Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Pcm válasza vegyszer (#1000) üzenetére


Pcm
tag

:C

(#1002) Vamp válasza vegyszer (#985) üzenetére


Vamp
senior tag

En HTC One Xrol valtottam, fel ev kihagyassal... Allitom, hogy sebessegben elveri a kerdeses telot, osszerakas minosegeben persze nem, de az nem erdekes. Valahogy gordulekenyebb, simabb a hasznalata, a One X azert be-beakadt, itt villamgyors minden. Kamera azert jobb volt, de 40 rongyos telorol beszelunk...

(#1003) ZS3NI válasza Vamp (#1002) üzenetére


ZS3NI
őstag

OneX-et veri sebességérzetben? uhh nem rossz nem gondoltam volna.
Így mégjobban várom hogy megérkezzen. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1004) vegyszer válasza ZS3NI (#1003) üzenetére


vegyszer
addikt

Szerintem sok telót aláz a Lenovo.

Nekem azért tetszett, mert nem akart sem ájfónnak, sem galakszisnak tűnni. Felvállalta azt ami: egy az azonos hw köre épült kínai csodák közül. Nem a legjobb, de nem is akar annak látszani. Nekem ez adja a hozzáadott pluszt. :)

(inkább legyen egy a szürke eminenciás urak közül, mint egy első fogásig minőségi látszatot keltő darab)

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1005) ZS3NI válasza vegyszer (#1004) üzenetére


ZS3NI
őstag

Így visszaolvasva a topicban, nagyon örülök hogy ezt választottam. Csak pozitív visszajelzések, remek közösség. :R :C

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1006) vegyszer válasza ZS3NI (#1005) üzenetére


vegyszer
addikt

Ezért is szoktunk volt minden kedves klubbtagot örömmel fogadni. (engem érdekelne, kB hányan lehetünk) Itt nem igen volt még csak hangos szóváltás sem. Pedig majd 3000 hsz gyűlt össze a 3 topicban.

És nincs "E-fütyi" összemérési kényszere senkinek sem. Nekem ez külön öröm. (mármint hogy "Az én AnTuTum 5 ponttal több eredményt hozott, mindenki más köcsög béna! ", meg hasonlók)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1007) barnam_ válasza ZS3NI (#1003) üzenetére


barnam_
nagyúr

Mindennapi használat során van olyan gyors, mint a Nexus 7-esem, ami ugyancsak Tegra3-as, mint a OneX.
Igaz, én nem játszok, csak netezek, meg filmet nézek a tableten :)

(#1008) fape válasza vegyszer (#1006) üzenetére


fape
senior tag

Majd ha lesz rendes kernel/driver forráskód jönnek az Antutu huszárok is, sajnos...

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#1009) ZS3NI válasza vegyszer (#1006) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ezek a szintetikus tesztek sokat nem érnek az én szememben. Láttam én már 10k+os antutut amin szagatott a rendszer, és 5k-sat amin úgy hasított mint forró kés a vajban. A felhasználói élmény, az a számít igazán. (szerintem). :K

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1010) fenergie84 válasza Vamp (#1002) üzenetére


fenergie84
addikt

Hétfőn volt szerencsém kipróbálni egy Sony Xperia S-t, barátom mutogatta, h karácsonyra kapta (gondolom akkor még drágább volt, mint a most). Egyértelműen igazolta bennem, h nem döntöttem rosszul, mikor a Lenovot vettem meg ~38e-ért :DDD

(#1011) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Az a gondom,hogy nem tudok csatlakozni a melóhelyen a routerre.Elsőnek megkeresi,menti,aztán pár mp múlva ez újra lefut,aztán kiírja,hogy azonosítási probléma és itt megáll a tudomány. A router típusa ua mint az otthoni,minden más üzletközpont,bolti free wifire gond nélkül csatlakozik. A benti routerre egy y200-al simán csatlakozni tudtam,nem tudom hol lehet a gond.Ötlet?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#1012) ZS3NI válasza Dan-szan (#1011) üzenetére


ZS3NI
őstag

Akkor szokott így szenvedni nálam a droid, ha elírom a kódot.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1013) simihun válasza Zeki (#997) üzenetére


simihun
aktív tag

akkor maradok a tmaillbox-nál. :R

(#1014) BaginZe válasza Dan-szan (#1011) üzenetére


BaginZe
tag

kisbetű/nagybetű... én is behúztam magam a csőbe már párszor

(#1015) fape válasza ZS3NI (#1012) üzenetére


fape
senior tag

Nekem is volt ilyenen. (Be írtam ide és el is múlt, remélem te is így jársz ; ) )
Kell a telónak egy restart, utána menni szokott.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#1016) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

