Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) apeelme válasza Mercutio_ (#2992) üzenetére


apeelme
addikt

Biztosan jobban merül, mert nem alszik el tőle a készülék.

(#3002) ZS3NI válasza apeelme (#3001) üzenetére


ZS3NI
őstag

mostanában ritkán használom a telefont, de benne van két SIM ami tartja a hálózatot és emailek miatt is csipog nekem. 5-6 napig simán bírja. Közben fut a ButtonLed is.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#3003) apeelme válasza ZS3NI (#3002) üzenetére


apeelme
addikt

Én ezt értem, ne akarj meggyőzni mert a tényeken akkor sem változtat. Inkább azon gondolkodj hogy nélküle mennyivel tovább bírná ;] ...bár ahogy látom nem vagy egy átlag felhasználó. Ha neked ez így jó akkor rendben, én csak közöltem hogy valamit valamiért. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3004) ZS3NI válasza apeelme (#3003) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nem akarlak meggyőzni, csak nem vagyok benne biztos hogy annyira ébren tartja. Bár én nem értek hozzá. :B

Most csak azért is kipróbálom nélküle. Ha ennél is tovább bírja akkor emelem kalapom. :D :R

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#3005) apeelme válasza apeelme (#2985) üzenetére


apeelme
addikt

#5 - CP4.2-v1 - 15% akku alatt A(z) Rendszer UI leáll - 1%-ig merítettem de akárhogy próbáltam nem jött elő az említett hibaüzenet...így várom azoktól akiknek van az eseményről log-juk. De szvsz nem rom hiba mert akkor mindenkinél előfordulna, így kihúzható.

(#3006) iMaverick válasza Mercutio_ (#2992) üzenetére


iMaverick
addikt

Én még az 1,5-ös ButtonLED-et használom, de nem veszem észre, hogy (érezhetően) jobban merítené az Amoi N828-mat...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#3007) gusthy válasza cappa72 (#2995) üzenetére


gusthy
veterán

Vajon mikori MIUI volt az? (Mármint V5, de azon belül. Most 3.2-nél tart.)

(#3008) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na már kezdek leórázni... volt egy virusom... MICROSD és belső tárhely teljes elveszett még nyomtam egy full factory resetet...

A830-as... állitgatom, de nem találom a százalékos akksi kijelzést.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3009) Minstrel


Minstrel
senior tag

Az a menü hiányzik, tölts le egy power widget-et és ott az akksi ikonra kattintva bejön a menü amiben bekapcsolhatod

(#3010) cappa72 válasza Mercutio_ (#2992) üzenetére


cappa72
nagyúr

- Hosszabb akkuidő
- Jobb hangminőség telefonáláskor és kihangosításkor
- Tanulás
- Napfényben jobban olvasható kijelző

Hirtelen ezek.

De azért nehezemre esik megválni a v970-től...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#3011) Mercutio_ válasza cappa72 (#3010) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor megforditom a kérdést :DDD milyen valós érvek szólnak a V970 mellett?
(A vaku elvileg jelzésértékű a led hiányát a lenti sw pótolja :U)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3012) Graphics válasza Minstrel (#3009) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valahol be lehetett kapcsolni, mert egy ideig fent volt ilyen power widget vagy batt.indicator talán... De levettem amint át tudtam állítani a gyári megoldást erre...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3013) samat78 válasza Mercutio_ (#3011) üzenetére


samat78
csendes tag

A V970 mellett a közel azonos hardver mellett a kisebb méret, súly (nagyjából ez a határa a zsebemnek, ennél nagyobb telefon már nem lesz nálam mindig; kis túlzással akkor már vonalas is lehetne), az A820 mellett a négymagos proci (nem tudom, normál használat, azaz NEM játék mellett ennek van-e érezhető hatása). (Megj.: csak a V970-et használtam)

(#3014) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Piacra került az A850-es, MT6582m SoC-cal ,sajna a kijelző felbontása maradt qHD ami már itt kevés lesz / 5,5 /

Viszont etotalk-on 119$-ra esett az A820-as ára + shipping cost

Tmall-on 132$ + shipping + pay fee

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3015) cappa72 válasza Mercutio_ (#3011) üzenetére


cappa72
nagyúr

- a mérete: a legkisebb 4.3"-s telefonok egyike.
Van akinek pl. a méret a kritérium. Volt aki a V970 helyett inkább v889m-et vett, mert az meg csak 4"-os.

- JB és ICS is elérhető rá.

- biztonságosan lehet "majdnem ész nélkül" flash-elni, ellentétben az A820 (és a Lenovo-k jó része) érzékenyebben viselik a flashtool-t. Értsd, hogy pl egy recovery-t még be lehet flash-elni (DA DL all with checksum-mal), de pl. csak EBR1/EBR2 kombót az átparticionáláshoz már nem, megfexik tőle a telefon (boot blocked). Ez persze nem mindenkinek szempont.

