Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Lazsnak


Lazsnak
tag

Gyerekek, nincs valakinek gyari pandawilles a820as eredeti mentese? elegge kellene

bevallom sutyerak voltam es a teljes backupot belso sdre csinaltam, atparticionalas elott.....igen-igen....meglepo modon el is veszett, de kene eredeti pandawilles cucc

vagy ha valaki tudja milyen rommal kuldik a sracok leirhatna :W

(#4002) ekrisztian válasza Isten88 (#4000) üzenetére


ekrisztian
senior tag

http://www.needrom.com/mobile/lenovo-a830/

itt van flashtools verzio én megpróbálnám azzal életre lehelni.És utána újra kezdeni előről mindent.A legrosszabb az amit most tehetsz,hogy kapkodsz!

(#4003) HeavyToys válasza cappa72 (#3963) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Tmallbox-on, a ZTE V889-est már a te romoddal adják előre telepítve a kínaiak! :) :C

(#4004) vegyszer válasza HeavyToys (#4003) üzenetére


vegyszer
addikt

Ez így van már 2-3 hónapja...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4005) Lazsnak


Lazsnak
tag

Gyerekek, Vegyszer forumtars segitsegevel faradhatatlanul kuzdunk tavoktatasban a telefonom gyari visszaallitasaban. Mivel nem szuperal tulzottan jol.

Az a helyzet kellene egy kis segitseg, van gyari romom, pandawilles adminisztratortol, de flashtoolos, es felkene tenni az a820amra, de en nem igazan ertek hozza. Nincs valaki aki vallalja? honorarium majd elore egyeztetes alapjan :U

ha valaki egy kis hetvegi karjavitasra vagyna....szanjon mar meg

budapest-gardony-szekesfehervar 3szogben elony lenne :R

[ Szerkesztve ]

(#4006) Zola007 válasza Mercutio_ (#3986) üzenetére


Zola007
veterán

Körben űanyag sín tartja, mint a többinél, szerintem nem lesz vele gond.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4007) beg


beg
veterán

Valaki tud megbízható, olcsó (ahonnan már rendelt és jó) akár csájna oldalkról PayPal-os microSD 16GB C8 vagy C10 kártyaforrást?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4008) cappa72 válasza beg (#4007) üzenetére


cappa72
nagyúr

mymemory.co.uk.
1 hét alatt itt van, EU-n belüli.
paypal adott, 2 kártyát rendeltem eddig, mindkettő rendben megérkezett.
Kollégámnak 2 hétig kallódott a cucca, és ők nyitottak paypal ügyet belőle (nem a kollégám), majd visszakapta a pénzét.
Ezek alapján normális társaság.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#4009) osztraksajt válasza beg (#4007) üzenetére


osztraksajt
őstag

mymemory.co.uk

gyors és nincs tele fake kártyákkal.

(#4010) cappa72 válasza beg (#4007) üzenetére


cappa72
nagyúr

mymemory.co.uk.
1 hét alatt itt van, EU-n belüli.
paypal adott, 2 kártyát rendeltem eddig, mindkettő rendben megérkezett.
Kollégámnak 2 hétig kallódott a cucca, és ők nyitottak paypal ügyet belőle (nem a kollégám), majd visszakapta a pénzét.
Ezek alapján normális társaság.

szerk.:
(#4005) Lazsnak
Pénteken este átutazóban leszek fehérváron... vasárnap szintén, akkor visszafelé. Ha gondolod... de a részleteket privátban.
(Mentettem már telefont teamviewer-en keresztül is, csak ma meg holnap nem fogok a gépemhez ülni. Telefonról meg nehéz lenne ;) )

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#4011) beg


beg
veterán

Köszi a gyors tippeket mindkettőtöknek.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4012) Mercutio_ válasza osztraksajt (#4009) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van ott most valami bestbuy?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4013) beg válasza Mercutio_ (#4012) üzenetére


beg
veterán

Kingston sdhc 16 gb C10+adapter szállítással együtt most vont le 4798 HUF-t. Itthon a legolcsóbb 6540 szállítással együtt. Euronics van itt helyben, ott meg 6999 a C4-es....

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4014) Lazsnak válasza cappa72 (#4010) üzenetére


Lazsnak
tag

Ment pu

Es Köszönöm előre is

:R

(#4015) fape


fape
senior tag

Megint nem figyelek egy kicsit erre lesz 1000 bejegyzés. Hát ezt sose gondoltam volna...
Hogy legyen valami ON is:
Nem tudom volt-e már, de az előbb raktam fel (Cappa kolléga romjára) az Xposed framework-ot és hozzá a GravityBox.
Egész használhatónak tűnik, még nézegetem/tesztelem de hát ha hasznos lesz másnak is.

Szerk: Meglepően sokat tud magyarul.

