Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) arti1121 válasza cappa72 (#8148) üzenetére


arti1121
senior tag

köszi a segítséget, úgy néz ki helyre állt a rend

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#8152) KTU válasza teejay78 (#8149) üzenetére


KTU
addikt

GravityBox, navigációs sáv engedélyez,
és vannak "gombok", igaz a kijelzőn, de használható

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8153) arti1121 válasza teejay78 (#8149) üzenetére


arti1121
senior tag

az összefoglalóban láttam hogy a needrom oldalon van egy xperia z2 portolt rom ott van virtuális navigációs sáv. esetleg nézd meg

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#8154) arti1121


arti1121
senior tag

probáltam telepiteni az xposed-et , fel is ment e amikor megnyitok egy modult azt a hiba üzenetet kapom hogy várakozás a keret rendszer válaszára. probáltam régebbi verzioju xposed-el is.

valakinek ötlete??

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#8155) teejay78 válasza arti1121 (#8153) üzenetére


teejay78
csendes tag

Köszi a tippeket. Megnézem, azóta működik, fura, hogy néha megy néha nem. Pár másodperces szünetekkel.
Gyanus, hogy ez nem hardver hiba. A kijelző és a gombok egy panel részei, ha nem működik, miért csak az alsó része nem.

(#8156) cappa72 válasza arti1121 (#8154) üzenetére


cappa72
nagyúr

valakinek ötlete??
Van.
Nagyon keveset írsz le abból, hogy mit csináltál.
Ha részletesen leírod, akkor könnyebb segíteni.
Ha keveset írsz le, akkor csak találgathatnak a segíteni szándékozók.

Pl. volt-e reboot az xposed telepítés után?
Aktiváltad-e a használni kívánt modult, és aktiválás után volt-e reboot?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8157) arti1121 válasza cappa72 (#8156) üzenetére


arti1121
senior tag

vissza helyeztem.az xposedet belső tarhelyre és utána minden ok.

más: A partíciónálás után az a fájl amit a system-re kell helyezni az mi célt szolgál?? csak kíváncsiSág

[ Szerkesztve ]

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#8158) nOvOp


nOvOp
senior tag

Szisztok!
Azt tudom, hogy amennyiben adatkapcsolatot használok, akkor az jobban meríti az akkut, mint a wifi. Ez abban az esetben is igaz, hogyha be van kapcsolva a wifim és az adatkapcsolatom, de jelenleg éppen wifi hálózaton vagyok? A lényeg, hogyha kikapcsolom az adatkapcsolatot és bekapcsolom a wifit, akkor kevésbé merül az akku, mintha mindkettő bekapcsolt állapotban lenne, de éppen wifi hálózaton lennék?
Illetve, ha valaki esetleg erre (#8126) még tudná a választ...

(#8159) teejay78 válasza KTU (#8152) üzenetére


teejay78
csendes tag

Továbbra is hol megy hol nem az alsó gombsáv.
Gravitybox jó megoldás lenne, de ha aktiválom a gombokat, nem működik a telefon funkció. Kifagy az egész, se hívást kezdeményezni sem fogadni nem lehet. Ha letiltom a funkciót akkor újra előjön újraindítás után, mármint a gombsor a gravitybox által generált.
Ha letiltom a gravitybox-ot akkor minden oké, viszont ha indítani akarom kifagy és nem indul el.
A mostani rajta lévő rom Lamda 2.4.1.

(#8160) arti1121 válasza teejay78 (#8159) üzenetére


arti1121
senior tag

ha kell a link a purexperia z2 4.3.5 -re itt van ( ez egy teljes rendszer) [link]

és a 4.3.7-es update ( ez nem teljes rendszer csak egy 37MB frissités) [link]

ebben vannak a tegnep emlitett szoftveres gombok

[ Szerkesztve ]

