Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) Bernyó84 válasza cappa72 (#8250) üzenetére


Bernyó84
aktív tag

Értem. Köszi a segítséget! :R

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#8252) matepe


matepe
csendes tag

S138_130521. Melyik CWM-et szedjem le?

(#8253) cappa72 válasza matepe (#8252) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az S150-es kerneltartalmút, az mindegyik kiadású készülékkel megy.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8254) Mercutio_ válasza Rico33 (#8248) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor az okostelósba, itt jobbára olyanok vannak akik A820 tulajok...

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8255) KTU


KTU
addikt

Fiam most ezt a PureXperia 4.3.9 Z2 portolt romot használja.
Teljesen magyar, GPS mindenféle mókolás nélkül az előszobában talált jelet, pár másodperc alatt, tényleg max. 10.
Kamera, rádíók BT, wifi, gps, és egyébként minden rendben van nála.
Rootolt.

Átparticionáltam.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8256) tomicka


tomicka
újonc

Erre valaki? Sajnos még mindig bajban vagyok vele, jól jönne a segítség!

(#8257) cappa72 válasza tomicka (#8245) üzenetére


cappa72
nagyúr

A820 topik....
De... Fw upgrade vagy download flash-t probaltal?

Lehet preloader vagy emmc hiba is.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8258) arti1121 válasza KTU (#8255) üzenetére


arti1121
senior tag

egyik ismerésnek ezt tettem fel eddig nem panaszkodott!

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#8259) Dexxter182 válasza arti1121 (#8258) üzenetére


Dexxter182
tag

Egy nagy bajom volt vele... nem lehet lecserélni a billentyűzetet... újra indi után mindig vissza áll az eredeti xperia billentyűzetre...

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#8260) AtisKa611 válasza KTU (#8255) üzenetére


AtisKa611
újonc

Szia!

Irtad, hogy "Átparticionáltam." ezt meg a PureXperia 4.3.9 Z2 feltelepitese elott csinaltad meg, vagy azt kovetoen, hogy feltetted ezt a romot?

Udv:
Attis

(#8261) BaginZe válasza AtisKa611 (#8260) üzenetére


BaginZe
tag

Hello !

Rom felrakás, aztán átpartícionálás.

(#8262) Dexxter182


Dexxter182
tag

Valaki kipróbálta már az új MIUI-t?

Mire kell az a kiegészítő init script?

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#8263) bejani


bejani
csendes tag

Sziasztok!

Eljöttem nyaralni, töltőt otthon hagytam, gondolván az adatkábelről is tudom tölteni a telót. Hát tévedtem. Usb be, telefon képernyőjén ki is jelzi, hogy töltés alatt, de valójában csak merül a telefon. 2 gépen is kipróbáltuk. Mit lehet tenni? :F :(( :(

(#8264) KTU válasza bejani (#8263) üzenetére


KTU
addikt

Kapcsold ki, és úgy próbáld.
Esetleg másik kábel.
Dugd hátra közvetlen az alaplapra.

Nem 1A-t ad le a gép USB-n. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8265) bejani válasza KTU (#8264) üzenetére


bejani
csendes tag

köszi, kikapcsoltam a telefont, és így csont nélkül feltöltötte. :C

(#8266) Gyuri777


Gyuri777
csendes tag

Sziasztok,
csíkok jelentek meg ismerősöm telóján. Tudna valaki segíteni, hogy ezzel mit lehetne kezdeni? Kép:

Előre is köszi!

(#8267) Švejk válasza Gyuri777 (#8266) üzenetére


Švejk
őstag

Hogyhogy a Facebook gombokra és a Messenger buborékra nem terjedt ki?
Lehet hogy trollkodik veled? ;]

(#8268) Gyuri777 válasza Švejk (#8267) üzenetére


Gyuri777
csendes tag

Lehet. :)
De hogy tudnék visszavágni neki?

(#8269) jFox válasza Gyuri777 (#8268) üzenetére


jFox
őstag

Mond meg neki, hogy cseréljen háttérképet. :DDD

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8270) JannY83


JannY83
csendes tag

Sziasztok!

Mostanában asszony a820-a folyamatosan újraindulgat ha az otthoni wifi hálózatra próbál csatlakozni.
VOlt itt egy cimbi neki is újraindulgatott a telefon (A820 szintén).
ZXHN H168N inviteles VDSL-el modemhez próbálok csatlakozni.
Az én p780-asom simán elvan a wifivel csak az a820.as csinálja

Van valakinek ötlete?

s150-es lambada v2.4.1. van rajta.

Előre is köszi.

Üdv Jani!

Mielőtt a dealsprime.com-tól rendelsz olvasd el a warranty policy-t. :-) és imádkozz hogy ne legyen baja a telónak

(#8271) vegyszer válasza JannY83 (#8270) üzenetére


vegyszer
addikt

Mióta van eme hiba jelen? Az elejétől, vagy idő közben jött?
Más rommal jelentkezett? Vagy lenne kedved, időd, energiád, lehetőséged tenni egy próbát?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8272) Bernyó84 válasza Gyuri777 (#8268) üzenetére


Bernyó84
aktív tag

Mondd neki, hogy 10 000-ért megcsinálod :D :D :D
Vagy hogy elromlott a telefonja, de adsz érte 10 000-et :D :D :D

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#8273) Gyuri777 válasza Bernyó84 (#8272) üzenetére


Gyuri777
csendes tag

Na most viccet félretéve. A probléma valós, mitől lehet ez a csíkozódás? Hogy lehet megszüntetni ezt a hibát?

