Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) cappa72 válasza 1972 (#8050) üzenetére


cappa72
nagyúr

Szia!
Eloszor az osszefoglalot nyisd le, nezd meg az uj osszefoglalo tervezetet, ott sok hasznos info van osszegyujtve.(pl. az is hogy nem jo frissiteni a rendszert a kiaira)
Nem tul nagy munka ismet magyarra tenni, de figylmesnek kell linni.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8052) vegyszer válasza 1972 (#8050) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha esetleg szóbeli segítség kell, keress meg bátran szkájpon. Részletek az adatlapomon

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8053) 1972 válasza vegyszer (#8052) üzenetére


1972
csendes tag

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!!!!!!

(#8054) 1972


1972
csendes tag

Nagyon Nagy piros pont Vegyszernek a segítségért!!!!!
Köszönöm!!!!! :R :R :R :R :R :R :R :R

(#8055) vegyszer válasza 1972 (#8054) üzenetére


vegyszer
addikt

Cégünk ajándéka!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8056) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szakik az itt leírtakkal találkozott már valaki? (Tudom, hogy másik teló, de hátha nem készülékspecifikus a dolog)
Megoldási javaslat?
A telóból töröljük a kocsit mint kapcsolatot sem működik :(

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8057) Minstrel válasza Mercutio_ (#8056) üzenetére


Minstrel
senior tag

Próbáltad 'resetelni' a Daciát? Nálunk is néha van Ford-al, hogy sehogy se akar összejönni a kapcsolat akkor egy reset és jó lesz, ha mást nem találsz akkor vedd le az akkusarut pár percre, de előtte nézz utána nem zavar-e meg mást.

(#8058) arti1121


arti1121
senior tag

sziasztok

egyik munkatársamnak van egy ilyen teloja de a rendszer állandoan sir hogy kevés a rendszer terület de alig van fent 25 app a telon 520MB foglalt es kb 122MB , de a tárhelynel jelzi hogy 15GB van rajta .

mi lehet a megoldás erre a problémára?? tudna valaki tanácsot adni?

köszönöm

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#8059) fape válasza arti1121 (#8058) üzenetére


fape
senior tag

Szia!

A téma összefoglaló Átparticionálás bekezdését javaslom ;)

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#8060) matepe válasza fape (#8059) üzenetére


matepe
csendes tag

és az hol van? nekem is ez a gond...

(#8061) Arrow


Arrow
tag

Átpartícionált A820-ra visszatettem cwm restore-val az eredeti (minideal-os telefon, talán linerty?) rendszert. Jelenleg nem érzékeli az SD kártyát, hogyan lehetne rávenni, hogy mégis lássa, ugyanakkor az átpartícionálás is megmaradjon? Meteos script-el krült átpartícionálásra annak idején.

(#8062) fape válasza matepe (#8060) üzenetére


fape
senior tag

inkább bemásolom, akkor:

Átparticionálás
Ha valakinek zavaró, hogy létezik "belső SD kártya", ami 2GB, és az is zavarja, hogy a /data partíció 600MB körüli, akkor érdemes a belső SD-t hozzácsapni a /data partícióhoz. Ezáltal 2.6GB-ra növekszik meg a /data partíció. Ezek után pedig a fizikai SD-t fogjuk úgy láttatni a rendszerrel, hogy "bleső SD" legyen.
Ennek az átpartícionálásnak leginkább előnye van, hátrányát még nem láttam.
Leírása itt, DJGABI jóvoltából.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#8063) hege21 válasza cappa72 (#6724) üzenetére


hege21
senior tag

Ugyan ebben a cipőben járok.....
Van egyszerűbb megoldás is?
Melyik romot pakoljam fel,márt rég jártam erre felé?

[ Szerkesztve ]

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#8064) focus


focus
csendes tag

Ha találkozott már valaki hasonló hibával és tudja a megoldást kérem segítsen:
Ha bluetooth headset-et használok és a "Hálózati mód" WCDMA-ra van állítva, akkor a hívás kimenő hangja recseg. GSM-nél tökéletes. Automata beállításban meg értelemszerűen akkor ha teló 3G-t használ.

