Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) cekkk válasza vegyszer (#4994) üzenetére


cekkk
veterán

Érdekes ez a kis program, mert nem lát minden ilyen előugrót, viszont ami van a xposedben az igen :D :DDD

(#5002) kezdő laikus válasza beg (#4997) üzenetére


kezdő laikus
csendes tag

2.3.4.-ről: az OTA verzió changelogja eltér a teljes 2.3.4-es teljes rométól. Nem távolítja el a gravityt és az exposed-et. Infrared később teszi fel a teljes romot, esetleg érdemes megvárni azt.

(#5003) kezdő laikus válasza kezdő laikus (#5002) üzenetére


kezdő laikus
csendes tag

nagyon _teljes_ hozzászólás volt ez :U
kapkodva sikerült, de remélem a lényege érthető :)

(#5004) beg


beg
veterán

Hopp, ötezer hozzászólás, jubileum. :C

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5005) fape válasza beg (#5004) üzenetére


fape
senior tag

Meg a többi az előző 3 helyen :Y

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#5006) gusthy válasza Graphics (#5000) üzenetére


gusthy
veterán

Bocsi, beteg vagyok, ataludam a napot... Holnap összeszedem magam és becsszó megnézem

(#5007) Graphics válasza gusthy (#5006) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R gyógyulgass

Most látom 5k-s hozzászólás volt épp. :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5008) vegyszer


vegyszer
addikt

Szia!

Ma megjött a (technikai okok miatt) két Lenovo A630 teló. Meglepően jó cucc. Multilingual rommal, sok Kína app nélkül, apex lancherrel. Ha nem nézem hogy kerekek az ikonok, akkor egy szinte stock rendszer. A kijelző nagyböjtt. Nem érzem a qhd - wvga közötti minőségi csökkentés mivolát. A Lenovo A820 mellett ez kicsit kerekebb, talán hogy női kezek is jobban átérjék.
A hátlap gumis, és jól a helyén van. Market van, és a LeCalendar helyett a BusinessCalendar van rajta (az előbbi több Lenovo telón nem volt az igazi)

Nem kapcsol viszont be a power + hang le + hang fel gombokkal, sem a power + fel, vagy le - re. Nézegetem, lehet, hogy egy stock telefon alkalmazást kap, meg némi cicatuningot, de szerintem nem kell a sw-t nagyon hackelni... (két nőnek megy, net + duma céllal)
Sajnos az ígért flip tok nem volt a csomagban (írták előre is) de szilikon se jött, vagy kijelző védő... :O (de nem kérek parital refundot, mert a második teló ingyen jött, igaz mindketten vámmal, és 6 hét alatt a hangyás boltból, de megérte) :Y :R :Y
Cappa72:
AZ átpartícionálást szerinted meg lehet ugyanúgy csinálni, mint az A820 esetén? Vagy inkább a ZTE V970 az etalon?

Este kicsit jobban neki esek. De eddig nagyon ígéretes!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5009) Graphics válasza vegyszer (#5008) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mázlid van :D nekem már a ZTE V967S se lett feladva...

Most egy A390-est vadászok, szintén női kézbe, csak sajnos nem tudom honnan tudnám megrendelni :/

Amint látom, nem sok különbség van árban a két telefon között , de most a kisebb lenne a lényegesebb

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5010) gusthy válasza Graphics (#5007) üzenetére


gusthy
veterán

Na aszongya hogy.
Úgy csináltam, hogy az eszközkezelőben megketestem a hibás eszközt, és ott frissítettem a drivert.
Egész érdekes most a telefonom: Miui legujabb + holo launcher

(#5011) Graphics válasza gusthy (#5010) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, ez nekem is megvolt, viszont a driver frissítést nem engedi.

De leehet elfelejtem én ezt a win8-azást... Mert még azt hhiszem win7 alatt minden simán ment

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5012) gusthy válasza Graphics (#5011) üzenetére


gusthy
veterán

Hát ez win7

(#5013) Graphics válasza gusthy (#5012) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerencsémre a laptopomon két vinyó van, így win7 is adott, mindjárt nézem is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5014) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ejh ,de nem akar így se menni a dolog :/

Siker: addig kellett csesztetni a drivereket, amíg össze nem jött. Most tölti rá.

Android Composite ADB Interface-t is be kellett neki adagolni, akkor kezdte el végül a dolgot

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5015) gusthy válasza Graphics (#5014) üzenetére


gusthy
veterán

Pfff. Nekem így ment :-(

(#5016) Graphics válasza gusthy (#5015) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Küldetés teljesítve :R

Köszi a segítséget, végül a win7 lett a jó megoldás, habár win8 alatt is ment volna szerintem, ha az ADB-t felrakom ott is / igaz hibakódot dob, de megy fel az original ROM és recovery /

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5017) cappa72 válasza vegyszer (#5008) üzenetére


cappa72
nagyúr

AZ átpartícionálást szerinted meg lehet ugyanúgy csinálni, mint az A820 esetén?
Hát előbb mentés legalább 3 féle módon.
Aztán megnézni a /proc/dumchar_info-t és a scatter-t.
Na utána már talán lehet valamit mondani erre.