#1012 és #1014 a kód elméletileg jó,mint írtam az y200-al tudtam csatlakozni,de kipróbálom a nejem telójával is,aztán meglátjuk.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#1017) vegyszer válasza Dan-szan (#1011) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem erre a cwm advanced wipe devil cash segített... (de lehet, maga a reboot volt az igazi gyógyír. Minden esetre nekem ez csak az anzo által magyarított 4.2 androiddal jelentkezett. Azt hittem, hogy a sw hibája, így le is dúrtam a harmadik negyedik ilyen eset után. Később Kiderült, hogy volt ilyen másnak is, más rommal is)

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1018) Pcm


Pcm
tag

Azért azt ne felejtsük el, hogy pillanatnyilag a Lenovo a 3. legnagyobb mobilgyártó a világon. És azt se, hogy mennyi tapasztalatot halmoztak már fel a mikroelektronikában amióta megvették az IBM notebook-portfólióját. Nyilván egészen más a minőségellenőrzési rendszer, mint valamilyen evőpálcika-gyárban.
Többek között én ezért döntöttem a Lenovo mellett. És nem is bántam meg.

[ Szerkesztve ]

(#1019) jena2


jena2
tag

rendelnék a minideal-nál de melyik posta a jó a HK post ? kuponkódot nem találtam :(

ONEPLUS 11

(#1020) BaginZe válasza jena2 (#1019) üzenetére


BaginZe
tag

kód 5 dollárról: 3abed

szerintem HK és SG között nincs jelentős különbség

(#1021) jena2 válasza BaginZe (#1020) üzenetére


jena2
tag

ok de melyik mennyi idő? akkor mindegy melyik ,
a dhl ems meg drága azokat nem akarom
nem fogadja el a 3abed-et :(

[ Szerkesztve ]

ONEPLUS 11

(#1022) BaginZe válasza jena2 (#1021) üzenetére


BaginZe
tag

ezzel a válasszal nem voltál megelégedve?

"szerintem HK és SG között nincs jelentős különbség"

általában két héten belül kézbe kapod

(#1023) jena2 válasza BaginZe (#1022) üzenetére


jena2
tag

néha a kicsi különbség is számít :)
na kifizettem, mostmár csak várni kell, meg valami olcsó mobilnetet keresni hozzá a második simhez, a fő simhez nem lehet ezért kell a dual, ötletek ???

ONEPLUS 11

(#1024) BaginZe válasza jena2 (#1023) üzenetére


BaginZe
tag

T-nél van 60 napig akciós dominos net, több fajta is... arra legalább jó, hogy nyerj egy kis időt gondolkodni a legjobb megoldáson

általában egyébként így alakul a rendelés mininél: másnap feladják, kb egy héten belülér Mo-ra, 1-2 nap vám, 1-2 nap posta

(#1025) geri188 válasza jena2 (#1023) üzenetére


geri188
csendes tag

Szia! A Diginek is egész jó mobilnetes csomagjai vannak. Nincs hűségidő és ha már van Náluk esetleg szerződésed akkor kedvezményt is kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#1026) jena2


jena2
tag

köszi mindenkinek, remélem elég magyar lesz a gép és nem akarom romolni, mert olyan nyűgös, az xperiámat sehogy nem sikerült rootolni, kb 8 óra küzdelemmel, háttér segítséggel sem ment úgy ahogy egyébként 5 sec alatt szokták az ilyet, rá is hagytam, esetleg a kínai dolgokat jó lenne kigyomlálni valahogy, meg a full magyritott romra vágyom csak

ONEPLUS 11

(#1027) fape válasza jena2 (#1026) üzenetére


fape
senior tag

A kezdeti nehézségek nem tántorítsanak el.
Sokan vagyunk akik szívesen segítünk, ráadásul egész jól le vannak már írva a dolgok. Kijárt utakon kell csak lépkedni.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#1028) wincmd32


wincmd32
tag

Akik mostanába kapták meg:
milyen recovery van rajta?
rootolva van-e?

köszi!

másik témához:
én ace2-ről váltottam, illetve váltok mert még várom a telot..

