Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) koii válasza koii (#9348) üzenetére


koii
tag

Sziasztok!
Senki nem tud biztatót és okosat irni részemre?

(#9352) Bernyó84 válasza koii (#9351) üzenetére


Bernyó84
aktív tag

Talán ő tud segíteni: [link]

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#9353) vegyszer válasza koii (#9351) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha olyan launchered van, akkor elég eleve okosan méretezni a képet.

Általában az eredeti kijelző felbontás szélességének a duplája a normál háttér. Tehát 1080x960 szélesség x magasság.

Ha fontos, hogy a kép közepe legyen az megfelelő pozícióban, akkor tedd azt a megfelelő helyre.

Igazándiból azért nem értem a kérdést, mert a képet a beállítás során lehet szabni, zoomolni, stb.

Mi a gondod igazából.
Ki tudod képekkel illusztrálva fejteni?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#9354) koii válasza vegyszer (#9353) üzenetére


koii
tag

Szia!
Akkor én vagyok a majom.
Nekem az alap Cappa 5,3 ROM van, launcher -t nem cseréltem.
Én csak letöltöttem 540*960 as háttereket és tudom,hogy volt olyan Android verzió a kezemben ,
aminél lehetett statikus képet kiválasztani és nem mértezgetett át , nem kellett kivágni belőle.

(#9355) vegyszer válasza koii (#9354) üzenetére


vegyszer
addikt

De az biztos nem 540x960 volt, hamem dupla széles.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#9356) koii válasza vegyszer (#9355) üzenetére


koii
tag

A file adatokban is 540*960 szerepel nem csak a nevében.

(#9357) Pcm


Pcm
tag

Sziasztok!

Egy gyors kérdés: a Cappa-féle legutolsó romban hogy lehet átkapcsolni az első kamerára?

(#9358) cappa72 válasza Pcm (#9357) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nincs elso kamera. Igy sehogy.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#9359) Pcm válasza cappa72 (#9358) üzenetére


Pcm
tag

Köszi.
De van olyan rom, amiben a fényérzékelőt kehet első kameraként is használni, ha jól emlékszem.

(#9360) cappa72 válasza Pcm (#9359) üzenetére


cappa72
nagyúr

Azt nehezen tudom elkepzelni hogy szenzort optika nelkul kameranak hasznaljak...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#9361) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Poénból lefuttattam a Linpack tesztjeit, és a közelébe nem voltam annak, amit a mobilarénás tesztben mértek. Ott 37/117 Mflops volt az eredmény, nálam meg 9/33 Mflops. Setcpu-ban fix 1200 MHz-re raktam az órajelet, meg kipróbáltam mindhárom választható scheluder-rel (noop/cfq/deadline), a governor-t hotplug-on hagytam, a másik 4 egymagos procikhoz való ős-governor (powersave/performance/ondemand/userspace). Próbáltam repülős üzemmódban is, úgy is ugyanennyi lett.
Cappa 5.3 természetesen.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#9362) azimut


azimut
aktív tag

Kipróbáltam néhány romot a telefonon, volt ft-s és .zip-es install, aztán csak visszatértem a Cappa 5,3-ra. Azért indultam neki, mert mindig megjelent a kevés a szabad tárterület üzenet, nyilván az átparticionálás segített volna. Az összefoglaló leírása alapján megcsináltam, de az sd-kártya felismerése odalett, ekkor toltam fel két ilyen-olyan romot, de valami sohasem smakkolt.

Szóval, vissza a kolléga rom-jára, közben megtaláltam egy augusztusi mentésemet is, amit átmásoltam az összes backup elnevezésű mappába, az egyik bejött (TWRP backup volt, de közben 2,4 helyett 2,8-as került rá, ami máshonnan keresgélte a restore-t). Csodák csodája, az eredeti IMEI számok is visszatértek, ugyanis korábbi bénázásaim során csak úgy tudtam életre kelteni az elveszített számokat, hogy egy halott P780-as nvram-ját toltam fel ft-al.

