Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) vegyszer válasza DJGABI (#6990) üzenetére


vegyszer
addikt

Megosztod, hogy milyen lett az általad módosított? Az én kísérleteim anno zátonyra futottak mind.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7002) magicbox


magicbox
senior tag

Nem vagyok a toppon. Nekem csak most esett le, hogy működik a Gravitybox Cappa72 romjain. Pedig folyamatosan követem a fórumot. Az utolsó emlékem még az volt, hogy 4.2-től működik :)

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#7003) vegyszer válasza magicbox (#7002) üzenetére


vegyszer
addikt

A gyorsbeállítási csempék nincsenek meg a 4.1 rom alatt. A többi működik.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7004) Dexxter182 válasza DJGABI (#6990) üzenetére


Dexxter182
tag

A naptárat egyébként csak nem nem szinkronizálja le, vagy neked is volt ilyen problémád? :)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#7005) magicbox válasza vegyszer (#7003) üzenetére


magicbox
senior tag

Igen, minden más hibátlan. Viszont a párom 760-as Lenovo-ján semmit :( Esetleg nem tud vki egy használható romot rá. Összesen 1 multilanguae-os rom van a needrom-on, ami a gyárira (4.1.2) épül, és messze van a jótól.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#7006) Dexxter182


Dexxter182
tag

"A szinkronizálással problémák vannak. Hamarosan helyreáll"

Erre ötlet valakinek? :)

két naptár is van a telefonon, de egyikkel sem tudom importálni a gmail-es naptáramat, sőt, még új eseményt sem tudok felvinni, mert a végtelenségig teker.

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#7007) DJGABI válasza vegyszer (#7001) üzenetére


DJGABI
addikt

Ott a link, a bekarikázottakat kell csak módosítani. Kell a "#" az egyik sor elé meg sdcard1 helyett 0. De ahogy a képen is van, így telefonmemóriának ismeri, szóval az alkalmazásoknál nincs ott az "SD kártyára áthelyezés" szöveg :O

Amúgy nem rossz kis rom, bár az elején miután visszatettem a backupot volt hogy egyszerűen nem volt hajlandó elindulni, aztán ilyen 3. nekifutásra meg rendesen bootolt. Képernyő lezáró hang alapból be volt kapcsolva, na most ez néha olyan recsegéseket produkált hogy azt hittem kiszakad a hangszóró, ezt írták is a fórumban, notification-oknál ugyanez. YT-n egy reklámot gyorsítva játszott le. A kamera valami Star vagy valami stock MTK-telóból van, működik rendesen meg minden, de külsős alkalmazásoknál (instagram) ugyanúgy sötét képet ad. Alapból ruszkin indul, de a magyar nyelv ilyen 99%-os, van a settingsben pár okosítás: érintő gombok háttérfényének kikapcsolása, boot/shutdown zene menüből kapcsolható, flip to mute híváshoz, ébresztőhöz. Aztán egyelőre ennyi, mást nem nagyon próbáltam.

(#7006) Dexxter182 hmm nálam rendben leszinkronizált mindent

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#7008) Dexxter182 válasza DJGABI (#7007) üzenetére


Dexxter182
tag

Data restore után csinálta, FR után minden rendben ment, így inkább újrahúztam az egészet :)
Köszi

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#7009) beg


beg
veterán

Csilingelt a Trackchecker app, egy óránként lesegeti helyettem a cuccot. Egy 01.03 és egy 01.05 célországos most váltott parcel posted-re \o/ órák(napok) kérdése és a posta.hu is leköveti remélhetőleg. Úgy látszik egy gépen utaztak, pedig két külön bolt :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#7010) beg válasza beg (#7009) üzenetére


beg
veterán

Téves bejegyzés, nem ide akartam, bocs :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#7011) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok, követi valaki a dual-simes topicot, van már egyértelműen bestbuy-abb teló 5" és 200$ alatt az A820-nál?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7012) osztraksajt válasza Mercutio_ (#7011) üzenetére


osztraksajt
őstag

Bestbuy-abb nincs.

Ami drágább és jobb paraméterekkel rendelkezik az még talán a Jiayu G3S/G3T.

De ha mindennapi mobilos igényt akarsz kielégíteni és nincs feltétlen igényed a vakura és az előlapi kamerára én továbbra is az A820-at javaslom, mindkettő volt a kezemben huzamosabb ideig, az A820 valahogy "tömörebb" jobban összerakott érzést ad és minőségibb benyomást kelt. A G3-nak szebb a kijelzője, van vakuja, előlapi kamerája. A nagyobb akksi érdekes módon nem jelent a gyakorlatban hosszabb üzemidőt mindennapi használat mellett mert az A820 kimondottan takarékos.