[ Szerkesztve ]

(#1029) vegyszer válasza jena2 (#1023) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha 26 alatt vagy, akkor az új Vodafone akciót ajánlom figyelmedbe : 3000 Ft töltés után egy giga ingyenes net, a feltöltés meg 46.5 Ft-ossával elesemesezhető, lebeszélhető.

Vagy van egy 4 GB-os csomagom, amitől sajnos még kell válnom. Ha érdek, keress bátran.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1030) Dexxter182 válasza wincmd32 (#1028) üzenetére


Dexxter182
tag

Nekem Tmallbox-ról jött, TWRP-vel root-olva, mobileuncletools-al minimális tyúklábbal érkezett :)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#1031) ZOLO791006


ZOLO791006
csendes tag

Sziasztok!

Elsők között rendeltem meg az A820-at (2013.04.06) az Aliexpress-ről. Ódákat zengtem róla mert tényleg egy kiválló telefon, ahhoz képest mennyibe került. Alig több mint két hónappal az érkezése után jött a hidegzuhany.
Nem tudom mi történhetett, de egyszer csak elkezdett az op.rendszer összeomlani. Nem a gyári szoftverrel érkezett a telefon mert full magyar nyelvű volt az Android rajta és tudott mindent amint kell (Google Play, Skype videoval stb.) Mivel nekem ez így tökéletes volt nem is nyúltam hozzá (nem root-oltam, flash-eltem) mert egyébként sem értek hozzá.
Teljesen átlag app-okat tettel fel rá és szedtem le de ezt sem vittem túlzásba.

Azt csinálta, hogy egyenként kiírta hogy galérial szolgáltatás leállt, naptár szolgáltatás leállt, stb, stb, stb. Szóval azok az app-ok amit a legalapvetőbb alkalmazások bármelyik Android verzióban azok meghaltak és erről hibaüzenet is jött. Nagy nehezen eljutottam a factory reset-ig a setup-ban és feluttattam. Visszaállt az egész menű kínaira, de a hibát nem oldotta meg, ugyanígy elkezdtek az app-ok leállni csak épp kínai nyelven írta ki a hibaüzeneteket. Végül kivettem a 2 sim-et és a micro SD-t, újra factory reset és úgy tűnt így már tényleg sikeres volt a factory reset. Mindent visszaraktam amit használok és boldog voltam hogy "ennyivel megúsztam". 2 napig bírta a teló és újra kezdte a hibaüzenetket. Egy darabig próbáltam újraindítani, akksi ki-be stb. de semmi nem segített, ráadásult most már be sem lehet kapcsolni a telefont. Ami még érdekes nem vesz fel töltést az akksi, jobban mondva a telefon ha a töltőn van nem viszi át töltést az akksinak...
A töltőt is kimértem, az leadja az 5V-ot de azt akksi feszültége nem változik 12 óra töltés után sem. 2 akksim van hozzá, de ugyanez a helyzet mindkettővel.
Totál tanácstalan vagyok hogy mi a baja és mitévő legyek. Anno 43000Ft-ba volt most már csak 150USD körül van, de nem biztos hogy újra vennék egy ilyet találomra. Felvettem az eladóval is a kapcsolatot, persze ment az értetlenkedés hogy ennek még működnie kellene, mit tettem a telóval stb. Végü azt írta hogy küldjem vissza és megjavítják. kb 12500Ft a visszakültdése posta EMS szolgáltatással. Egyenlőre olcsóbbat nem találtam. Bocsi hogy ilyen hosszú lett, remélem lesz aki tud segíteni vagy tanácsot adni.

Ha járt már veleki esetleg így akkor mik a tapasztalatok, megoldás?

Ha senki nem tud segíteni hétfőig akkor visszaküldöm...

Thx!

[ Szerkesztve ]

(#1032) simihun válasza Dexxter182 (#1030) üzenetére


simihun
aktív tag

Tmallboxról megtörtént a megrendelés, természetesen PayPal-on keresztül...remélem a legjobbakat.

(#1033) Dexxter182 válasza ZOLO791006 (#1031) üzenetére


Dexxter182
tag

Kedves Kép-társ, ez inkább szoftveres problémáknak tűnnek, tehát a rajta lévő android tojta össze magát, nem a hardver.

Szerintem ha már be sem kapcsol akkor érdemes flash-elni rá egy új romot, és feltölteni az akksikat.