Mindez persze merő kitaláció, az IMEI-kkel nem viccelünk, a telefont és az nvram.bin-eket összetörtem, elégettem, pc alaplapját leformáztam,a keletkezett hamut titkos helyen szétszórtam... :D

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#9363) dody07


dody07
tag

Mindenkinek boldog karácsonyt kívánok.
Nagy gondom van. A lányom csinált egy visszaállítást. ' persze csak a LENOVO feliratig tölt be.
Előèlet: S138 kernel, magyarított linerty rom, majd kèsőbb Vegyszer kolléga segítségével át lett partícionálva.
TWRP talán 2.4.4 van rajta. Vannak mentèseim is de mindeggyik gondba ütközöm. TWRP restore funkcio alatt nem jelenik meg a sd kártyára mentet mentésem. Viszont a TWRP filekezelőèben látom az összes filèt.
A másik amikor flashtools-al akarom betallózni a mentèst állandóan error fogad. Tudna valaki valami gyors orvosságot?

Nem akartam partícionálni, flesselni, romolni!! A 21.században akartam telefonálni

(#9364) dody07 válasza dody07 (#9363) üzenetére


dody07
tag

Már megoldódott mindenkinek további szép napot.

Nem akartam partícionálni, flesselni, romolni!! A 21.században akartam telefonálni

(#9365) azimut válasza dody07 (#9363) üzenetére


azimut
aktív tag

TWRP mentést csak TWRP-ből. Az ezelőtti hozzászólásomban írtam le: az sd-n lévő mentést minden olyan mappábba bemásoltam (kártyaolvasóval pc-n), aminek backup, backups neve van, az egyik bejött - ha nem, csinálj a gyökérkönyvtárba ilyeneket, aztán a restore látni fogja. TWRP 2.4 volt, 2.8 lett, ami máshol próbálkozik a restorral, nyilván máshová menti a backupot - TWRP/backup(s)(?)

Na jó, erre augusztus óta csak most jöttem rá én is. Cappa 5,3-asát tedd fel, aztán particionáld át, ld. összefoglaló.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#9366) dody07 válasza azimut (#9365) üzenetére


dody07
tag

Igen olvastam a hozzászólásod is , próbáltam a backups mappa névvel az nem jött be. Végűl letöltöttem újra az OK végződésű sp flashtools-ot és felraktam a 138 ru v4 valami hasonló nevezetűt rá. Elindúlt, majd felbuzduláskép újra a magyarított linerty + a patch twrp-ből . Na itt megint megált minden ugyanúgy. Aztán újra a flashtools-al a v4, és elég volt karácsonyra ennyi.
UI: Nem csináltam volna ha nem lett volna szükségem rá.

[ Szerkesztve ]

Nem akartam partícionálni, flesselni, romolni!! A 21.században akartam telefonálni

(#9367) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
2 éve van meg a telóm, de csak most vettem észre azt, hogy a 2-es foglalatban lévő SIM kártyát is rá lehet bírni arra, hogy 3G-n menjen. Persze az 1-es SIM rovására, mert az ilyenkor 2G-re változik. Mikor megvettem és itt a fórumon is azt olvastam, hogy csak az 1-es SIM képes a 3G-re. Mivel mindenképpen csak az egyik SIM tudja a 3G-t, így nagy jelentősége nincs, de én többször csak emiatt cserélgettem a SIM kártyákat a foglalatokban. Most már nem kell. :)) Gondoltam megosztom.
Ja, és én ezt a ROM-ot használom, nem tudom hogy a többiben is benne van-e...
Beállítás-->továbbiak..-->mobilhálózatok-->3G szolgáltatás-->3G engedélyezése

(#9368) mgy


mgy
senior tag

Urak, találtam a fiókban még egy Nillkin fóliát, egy milkáért a Dunapláza környékén odaadom. :D

(#9369) xylevi válasza nOvOp (#9367) üzenetére


xylevi
tag

hu koszi a tippet, ezt kiprobalom...en is cserelgettem anno mikor hazautaztam Erdelybe es a roman SIM kartyamon akartam netezni...csaladban maradt a telefon, ki fogom probalni, cappa72 rom-ja van azon, megnezem a beallitasokban :)

(#9370) azimut


azimut
aktív tag

Már hogy pörögjünk kicsit: az utolsó Cappa v5,3-as ( :R ) felrakás, átprticionálás és akkucsere után dögunalom a telefon. Minden kifogástalanul működik az állandó nyúzás ellenére. Legalább egy kis rendellenesség lenne...