(#8274) jFox válasza Gyuri777 (#8273) üzenetére


jFox
őstag

Viccet félretéve szerintem kijelzőcsere. Az enyém is hasonló, csak mákos. Várom a kijelzőt hozzá.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8275) Rico33 válasza JannY83 (#8270) üzenetére


Rico33
aktív tag

Nem tudom mia nyűgje ennek a modem-router combo vacaknak, de nekem is feszt szakadt a wifi.Valahol a jelszó újrabekérési idő beállitásánál gondoltam a hibát, de aztán a dolog elakadt, lecseréltem a szolgálatót és a routert is.

(#8276) JannY83


JannY83
csendes tag

Szia. Azóta van ez mióta inviteles a neten. Lecsereltem róla az official romot a lambadara hátha segít de ugyanúgy a rossz. Ha van tippelek hogy melyik rommal próbálkoznak vagy mit módosítsak szívesen fogadom. A köszönöm.

Udv Jani

Mielőtt a dealsprime.com-tól rendelsz olvasd el a warranty policy-t. :-) és imádkozz hogy ne legyen baja a telónak

(#8277) TeeBee73 válasza JannY83 (#8276) üzenetére


TeeBee73
addikt

Más topicokat olvasva, jobb, ha az Invitelt elfelejted.

Másik topicból: [link]

MOD: KTU: Nálad is fent áll ez a probléma? Te is kecsói vagy. :)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8278) KTU válasza TeeBee73 (#8277) üzenetére


KTU
addikt

Mi csak napközben használjuk az invitelt, amikor van jó,
ha nincs akkor semennyire nincs, na akkor addig telefonálok míg meg nem javítják.

Igen kecskeméti.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8279) robaGB10 válasza robaGB10 (#7794) üzenetére


robaGB10
tag

Üdv Mindenkinek!
Megosztanám a tapasztalatomat Veletek:

Íme az előzmény:

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni.
Kb egy hete érkezett meg bnőmnek az A820-asa. Kibontottuk, feltettünk rá pár appot,közben kicsit töltőn volt, majd kikapcs. Hazafelé úton egyszer még be lett kapcsolva pár percre, aztán újból kikapcs, hogy nehogy lemerüljön. Otthon este megint be szerette volna kapcsolni, de nem reagált rá semmit a telefon. Kipróbáltuk az én akksimmal is (nekem is 820 van, azt is a tmallbox-tól rendeltük), de azzal sem tudtuk elindítani.
Van vmi ötlet? Vagy küldjem vissza egyből kínába?

Ez még áprilisban történt, a postázást kicsit halogattam, mert Cappával szerettem volna kipróbálni pár lehetőséget, amire aztán végül nem került sor. Júliusban kiküldtük Kínába. Itt ért a hideg zuhany. Justin azt írta, hogy az alaplap el van törve, és biztos én csináltam vele vmit. Küldjek nekik 40 dollárt és megjavítják.

Nagyon felháborodtam, mert az ég világon semmit nem csináltunk a telefonnal, küldtek nekünk egy selejtes darabot és még nekünk kell(ene) fizetni. Mondtam, hogy küldjék vissza, majd itthon megcsináltatom. Azóta se küldték vissza, ma írták hogy 10 dollár ellenében hajlandóak postázni.

Nagyot csalódtam bennük, most megtapasztaltuk, hogy több 1000 km távolságból lehet mondani bármit, ha kell akkor megszívatnak és ez ellen nem lehet semmit tenni.

(#8280) Mercutio_ válasza robaGB10 (#8279) üzenetére


Mercutio_
félisten

40$-t én nem sajnáltam volna rá függetlenül a körülményektől.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8281) KTU válasza Mercutio_ (#8280) üzenetére


KTU
addikt

30-at :U
40 mínusz 10 a vissza mindenféleképp,
amúgy ja
:

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8282) Minstrel


Minstrel
senior tag

Mennyiért lehetne eladni egy ilyen telefont? Hibátlan, karcmentes. Meg is tartanám, de sokszor jól jönne az OTG.

(#8283) matepe


matepe
csendes tag

muszáj partícionálás előtt a belső sd adatait lementenem? pl megmarad így a Super Su hozzáférés?

(#8284) cappa72 válasza matepe (#8283) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem muszaj csak javasolt.
A supersunak semmi koze a Belso sd-hez. Termeszetesen megmarad a su eleres

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8285) jugamir


jugamir
csendes tag

Sziasztok!

