, de hogy ez nem mindig így volt az teljesen biztos :D

(#8940) cappa72 válasza Švejk (#8939) üzenetére


cappa72
nagyúr

Belső tárhely = data partíció
Telefon memória = belső SD
SD kártya = fizikai SD kártya.

Meteossal particionáltam anno 2,5 gigásra a belső sd-t,
Szerintem a data-t formáztad arra, hisz a meteos-rom-editor a data méretét jelzi választási lehetőségként.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8941) Švejk válasza cappa72 (#8940) üzenetére


Švejk
őstag

valószínűleg ez lehetett amit mondasz, de mivel teljesen laikus vagyok sorra írom a hülyeségeket :D
Mondjuk akkor gőzöm nincs a képeket hova tüntette a rendszer, de mindegy is akkor :D ezt a 273-as telefon memóriát hogy tudnám kicsit nagyobbítani? :)

(#8942) cappa72 válasza Švejk (#8941) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nincs ezzel semmi gond, azért vagyunk itt, hogy ezeket tisztázzuk. :K

Szerintem nem kell nagyobbítani a belső sd-t. Használd helyette a külsőt.
Itt igyekeztem leírni a hátterét az átparticionálásnak, 9. pontban.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8943) Švejk válasza cappa72 (#8942) üzenetére


Švejk
őstag

hála és köszönet, így már sokkal jobban átlátom a dolgokat :R

Akku töltöttség hirtelen leesésével, (tán battery drain ennek a neve?) mit lehet kezdeni? Elég zavaró hogy sokszor a nap végét nem bírja ki mert hirtelen esik 30-40%-al a töltöttség :(

(#8944) cappa72 válasza Švejk (#8943) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ez lehet akku, és lehet szoftveres eredetű.
Tény, hogy a hivatalos 4.1 után a 4.2-es és az felettikiadott mod romok esetén nem tudni, hogy honnan származnak a kernelek.

A 4.1-es esetén (jó régen) tapasztaltuk hogy a % kijelzés pl. a 14x FW-ek esetén nem volt épp jó, az S150 ezen javított, és az tényleg jó is volt.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8945) Švejk válasza cappa72 (#8944) üzenetére


Švejk
őstag

Anno amikor már fennállt a probléma rendeltem bele egy másik akkut mert biztos voltam benne hogy az volt a ludas, de azzal is ugyanúgy fennállt a probléma. Tehát a szoftveres oldalon kell keresgélnem. Most egy 4.4 rommal kacérkodok, de ha visszahuppannék mondjuk CP5.3-ra vagy 4.2-re akkor esetlegesen javulhatna az üzemidő?

(#8946) Gymanotheone válasza looser (#8921) üzenetére


Gymanotheone
csendes tag

Looser, nagyon szépen köszönöm, király összefoglaló. Ment minden sikeresen.

Egy kis anomáliába szaladtam, miután újra partícionáltam és beléptem recoverybe, nem tudtam factory resetet csinálni - Azt írta ki, hogy unable to mount mindenre a factory reset. - ezért kézzel wipe-ltam (wipe cache, wipe internal storage) a data-t és a cachet, és utánna a többit ahogy leírták. De működik minden királyul.:) Szép napot

(#8947) looser válasza Gymanotheone (#8946) üzenetére


looser
addikt

Őszintén szólva én egy betűt sem írtam a témaösszefoglalóba :B
Csak belinkeltem. A munka oroszlánrésze Cappa72-é, de többen is közreműködtek, pld. vegyszer, osztraksajt.
Annak idején én csak használni vettem a készüléket és ahogy meglett Cappa első romja, feltettem, azután nem is foglalkoztam vele többet. Dehát volt 1-2 probléma, meg kíváncsiság, így kénytelen voltam kupálódni :-)
Épp ezért a kérdésedet átpasszolnám a hozzáértőknek. Nagyon örülök, hogy sikerült megcsinálnod! Magam ezzel kapcsolatban ezer kérdést tettem fel, tele voltam bizonytalansággal, de mindig kaptam segítséget. Esetleg ha valamely kérdésedre nem (időben) kapsz választ, felteheted még az Android szakmai topicban is, azt sokan olvassák, jobban pörög. Hajrá! :)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#8948) Pcm


Pcm
tag

Nagyon jó 4.4.2 rom.

Lenovo A820 KK

(#8949) ivelegi


ivelegi
csendes tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani valamilyen napi szinten használható 4.2-es romot? Daddy-t próbáltam, de állandóan ledobálta a bluetooth headsetet. Z2 moddal is voltak gondok, főleg a sebességben.

Nálatok cp 5.3-ban működik az alkalmazások google-be történő biztonsági mentése?
Tapasztaltatok már cp5.3-nál mobilinternet lassulást? Apa telefonján olyan, mintha szoftveresen nem engedne a készülék teljes sebességgel netezni. Szólgáltató részéről rendben van minden, nincs belassítva a net, nem léptem ki a keretből.

(#8950) ampulla válasza ampulla (#8931) üzenetére


ampulla
aktív tag

Erre tudna valaki egy javaslatot mondani, mert letölltöttem 2 másik kamera alkalmazást de ott is össze vissza fokuszál mindenre, és nem tudom kiállítani a beállításokból.

Másik kérdésem az lenne, hogy támogatja-e a Cp 5.3-as ROM a hívásrögzítést, mert az ACR call recorder szerint nem támogatott. Köszi a segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.