Az én telóm még a legelső 60-as szériából való így nem minden rommal működik normálisan (pl. a GPS nem megy). Ezért már jó ideje Cappa CP5.3-V1-es romját használom - köszönet érte :R - de más romoknál is ugyanezt a recsegést tapasztaltam.

(#8065) Arrow válasza Arrow (#8061) üzenetére


Arrow
tag

Ok. Valami történt az SD kártyával, másik telefonban megformázva, és rámásolva a belső SD letiltó scriptet, már le tudtam futtatni a lenovon cwm-ben, és meglett az az SD az op rendszer alól is.

(#8066) arti1121 válasza fape (#8062) üzenetére


arti1121
senior tag

Létezik olyan Rom amibe már eleve benne van az átpatricionált rendszer opció és ami stabil is??

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#8067) fenergie86


fenergie86
tag

Sziasztok! Lenne egy olyan problémám,hogy nem érzékeli az SD kártyát a telóm. Beállítások-->Tárhelyen belül se lehet kiválasztani alul hogy SD kártyát használja. Korábban pedig látta a teló, nem volt vele gond. Valakinek valami tipp, megoldás?

Nem hiszek azoknak, akik napokig képesek vérezni és nem halnak bele. Ez boszorkányság...

(#8068) Mercutio_ válasza fenergie86 (#8067) üzenetére


Mercutio_
félisten

Másik kártya?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8069) cappa72 válasza fenergie86 (#8067) üzenetére


cappa72
nagyúr

Lehet, hogy sérült az SD kártya - ha ugyanaz az sd kártya, mint amit korábban is használtál.
Nézd meg, hogy kártyaolvasóban működik-e.

Vannak még további opciók is, de elsőre ezt nézném meg.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8070) fenergie86 válasza cappa72 (#8069) üzenetére


fenergie86
tag

Kártyaolvasóm sajnos nincs, másik telefonba átrakva leellenőrzöm.

Nem hiszek azoknak, akik napokig képesek vérezni és nem halnak bele. Ez boszorkányság...

(#8071) fenergie86 válasza cappa72 (#8069) üzenetére


fenergie86
tag

Másik telefon látja (régebbi gombos Nokia) az sd kártyát, tehát azzal nem hiszem hogy baj van.

Nem hiszek azoknak, akik napokig képesek vérezni és nem halnak bele. Ez boszorkányság...

(#8072) cappa72 válasza fenergie86 (#8071) üzenetére


cappa72
nagyúr

Előfordulhat az is, hogy nem megfelelő a partíció rajta: találkoztam már olyannal, hogy kiterjesztett és nem elsődleges partíción volt a fat32-es formázás.

vagy

kérdés: átparticionált a telefon? (megnövelt adatpartícióval rendelkezik?)

vagy

kérdés: CWM-ből látszik az SD kártya?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8073) fenergie86 válasza cappa72 (#8072) üzenetére


fenergie86
tag

Én nem partícionálgattam semmit sem rajta, eleinte jól ment, majd lehet az zavart be, hogy ki lett véve, bele lett téve a telóba egy másik sd, majd vissza a saját, és lehet azóta nem látja...

Nem hiszek azoknak, akik napokig képesek vérezni és nem halnak bele. Ez boszorkányság...

(#8074) SanyiSay válasza fenergie86 (#8073) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Kedvesem telója pont ugyanezt a hibát dobta kb egy hete.
Két SD-t is kipróbáltam de egyiket sem ismerte fel még a CWM recovery sem.
PC meg simán kezelte mindkettőt.
Mondjuk nekem particionálva volt a teló, de még az elején, pár hónapja, azóta csak használva volt, és SD vel együtt. Meg ugye az a recoverynek mindegy.

Aztán egyszer csak felismerte és újra tudtam telepíteni a ROM ot.
Mondjuk akkor már lehet nem kellet volna mert valszeg a régi rendszer is felismerte volna.

Na aztán azóta megint minden ok fut mint régen. Kicsit aggódok azóta mikor adja be megint a kulcsot.

Párszor lesett, abban bízok hogy csak ez lehetett a bibi, de mondjuk az sd cserékkel ennek meg kellett volna javúlni.