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#8161) teejay78 válasza arti1121 (#8160) üzenetére


teejay78
csendes tag

Köszi.
Megnézem. Megpróbálom felrakni.
Próbálkoztam újabb romokkal, de nem indultak el. Bizton én nem tudok valamit.
Megnézem, ha elindul megírom mi a helyzet vele. Továbbra is az aggaszt, hogy valyon ez hadveres probléma e, vagy esetleg a kernel akad valahol.
Nem egy nagy tétel, 3-4 ezerért lehet rendelni touchscreent, csak tutira tudnám ez e a baja.
Köszi a segítséget.
J

(#8162) teejay78 válasza teejay78 (#8161) üzenetére


teejay78
csendes tag

Szia.
Nem indul el. mint ahogy az újabb romok egyike sem, bejön az üdvölő képernyő és nem történik semmi.

(#8163) teejay78 válasza arti1121 (#8160) üzenetére


teejay78
csendes tag

Szia.
Nem indul el. mint ahogy az újabb romok egyike sem, bejön az üdvölő képernyő és nem történik semmi.

(#8164) jFox válasza teejay78 (#8163) üzenetére


jFox
őstag

Gyári rom-ot nem próbáltad még visszatenni? Azzal kiderülne, hogy sw vagy hw probléma. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8165) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
A Shuttle Music Player-t használom, de a számok megjelenítésénél vannak kínai karakterek. Hogyan tudom eltűntetni? linerty rom van rajta...

(#8166) nOvOp válasza nOvOp (#8165) üzenetére


nOvOp
senior tag

Ha nem is közvetlenül a teljes problémát, de egy nagy részét megoldja az ID3Fixer alkalmazás.
Persze nem kútfejből pattant ki, hanem egy másik fórumban olvastam... :DD
Az UTF-8 (Unicode) kimenetet kell választani.

(#8167) arti1121 válasza cappa72 (#8156) üzenetére


arti1121
senior tag

van valahol elérhető képernyő mentés a cp romodrol??

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#8168) cappa72 válasza arti1121 (#8167) üzenetére


cappa72
nagyúr

Pl. az xda-s bejegyzésben: [link]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8169) Švejk


Švejk
őstag

Mai kérdés: ki öntötte már le a Lenovo A820-át teával, úgy hogy az túlélte? :DDD

(#8170) cappa72 válasza Švejk (#8169) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hmmm... ez fogós kérdés.
Úgy tudom, Unicum-ot már kapott valaki V970-es telefonja, de túlélte, csak foltos maradt...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8171) Švejk válasza cappa72 (#8170) üzenetére


Švejk
őstag

Én olcsóbban megúsztam. Bár volt egy mini-szívroham, de nem lett semmi baja.
Meg aztán a drága jó Unicumért milyen kár...a teáért nem annyira :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8172) cappa72


cappa72
nagyúr

Én is szakadár lettem: leadtam az A820-at... Pontosabban a fiam örökölte (a star w450 után felüdülés neki ;) )

Az utód még kérdéses... Vélhetően a WayteQ Talk5H lesz; aztán még lehet, hogy 8 magra is benevezek később. Azért be-be kukkantok még ide.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8173) fape válasza cappa72 (#8172) üzenetére


fape
senior tag

Ejha hova jutottunk.

Én is közel állok, hogy váltsak Moto G-re.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#8174) Dexxter182 válasza fape (#8173) üzenetére


Dexxter182
tag

Én meg a Nibiruval szemezgetek :D

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#8175) Mercutio_ válasza Švejk (#8169) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha belefolyt, akkor ez csak átmeneti állapot, szép lassan oxidálódnak majd a finom fémes részek.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8176) Švejk válasza Mercutio_ (#8175) üzenetére


Švejk
őstag

Ahova mehetett az a jack csati, meg a micro USB, de mindkettő tökéletes működik eegyelőre hála a Lenovo atyjának. De ennyire nem örülök még előre.

