Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) chab7 válasza barnam_ (#2000) üzenetére


chab7
addikt

Na ez az egy bajom van vele nekem is, az ára :U viszont nagyon nagy komprumisszumot sem akarok kötni, mármint olyan étren, hogy legyen a mai szinte legjobb vas, nem baj ha ropog, kopik, ez meg az nem megy benne vagy kimarad belőle stb. Akkor inkább legyen egy verzióval régebbi a vas (mostanihoz képet így is ugrás lesz) de legyen lehetőleg minőségi darab és amit tud azt rendesen tudja. Én így közelítem meg a kínai teló vásárlást.
Hisz tudom, hogy lehetne P770 árából csingcsung márkában 2x olyan tudásút is szerezni, de lehet itt sírnék egy-két hét/hónap után, hogy ez nem megy benne, vagy az nem megy benne, vagy megy de pocsékul, és még a fél hátlap le is kopott... majd kapnám hogy hát mit vártam ennyiért. Akkor inkább tudjon kevsebbet de jó legyen ;) nálam ezért lett a kiszemelt a P sorozat.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#2002) oba


oba
addikt

Valakinek nincs ilyen eladó telefonja? :) Megvenném használtan is, csak ne kelljen kivárnom a hosszú időt míg kínából ideér :D

(#2003) Minstrel válasza oba (#2002) üzenetére


Minstrel
senior tag

aprón van, épp ma néztem :)

(#2004) oba válasza Minstrel (#2003) üzenetére


oba
addikt

hol? itt hardverapron? itt csak kereskedős hirdetéseket találtam

nekem jó lenne egy használt is annak megfelelő áron :)

(#2005) doc


doc
nagyúr

kiprobaltam ma a MyTracks-et, de teljesen hasznalhatatlan :( csak szakaszokban, 100-200m-es ugrasokkal veszi eszre a poziciot
van esetleg olyan mukodo GPS tracker, ami hasznalhato ezzel a telefonnal is?

(#2006) barnam_ válasza oba (#2004) üzenetére


barnam_
nagyúr

Néha ki lehet fogni olyat, aki nem csak Kínából megrendeli helyetted :U

(#2007) Graphics válasza oba (#2004) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A820-asból kapásból van szerintem kettő is :)

Csak a keresőt kell használni :D : [link] [link] utóbbi még nem érkezett meg

Azt meg nem lehet elvárni, hogy valaki helyetted megveszi, és behozza ,akkor nem tesz rá hasznot.

Meg azért a kiírt árak a váltások miatt eltérhetnek / mármint a rendelésnél :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2008) oba válasza Graphics (#2007) üzenetére


oba
addikt

nem várom el, hogy egy kereskedő a két szép szememért ugyanannyiért adja el mint amennyiért ő vette :) ezért is nem akarok kereskedőnél venni :D
olyat kerestem aki már megvette mondjuk egy hónapja és megunta vagy ilyesmi és eladná használt áron :)

140usd most a tmall -on, ami durván 32000 Ft... ennek fényében a 45öt soknak érzem (de elhiszem, hogy amikor az adott kereskedő vette akkor más volt az ára és más volt az USD/HUF árfolyam)

(#2009) Graphics válasza oba (#2008) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

140 + paypal fizetésnél +4% + 6$ a szállítás + a váltásnál inkább 230-cal számolj :) = 35 ezer lesz az inkább :)

Számold ki ha valaki 150 dolláros áron vette, akkor már 37-38 körül volt neki ;) Ha bevámolják... Akkor meg lentebb részletezték

42-ért amit linkeltem, gondolkodás nélkül megvenném.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2010) doc válasza oba (#2008) üzenetére


doc
nagyúr

az a 140 szallitassal, fizetessel egyutt 150, ha megvamoljak akkor 200 USD
ehhez kepest sok a 45ezer HUF?