[ Szerkesztve ]

(#8075) mekker


mekker
őstag

Sziasztok!
Tudom, hogy ez MTK-s cucc, azért kérdezem, hogy erre vajon van/lesz teljes értékű KitKat? (nagyobb bugoktól mentes, működőképes)

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8076) Minstrel válasza mekker (#8075) üzenetére


Minstrel
senior tag

Erre már nem lesz semmi új szerintem, 4.2 is csak másik telefonokról átvett rom-okkal van.

(#8077) fape válasza mekker (#8075) üzenetére


fape
senior tag

Egyelőre csak custom rom látszik, hogy talán lesz egyszer...[link]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#8078) fenergie86 válasza SanyiSay (#8074) üzenetére


fenergie86
tag

Köszi a hozzászólást, akkor csak várjak türelmesen? :O

Nem hiszek azoknak, akik napokig képesek vérezni és nem halnak bele. Ez boszorkányság...

(#8079) Bernyó84


Bernyó84
aktív tag

A820_S139_Lambda_v2.3.2 van a telefonom. Érdemes ezt cserélni, vagy jól van ez így? Nagy gondjaim nincsenek vele...

[ Szerkesztve ]

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#8080) arfer válasza Bernyó84 (#8079) üzenetére


arfer
aktív tag

A telefon ROM-ja olyan, mint a PC BIOS-a. Ha nincs vele gond, ne piszkáld :D ...

(#8081) SanyiSay válasza fenergie86 (#8078) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Hát sajna hozzászólásom nem építő jellegű volt inkább csak statisztikai, hátha valaki tapasztalt még efféle anomáliát.

Viszont Cappa amit kérdezett, hogy CWM ből látszik e a kártyád azért lenne fontos gondolom mert ha ott látszik akkor legalább nem a készülék lehet hibás, remélhetőleg csak a rom ban lett valami bibi.
Nekem ugye mindenhonnan eltűnt így kicsit nagyobb aggódásra adhat okot.

(#8083) dody07


dody07
tag

sziasztok

Lányomnak akarok venni bluetooth fülhallgatót. Már annyi bedugóst vettem de egyik sem bírta sokáig.
Voltak benne jó minőségűek is.
Egy valami hasonlóra gondoltam: http://www.jabra.com/products/bluetooth/jabra_halo2/jabra_halo2
Az lenne a kérdésem, milyen specifikációra figyeljek, hogy kompatibilis legyen a telefonnal?
Nem nagyon ismerem ezeket a bluetooth szabványokat.

[ Szerkesztve ]

Nem akartam partícionálni, flesselni, romolni!! A 21.században akartam telefonálni

(#8084) cappa72 válasza dody07 (#8083) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én ilyet vettem, működik is, de sajnos az mtk-s hang/bt csippekkel kásás hangja van (vagy 8 telefonon próbáltam). Qualcomm esetén pöpec a hang.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8085) BaginZe válasza dody07 (#8083) üzenetére


BaginZe
tag

Hát ezt ne! :)

We're sorry, the product you are looking for is currently unavailable.

(#8086) dody07 válasza cappa72 (#8084) üzenetére


dody07
tag

Ezen úgy látom ott van a kábel, direkt ezt akarom kiküszöbölni.

BaginZe: És miért is?

Nem akartam partícionálni, flesselni, romolni!! A 21.században akartam telefonálni

(#8087) Mercutio_ válasza dody07 (#8086) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ott írja az angol szöveg, hogy pillanatnyilag "unavailable" :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8088) ivelegi


ivelegi
csendes tag

Sziasztok!

Cp 5-öt futtató a820-asomon valamiért nem tudom lejátszani az Atv online adását. Mx player és armv7-es codecek, valamint km player is telepítve vannak, de egyik sem tud mit kezdeni a video streammel. VAn ötletetek a probléma megoldására?

Üdv: István

(#8089) dody07 válasza Mercutio_ (#8087) üzenetére


dody07
tag

Nem innen akartam rendelni, csak a specifikációk miatt linkeltem a saját oldalát.
Akkor technikailag jó lenne, ha jól értem?!