Megyek is vissza a P780-as alaplaphibás, flashproblémás világába.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#9371) elfelejtette válasza azimut (#9370) üzenetére


elfelejtette
veterán

Amit pár hozzászólással fentebb írtam, az nálad nem áll fenn? Le tudnál futtatni pár tesztet, hogy lássuk, csak nálam olyan lassú a telefon, mintha egy magos proci lenne benne?

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#9372) hesszan válasza elfelejtette (#9361) üzenetére


hesszan
aktív tag

szia. nálam is a820 cappa 5.3 s150.
ezt fel se lehet telepíteni https://play.google.com/store/apps/details?id=com.greenecomputing.linpack
nem elérhető az országomban. Vagy is nálam nem lehet (érdekes h az amerikai rom-os motoG-re felmegy gond nélkül)

Szóval te mivel mértél? melyik app-al?

amúgy antutu 6.01-t + 3D megnéztem mindkét telefonon.
a820 15.111 (3d: unsupported ux 2689 cpu 8719 ram 3703)
motoG gen1 22.957 (3d 371 ux 9349 cpu 9046 ram 4191)

Sungdurung

(#9373) weareinluck


weareinluck
tag

Sziasztok!
Kérdésem van a következő dologgal kapcsolatban: Beszereztem 2 db A820-ast, egyiknek a digitizere hiányzik, másiknak a bele nem az igazi(időnként lefagy), gondoltam nagyszerű, szétkapom a 2 telót, és összelegózok belőle egy jót. Namost ez a terv nem jött össze, mert az előlapot egyikről a másikra áttéve azt lett, hogy ugyan áramot ad a digitizernek, képet is jeleníteg, de nem érzékeli az eredeti telefonon tökéletesen működő digitizert. Szóval van tippetek, hogyanehetne működésre bírni?

Válaszokat köszi, Üdv!

Egy nap mindannyian meghalunk, az összes többi napon viszont nem.

(#9374) elfelejtette válasza hesszan (#9372) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ugyanazok kellenének, amik az eredeti tesztben voltak: Geekbench, Linpack, Quadrant standard.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#9375) hesszan válasza elfelejtette (#9374) üzenetére


hesszan
aktív tag

az eredeti tesztben lévő appverziót már nem találni meg a neten (sztem). pl nincs már antutu 3 csak 6 :S így valszeg az eredmények sem összehasonlíthatóak. De hajrá, ha adsz linket hogy melyik app-al mérsz rámérhetek én is
(és mint írtam nekem valamiért a legfrissebb appstore-os linpack nem elérhető az a820-ra.)

Sungdurung

(#9376) azimut válasza elfelejtette (#9371) üzenetére


azimut
aktív tag

Futtassuk meg ugyanazokat a teszteket, tehát: Geekbench 3.3.2, Linpack 1.1, Quadrant standard 2.1.1.

A tesztek eredményeiről lövök screenshotokat, késő este lesz meg, amikor a nejem leteszi a telefont, és a jajgtásveszély is elmúl.

[ Szerkesztve ]

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#9377) elfelejtette válasza azimut (#9376) üzenetére


elfelejtette
veterán

Smartbench is kellene, mivel ott volt a legtöbb eltérés: 3700/2100 helyett 1100/2700...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#9378) hesszan válasza azimut (#9376) üzenetére


hesszan
aktív tag

légyszi adjatok linket a appokhoz

Sungdurung

(#9379) azimut válasza elfelejtette (#9377) üzenetére


azimut
aktív tag

Nos, hogy milyen következtetéseket vonsz le ezekből....:

Linpack nem futott:

Bónusz: AnTuTu:

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#9380) Tibcsike68


Tibcsike68
csendes tag

Sziasztok, a telómba új akksi kellene, van valakinek tapasztalata a gyárinál nagyobb pl.: http://m.aliexpress.com/item/1830733846.html akkuval, vagy milyet érdemes venni? Köszi a segítséget!