(az xda-n megkerestek, hogy csináljam meg a850-re is... na az pl. olyan furmányos partíciókiosztású, hogy csuda!)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5018) gusthy válasza Graphics (#5016) üzenetére


gusthy
veterán

És hogy sikerült?

(#5019) Graphics válasza gusthy (#5018) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

eszközkezelőben régi típusú hardver beadás -> Android Composite ADB Interface , utána lehúz, visszadug, és elindult a Flashtools-ban a másolás

Amint felkerült az a gyári 0621-es ROM az OTA-n keresztül meg is érkezett a 0827-es frissítés lehetősége...
A830_S119_130827

Downloading van. Sing hallelujah Lenovo!

Előtte csak egy system update volt, most komplett upgrade

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5020) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Valaki tud dobni egy gapps linket?

Leszedtem 2-t is ,de installation aborted-et ír ki / A830 gyári ROM, és recovery

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5021) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na a gappsnál megállt a tudomány :/

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5022) cappa72 válasza Graphics (#5020) üzenetére


cappa72
nagyúr

Gyári reco-ból nem fog menni a gapps.
módosított recovery kell neki.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5023) Graphics válasza cappa72 (#5022) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na pont ezt akartam elkerülni :/ fogós, hogy a módosított recovery-t megint honnan vadászom le, legutóbb a jack44-félével csak a baj volt...

Nincs alternatív megoldás? vagy módosított recovery fel, majd flashtools-szal vissza a gyári?

@gusthy: van ,jack44-féle, csak akkor ha az fenn marad, akkor kilőve a gyári frissítés... Most megpróbálhatom még azt, hogy felteszem a CWM-et, majd utána vissza a gyári recovery-t...

Kivitelezni meg úgy gondoltam, hogy a gyári visszarakásnál, csak a recovery-t hagyom bepipálva.

Jó az elgondolás , cappa72?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5024) gusthy válasza cappa72 (#5022) üzenetére


gusthy
veterán

És az van A830hoz?

(#5025) cappa72 válasza gusthy (#5024) üzenetére


cappa72
nagyúr

Persze, portoltam ahhoz is.
[link]

Egyébként elvetemült kollégám felrakta az A820-hoz valót (s135-ös megjelölésűt), és megy neki...

@(#5023) Duliee
Ha már root-oltad, pl. framaroot-tal, akkor nyugodtan tudod cserélgetni a recovery-ket, flashtool nélkül is.
Sokkal kényelmesebb.

...ha az fenn marad, akkor kilőve a gyári frissítés... Most megpróbálhatom még azt, hogy felteszem a CWM-et, majd utána vissza a gyári recovery-t...
Az elgondolás jó.
Én is így frissítettem az A820-at.
Gyári rendszer fel, frissítés, root, majd CWM fel. Utána CWM mentés, majd frissítés előtt vissza a gyári reco.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5026) Graphics válasza cappa72 (#5025) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem volt még root-olás

Tudom amatőrködök itt :D, de ha megoldható flash tool-szal akkor már csinálom is

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5027) Graphics


Graphics
Jómunkásember

már csak kínaszoft-olni kéne :D

De fogadni merek, hogy az is CWM alatt megy :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5028) cappa72 válasza Graphics (#5027) üzenetére


cappa72
nagyúr

Talalt, sullyedt.
De azert lehet mtkdroidtools-zal is. Ehhez viszont kell a root.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5029) Graphics válasza cappa72 (#5028) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Annyi, hogy CWM alatt elindítom a .zip-et pack-ot, és megcsinálja a feladatát, ha jól sejtem :)

Akkor ez még belefér a mai programba.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5030) stevewonder


stevewonder
aktív tag

Sziasztok.
Szerintetek lehet valahogy htc skint varázsolni erre masinára? Szeretnék egyet venni, de ezt jó lenne tudnom. Nyilván egy egyszerű módját keresem ennek, mert nem vagyok igazán hozzáértő user.
Köszönöm!

(#5031) gusthy válasza stevewonder (#5030) üzenetére


gusthy
veterán

A Sense nem egy skin, az egy elég alapos változtatás az Androidon.
Egy az egyben sose lesz olyan a telefonod, de mindenféle hasonló dolgok vannak, pl lockscreen, launcher, időjárás widget, stb.
Például a GO Launchernek is van hasonló skinje.