(#7013) BaginZe válasza osztraksajt (#7012) üzenetére


BaginZe
tag

Ami egyértelműen jobb vétel, olyan szerintem sincs. Ár/érték szempontból a 6582-esek között érdemes nézelődni, de még kevés a magyar tapasztalat, hogy mennyire megbízhatóak ezek a telefonok. A 6589T-sek szerintem nem jobbak annyival, mint amennyivel drágábbak.

(#7014) Mercutio_ válasza osztraksajt (#7012) üzenetére


Mercutio_
félisten

Igazság szerint egy lényegesen jobb kamera+hang DAC/hangminőség ami motiválna a cserére, nem tudom egyáltalán ilyesmi létezik-e kínai vonalon és ha igen nem éri-e el árban már a "nagy" neveket? (bár kérdes, hogy vannak-e ilyen téren nagy nevek és mennyiért, vagy csak nüansznyi eltérések vannak és egy 10k-s régebbi ipod shuffle(?) is mesze lelépi ezeket?)

Vagy ami még érdekes lehet, az egy alul-felül kisebb sávval operáló így méretben azonos, vagy kisebb 720p-s felbontású 4magos teló talán :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7015) osztraksajt válasza Mercutio_ (#7014) üzenetére


osztraksajt
őstag

A Hongmi Red Rice amit tudok hogy Wolffson DAC-al van szerelve, állítólag annak etalon a hangminősége a kínaiak között az oppo mellett, 720p a kijelzője. Viszont én pl kimondottan idegenkedem a mérges cicától (MIUI). :DDD

(#7016) Mercutio_ válasza osztraksajt (#7015) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sajnos az még kevés az üdvösséghez mint megtudtam.
Állítólag Wolfson DAC van valamelyik SGS-ben is és mégsegyerebe a vájtfülüek véleménye szerint. Franc aki megeszi ;]
De majd vegyszer megírja a tutit, ha végre hozzájut a rizsához.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7017) vegyszer válasza Mercutio_ (#7016) üzenetére


vegyszer
addikt

2014.01.22 12:02 Küldemény információ:
Vámhatározat kiadva...

Csak Dunakeszi veszett messze van a (Liszt)Feri hegytől. :W :W

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7018) janaman01


janaman01
addikt

most találtam alin 70 db a820 egybe eladó 15000 ft/db ra jön ki....

sanszos, hogy elkapnák a vámon :)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#7019) osztraksajt válasza Mercutio_ (#7016) üzenetére


osztraksajt
őstag

Nekem van SGS-em, HTC ONE-om meg SanDisk Sansa Clip+ is. Szóval nem a levegőbe beszélek van összehasonlítási alapom, hidd el jó az a DAC. Ha nem vagy irreálisan vájtfülű akkor szerintem bőven elég minőségi zenehallgatásra.

(#7020) cekkk válasza Mercutio_ (#7016) üzenetére


cekkk
veterán

A vájtfülűeknek vagy csak az Apple a jó vagy semmi :)

(#7021) beg


beg
veterán

Vájtfülű ne egy kínai telefontól várjon több százezres hi-tech hangzást, ahhoz vegyen egy hangszigetelt nappalit, hozzá párszázért cuccot és hajrá ;] Hogy néha hallgassam a kuckó mackót, nekem tökéletesen megfelel ez is.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#7022) Mercutio_ válasza beg (#7021) üzenetére


Mercutio_
félisten

. flac-ot szoktam hallgatni és jobbára akusztikus zenét...

osztraksajt: Kösz az infót :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7023) Mercutio_ válasza beg (#7021) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hopp, majdnem dupla :DDD

osztraksajt : Kösz az infót, nem tudunk valahol osszefutni valahol? Hívjuk vegyszert is és mindenki hoz fülest ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7024) osztraksajt válasza Mercutio_ (#7023) üzenetére


osztraksajt
őstag

Debreceni vagyok. De van úton egy soundmagic E10M fülesem is. Ha az megjön akkor még érdemesebb lenne.