(#9381) elfelejtette válasza azimut (#9379) üzenetére


elfelejtette
veterán

Vigyázz, ez a Linpack nem az a program, amit ők használtak a tesztelésnél, annak a neve Linpack for Android, ez meg valami kémprogram lehet.
Egyébként a pontszámok hasonlóan alakultak nálad is, mint nálam.

Smartbench
Nálad: 1115/2270
Teszt: 3708/2107

Quadrant
Nálad: 2425
Teszt: 4030

Linpack for Android
Nálam: 9,189/29,837
Teszt: 37,029/117,538

Ez utóbbi a legaggasztóbb...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#9382) elfelejtette válasza elfelejtette (#9381) üzenetére


elfelejtette
veterán

Na ez is érdekes, leszedtem egy 3.3-as Antutu-t, azzal 12288 pontot értem el, a tesztben is 12969 pont volt, tehát az meg még hasonlít is... :W

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#9383) azimut válasza Tibcsike68 (#9380) üzenetére


azimut
aktív tag

Ebből kettőt rendeltem, kiválóan működik. Nem rossz felvetés, létezne, hogy a 3000 mAh-s akksi kompatibilis lenne? Mindenesetre Iván viszajelzése szerint: "Спасибо! Всё хорошо!"

Ha belevágsz, írd meg a tapasztalatod!

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#9384) azimut válasza elfelejtette (#9381) üzenetére


azimut
aktív tag

Talán a Play Áruházban nem kéne kémprogramoknak lennie. A tesztek után mindet eltávolítottam. Nnnnamost ez azt jelenti, hogy a tesztben írtak hamis adatokat, vagy nem jó a ROM? Esetleg a tesztprogramok verzióváltása a ludas?

Pontok ide, pontok oda, a készülék jól működik, teszi a dolgát. A nejem ritkán játszik 3D-s autós, vagy lövöldözős játékokkal, 2 SIM-mel, wifin netezve nyúzódik.

[ Szerkesztve ]

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#9385) elfelejtette válasza azimut (#9384) üzenetére


elfelejtette
veterán

A tesztprogramok verziójával nem lehet gond, mivel ugyanazokkal tesztelek, amikkel ők. Megvan mentésben sok általam használt programból több verzió is, és azokat használtam, amik a teszt idején elérhetőek voltak.
Az alapvető gond az, hogy ha a SetCPU-ban a Hotplug helyett egy régi, az egymagos procikhoz kifejlesztett governort állítok be, akkor is ugyanezt az eredményt kapom...

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#9386) azimut


azimut
aktív tag

Az akksikérdés elgondolkodtatott engem is, csakúgy, mint Tibcsike68 fórumtársat. A820 akksiból ez a legvadabb. Létezne, hogy ugyanakkora térfogatba majdnem kétszeres teljesítményt préselnének bele?

Űrtechnológia? Nanotechnológia? 9,80$-ért? Ennek egy picit átverés íze van...

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#9387) robaGB10


robaGB10
tag

Sziasztok!

Nem biztos h ebbe a topicba tartozik, de mivel lenovo a820-am van ezért ide írok.

A telefon wifijével van a gondom. Külföldön vagyunk, van egy saját szobánk, ahol kb egy héttel ezelőttig a wifi jól működött,azóta nem. Ha bekapcsolom a wifit, akkor látja, ahova csatlakozni kell, a jelerősség is erős, mégse csatlakozik, hanem csak azt írja ki h "Mentve", egy idő után pedig azt hogy azonosítási probléma. Az épület bizonyos más részein viszont megy.