- Itthon is beszerezhető néhány cserealkatrész (pl. hangszaró)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#3016) Mercutio_ válasza cappa72 (#3015) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hümm, valami kép van a méretkülönbségről? (Kerestem guglin, de nem találtam a 2 telóról közös képet :( ) a tmallbox szerint pedig a méretük azonos, szóval a netes méretadatokkal se jutottam előrébb)

Hümm, szóval, ha megjön a tmall-ról Lenovo A820_S138_130419(14.05.2013 By Linerty) rommal és szeretném átparticionálni, akkor óvatosnak kell lennem? :U
Van aktuális how-to magyarul lépésenként szájbarágósan ehhez a feladathoz illetve - ha jól veszem ki a te romod most a legbeváltabb - annak a romnak a felrakásáról?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3017) cappa72 válasza Mercutio_ (#3016) üzenetére


cappa72
nagyúr

Tervezek készíteni egy olyan képet, ahol rajta van egy képen a v889m, v970, v967s, a820, Jy G4 .
Csak még nem jött össze.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#3018) samat78 válasza Mercutio_ (#3016) üzenetére


samat78
csendes tag

(#3019) cekkk


cekkk
veterán

Szerintetek mindennapos használat esetén(játék nincs max ilyen 2-d vacakok :D ), akkor egy P770 rosszabbul teljesítene mint egy A820? Már mint programok megnyitása, elindítása stb? :B

(#3020) Bernyó84 válasza cekkk (#3019) üzenetére


Bernyó84
aktív tag

Szerintem sok különbséget nem vennél észre....

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#3021) Riuko


Riuko
senior tag

Vennék egy 820-at 25-ért, megér annyit? Valaki javítja Magyarországon? Típushibák amire figyelni kell?
Előre is Köszönöm a választ! :K

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#3022) cekkk válasza Bernyó84 (#3020) üzenetére


cekkk
veterán

Köszi!

Kíváncsi vagyok, hogy majd a szakértők mit mondanak erre :D :R

(#3023) vegyszer válasza Riuko (#3021) üzenetére


vegyszer
addikt

Megbízható az eladó? (itthoni, vagy kínai? Mert 140$ az új ára...)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3024) Graphics válasza vegyszer (#3023) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Már alatta :P

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3025) Mercutio_ válasza Graphics (#3024) üzenetére


Mercutio_
félisten

Régebben még az volt a szitu, hogy amennyivel olcsóbb az etotalk annyival drágább tőlük a szállítás, ez változott azóta?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3026) Graphics válasza Mercutio_ (#3025) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jogos a felvetés ,ennek nem jártam utána :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3027) Dexxter182 válasza Mercutio_ (#3025) üzenetére


Dexxter182
tag

Ott a pont :)

tmallbox-on ~3 dodó, etotalk-on ~30 :D

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#3028) Graphics válasza Dexxter182 (#3027) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És akkor gondolom ők azt a 30-at szintén a zsebükben tudják... ugyanis az küldeményküldést "visszakapják"...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3029) Riuko válasza vegyszer (#3023) üzenetére


Riuko
senior tag

nem ismerem az eladót, hirdetés alapján venném.

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#3030) cappa72 válasza Riuko (#3029) üzenetére


cappa72
nagyúr

Kezdeti modelleknél előfordul a gravity sensor beakadása (képernyőforgatás nem megy ez miatt). Ezt egy akku kivét/visszarak megoldja, utána megy.

Imei számra figyelj, hogy van-e. (tárcsázóban *#06#)
Ha van, akkor hány van. --> itt azonban az abökkenő, hogy a telefonról a gyári rom csak az egyiket mutatja.
Számítógépről az MTKDroidtools megmutatja mindkettőt.

Mindenképpen teszteld a wifi-t, a wifi-hotspot-ot, a brútuszt, és a gps-t.

Lehetőség szerint a telefonálást is.

25k-ért nagyon jó vétel lenne.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#3031) dacsa válasza Riuko (#3021) üzenetére


dacsa
senior tag

Gondold végig, nrekem 32-be állt meg az új! Üdv DCS

(#3032) vegyszer válasza Riuko (#3029) üzenetére


vegyszer
addikt

Gyanúsan alacsony az ára. Nézz utána alaposan. Pénzről van szó...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3033) Riuko válasza cappa72 (#3030) üzenetére


Riuko
senior tag

Köszönöm a segítséget!

dacsa és vegyszer nektek is :R

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#3034) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na valaki A830-as tulaj meg tudja mondani nekem, hogy tudom áttenni százalékos kijelzésre gyárilag? Mert benne van ,de nem ugrik be , hogy hol :D vhol a topicban olvastam én is, de nem találtam még meg :/