(nekem volt olyan - másik telefonnal - hogy annyira lemerült hogy nem tudta tölteni -egyébként is az android tölti, így ha nincs rajta megfelelő rendszer akkor nem töltődik az akksi-, mert nem tudott elindulni sem a töltő funkció, ezt úgy oldottam meg hogy kis adapterrel bikáztam, hogy legyen benne amennyivel elindul, de most nagyon előre szaladtam :) )

A tőlem bölcsebb kollégák véleménye? :)

Ja és a lényeg, nyugi nem vagy egyedül, nem tűnik megoldhatatlan problémának. :)

[ Szerkesztve ]

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#1034) iMaverick válasza ZOLO791006 (#1031) üzenetére


iMaverick
addikt

Ugyan nekem Amoi N828-cam van, de ilyet még nem pipáltam... Nagyon olyan szaga van, mintha magában a droidban kakkant volna meg valami! Mentésed nincs az eredeti droid-ról? (Ugye a factory reset szerintem csak kiírtja az alap android-on eszközölt beállításokat, magát a programot nem javítja.)

Vagy esetleg meg kellene próbálni egy új javítottt droid-ot felrakni. (Természetesen az alapoktól, az SP Flashtoolls-szal.)

szerk: Dexxter182 látom gyorsabb voltál! :C

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#1035) ZOLO791006 válasza iMaverick (#1034) üzenetére


ZOLO791006
csendes tag

Hi.

Dexxter182, iMaverick, köszi a villám választ. Mindkét akksiban kell legyen leglalább 30%-nyi töltöttség, sőtt az egyikben inkább 60%, szóval az nem lehet gond hogy az akkululátorok lemerültsége miatt nem kapcsol be. Így is lehet rá flash-elni egy új romot?

Ha megszakadnék sem tudám egyébként megcsinálni magam, mert nem értek hozzá, de ha van Miskolc-Tiszaújváros környéként olyan aki ebben tud segíteni, akkor az nagyon jól jönne. Természetesen nem kérem ingyen.

Nincs mentésem az eredeti droidról mert már így küldték a csíkszeműek hogy meg volt piszkálva az Android rajta.

thx!

[ Szerkesztve ]

(#1036) vegyszer válasza ZOLO791006 (#1035) üzenetére


vegyszer
addikt

Szervusz!

Az komoly hiba, hogy a gyári beállításokkal nincs mentésed.
Az lenne a kályha... (akkor is, ha nem a gyári állapotban kaptad azt kell jobb híján annak tekinteni, ahogy jött)
Bár a root hiánya jelzi, hogy nem mókolgatni vetted, hanem használni.

Szerintem nem reménytelen a dolog, de az akksik vélhetően üresek. (kimerük,ha valami beragad, és futtatja magát a háttérben) Mit csinál arra, ha akksi nélkül a pc-re feldugod? adja jelét, hogy valami történik? (A win zajongna miatta, meg a kijelző is életjelet ad)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1037) ZOLO791006 válasza vegyszer (#1036) üzenetére


ZOLO791006
csendes tag

Hali!

Az akksik töltöttségét kimértem műszerrel, így biztosan mondon hogy nem üresek. A PC-s dolgot kipróbálom még egyszer akksi nélkül de szerintem arra sem reagál semmit, mert PC-n kereszül is próbáltam tölteni adatkábellel, de meg sem moccant.

Thx!

[ Szerkesztve ]

(#1038) iMaverick válasza ZOLO791006 (#1037) üzenetére


iMaverick
addikt

Ha akku nélkül tolod rá a PC-re, akkor meg kell próbálnia "elindulni" ilyen preloader módban (ezt nem látod a telefonon, hanem a PC fog pittyegni, hogy new hardware... Ha ilyenkor pittyeg, akkor még az új droid besütése még játszhat!

vegyszer: ha egyáltalán nem tudja életre kelteni, akkor mindegyis hogy volt-e az eredetiről mentése... Az megint más kérdés, hogy akkor is illik mentést csinálni. (Én speciel lementettem az eredeti recovery-t, feltettem a CWM-eset, majd azzal csináltam egy backup-ot.)

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#1039) fape válasza iMaverick (#1038) üzenetére


fape
senior tag

Próbált meg ezt a módszert, esetleg úgy hogy fut közben a Flashtool. Abban látnod kéne, hogy csatlakozott.

Valamint a CWM mentés nem véd sok mindentől, egy csomó partíciót nem ment a cwm. Helyette inkább a Flashtoolos readbacket vagy még inkább a MTKDroidTools használjatok.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#1040) Pcm válasza fape (#1039) üzenetére


Pcm
tag

A TWRP mindent lement, még az nvram-beállításokat is. Csak be kell pipálni.