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#4016) cekkk válasza beg (#4013) üzenetére


cekkk
veterán

Akit küldtem neked ennyiért jobb kártyát tud adni neked és másnap már nálad van :)

[ Szerkesztve ]

(#4017) cappa72 válasza fape (#4015) üzenetére


cappa72
nagyúr

Velkám bekk!
Rég hallotunk felőled!

Igen, az a gravitybox marhajó. Volt egy magyar srác, aki segített a fordításban nekik, ezért került bele a HU, mint nyelv.
Kifejezetten jó lett.
És már a 2.4-es is kint van (nekem még a 2.3 van fent belőle).

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#4018) beg válasza fape (#4015) üzenetére


beg
veterán

cappa72 romjára tényleg jó. De aki lambdát használ, az vigyázzon vele, mert abban a gyári lenovo hívásfogadás képernyő át lett témázva és a gravity box elcseszi, eltűnnek a hívásfogadás/elutasítás gombok. Az akksi mod meg szintén nem megy, mert az is moddolva van benne körkijelzősre. Amit használni tudtam belőle, az a status bar átlátszóság volt. A többit majdnem mind tudja alapból a lambda. (2. sim rejtés, akksi mod, led button fényerő ki be kapcs stb.)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4019) fape válasza cappa72 (#4017) üzenetére


fape
senior tag

Köszi. Beszippantott a meló rendesen, meg külföldön is voltam.
Viszont nem rég rendeltem meg a második A820-t, drága húgomnak ;)

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#4020) beg


beg
veterán

Már a lambda fórumban is említve vala a Mester :)
"I've tested Cappa 5.1v1 beta, its much better in terms of look'n'feel and system settins, but Infrared's rom is slight faster (only detectable by benchmarks) and has way better battery life.
Mix of these two roms would be perfect."

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4021) vegyszer


vegyszer
addikt

Szervusztok!

Egy ZTE blade esetén ismert, és gyűlölt bug most ismét előjött. Nevezetesen a Gmail app-al válaszoltam egy (két - három) levélre, de az csak a küldendő jelzést kapta meg, nem ment el. Se szinkron, se kényszerített szinkron után.

Máskor meg nem jött meg sem a webes fiókba, sem a telóra egy egy üzenet, máskor az énnekem küldött nem jelent meg a másik félnek. :W :O
És ez igen bosszantó. Más tapasztalt hasonlót?

(szerintem Google szinkronizálási bug, nem a rom hibája, mert gyári ZTE, CM7 alatt is volt ilyen bajom.)

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4022) Zola007


Zola007
veterán

ezeknek van angol neve?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4023) Zola007 válasza vegyszer (#4021) üzenetére


Zola007
veterán

nekem Samsung i5700 spica alatt is volt ilyen bajom.
véletlenül nem Vodás kártyát használsz?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4024) beg válasza vegyszer (#4021) üzenetére


beg
veterán

Gmail appon belül a beállításoknál is van pipa a sync-nél? Alkalmazásoknál adatok törlése, kényszerített leállás, majd újból login? Nem fogyott el a belső hely? Hirtelen ennyi jutott eszembe.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4025) beg válasza Zola007 (#4022) üzenetére


beg
veterán

Asszem az első cloud sync, a második valami customer care ha jól rémlik, harmadik a browser (csájna keresővel default :) ) az utolsó meg az app manager. De lehet, hogy tévedek, majd javítanak a kollégák.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4026) vegyszer válasza beg (#4024) üzenetére


vegyszer
addikt

Van sync előtt pipa, általában még is teszi, de néha beragad egy egy mail, és sosem javul meg. De itt legalább ki lehet másolni. A ZTE összecsukta, és vége volt.

Most a CP5.1-v1-by-Cappa72 rommal ismerkedés mellett döntöttem. Nagyon tetszik az aroma installer. :R és a rom is. (a build.prop módosítást elkövettem a sport trackerek miatt)

Cappa72
A 4.2v2-sítő scriptet elvileg le lehet 5.1 alatt is zavarni, csak a build infó mutat majd fals adatokat. Ugye? A systemUI, és a framework apk cserék elvileg nem akadnak össze?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4027) vegyszer válasza Zola007 (#4022) üzenetére


vegyszer
addikt

Lenovo sync, Lenovo service, valami netes widget, és az utolsót így nem ismerem

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4028) benjoe1 válasza cappa72 (#4017) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Igen, 1.4.1-es verzióig Indiant fordította, de utána úgy láttam, hogy nem frissítette. Ezért a 2.2.2-es verzió óta én fordítom (a hibákra mentségül, nem túl jó az angolom és okostelóm is csak pár hónapja van).
A legújabb, 2.4.0 verzió magyarítása is elkészült, innen tölthető.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#4029) gusthy


gusthy
veterán

Nakéremszépen.