Nem akartam partícionálni, flesselni, romolni!! A 21.században akartam telefonálni

(#8090) Mercutio_ válasza dody07 (#8089) üzenetére


Mercutio_
félisten

Passz, sose használtam bt-s cuccokat.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8091) sbazsi


sbazsi
veterán

Kéne egy kis segítség:
Egy ismerősöm telefonja, kérte, hogy nézzem meg.

Bekapcsológomb: Normal boot.
Hangerő fel + bekapcs: Factory mode
Hangerő le + bekapcs: Meta mode

Innen semmerre.

A hangerő le+fel+bekapcs gombokkal bejutottam a gyári recoverybe, és wipe cache, és factory reset megvolt, de semmi.
A kérdés, hogy milyen romot töltsek le egy sd kártyára, hogy be lehessen üzemelni?
nem akarok valami rosszat lekapni, hogy hazavágjam (még jobban ;] )

(#8092) cappa72 válasza sbazsi (#8091) üzenetére


cappa72
nagyúr

A gyári recovery-ből semmire sem jutsz, hacsak nem felrakod az sd kártya googleota könyvtárába az s150-es romot udate.zip néven. Akkor talán...

Egyéb használható romot a téma-összefoglalóban és a keresőben is találsz.
4.1 és 4.2-es romook állnak rendelkezésre.

De először egy CWM recovery-t érdemes (kell feltenni)

Ha jót akarsz a telefonnak, akkor egy flashtool readback komplett rendszermentés nem lenne rossz, még a félig halott rendszerről sem.
Minden más módosítás csak ez után. (Factory mode-ból általában még az MTKDroidTools-os mentés is szokott menni)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8093) sbazsi válasza cappa72 (#8092) üzenetére


sbazsi
veterán

A magam részéről megelégednék a miui rommal (elvégre nekem xiaomi mi2-m van ;) )

Jelenleg nem tudom mi van rajta, annyit tudok, hogy valami más romot akartak rátenni, na meg annyit tudok, hogy március végén érkezett, és egy hónapja már "tégla" volt...

Viszont rom, és recovery telepítésben még én sem vagyok járatos.
Itt látom, hogy van cwm img link, de azt hogy pakolom fel? :U

Na inkább elteszem magam holnapra, megpróbálok utánaolvasni :)

(#8094) cappa72 válasza sbazsi (#8093) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én nem működő rendszer esetén is flashtool-os mentést javaslok nulladik lépésnek.

Először egy CWM-et tegyl fel (Az új témaösszefoglalót is érdemes elolvasni!), aztán CWM mentés.

Uzána már lehet romolgatni.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8095) dody07 válasza dody07 (#8083) üzenetére


dody07
tag

Ma meg is érkezett.
Első rugásra indult minden szépen.
Következő lépés töltés és teszt.
Ha valakit érdekel szívesen válaszolok.

Más:
Úgy néz ki eladom a készüléket és törölni akarok mindent róla.
Linerty>A820_signed_050913_010638_hun>A820_update_patch_from_2.2_to_2.2.1 ennyi történt vele.
Mi a legegyszerűbb módja a személyes adatok törlésének?
köszönöm

Nem akartam partícionálni, flesselni, romolni!! A 21.században akartam telefonálni

(#8096) cappa72 válasza dody07 (#8095) üzenetére


cappa72
nagyúr

Torles: cwm-bol wipe data/factory reset.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8097) dody07 válasza cappa72 (#8096) üzenetére


dody07
tag

Köszönöm már megy is.

Tudnál esetleg az "eltávozó" helyébe ajánlani egy legalább ilyen jó
kis készüléket?

Nem akartam partícionálni, flesselni, romolni!! A 21.században akartam telefonálni

(#8098) vegyszer válasza dody07 (#8097) üzenetére


vegyszer
addikt

Lenovo A850+, A660, JiaYu G4S ;]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8099) cappa72 válasza vegyszer (#8098) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem az S660-ra gondoltál az A660 leírásakor? ;)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8100) vegyszer válasza cappa72 (#8099) üzenetére


vegyszer
addikt

De igen Lenovo S660
Csak félre ment a qwertz billentyűzeten...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.