(#7025) vegyszer válasza Mercutio_ (#7023) üzenetére


vegyszer
addikt

Én járok át Pesten...
Akár lehet szó róla...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7026) janaman01


janaman01
addikt

ha már itt tartunk a 820 hoz kaptam egy fülest ugye...namost ha azon hallgatom a zenét , akármit, szörnyű rossza hangminőség viszont ha a fülesen ( a vezeték közepe tájékán) megnyomom azt az egyetlen gombot ami rajta van, akkor tök jó lesz a minősége , hangosabb is lesz sztereósabb is stb....nade nehogymá úgy kelljen hallgatni hogy közbe nyomom azt a gombot :)

nah...az egyik pest a másik debrecen, ..

gyertek törökszentmiklósra az majdnem félút :) és akkor nekem ki sem kell moccanni :) és tesztelgetünk :)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#7027) Švejk


Švejk
őstag

Én egy profi vSonic GR06-al használomaz A820-at (lám-lám, kínai füles, és olyan prémium minőségi cucc hogy a hanyatló nyugat megirigyelné)
Azt kell hogy mondjam hogy nagyon szépen szól. Hangzásban már a Sony Live mellé fel kellett kötnie a gatyát, de legalább olyan telt hangzása van ha nem jobb. Ez az előnye a nagy márkáknak, ők nem tehetik meg hogy nagyon gagyi hangkártyát pakoljanak bele.

(#7028) Toth_Jani válasza Švejk (#7027) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Én meg egy TUSCO olcsóságos fejhallgatóval használom (azóta kicsit drága lett), nem is gondoltam hogy egy füles tud ilyen hangerőt produkálni és ennyi mély van benne.
Persze a neodímium mágnes kitesz magáért.

(#7029) Dexxter182


Dexxter182
tag

Valaki frissített már Lambda-t?
Ma jött ki rá frissítés. Csak nekem tűnik úgy hogy a feloldó kör magasabban van? :)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#7030) galuska88 válasza cappa72 (#6996) üzenetére


galuska88
csendes tag

Itt van egy olyan update amiből kiderül: P700i_ROW_S109_130131
Letöltötte a telefon de valamiért nem engedte feltelepíteni.. valaki tudna egy original ROM-ot honnan lehetne szedni ?

(#7031) beg válasza galuska88 (#7030) üzenetére


beg
veterán

Én ezek közül kipróbálnék egyet a helyedben. Hátha valamelyikkel jó lesz, nem feltétlen a gyárit vadásznám. (Egyébként a legelső rom az az, amit írtál ;) ha már kiderült, hogy ROW, [link])

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#7032) Toth_Jani válasza Dexxter182 (#7029) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Még nem frissítettem, de ma még ki fogom próbálni.
Kösz az értesítés! :)
Tapasztalat van már, beszélni magyar, kamera, rádió és úgy általában?

(#7033) Dexxter182 válasza Toth_Jani (#7032) üzenetére


Dexxter182
tag

Nekem úgy tűnik minden rendben van vele :)
Rádió kamera megy rendesen. Bírja a belső sd letiltót. Gravity box, miután frissítettél mindent rendesen :)

Ami igazán zavar, hogy a feloldó gyűrű az előzőekhez képest egy olyan centivel feljebb van mint volt, szerintem. Így a begyakorolt mozdulat oda :)

Magyarul tud, de mival sok lenovos cucc maradt benne, azok maradtak angol nyelvűek (ideaFriend)

Meg az furi, hogy míg Cappa kolléga romjában ~600 mega körüli memóriám maradt, itt csak ~450....

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#7034) Toth_Jani válasza Dexxter182 (#7033) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Nemsokára próbálom a Needrom-om megnéztem a változások listáját sok újdonság van benne.
Probléma csak egy van valamiért most piszkosul lassú a letöltés. :((

(#7035) janaman01


janaman01
addikt

én meghagytam az eredeti romot, amivel kaptam (teljesen jól müködik) és egy két dolgot pakoltam át a lambdából az akku kijelzés miatt...ha kell valakinek a magyar ideafriend és a "tartozékai" akkor felcuccolom valahová...

azt vettem észre hogy az enyém. a 820 az odex rom, a 920 as meg deodex es....valaki elárulná mi az előnye hátránya az egyiknek meg a másiknak a hely kihasználtságán kivűl ?

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#7036) janaman01


janaman01
addikt

mióta átparticionáltam , azóta nem is csináltam biztonsági mentést...mondom nyomok egyet cwm ből , el is indul a backup, majd egy idő után megáll és valami ilyesmit ir : cant mount / chace.....

ilyenkor mi a teendő ?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#7037) beg válasza janaman01 (#7036) üzenetére


beg
veterán

Semmi. Ha csak a kest nem tudod menteni, nincs vész. Ha mondjuk pl. egy datát nem lel, na akkor van para. Mindenesetre nézz utána, mert ez így nem jó. Lehet, hogy átméreteződött az egyik partíció a másikba. Mivel csináltad? Mekkorára?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#7038) cappa72 válasza janaman01 (#7036) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nyomj egy wipe cache-t.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#7039) janaman01 válasza beg (#7037) üzenetére


janaman01
addikt

a cappa72 féle leirás alapján csináltam A820_JB_disable_internal_sdcard és a
Lenovo-A820_data-repart-to-2.7GB.zip

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#7040) janaman01 válasza cappa72 (#7038) üzenetére


janaman01
addikt

probálom köszi !