Mennyire hangosítható fel a jack kimenete ennek a telónak? ( Nagyobb ellenállású fejhallgatót is meg tud hajtani rendesen? )

(#8286) dody07


dody07
tag

Sziasztok

Átakartam partícionálni a telefont DJGABI leírása alaján, de valamit nem jól csináltam.
Újraindítás után amikor beakartam másolni void.fstab-ot nem látja a készülék az sd-kártyát.
A tárhelynél: belső 3,59GB-2,60GB Ez jó is lenne csak nemlátja az sd.
TWRP-ben látom. Szerintem a leírás 2. pontjánál néztem be valamit. "megfelelő kiosztást kiválaszt"
Van innen valamilyen lehetőségem az sd eléréséhez?

Nem akartam partícionálni, flesselni, romolni!! A 21.században akartam telefonálni

(#8287) Švejk válasza jugamir (#8285) üzenetére


Švejk
őstag

Egy mezei fejhallgatót még meg tud hajtani, egy komolyabb AKG már megakadt a torkán.
Szólt tökéletesen, csak halkan.

(#8288) Mercutio_ válasza dody07 (#8286) üzenetére


Mercutio_
félisten

sd letiltó/engedélyező scriptet kellene lefuttatni, azt a lépést hagyhattad ki.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8289) dody07 válasza Mercutio_ (#8288) üzenetére


dody07
tag

Gondolom TWRP alól kellene.
De melyik az a zip?

Nem akartam partícionálni, flesselni, romolni!! A 21.században akartam telefonálni

(#8290) matepe


matepe
csendes tag

Recovery-t teszem fel a mobile uncle toolsal, S150 -es kernelt, mikor az utolsó lépésnél vagyok, felteszi a kérdést "reboot in to recovery"-hiába várok, hiába nyomok az OK-ra nem történik semmi. Ki meg bekapcsoltam a mobilt ugyanúgy a gyári build szám van a tlefon infonál..mi lehet a gáz?

(#8291) cappa72 válasza matepe (#8290) üzenetére


cappa72
nagyúr

A recovery nincs összefüggésben a rendszer build számával.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8292) matepe válasza cappa72 (#8291) üzenetére


matepe
csendes tag

és honnan tudom meg hogy fel lett téve az új recovery? mindent a lépések szerint csináltam

(#8293) jFox válasza dody07 (#8289) üzenetére


jFox
őstag

[Ez] kell hozzá. Az első találatot nyisd meg! Ez valakinek a google drive-ja.

Matepe: Szintén a MobilrUncleTools-ban van egy olyan menüpont, hogy Reboot recovery. Ezzel újraindul a telefon és kiderül melyik recovery van rajta. :K

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8294) dody07 válasza jFox (#8293) üzenetére


dody07
tag

köszönöm
Minden a helyére került egy kicsi módosítással.

Nem akartam partícionálni, flesselni, romolni!! A 21.században akartam telefonálni

(#8295) jFox válasza dody07 (#8294) üzenetére


jFox
őstag

Mit kellett módosítani?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8296) Toth_Jani válasza jugamir (#8285) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Én egy Panasonic DJS200-as fejhallgatóval használom, és fent van a Viper4fx hangszínszabályzó, valami brutálisan erős a hangja a hangerő 30%-án már olyan hangos hogy hosszútávon elviselhetetlen, a mély pedig úgy dübörög hogy némelyik mélynyomó szégyellheti magát mellette.
Persze ez egy 1800 forintos neodímium mágneses fejhallgató, van 100 forintos piacim is na azt erősen figyelni kell hogy egyáltalán szól-e.

(#8297) jugamir


jugamir
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

Egy fórumtárstól vettem egy ilyen telefont és eddig teljesen elégedett vagyok vele, a teljesítmény meg felülmúlja jóval a várakozásaimat. Egy problémám van csak mégpedig hogy ha videót veszek fel vele akkor zöld csíkos elmosódott lesz a videó,ha a minőséget közepesre állítom megszűnik ez a gond is. Cp4.2-v2-by-Cappa72-patched fut a telefonon illetve 3.4.5 Kernel, át van partícionálva.

Rom-beli gond lehet, esetleg a memóriakártya, vagy hardveres a probléma szerintetek?

(#8298) vegyszer válasza jugamir (#8297) üzenetére


vegyszer
addikt

Keress bátran itt vissza a zöld csík kifejezésre. Ez mefjelenítési hiba. A felvett videó nem is tartalmazza, ha más lejátszó programmal nézed vissza. Pl mx player

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8299) kraftxld válasza kraftxld (#6253) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Na, végre kiderült, hogy mi a bibi, a kedves szolgáltató, akivel a gyár van szerződésben, csak 850MHz-n meg 2100MHz-n adja a hálózatot. 850-en van a legnagyobb területi lefedettségük, 2100 meg csak a nagyobb városokban van, így csak ebben a körzetben működik a telefon. A két másik szolgáltató meg simán elvan 900MHz-n, ezekkel a kártyákkal gond nélkül megy az A820 ott is ahol nincs a másikkal térerő.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8300) matepe válasza jFox (#8293) üzenetére


matepe
csendes tag

most irtam hogy semmit nem reagal sem arra sem pedig mikor a recoveryt teszem fel es a vegen megkerdi reboot into recovery...s150 smallfontot probaltam ratenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.