Barátnőmnek is ilyen telefonja van, neki rendesen működött itt a szobában is (ahol nekem mér egy hete sem ment), egészen tegnap estig, azóta neki is ugyanezeket a tüneteket produkálja. :(((

Bocsi, ha hosszúra sikeredett. Ha vkinek van vmi ötlete hogy újra jol funkcionáljon, az kérem ossza meg velem :)

(#9388) azimut válasza robaGB10 (#9387) üzenetére


azimut
aktív tag

Ha van rá lehetőséged, másik wifivel is próbáld meg. A tünetekből sok mindenre lehet következtetni, én inkább internetproblémára tippelek, ugyanis valószínűleg a routert látjátok. Valaki babrálhatott a routerrel.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#9389) robaGB10 válasza azimut (#9388) üzenetére


robaGB10
tag

De ha router probléma lenne, akkor nem egyszerre kellett volna mind2 telefonnak "elromlania"?

A laptopon vezetékes net ment, de kiprobáltam wifivel és működik. Szóval a telefonokkal lehet vszinű vmi...

[ Szerkesztve ]

(#9390) azimut válasza robaGB10 (#9389) üzenetére


azimut
aktív tag

Jó, tegyük fel ezt a problémát kizártuk, már ha feltételezzük, hogy 2 teló egyszerre ment tönkre (hoppá, töltő nem nyírhatott ki valamit?). Haladjunk tovább, kéne valamilyen app, amivel tesztelhető a telefon wifi kapcsolatért felelős alkatrésze, korábban ezeket futtatam le. Durvább megoldás a factory reset, amivel kizárható az, hogy valamely alkalmazás kavar be, viber, ilyesmi. A sima eltávolítást nem érzem elégnek. Magasabb szint: javaslom a Cappa v5,3-as rom telepítését, már ha nem az fut rajta.

Ezekkel a lépésekkel, és az esetleges sikertelenséggel megállaptható a hardver probléma, ami lehet kimozdult antennacsatlakozáson át egészen az alaplap hibája, ami még beszerezhető, és cserélhető.

Távdiagnózisban gyenge vagyok, több tippem nincs.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#9391) Bernyó84 válasza robaGB10 (#9387) üzenetére


Bernyó84
aktív tag

Én azt próbálnám meg, hogy elfeledtetem vele a hálózatot és újra megpróbálok hozzá csatlakozni.
Ki kezeli a routert? Csak mert az is lehet hogy a telefonok MAC address-ét letilották a routeren...

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#9392) robaGB10 válasza Bernyó84 (#9391) üzenetére


robaGB10
tag

Hálózat elfelejtése, majd ujbóli csatlakozás megvolt, sokszor.
Azóta annyi változás történt, hogy azt hiszem tegnap talán pár órára megint tudtam fogni a wifit telóval. Aztán megint elment.

Ha a szoba ajtajához állok, ott mindig működik, de amint beljebb jövök fél métert, már nem... a hatótávolság lecsökkent, vagy nem tudom.

(#9393) vegyszer válasza robaGB10 (#9392) üzenetére


vegyszer
addikt

Inkább a rooter és közéd került valami, közel a rooterhez. Egy könyv, egy kólás doboz, egy váza, egy akvárium, vagy hasonló.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#9394) robaGB10 válasza vegyszer (#9393) üzenetére


robaGB10
tag

Megoldódott a net probléma. Mint kiderült a nyári felújitás során a router leesett a falról, elég magasan volt, és vszinűleg ekkor egy vezeték kimozdult a helyéről. :DD

Azért nem gondoltam eredetileg router hibára, mert a 2 telefonnál nem egy időben ment el a wifi, hanem kb egy hét különbséggel.

Köszönöm mindenkinek a segitséget, tippet, ötletet :R

(#9395) mdav88


mdav88
senior tag

HA valakinek 830ashoz kellene fólia, csoki-sörért cserébe:
[link]

(#9396) skristof


skristof
tag

SIM kártya eldobálást tapasztalt valaki Cappa féle ROM-mal?