(#2011) oba válasza Graphics (#2009) üzenetére


oba
addikt

részletkérdés :D

(#2012) oba válasza doc (#2010) üzenetére


oba
addikt

a free shipping az nem azt jelenti, hogy ingyenes? :) most nem azért kérdem mert pár dolláron vacilálok persze... csak azt hittem tényleg ingyenes
amikor fél éve geekbuyingról vettem valamit akkor a free shipping tényleg free volt, 0 USD :D

(#2013) Graphics válasza oba (#2012) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet válogatni, én HK post-tal kértem, a Tmallbox-on ingyenesként a Chinese Post van, lassabb is....de lehet úgy kérni, csak nem az az ajánlott

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2014) oba


oba
addikt

de ne menjünk itt bele a kereskedői haszon kérdésébe :) én nem sajnálom tőlük, csupán nincs most rá annyi keret... ha más nem megrendelem magamnak Tmallról és annyi... csak gondoltam megkérdem, hátha van itt olyan topiklakó aki esetleg megunta a sajátját és eladná, használtan :)

azért ne szedjétek le a fejem... :D :(((

(#2013) Duliee: aki nagy valószínűséggel szeretné elkerülni a vámot annak az ingyenes air mail igencsak ajánlott, tudni illik a vámosok a futárszolgálatos csomagokba előszeretettel belenéznek... anno a geekbuyingos cuccomat (egy mini pc -t) is úgy rendeltem és rajtam kívül még nagyon-nagyon sokan, mindannyian az ingyenes air mailt választottuk, és külön kérés nélkül ment a csomagra a 20usd -s ár megjelölés és a gift jelzés :D

[ Szerkesztve ]

(#2015) Graphics válasza oba (#2014) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rendeld , én is agyalok rajta, hogy vagy azt ,vagy egy kisebbet nézek még.

Habár én azt hiszem nem igazán fogom az A830-ast eladni se, főképp, hogy most lett olcsóbb :D, rendeltem tokot, fóliát ,mindent .

Már csak az lenne a jó ,ha lenne olyan flip-es tok, mint amiket az Galaxy-kra lehet venni, csak sajna szoftveresen nem tudja azt a ficsőőrt

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2016) kovacsz07szt


kovacsz07szt
csendes tag

Feltelepítettem a cwm-et unclellel, de amikor belépek recovery-be akkor egy másodpercen belűl elmosódik a kép és nem látok semmit. Ezt mivel lehetne orvosolni?

(#2017) cappa72 válasza kovacsz07szt (#2016) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha régebbi CWM-met tettél fel, akkor az S135-ös megjelölésűt tedd fel, az való az újabb telefonokra.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#2018) Atomcsirke válasza doc (#1982) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

:R
Bár most olvastam csak a bejegyzést, sansztalan lett volna, mert du. 3 fele jártam arra, amúgy. Mindenesetre köszönöm, lesz esetleg "legközelebb" ?! :D

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#2019) doc válasza Atomcsirke (#2018) üzenetére


doc
nagyúr

ket hetig kulfoldon leszek, ha utana meg aktualis, osszefuthatunk :)

(#2020) Atomcsirke válasza doc (#2019) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Tökölök pár hónapja a telefonválasztáson, simán lehet még esélyes.
Igazándiból a mérete mellett a "feelingje" is érdekelne a cuccnak.
Az aktuális etalon egy mezei Galaxy Nexus, ma próbálgattam, nagyjából az a max. méret, ami még kényelmesen kezelhető, bár ott egy 4.65"-ös display-t passzíroztak bele 68 mm szélességbe.

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#2021) doc válasza Atomcsirke (#2020) üzenetére


doc
nagyúr

a merete (nekem) hatalmas, a feelingje szinten :D
szerintem nagyon jo vetel volt, az egyetlen gondom vele a GPS, tenyleg ugy kell vadaszni a jol mukodo programokat, bar ez tenyleg akkor gond csak ha trackert akarsz hasznalni, a navigacio kis odafigyelessel igy is hasznalhato

(#2022) oba válasza Atomcsirke (#2020) üzenetére


oba
addikt

miért fontos amúgy az egy kezes használat? ha buszon kapaszkodsz akkor megértem, de az nagyon elenyésző dolog :) minden más esetben meg ott az embernek a másik keze is, tessék használni :D már is nem kell kompromisszumot kötni, lehet tapickolni nyugodtan az akár nagyobb kijelzős telefonokat is... nem potyára virágzik a phablet piac (mondjuk 5 v. 5,5" felett már én is nagynak érzem a dolgot)

(#2023) Graphics válasza doc (#2021) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor ez a jól működő program kérdés máshol is fennáll? nekem a gyári rommal az A830-ason a Sygic nem akar elindulni pl... leszedtem a Play Marketből, és nem megy.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2024) barnam_ válasza Atomcsirke (#2020) üzenetére


barnam_
nagyúr

jó jó a Lenovo, de a GNexus is más világ szvsz... ;)

(#2025) joiner007 válasza Graphics (#2023) üzenetére


joiner007
aktív tag

Nekem aránylag jó a gps. Sygic, 3betűs megy. Átlagban 1perc alatt talál holdat, lakásban is.

