Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) dacsa


dacsa
senior tag

Sosem működött az a része!

(#8402) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Időközben bukkant már valaki stabil magyar rendszerre? csak 1 elvárás lenne hogy ki lehessen kapcsolni az összes animációt.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#8403) cappa72 válasza Tamás9x (#8402) üzenetére


cappa72
nagyúr

A CP5.3-ban a feljelsztői lehetőségeknél le lehet venni az animáxiókat 0-ra.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8404) KTU válasza Tamás9x (#8402) üzenetére


KTU
addikt

Ilyet kérdezni pont ebben a topikba :B

Ahogy látom nemrég jöttél [link] :U
Nyisd a a témaösszefoglalót.
:)

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8405) Tamás9x válasza KTU (#8404) üzenetére


Tamás9x
őstag

Okos ember kérdez...:D Eddig Cyanogenes voltam és az ottani tapasztalataim alapján nem veszek semmit sem készpénznek. Másnak simán felpakolnám kérdezés nélkül, de ez saját részre lesz. ;]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#8406) n.andras74


n.andras74
aktív tag

Memória gondom van...nincs hely a telon pedig van 6,7 Gb szabad hely a kártyán...

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#8407) cappa72 válasza n.andras74 (#8406) üzenetére


cappa72
nagyúr

Azt tudnod kell, hogy az alkalmazások arra a 680MB-os partícióra teleülnek.
Ha ez elfogy, akkor több dolgot lehet csinálni.
1, SD kártyára telepíteni
2, SD kártyára linkelni (link2sd)
3, átpartcionálni ( a belső tárhelyet, mint adatpartíciót megnövelni a telefonmemória "vesztére"); ennek elméleti háttere az új témaösszefoglalóban , sajnos a lényegi leírás ott hiányzik. :B

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8408) ada79


ada79
csendes tag

Üdv, egy kis segítség kellene: partícionálva lett a 820as 2,7G lát, viszont az appok úgy mint fényképek, zene nem látja az sd kártyát. Alapért. íráslemeznél csak sd kártya lehetőség van. Próbálkoztam file managerekkel átpakolni zenét, képet de nem tudok. Így fasza a belső tárhely nagysága, de a telón lévő gyári appok meg nem látják a külső sdn lévő cuccokat! Pls help köszi

(#8409) mafatka82


mafatka82
csendes tag

Lenne egy olyan probléma a telefonnal, hogy néha nem akar feléledni a kijelző, vagy csak nagyon lassan és ha fel is eléd akkor nagyon lassú, csak az újraindítás segít... Ha nem éled fel akkor pedig az aksi kivétele. Tapasztalt már valaki hasonlót? Mi lehet a baja?

(#8410) cappa72 válasza mafatka82 (#8409) üzenetére


cappa72
nagyúr

Milyen rom?
Eddig jól ment?

@(#8408) ada79
Milyen ROM?
Lefuttattad a belső sd letiltó szkriptet CWM-ből?

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8411) mafatka82 válasza cappa72 (#8410) üzenetére


mafatka82
csendes tag

4.1.2. Lenovo A820_s150_130925 CP5.3-v1-by-Cappa72
Eddig nem volt gond, meg nem is mindig csinálja, mondjuk ma nem volt vele semmi probléma, de a héten párszor eljátszotta...

(#8412) cappa72 válasza mafatka82 (#8411) üzenetére


cappa72
nagyúr

Elsőnek azt mondanám, hogy egy wipe cache, wipe dalvik cache párost próbálj meg (nem factory reset!)

Lehet, hogy megfogta valami alkalmazás.
Érdemes lehet megpróbálni, hogy csinálsz egy CWM mentést (vagy 2-őt), és utána megpróbálod járatni pár napig "üresen".
Aztán sorra vissza lehet tenni az alkalmazásokat, és megnézni, hogy mikor csinálja újra.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8413) mafatka82 válasza cappa72 (#8412) üzenetére


mafatka82
csendes tag

Köszi a választ! Most leszedtem a legutóbb feltett alkalmazásokat, megnézem most csinálja e, mert ma semmi gond nem volt, ha megint csinálja megpróbálom.

(#8414) buccaneer


buccaneer
csendes tag

Sziasztok!

segítség kellene, mitől van - hogy tudom javítani ?

- a Kínából tavasszal vásárolt A820-asom néha beszélgetés közben elkezd recsegni, zúgni és akkor meg is szakad a beszélgetés - aksit kiszedem, majd újra belépek, akkor minden rendben. Főleg akkor jön elő ha 4-5 napig nem indítom újra.

Eredeti rom, App-ot se raktam fel wifi, gps, BT minden tiltva - nem használom.

ver info: Android: 4.1.2
baseband: A820.V16. 2013/03/04 15:18
build no: Lenovo A820_S150_130925

üdv: buci

(#8415) jugamir válasza buccaneer (#8414) üzenetére


jugamir
csendes tag

Sziasztok!