Mivel itt is meg a slatedroidon is polémia van azügyben, hogy a MIUI többet fogyaszt-e, vagy nem-e fogyaszt többet, úgy döntöttem, hogy tudományos alapokra helyezem a kérdést.

Visszaraktam a telefonomra a cuccost, és felraktam a Battery Spy-t, hogy lássam, hogy mi történik.
Egyelőre azt mutatja, hogy hajlandó elmenni deep sleep módba, de ezen felül csak a 497 MHz-t és a 1209 MHz-t használja, a 754-et és a 988-at nem. És sajna a Battery Spy nem mutatja, hogy hány proci megy egyszerre.

Meglátjuk, mi sül ki belőle, majd beszámolok az eredményekről.

(#4030) cappa72 válasza benjoe1 (#4028) üzenetére


cappa72
nagyúr

Akkor nagy :R néked :) :K

@vegyszer
elvileg le lehet 5.1 alatt is zavarni csak a build infó mutat majd fals adatokat. Ugye?
Ugye. :K
Még nem módosítottam a patch-et.
Inkább ne tedd, hanem a szokásos módon másold a helyükre:
1, eredetiket mentsd
2, a system könyvtárba tedd a fájlokat ideiglenesen.
3, add meg a 0644-es jogokat.
4, tedd a helyükre a megfelelő fájlokat, viszont azt is nézd meg, hogy mik kerültek törlésre. (Merthogy az odex-ek nem fognak kelleni. A telepítési-szkriptben megtalálod )

Nyílván a build.prop az ott marad, ott csak az utolsó sort után kell betenni a "gps-tracker megoldó" sort.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#4031) Zola007 válasza beg (#4025) üzenetére


Zola007
veterán

(#4025) beg
(#4027) vegyszer

köszi, ezeket át lehet nevezi valahogy?
a harmadiknál rájöttem, de csak arra hogy böngésző, minden más kínai :)

túléli a veszteségüket a rendszer?
Cappa féle ROMban benne vannak?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4032) beg válasza Zola007 (#4031) üzenetére


beg
veterán

Nincsenek. Ezek a Lenovo saját hozzáadott cuccai. Meg tudsz lenni nélkülük.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4033) KTU


KTU
addikt

Akkumulátor BL209 van benne?
:R

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#4034) beg válasza KTU (#4033) üzenetére


beg
veterán

197-es [link]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4035) Zola007 válasza beg (#4032) üzenetére


Zola007
veterán

Gondolom ha a LeCalendar, LeNote-t letiltom, annak se lesz nagy hatása?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4036) Arburgnagyúr


Arburgnagyúr
csendes tag

Sziasztok!

Vki meg tudná mondani,h milyen különbségek vannak az a820 és az a820T külső paraméterei között? Azért kérdezem, mert kaptam ajándékba egy tokot, ami a820T-re való és nem passzol rá(a kamera kivágása picit feljebb van és nem éri át teljesen a tok a telefont elől). Nem tudom,h a tok hibás-e v csak a 2 telefon különbségéből adódik a hiba. Előre is köszi a segítséget!

Üdv!

(#4037) jkisbali


jkisbali
csendes tag

Sziasztok!

Nem túl régen vagyok "boldog"tulajdonosa egy A820-nak (előtte DEFY+ volt). Azzal kezdődött, hogy Kínából ZTE V970-et rendeltem ,azt fizettem ki. Erre a TMALLBOX helyette ajánlotta az A820-at, mert ZTE-t nem küldtek (azóta sem tudom miért), pedig a ZTE támogatottságát, ROM ellátását jobbnak ítéltem. Augusztus 6-án fizettem először, majd ráfizettem 5 dolcsit, így az A820 szeptember 9-én érkezett meg a Linerty "magyar" ROM-val. Vegyszer fórumtárs teljes segítségével átparticionálás, ROM csere a cappa72 cp4.2 v1-re. Tökéletes magyar nyelv, szuper ROM. Csak nem megy alatta a mobil net, legalábbis VODA SIM kártyával lehalt a rendszer. A sima GSM ment, telefonálni lehetett. Hosszas rinyálás után, ami kb 10 perc volt, visszatettem flashtoollal a Linerty ROM-ot. Sikerült ez is. Még MOST!!! működik a telefonom. Van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok? Mit, hol rontottam el?
Még egy megjegyzés: valahol olvastam, hogy a két SIM foglalat egyenértékű, mindkettő alkalmas 3G adatkapcsolatra. Sajnos az én tapasztalatom az, hogy csak az 1-es SIM hely tudja a 3G-t.

Üdv!