(#2026) Graphics válasza joiner007 (#2025) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor a hiba a készülékemben :D, vagy valamivel összeakad, lehet a Gapps nem épp a legjobb verzió neki, esetleg amiatt lehet hiszti?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2027) cappa72


cappa72
nagyúr

Nem is régen voltam külföldön.
Volt, hogy elveszett a GPS jel a v970-es telefonomon, asszonyka LG P500 (optimus one) telefonja pedig megmondta, hol vagyunk.
Szóval lehet, hogy azért a mi telefonjainkba (kínaisokra gondolok) picit gyengébb a GPS, mint a Quallcom esetén (nem tudom, lehet-e általánosítani, de ez valahogy sejthető)

Ettől persze nem vagyok lelombozódva, és nem fogok venni hűségnyilatkozatos telefont 4x-es áron.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#2028) joiner007 válasza Graphics (#2026) üzenetére


joiner007
aktív tag

Cappa linkelt feljebb egy gps.conf filet, mondjuk nekem anélkül is jó volt. Meg valahol olvastam, hogy ezeken a telókon hogy lehet beállitani a gps-t, de nem kerestem mert nekem jó. Keress rá!

Cappa72 blade ahogy bekapcsoltam egy navi programot szinte abban a pillanatban talált jelet. Szóval gyengébb az biztos. De végülis működik, csak lassabb. Igaz hosszú távon élesben még nem próbáltam

[ Szerkesztve ]

(#2029) Graphics válasza joiner007 (#2028) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A830-asom van :P

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2030) joiner007 válasza Graphics (#2029) üzenetére


joiner007
aktív tag

Ja? Tényleg :F

(#2031) jena2


jena2
tag

nekem 830on most a waze van es van gps rendesen, egy note2 lattam eloszor ezt a wazet tok jo otlet, csak nehez vele a cim kereses, de abbol jo hogy azonnali info van a pesti kozlekedesrol, dugo rendor stb. de ez a cim kereses nagyon gaz rajta

ONEPLUS 11

(#2032) doc válasza jena2 (#2031) üzenetére


doc
nagyúr

a Waze-t kiprobaltam tegnap, egesz jol mukodott de ott is ugyanaz volt a gond mint a tobbinel: nagyon nagy ugrasokkal veszi csak eszre a poziciot (folyamatos mozgas helyett 100m-es ugrasokkal kozlekedek a terkepen :F)

(#2033) Atomcsirke válasza oba (#2022) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Mert az egykezesen használható készülékek még épphogy farzseb-kompatibilisek! :DD
Ráadásul két kézzel lassabban "gépelek" telefonon, mint eggyel, persze ez lehet, hogy egyéni sajátosság.
A phablet piacot szerintem a gamerek tartják életben szerintem, lévén ezek az izék telefonnak túl nagyok, böngészni, e-bookot olvasni meg 7" alatt nem kényelmesek.

[ Szerkesztve ]

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#2034) joiner007


joiner007
aktív tag

Tudja valaki, hogy a wifi alvás irányelveknél mit jelent a smart opció? Ilyet androidon még nem láttam.

(#2035) wincmd32 válasza doc (#2021) üzenetére


wincmd32
tag

Runbot, és runkeeper nekem bevált. utobbi néha állo helyzetben meg tud hülyülni, de ha bekapcsolom, elinditom aztán utnak eredek, akkor jo. közbe már jol rögzit. bát van hogy hülyeséget ir, de a végeredmény jo lesz. pont a közelmultban kisérleteztem sokat én is ezekkel. runbot is kiváló csak az a progi valahogy nem jön be annyira.

[ Szerkesztve ]

(#2036) magicbox


magicbox
senior tag

Sziasztok!

Egy barátom hozott egy A820-at, hogy tegyek fel egy normális romot, és menjen a play stb. Leszedtem a magyarosított ROM-ot, és a javítást hozzá. Ott akadtam el, hogy nem kínai, hanem angol recovery-m van, és nem találtam leírást, hogy azzal, hogy tegyem fel a CWM-et, csak a kínaihoz. Simán nevezzem át update.zip-nek? Ugye a gyári angolban nem tudok tallózni... Tudna vki segíteni?

