Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6037) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#6027) üzenetére


mephi666
nagyúr

erről van egy sztorim... :) kicsit spicces vagyok és témázok... hozok egy sört......... hoztam...
na, 2003 körül volt egy barátnőm, aki kicsit "qrvás" csajszi volt... kitalálta, hogy szülinapomkor kis "sztriptízt" tart... csak épp akkor búcsú volt a faluban és kb 15rokon volt nálunk, a szobám ajtaját meg nem lehetett kulcsra zárni... sőt normálisan becsukni sem... benyomultunk a szobába... jó sötétet csináltunk, mert "elálmosodtunk ebéd után" :) biztonság kedvéért az ajtót kitámasztottam a székemmel meg pár súlyzóval... a csajnak a "műsorhoz" zene kellett... winampot elő... keresgéltem... találtam is egy 5-6perc körülit... randomon volt a winamp persze... tetszett neki és elkezdte a show-t... ne mondjam a következményeit... kb 10perc kellett és már rendesen egymáson voltunk... nem részletezem, de már majdnem a végén jártunk, amikor beszólt a sors és megszólalt a szovjet himnusz :) elég vicces így utólag visszagondolni, de akkor rendesen meglepődtünk... a rokonok meg nem tudom mire gondolhattak, mert a zene az ziher, hogy kihallatszódott... (arra kellett volna főleg, hogy elnyomja a hangokat)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.