Nagyobb akksit honnan mennyiért lehetne szerezni hozzá? Nekem sajnos egy napot se húz ki. Igaz nem kímélem.. Illetve cappa72 romban akksi bug mennyire lehetséges? 50% után drasztikusan kezd csökkenni, lehet hogy kalibrálni is kellene? Köszi a segítséget :)

(#8416) jFox válasza jugamir (#8415) üzenetére


jFox
őstag

Ez akksi gond lesz. Nekem az A800 csinált annó hasonlót. Csak 30% után. Nem kell nagyobb akksi, csak kell venni egy újat. De nehéz jót venni, mert ezt is hamisítják. :U

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8417) dacsa


dacsa
senior tag

Sziasztok! A projectdoge v1.0.3-as romot használom és sajnos ezt a lehetőséget nem tudom elővarázsolni [link] Van esetleg valakinek ötlete, hogyan tudnám ezt elérhetővé tenni a telón? Köszi ÜDv DCS

(#8418) jFox válasza dacsa (#8417) üzenetére


jFox
őstag

Jobb felső saroban lehúzod? Legalább is tableten 4.2-nél ilyen osztott lehúzható függöny van. Ha bal oldalt húzod az értesítések, ha jobb oldalt akkor a gyosbeállítások jönnek elő.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8419) dacsa válasza jFox (#8418) üzenetére


dacsa
senior tag

Itt ua. Egy ikon van csak benne, hiányolom a többit 😄

(#8420) Dexxter182 válasza dacsa (#8417) üzenetére


Dexxter182
tag

Két újjal lehúzás? illetve a notification ablaknál jobbra vagy balra húzás talán vált :)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#8421) dacsa válasza Dexxter182 (#8420) üzenetére


dacsa
senior tag

:)) egy ikon van benne a float caller hol a többi? talán a kinaiak ellopták??? :))))

(#8422) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Mostanában a gmailem nem teljes mértékben szinkronizál. A leveleket szinkronizálja, de az olvasottságot nem. Illetve ha a PC-n olvasok el egy levelet akkor olvasottá teszi a telefonon is. Viszont ha a telefonon olvasok el egy levelet, akkor a PC-n továbbra is olvasatlan marad. Van erre valami beállítás, vagy mit tehete. Eddig működött. linerty rom

(#8423) jFox válasza dacsa (#8421) üzenetére


jFox
őstag

Nem lehet valahol összeválogatni mi legyen benne? Pl. jobb felül a fogaskerék melletti ikon?

Amúgy jó ez a ROM?

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8424) Dexxter182 válasza jFox (#8423) üzenetére


Dexxter182
tag

De, ha telepíted a Gravity Box-ot, akkor azt teszel oda amit csak akarsz :D

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#8425) dacsa válasza jFox (#8423) üzenetére


dacsa
senior tag

Eddig jónak tűnik.

(#8426) dacsa válasza Dexxter182 (#8424) üzenetére


dacsa
senior tag

Merre keressem nem lelem :). Köszi.

(#8427) vegyszer válasza dacsa (#8426) üzenetére


vegyszer
addikt

Xposed Framework

Gravity Box

Ezeket keresd meg a neten. Hidd el, megéri

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8428) dacsa válasza vegyszer (#8427) üzenetére


dacsa
senior tag

Az megvan :) megy is csak azon belül nem találom mit kellene beállítanom :)

(#8429) dacsa válasza Dexxter182 (#8424) üzenetére


dacsa
senior tag

Megleltem :))

(#8430) nOvOp válasza nOvOp (#8422) üzenetére


nOvOp
senior tag

Csak információnak írom. Megoldottam a problémát. Egyszerűen az alkalmazásoknál a gmail alkalmazásnál gyorsítótár és adat törlést végeztem. Azutána ismét rendben működik. :)

(#8431) dacsa


dacsa
senior tag

Sziasztok! Olyat láttatok már, hogy amikor a kettes kártyára jön hívás nem csörög a telefon, project romot használok, illetve ha van valakinek tapasztalata, hogyan tudnám csörgésre bírni a kettes kártyára érkező hívásokat, köszi üdv DCS

(#8432) tpopity


tpopity
csendes tag

Sziasztok!
2014.július óta hsználja barátnőm egy lenovo a820 készüléket. Etotalk-ról lett rendelve, illetve etotalk mod rom-al jött. Talán egy hónappal ezelőtt óta idegen kínai appok települnek "felhasználói beavatkozás" nélkül. Értesítési terülten jelenik meg az üzenet, hogy valami játék települt. ESET mobil antivírust telepítettem, de nem riaszt. Hasonló tapasztalat, esetleg tipp?
Köszönöm,
Tibor

(#8433) KTU válasza tpopity (#8432) üzenetére


KTU
addikt

Mentés és rom csere. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8434) jFox válasza dacsa (#8431) üzenetére


jFox
őstag

Esetleg nem lehet külön csengőhangot állítani neki és nincs beállítva semmi ?