(#1041) vegyszer válasza Pcm (#1040) üzenetére


vegyszer
addikt

Így kaptad TWPR-rel, vagy azt te tetted rá?

Lehet én is tennék vele egy próbát lassan. :)

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1042) ZOLO791006 válasza iMaverick (#1038) üzenetére


ZOLO791006
csendes tag

Hi iMaverick!

Csatlakoztattam a PC-hez akksi nélkül és tényleg pittyeg illetve új hardware-t keres.
Ezek szerint még nem áll be az agyhalál. :-)

Hogyan tovább?

Vigyem el egy szakavatott hozzáértőhöz vagy próbáljam meg alap user-ként azt az új droid besütését?

Thx!

[ Szerkesztve ]

(#1043) cappa72 válasza ZOLO791006 (#1042) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hát sok veszteni valód nincs, de előtte azért lementeném azt, ami rajta van... de lehet, hogy csak én vagyok paranoiás. - Flashtool-lal menteném, azzal kivett akkuval is lehet mentést csinálni a komplett rendszerről.

Ha az megvan, akkor pedig ugyanúgy a flashtoollal feltenném a linerty-féle rom-ot, ami egészen jól magyarított.

(Nem is régen egy v970-et flesseltem teamviewer-en és keresztül telefonállással megtámogatva egy fórumtársnak.)

Más:
Illetve most olvastam, hogy rövid usb kábellel (majdnem madzagot írtam) kellene csatlakoztatni a telefont, ha benne van az akku, lehet hogy akkor töltene.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1044) ZOLO791006 válasza cappa72 (#1043) üzenetére


ZOLO791006
csendes tag

Köszi cappa72 a tanácsot!

Annyi veszteni valóm van, ha most visszaküldöm Kínába akkor van arra esély (bár nem tudom mennyi) hogy megjavítják, kicserélik majd visszaküldik.

Ha belenyúlok és új droidot próbálok rátenni és nem sikerül akkor már nem biztos hogy szó nélkül rendezi a dolgot az eladó. Vagy ha előtte lementem Flashtool-lal a mostani állapotot azt bármikor vissza tudom tenni úgy hogy azt később ne vegyék észre?

Nagy segítség lenne ha ezekhez tudnál küldeni linket: Flashtool, linerty-féle rom.

Jah, még annyi hogy nekem nem volt gond korábban a töltés. A gyári kábel hozzá kb 95cm, de van egy 1,8m-es is hozzá. Mindkettővel lehetett PC-ről és gyári akksiról is tölteni.

Thx!

[ Szerkesztve ]

(#1045) cappa72 válasza ZOLO791006 (#1044) üzenetére


cappa72
nagyúr

Egy helyen összegyűjtve :)

szerk: először azt a rövid madzagos töltést próbáld ki.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1046) beg


beg
veterán

Ma megrendeltem. Igazából 2 kérdés:
1: Hol tudom követni az állapotát? Tmallbox-ba belépve a my orders-nél lesz?
2: A 138-as linerty-vel érkezik, melyik mentéssel érdemes kezdeni? Flashtool vagy flesseljem fel valamelyik recoveryt és azzal?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1047) ZOLO791006 válasza cappa72 (#1045) üzenetére


ZOLO791006
csendes tag

Nagy vagy, köszi!

(#1048) Pcm válasza vegyszer (#1041) üzenetére


Pcm
tag

Én raktam fel. Tedd fel te is, nem fogod megbánni. De a 2.4.4.0-ás verziót, az újabb bugos.

(#1049) Švejk válasza beg (#1046) üzenetére


Švejk
őstag

Az elsőre tudok válaszolni, nekem is a Tmallboxtól van. Gyorsan küldik a trackinget, de vagy 2-3 napot várni kell még aktív lesz. Nyomkövetni a Postánál tudod, vagy a 17track.net oldalon.

Most nekem is segíccsetek: Nem ide tartozik, de a nyomkövetős topicban nem válaszoltak. Nekem már majd egy hete "item accepted" státuszban van az A820. Mikor küldik már el? Nem tudjátok mikor repülnek ide a HK Postos csomagok?

(#1050) simihun


simihun
aktív tag

más is volt olyan ügyes, h a gift opciót nem pipálta ki, de gond nélkül megérkezett a készülék? :U

[link]

nekem sikerült félreértelmeznem, szóval kihagytam. ilyenkor vagy bemákolom, vagy a postás kifizetteti a vámot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.