(#8177) vegyszer válasza cappa72 (#8172) üzenetére


vegyszer
addikt

G4S, Hongmi note, vagy hasonlók nem játszanak?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8178) cappa72 válasza vegyszer (#8177) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ne tessék hergelni az érzékeimet... ;]
Épp azon vacilálok, hogy S660 vagy Talk5H...
Te meg jössz itt a g4s és hongmi note-tal, amikkel szemezgettem.
dilemma... aztán meg dilemholnap meg még dilemholnapután.... :W

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8179) Mercutio_ válasza cappa72 (#8178) üzenetére


Mercutio_
félisten

G4S-nek nézz utána a topicjában, mintha valaki azt írta volna, hogy sok a panasz a hw-re (minőségi szórás, meghibásodás, refurbished telok jönnek ujkent, stb.) Xiaomi-t meg edigital elkezdte forgalmazni 1 év garral, a mostani mindent vamolos időben lehet megéri a felárat :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8180) cappa72 válasza Mercutio_ (#8179) üzenetére


cappa72
nagyúr

Xiaomi-t meg edigital elkezdte forgalmazni 1 év garral
Hát ezaz... már néztem én is, és még AOSP rom is van hozzá, ami meg leginkább fekszik nekem.
De most már abbahagyom a sok off-ot.

Ettől még mindig azt mondom, hogy az A820 a mai mezőnyben is nagyon jó telefon.
Gyorsabb az S660 gyári rommal felruházott unokatestvérénél. Igaz, akkuidőben az s660 egészen jó.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8181) Mercutio_ válasza cappa72 (#8180) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mostanság nem néztem az aprón árakat, de legutóbb tudásához és minőségéhez képest annyira nem volt ára az A820-nak, hogy egyszerűen nem érdemes lecserelni :N ami szóba jöhet telo az mind közel dupla annyi és nem tudom nyujt-e annyival többet :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8182) Švejk válasza Mercutio_ (#8181) üzenetére


Švejk
őstag

Hibamentes telefon, na. Tényleg nem tudok belekötni.
Haverok rendszeresen cseszegetnek, hogy "lőnél egy képet légyszíves, neked úgyis olyan jó a vakud" meg"hova tűnt az előlapi kamera" de nem érdekel :D

(#8183) Mercutio_ válasza Švejk (#8182) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ennyibe lehet csak belekötni :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8184) mafatka82


mafatka82
csendes tag

Sziasztok! Vettem egy ilyen készüléket, 3 hónaposan, az előéletéről nem tudok semmit. Tökéletesen működik, eddig meg vagyok vele elégedve. Kezdő vagyok a témában, milyen romot érdemes tenni a telefonra? Valaki kicsit szájbarágósan el tudná nekem mondani hogyan kell feltenni a romokat? Nem szeretném elrontani a készüléket. Köszi szépen előre is ;)

(#8185) mafatka82


mafatka82
csendes tag

Az előző hozzászólásomhoz :)

Ez van a telefonomon
Android 4.1.2
Build: Lenovo A820_s150_130925
Egyéni Build verzio: CP5.3-v1-by-Cappa72

Érdemes ezt lecserélni? :)

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#8186) Mercutio_ válasza mafatka82 (#8185) üzenetére


Mercutio_
félisten

szerintem:N

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8187) mafatka82 válasza Mercutio_ (#8186) üzenetére


mafatka82
csendes tag

Köszi a választ. Egy "problémám" van a telefonnal, nem találom a telefonálási beállításokat és amikor hívok valakit, amikor felveszi rezeg egyet a telefon és ezt hallani a másik készülékben is... Ezt nem tudod esetleg hol lehetne kikapcsolni? :)

(#8188) cappa72 válasza mafatka82 (#8187) üzenetére


cappa72
nagyúr

Azt csak némi trükkel lehet kikapcsolni.

Fel kell tenni az xposed framework-t és a gravitybox-ot.
Aztán ott már be lehet állítani (kikapcsolni).
mobilról most nehezebben lineklek, de rá tudsz keresni.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8189) mafatka82 válasza cappa72 (#8188) üzenetére


mafatka82
csendes tag

Rákerestem és kidobta ezt a fórumot :) Pont Te írtad hogy ezektől a dolgoktól lelassul... Akkor inkább hagyjam és éljek együtt vele? :D

(#8190) BaginZe válasza mafatka82 (#8189) üzenetére


BaginZe
tag

Hívásbeállítások között tudod beállítani

(#8191) mafatka82 válasza BaginZe (#8190) üzenetére


mafatka82
csendes tag

Az a baj ebben a romban ilyet nem találok...