Tpopity: azt hiszem Cappa valamelyik blogjában volt egy script, ami kigyilkolja a káros kínai appokat

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8435) dacsa válasza jFox (#8434) üzenetére


dacsa
senior tag

Nem, de már gyalúltam, sajna ez a rom sem nyert.

(#8436) jFox válasza dacsa (#8435) üzenetére


jFox
őstag

A Lambda nekem eddig bevált. :K Még egy kicsit tesztelem, aztán mentem és nekiálok kísérletezni én is. :K
Ez a ColorOS nagyon tetszett, csak az a pár hülyesége nem (BT headset-tel zaj volt hang helyett időnként, illetve BT hívás után néha bekérte újra a pinkódokat. :F). De van fent a needrom-on pár verzió belőle, hátha valamelyik jó lesz. :C
A Cappa féle rom is jó csak puritán. Cserébe stabil. :K (Mint DeákBill! :DD)

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8437) dacsa válasza jFox (#8436) üzenetére


dacsa
senior tag

Lambdan nem működik a gps azt használtam eddig, de utaltam mindig ujra inditani ha kellett a gps.

(#8438) jFox válasza dacsa (#8437) üzenetére


jFox
őstag

Nekem megy. A minap találtam meg egy geoládát vele. :K
Próbáld ki a ColorOS-t. Bele fogsz szeretni. :K És legalább lesz kivel kibeszélnem. :DDD

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8439) dacsa válasza jFox (#8438) üzenetére


dacsa
senior tag

Hehe, néztem már csak én szeretem ha tud a rom a saját nyelvemen!

(#8440) jFox


jFox
őstag

Morelocal2 és meg van oldva. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8441) dacsa válasza jFox (#8440) üzenetére


dacsa
senior tag

http://www.needrom.com/download/lenovo-a820-row/ Ezt lesd meg ez rendes lenovo rom nagyon zsir és eddig minden működik, illetve tud magyarul is :)

(#8442) jFox válasza dacsa (#8441) üzenetére


jFox
őstag

Nézegettem már én is. :K De még várok amíg használod pár hétig. Majd rá kérdezek később, hogy milyen. :P

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8443) dacsa válasza jFox (#8442) üzenetére


dacsa
senior tag

Én előtte a lambda romot használtam amivel meg voltam elégedve csak persze a gps nem működött, szóval ez nagyon bejövös nekem eddig!

(#8444) Machado


Machado
tag

Ma megkaptam a telefont postástól, kifizettem a vámot.
Bontom ki a csomagot, kapcsolnám be a telefont, semmi. Jó, mondom, biztos csutkára le van merülve, rádugom hálózati töltőre, 20 percig rajta, semmi, kijelzőn sehol semmi visszajelzés.
Legyen akkor töltve gépről USB-vel, megint semmit, akksi benne van.

Tmallboxtól rendeltem, minden simán ment egyébként.

Vkinek tipp, vmit esetleg elfelejthettem, vagy akármi...

Ha most Paypal disputot indítok és visszaküldöm, lehet, hogy megkapom a pénzemet, de a vámot ilyenkor nem lehet valahogy visszaigényelni vagy az elúszott?

(#8445) KTU válasza Machado (#8444) üzenetére


KTU
addikt

akkuról, érintkezőről levetted a kis tixó-t :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8446) Minstrel válasza Machado (#8444) üzenetére


Minstrel
senior tag

Akksi benne volt vagy Te tetted bele? Nincs az érintkezőkön egy kis ragasztószalag?

(#8447) Machado válasza KTU (#8445) üzenetére


Machado
tag

:B :B :B

Úgy érkezett hogy benne volt az akksi, én meg csak levettem a burkolatot és megnéztem...
Most már egyből tölt is, köszönöm.

Kaptam hozzá ajándék kijelzővédő fóliát is, szerintetek egyből érdemes a gyári fóliát lecserélni, vagy csak ha már az megadta magát?

(#8448) KTU válasza Machado (#8447) üzenetére


KTU
addikt

ha nem mintás, akkor használható a fólia

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8449) hati válasza Machado (#8447) üzenetére


hati
addikt

Nekem kb. 8 hónapig a gyári volt rajta.

(#8450) dacsa


dacsa
senior tag

Srácok valahogy fel lehet cserélni a tárhelyeket? sdcard1-et sdcard0-ra illetve fordítva? Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.