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3035) Minstrel válasza Graphics (#3034) üzenetére


Minstrel
senior tag

Letöltöd pl. ezt [link] kiteszel egy widget-et úgy, hogy az akksi gomb is rajta legyen, utána ha rányomsz az akksi gombra akkor bejön az akkumulátor menü, ahol bepipálhatod a százalékos kijelzést. [link]

(#3036) Graphics válasza Minstrel (#3035) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rápróbálok, mondjuk az A830-asnál kicsit máshogy van az akksis dolog, mert ideaPower-ben lehet ezeket az adatokat megnézni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3037) Graphics válasza Minstrel (#3035) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem nyert... Még mindig nem találom a megoldást ,pedig ment, segédalkalmazás nélkül

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3038) tsrt válasza Graphics (#3037) üzenetére


tsrt
csendes tag

Szia!
Az enyémen sem lehet bekapcsolni. Csak külön alkalmazással tudom megjeleníteni. Továbbá az értesítések jelzése sem működik.
A verziónál ezt találtam: A830_S115_130426 Van ennél frissebb esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#3039) fape válasza Graphics (#3037) üzenetére


fape
senior tag

Beállítások/akkumulátor ott a legelső/legfelső opció "Akkumulátor százalék" pipa.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#3040) tsrt válasza fape (#3039) üzenetére


tsrt
csendes tag

Az én verziómnál a beállításokban nem szerepel akkumulátor menüpont! A ZTE v967s-nél igen. Ott kiválóan működik.

(#3041) Graphics válasza tsrt (#3038) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

0621-es van már. needrom.com-on fent van, Flashtool-lal fel is lehet tenni simán, OTA-n nem frissít valamiért.

@fape: A830-asban átszabott menü van, az Akkumulátor menü nem érhető el, csak az ideapower alkalmazás.
Valahol benne van az átállítás lehetősége, de angol menüs, és nem igazán találom most, máskor rátaláltam a beállításra, csak egy pipa lenne vhol a menüben

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3042) fape válasza tsrt (#3040) üzenetére


fape
senior tag

Hát akkor nem jött be :((

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#3043) gusthy válasza fape (#3042) üzenetére


gusthy
veterán

IdeaPower - Ben be lehet kapcsolni a settings alatt

(#3044) gusthy


gusthy
veterán

Az ideapower a bal oldalra teszi.
Viszont találtam megoldást.
Ha az ember felteszi a Quick settings nevű appot (HALFBIT a fejlesztő), akkor annak a jobb felső sarkában van egy aksi ikon, arra rabokve bejön a klasszikus Androidos battery menü, na ott be lehet kapcsolni a normális akku % kijelzést.
Sallala.

(#3045) iMaverick válasza Graphics (#3034) üzenetére


iMaverick
addikt

Ugyan a "gyárit" kérded, de azért rákérdek: konyhában főzött nem jó? Így olyat csinálsz magadnak, amilyet csak szeretnél! :D

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#3046) Graphics válasza iMaverick (#3045) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A gyári felület bejön, de nem találtam még erre főzött megoldást...

Needrom-ról szedtem le pár romot, az egyik Samsungos volt, hitvány is volt... a MIUI-s még harmatosan ment, a Huawei alapú se győzött meg, most felkerült egy stock, de az nagyon puritán.

Szóval ha tudnám felfőzném én is :D de nem tudom sajna

@gusthy: Profi vagy!!!, azt hiszem nekem is vmi progiból dobott át ide, csak lehet nem rakott vissza mindent a restore. :C :R

Boldogság van

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3047) iMaverick válasza Graphics (#3046) üzenetére


iMaverick
addikt

Android Kitchen... Google-ba beírod, bejön egy web-es felület. Ki pipálgatod, hogy mit is szeretnél (nekem csak az akku kijelzés kellett). A végén két fájl kell neki a most futó droid-odról (system.apk és a Framework_res.apk). "Beküldöd" főzésre és kb. 5 perc múlva töltheted le a CWM Recovery-ből telepíthető új aksi kijelzésedet...

Szerintem neked valami ilyesmi kellene...

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#3048) Graphics válasza iMaverick (#3047) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na majd rálesek , egyelőre sikerült előcsalni a menüt, most boldogság van :D , de majd biztos fogom hasznosítani.

Egy kína-szoft eltávolítást, meg egy jBarts-os fordítást még úgy is meg kéne ejtenem :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3049) iMaverick válasza Graphics (#3048) üzenetére


iMaverick
addikt

:))

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#3050) gusthy válasza Graphics (#3046) üzenetére


gusthy
veterán

Köszönöm, de @Minstrel kolléga hamarabb oldotta meg :-) csak figyelmetlen voltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.