(#4038) n.andras74


n.andras74
aktív tag

A telo jelzi, hogy email jött... de nem tudom megnyitni a gyári alkalmazással. :N

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#4039) Lazsnak válasza jkisbali (#4037) üzenetére


Lazsnak
tag

Nekem hasonloan rakoncatlankodik az elsodleges sim foglalat, de kb hasznalhatatlan, mert en hivasokat nem tudok fogadni, ha valaki hiv csak jon egy sms nem fogadott hivasrol, illetve mobilnet mukodik, elotte masik rommal az sem volt.... erdekes modon a masodlagos sim foglalat hibatlan de az ugye csak EDGE kepes, ami leves reszemrol, szoval ha nem sikerul mashogy buheralni es eletet lehelni az ellsodleges simbe, akkor reszemrol megy vissza kinaba, de bizom nalam jobban hozzaertok segitsegeben, hiszen oly sok ember elegedettseggel hasznalja ezt a tipust, es bevallom emellett nexus 4 tulaj vagyok, de teljesen lenyugozott a szerelesi minoseg a kijelzo kepe a rendszer gyorsasaga.....AKAROM szeretni ezt a telefont de jelenleg a feljebb emlitett problemak miatt nem megy :(, szerencsetlensegemre eleg egyedi eset amint kiderult a sok tavsegitsegbol, bar ez engem nem vigasztal es teged sem fog szerintem

(#4040) Mercutio_ válasza jkisbali (#4037) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lehet, hogy a voda-s apn beállítás a linerty-ben jó a cappa félében meg elállítódot/hibás?
Vodás 3G-vel egyébként szinte minden knai telón rengeteg szívás van.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4041) cappa72 válasza jkisbali (#4037) üzenetére


cappa72
nagyúr

Vodafone beállítás

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#4042) fape válasza jkisbali (#4037) üzenetére


fape
senior tag

Hohó még egy Defy(+) -> A820-s kolléga :C
Üdv a klubban :D

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#4043) cappa72


cappa72
nagyúr

A830 tulajdonosok figyelmébe!
FONTOS!

Ne tessék használni a 2,77GB-os /data átparticionálási opciót, met elküldi a /cache-t!
Más a két telefon belső partíciókiosztása!

Íme:
A820 - - - - - - - - - - - - név - - - - - - - - -A830
0x0000000004180000 android 0x0000000030000000 0x0000000004180000
0x0000000023580000 cache 0x0000000007e00000 0x0000000034180000
0x000000002b380000 usrdata 0x0000000040000000 0x000000003bf80000
0x0000000066180000 fat 0x0000000069b80000 0x000000007bf80000

[ Módosította: CoolMan ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#4044) beg válasza Arburgnagyúr (#4036) üzenetére


beg
veterán

ITT megnézheted a képeket, az A820, A820T és az A820e összehasonlítva.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4045) vegyszer válasza jkisbali (#4037) üzenetére


vegyszer
addikt

A Vodafone apn eltérő a kártyás, és az élőfizetéses ügyfeleknek. Általában a kártyás állítodik be. Ellenőrizd

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4046) Mercutio_ válasza cappa72 (#4043) üzenetére


Mercutio_
félisten

A jobb oldali a 830-as? Szerintem javíttasd a modikkal, mert mindkettőnél 820 szerepel.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4047) mgy válasza vegyszer (#4045) üzenetére


mgy
senior tag

Egy pillanatra én is lefehéredtem, mikor elsőre nem ment a vodás 3g. Természetesen csak akkor raktam át a voda kártyát az első foglalatba, amikor a hordozás már a vodához kötötte a régi számot, addig a tét fogyasztottam. Szóval kártyacsere, adatforgalom nuku. Lefehéredtem, azt gondoltam, mégse stimmel a 900Mhz, próbálkoztam az engineeringben, néztem mindent, indítottam újra párszor, semmi... :(
Aztán kíváncsiságból megnéztem az APN-t, vitamax.internet.vodafone.net. Fasza, fellélegeztem... :D
Természetesen a vitamaxtalanítás óta hibátlanul megy.
Ez az infó amúgy honnan jön? A simről szedi, a szolgáltatótól származik, vagy a romban van? Mert sehogyse jó, s kábé csak az utolsó, legkevésbé valószínű esetben nem égés.

(#4048) cappa72 válasza Mercutio_ (#4046) üzenetére


cappa72
nagyúr

Köszi, intézkedtem. :R

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#4049) beg válasza mgy (#4047) üzenetére


beg
veterán

Simről szedi. Az enyém is mindig tele van rom vagy telefon belakáskor APN-nél pannon-al. A zárképernyőn a mai napig azt írja ki :P

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#4050) Bernyó84 válasza fape (#4042) üzenetére


Bernyó84
aktív tag

Én sima Defy-ről váltottam 2 napja A820-ra :) kicsit megsírattam szegény Defy-t, mert harcolt velem jóban-rosszban... mindig hű társam volt... egyszer majdnem el is temettem... aztán később még a pörköltöt is együtt kóstoltuk meg egy főzésen... szerettem nagyon.

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.