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#2037) Graphics válasza magicbox (#2036) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor sejtésem szerint fel kell tenni egy másik recovery-t, amiben lehet bármilyen .zip packot telepíteni :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2038) BaginZe válasza magicbox (#2036) üzenetére


BaginZe
tag

Melyik romról beszélsz?

A cwm-et le tudod cserélni mobileuncletools programmal.

(#2039) magicbox válasza Graphics (#2037) üzenetére


magicbox
senior tag

Igen erre vonatkozott a kérdésem :) Csak mivel, és hogyan :) Ezért kérdeztem, hogy elég átneveznem update.zip-nek a 135-ös kernelhez való cwm-es zip-et és úgy feltudom tenni az eredeti angolból, vagy máshogy kellene (flashtool), az összefoglalóban, csak a kínaihoz való leírást találtam meg... de lehet vak vagyok...

Erre a romra gondoltam: A820_signed_050913_010638_hun.zip

Néztem (mobileuncletools) csak gyenge a kínaim, és leírást se találtam...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#2040) vegyszer válasza Atomcsirke (#2018) üzenetére


vegyszer
addikt

Írtam pü-t, hogy holnap délután is megyek Budaörsre. Ha érdekel, keress...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2041) magicbox


magicbox
senior tag

A 135-ös kernelhez való CWM fent van, factory reset is megvolt. Látja mind a két SD-t, viszont E: Can't open hibával leáll a telepítés... mind a két SD-n ezt csinálja. Mit rontottam el?

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#2042) vegyszer válasza magicbox (#2036) üzenetére


vegyszer
addikt

Az update zip nem (hinném), hogy járható út.
Nincs Install zip form sdcard menü?

Ha nincs, akkor CWM, vagy TWRP csere kellene...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2043) magicbox válasza vegyszer (#2042) üzenetére


magicbox
senior tag

Van install zip menüpont, az a gond, hogy nem tudja felmountolni a meghajtót, látja, de a rom telepítést nem indítja el. Azt se értem miért mind a kető sd.. E:

Elvileg csak factory/data resetet csináltam, ha restartolok bootloop lesz? Az USB-t felmountolta, tehát tudnék rá bármit másolni... de mit?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#2044) vegyszer válasza magicbox (#2043) üzenetére


vegyszer
addikt

EMMC az a memória neve. Lehet, hogy innen az E:

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#2045) magicbox válasza vegyszer (#2044) üzenetére


magicbox
senior tag

Nem, mert E:\-t ír. Senki nincs a fórumban, aki 135-ös kernellel rendelkező telefonra tett volna rom-ot? Melyik CWM-kell, stb... Én a 135-ös cappa72 által feltett CWM-el próbálkoztam... Szerencsére eddig béke, mert csak reseteltem a telót gyárira, és elindult.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#2046) kissbg válasza magicbox (#2045) üzenetére


kissbg
tag

Nekem az 5.5.0.4-es felment mobileuncletoolsal, rootolt 135-ös romból.

(#2047) magicbox válasza kissbg (#2046) üzenetére


magicbox
senior tag

Félreértetek :( A mobileuncle-val már feltettem a CWM-et. A rom telepítés nem megy. Nem tudja megnyitni a ROM-ot, és hibával leáll a telepítés... Mind a két SD-n megpróbáltam. A cappa72 által feltett s135-ös kernelhez való CWM van most fent... Ennél jobban nem tudom leírni :(

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#2048) kissbg válasza magicbox (#2047) üzenetére


kissbg
tag

Az osztraksajt félének fel kell mennie:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/3277014/A820_signed_050913_010638_hun.zip

[ Szerkesztve ]

(#2049) magicbox válasza kissbg (#2048) üzenetére


magicbox
senior tag

Ezt akartam feltenni, és ezután jön a hiba, hogy nem tudja megnyitni... Már kétszer leszedtem, byte-ra stimmel :(

Van más módszer, hogy a play menjen, és magyar legyen?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#2050) cappa72 válasza magicbox (#2047) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hm... lehet, hogy célszerű a CWM-met újraindítani. Van egy ilyen menüpont az advanced-ben, hogy reboot recovery.
Már én is jártam úgy, hogy sokat mókoltam a CWM-ben, és ROM telepítése meg nem ment.
Tehát, ha nem indulna el a telepítés, akkor CWM-ből indítsd újra a CWM-met.
Most jobb ötletem nincs.

Még egy: átparticionált telefonról van szó?

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.