[ Szerkesztve ]

(#5032) hclaci


hclaci
csendes tag

Valaki tud olyan romot ajánlani, ami bugmentes és jó? Magyar nyelv előny, de nem kizáró ok. Több telefonom volt már és mindig kísérletezgettem, és most ehhez nincs kedvem, needromosoktól is jó, csak nincs kedvem végigkisérletezgetni az összeset, ezért megkérdezem, hátha valakinek van bevállt. :D Köszi előre is, és bocsi a hülye megfogalmazásért, másnap van. :D

(#5033) Mercutio_ válasza hclaci (#5032) üzenetére


Mercutio_
félisten

A linerty-féle rommal érkező tmallbox-os A820 is rendben van szvsz és a megjelenése is pofás, én egyedül az átparticionálás miatt cserélte le cappa-féle romra.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5034) cappa72 válasza Mercutio_ (#5033) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha minden igaz, akkor a Meteos-féle átparticionáló programmal megvariált gépezetre hibátlanul reagálnak a Lenovo-alapú ROM-ok.
Vagy ez a Lynerty-félére nem áll?

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5035) Mercutio_ válasza cappa72 (#5034) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nemtom, annó valamiért azt jött le nekem, hogy ha átparticionálok .apk-val, akkor arra utána már érdemes a tiédet felrakni, aztán lehet félreértettem valamit, de most már mindegy :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5036) DJGABI válasza hclaci (#5032) üzenetére


DJGABI
addikt

lambda magyarabb (meg frissebb) mint linerty

(#5034) cappa72 megerősítem. semmi gondom nem volt egyik gyári-közeli romon se a meteos programos partícionálással.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#5037) vegyszer válasza Mercutio_ (#5035) üzenetére


vegyszer
addikt

Én az apk után Cappa72 romjait raktam fel. Minden rendben van vele. Kb egy hónapja tértem meg az infrared féle 4.2.1-es romhoz. Az is felment az apk után gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5038) cappa72 válasza DJGABI (#5036) üzenetére


cappa72
nagyúr

Köszi a megerősítést!

Elnézést, hogy kicsit kevesebbet tudok a gyári-alapú ROM-okról. :B

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5039) gusthy válasza hclaci (#5032) üzenetére


gusthy
veterán

Személy szerint a Cappa - féle és az s150 alapú romokban hiszek :-)

(#5040) nOvOp válasza Mercutio_ (#5033) üzenetére


nOvOp
senior tag

Nekem linerty van fent és zip-pel partícionáltam. Azóta rendben működik, nincs vele gondom.

(#5041) Švejk válasza vegyszer (#5037) üzenetére


Švejk
őstag

Kolléga, az Infrared-féle romot hogyan particionáltad?
Működik a script 4.2 alatt is?

(#5042) cappa72


cappa72
nagyúr

Elérhető a CWM recovery S150 kernellel.
md5sum: 214afcf95c1f312f2274af7fea713aff

szerk.: csak verzió/kernleverzió függőknek, mert az alap nem változott (6.0.1.2)

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5043) vegyszer válasza Švejk (#5041) üzenetére


vegyszer
addikt

2,77GB-os data partíció, vagy mi volt a legnagyobb, amit az apk tudott. Még május során DJGABI leírása alapján készült. És azóta is tökéletesen működik minden rommal együtt...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5044) Švejk válasza vegyszer (#5043) üzenetére


Švejk
őstag

Akkor lehet hogy feldobálom én is. Úgy szeretnék 4.2-t. :)
Simán TWRP alól a szokásos lépésekkel felmegy?

(#5045) vegyszer válasza Švejk (#5044) üzenetére


vegyszer
addikt

Igen. De az sd tiltást NE fuzzatsd le. Leöli a bootot. És a saját gapps-át rakd fel. (és a so library -t cseréld az mp3 kezelés végett)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5046) hfrédi


hfrédi
csendes tag

Üdv .
A múlt héten vasárnap rendelten a tmallbox-ról kaptam nyomon követési számot is de azt nem találja egyik linken sem. :((
szerintetek kb mikor érhet ide :F
SG postával jön.

(#5047) randras válasza hfrédi (#5046) üzenetére


randras
veterán

Problémák vannak a kínai postákkal, nagyon szigorú az ellenőrzés az akkut tartalmazó csomagonál. Valószínűleg tovább tart majd, mint egyébként. Követésre a 17track.net ajánlott.

(#5048) hfrédi válasza randras (#5047) üzenetére


hfrédi
csendes tag

és az lehetséges ,hogy a követési számot nem találja.
ez az egyik link amit a számhoz küldött a másik a SG postá-é

(#5049) Mercutio_ válasza randras (#5047) üzenetére


Mercutio_
félisten

Amúgy mi ez az akku-hiszti?
Felrobban egy és kigyulladt 1 szállítmány a postának meg kártalanítani kellett, vagy...?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5050) Graphics válasza Mercutio_ (#5049) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Augusztusban lezuhant egy repülő... aztán azóta van ez... a többit nem tudni, hivatalos nincs, csak amit a webshopok kiírnak...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.