(#8192) AtisKa611


AtisKa611
újonc

Sziasztok!

Erdeklodni szeretnek, hogy valaki kiprobalta illetve hasznalja a Needrom-rol letoltheto MIUIv5 4.8.21-et (akar full, akar lite)? Felrakhato gond nelkul egy atparticionalt A820-ra? mennyire stabil?

Koszi:
Attis

(#8193) torkozsolt válasza AtisKa611 (#8192) üzenetére


torkozsolt
csendes tag

Szia! En az egy hettel korabbi verziot hasznalom. Nem atparticional telefon, a full el sem indult, valszeg keves a hely. A light eddig jo, a bluetooth bugos csak, a tobbi oke. Fm radio nem volt benne, Cappa sporttars Fm szkriptje megoldotta. Email app nem szereti Exchange szervert, sokadik Playstore-os app vegre olyan, ami nekem kell. Szabin vagyok, par hivas es kis netezes utan 2 nap 4 ora akkuido, most tettem 22%-nal toltore. Szoval, nekem bejott :-)

(#8194) Bernyó84 válasza cappa72 (#8180) üzenetére


Bernyó84
aktív tag

Coolpad F1-en nem is gondolkodtál? :)
Én ha cserélem az A820-at, akkor azt néztem ki utódnak :)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#8195) zavatar


zavatar
csendes tag

Sziasztok! 10 év körüli gyerekeim tavaly karácsony óta 1-1 Lenovo A820-at használnak gyári rommal. Az utóbbi időben egyre többet panaszkodnak tárhelyhiányra, frissítési gondokra ..stb. Segíteni szeretnék nekik a romfrissítésben, de csak ha muszáj akkor állnék neki magam, mert nem szeretném téglázni a készülékeket... (pl. az átparticionálás azt hiszem nekem feladná a leckét) Azt szeretném kérdezni, hogy Hajdú-Biharban tud -e valaki nekem ebben aktívan segédkezni, vagy esetleg ajánlani valakit. Elérhetőséget privátban cserélhetnénk. Nagyon szépen köszönöm előre is!

(#8196) Classi


Classi
csendes tag

Sziasztok!

Lambda 2.4 ROM-ot telepíttem. Ok, csak a régi megszokott gyári csengőhangokat hiányolom. Honnan tölthetném le?

Na és most mit csináljunk?.... Paprikáskrumplit. Az hamar megvan...

(#8197) avkovacs


avkovacs
csendes tag

Van 2 ilyen készülékem az most állítóttam be az egyiket teljesen! Az lenne a kérdésem, hogy ha ezt lementem CWM-mel és a másik telóra feltolom az működik? Vagy az IMEI számot is lementi ilyenkor és mindkettőnek ugyanaz lenne?

(#8198) KTU válasza avkovacs (#8197) üzenetére


KTU
addikt

Viszi az IMEI számot, legalább is én így jártam ZP700-akkal,
backup mentést raktam a másikra és ugyan az lett a 2 telefonnak az IMEI száma.
De volt Mobileuncle Tools imei.bak mentésem, visszaraktam és működött.

De szerintem cappa72 mester megmondja hogy kell csinálni ilyen kanyar nélkül. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8199) avkovacs válasza KTU (#8198) üzenetére


avkovacs
csendes tag

Köszönöm!
Még annyit találtam, hogy a visszaállításnál van boot, system, data, cache, sd-ext visszaállítások is. Gondolom akkor ezekben lenne az IMEI is valahol, de gondolom akkor más is a régi marad és nem a beállított :( Szóval nincs más hátra várom cappa72 mestert :)

(#8200) vegyszer válasza avkovacs (#8197) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha TWRP alatt mentesz, és az NVRAM-ot nem állítod vissza, akkor nem veszik össze az IMEI a másikéval

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.