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#7041) galuska88 válasza beg (#7031) üzenetére


galuska88
csendes tag

Köszi, megvárom még leér az update ugyanis csiga lassú de minnyár lennvan, ha nem sikerül akkor az általad linkeld oldalról szedek vmi ROM-ot !

(#7042) janaman01 válasza cappa72 (#7038) üzenetére


janaman01
addikt

oké rendben lefutott igaz az elején kiirta hogy E: can't/mount/chace/recovery/......

meg ami még érdekes hogy power hangerő le mostmár nem jön elö a cwm, csak mobileuncle toolsból tudom inditani...illetve bekapcsol a kombinációra de "sötét" a képernyő , gondol egyet és indul rendesen (nem pedig cwm ben)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#7043) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Eredeti romot (linerty) használok (nekem bejött :) ), de tegnap óta a "com.lenovo.ue.service" super user jogot kér, mindig felugrik az engedély kérő ablak Mi lehet ez?

(#7044) janaman01


janaman01
addikt

hmm ez érdekes ....gyári rom és nekem is felugrik eza jelenség......furi hogy egyszerre...nem tudom mi lehet ez ?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#7045) janaman01


janaman01
addikt

a data/ app ban van ez a com.lenovo.ue.service-1 .apk.....elinditottam feltelepitettem mégegyszer, , reboot, majd újra megnéztem és a neve most eg ez lett : com.lenovo.ue.service-2 .apk

astam a superuserben engedélyt neki....de szerintem eddig nem volt a listában a superuserben , fogtam és kitöröltem a listából, most várom mikor bukkan fel legközelebb....
az oroszok bedobtak egy listát amit el lehet távolitani igaz S870E

hát nem is tudom...csak ott a vendor/app ban vannak

com.lenovo.safewidget
com.android.browser
com.lenovo.service
com.android.gallery3d
com.lenovo.ue.service
com.android.inputmethod.pinyin
com.lenovo.weather
com.convert.convert
com.lenovo.worldtimewidget
com.google.android.gallery3d
com.snda.inote.lenovo
com.google.android.syncadapters.bo
com.yep.customer.service
com.google.android.talk
com.yep.epush
com.huaqin.filemanager
com.yeptelecom.hicdma
com.lenovo.dc.file
com.yeptelecom.ifeng
com.lenovo.dc.music
com.yeptelecom.sina
com.lenovo.dc.photo
com.yeptelecom.sohu
com.lenovo.dc.video
com.yeptelecom.xinhuanet
com.lenovo.launcher.theme.concise
com.lenovo.citynum
com.lenovo.launcher.theme.original
com.lenovo.leos.appstore
com.lenovo.leos.cloud.sync
com.lenovo.leos.dc.portal
com.lenovo.leos.dc.service
com.lenovo.leos.hw
com.lenovo.leos.lenovoservicesetti
com.lenovo.leos.stocks
com.lenovo.leos.weatheranimation
com.lenovo.leos.weatherwidget
com.lenovo.leos.widgets.weather
com.lenovo.levoice
com.lenovo.lsf
com.lenovo.lsf.device
com.lenovo.lsf.pay.phone
com.lenovo.safecenter

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#7046) nOvOp válasza janaman01 (#7045) üzenetére


nOvOp
senior tag

Csináltam egy mentést. Utána a bootnál valami upgrade volt, csak nem figyeltem hogy mi, de százalék szerint teljes volt. Féltem, hogy valami rendszer frissítés lesz és átvált kínaira, de szerencsére nem, a rom verzió is maradt. Utána lefagyasztottam ezt az appot (user experience) és azóta nem ugrik fel. Érdekes, hogy ez az app ott van a letöltött appok között, ráadásul a TB rendszeralkalmazásnak mondja.

(#7047) janaman01 válasza nOvOp (#7046) üzenetére


janaman01
addikt

com.jeweltrons.app-2.odex

Nekem még ilyenek is vannak ott..com.liveov.shotux-1.odex

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#7048) janaman01


janaman01
addikt

biztonsági mentés, kitöröltem onnan, reboot, és egyelőre megy minden rendesen :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#7049) diablo1984


diablo1984
veterán

9 napja vám elé állítva a teló, azóta semmit sem kértek be és semmi sem történik..... gondoltam, hogy nem lesz gyors, de ez a része is lassú, miután 50 napig jött az országba....

ventit rendeltem január elején, már a héten meg is érkezett, az tudott gyors lenni! :N

(#7050) janaman01 válasza diablo1984 (#7049) üzenetére


janaman01
addikt

kitartás, most már tényleg a célegyenesben vagy :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.