2 év után kezdte el :DD

(#9397) weareinluck válasza skristof (#9396) üzenetére


weareinluck
tag

"A" verzió: Ennek is az alaplapjához egy rádugós csatlakozóval csatlakozik az antenna. Na lehet az a ludas, mert 2 év alatt rázkódott, ütődött, esetleg magasabbról esett, elképzelhető, hogy az van lecsúszva.
"B" verzió: a probléma megoldása lehet a sim pin kérésének kikapcsolása a biztonság menüpontban (feltéve, hogy szoftveres probléma van). Gondolom abból szoktad észrevenni a hálózatdobálást, hogy kéri a PIN-t.

Egy nap mindannyian meghalunk, az összes többi napon viszont nem.

(#9398) yourname válasza azimut (#9386) üzenetére


yourname
csendes tag

Nem létezik. Nekem van ilyen, legfeljebb azt az üzemidőt tudja, mint az eredeti új korában. De inkább egy kicsivel kevesebbet.

(#9399) gabilaci82


gabilaci82
újonc

Üdvözlet mindenkinek!
Elsö sorban köszönet és gratula a munkàtokhoz.
Egy problémàba ütköztem. Kb 2 éve hasznàlom az A820at,nagyon jò kis gépnek tartom,egy dolog miatt füstölt az agyam sürün,az pedig a memòria hiàny,ez gondolom nem is meglepö.Sokat törtem a fejem,lehet e rà megoldàs,aztàn ràtalàltam erre a fòrumra.Mindenekelött tudni kell azt,hogy valamiféle gyàri rommal jött hozzàm a telefon,ami egyszer össze omlott (lefagyott egy Morecast nevü app telepitése utàn,nyomtam egy kis idö utàn rebootot,onnan kezdve csak fekete kijelzö,alul irt valami went in meta mode szöveget alul), és egy szerviz telepitett rà rendszert. Késöbb csatolok képet a verziòròl. Még az a rom hasznàlata közben vettem a bàtorsàgot, és megcsinàltam a particionàlást. Minden sikerült elsöre, mint a mesében. Egy hiba maradt,mégpedig az,hogy az a rom valamiért nem engedett több programot futni egy idöben,pl zene szòlt,jött sms,vàlaszolàs közben kiütötte a lejàtszòt. Gondolom a kevés memòria okozta. Ezutàn ismét felbàtorodtam(vagy inkàbb felhàborodtam) és telepitettem CP5.3 V1et. Ez is sikerült elsöre, mondhatni visszakaptam a telefont,amit vettem,söt. Repül. Egy hiba van,tudomàsul veszi,hogy àt van particionàlva a gép,viszont hiàba teszem be a void.fstab fàjlt,nem teljes a siker. A file kezelö nem làtja csak a külsö sd-t,viszont az ES-File explorer valamit làt,de nem tud vele mit kezdeni,a programok is elöszeretettel hasznàlnànk az a 14 megàt,ami persze tele van tömve,vagy nem is létezik,ki tudja...Pl screenshotot sem birok késziteni,azt irja,hogy nem sikerült menteni mert lehet hogy a tàrolò hasznàlatban van
Hamarosan csatolok képeket is,csak kerüljek wifi közelbe,hàtha az segit valamit Nektek.
Szép napot

[ Szerkesztve ]

(#9400) taurus198905


taurus198905
csendes tag

Sziasztok!

Valami nem stimmül' itt nálam:(
A probléma a következő, adott az a820, egy ideig nem használtam, elővettem, beáztott, meghótt. Aztán hagytam kiszáradni, tökéletesen működött tovább SIM kártya nélkül. Viszont a múltkorában beleraktam, és azóta ha bekapcsolom csak a lenovo boot screenig jut. A recoveryt (Team Win V.2.4.4.0) előtudom hozni, de nem tudom mit kéne csinálni benne. Wipeolni wipeoltam, hátha, de semmi. :(

Van rá ötletetek? Köszönöm előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.