Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17051) Vakegérke válasza geprombolo (#17050) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szóval beyndult az új játék. Tysztességes küzdelem lesz, az esélyek egyenlők. Értem ezt úgy, hogy ytt csak a fygyelem számít, tehát nyncs szükség észbely akrobatykára.
:)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17052) Badman 4ever válasza geprombolo (#17050) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Azt hyttem valamy nehezebbet találtatok ky, de sebaj, így nagyobb lesz a küzdelem. Szóval hajrá myndenkynek! :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17053) PhoenixK válasza Badman 4ever (#17052) üzenetére


PhoenixK
őstag

Azért a mostany játék jóval könnyebb lesz, mynt a múltkory! Ezt legalább a meló közbeny fél percekben ys lehet űzny! :DDD
Hajrá Myndenky!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#17054) puttputt válasza Vakegérke (#17045) üzenetére


puttputt
őstag

Nem myndegy byzony, hogy üldözy a sajtot vagy maga a sajt. :D

Egyébként tyszta lengyelesen yrunk ymygyen.

Meg persze nem csak előttük tysztelgünk, hanem Kyranya előtt ys. :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#17055) Badman 4ever válasza PhoenixK (#17053) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ez a legjobb benne, hogy nem kell hozzá ész, mynt az előzőben, amykor a sok eszperentétől már e-betűsen gondolkodtál. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17056) Vakegérke válasza puttputt (#17054) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Csak a rövid i-k számítanak..."

No most a tyédben akad ám hosszú "í" y-ra alakítva. Kérdés, hogy érvénytelen-e.
Nem az esélyed akarom rongálny, de szerintem ygen. Pont az a poén, hogy a rövyd és hosszú betűkre ys figyelni kell.
Majd a játékmester eldönty. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17057) puttputt válasza Vakegérke (#17056) üzenetére


puttputt
őstag

v2.0.0
A byztonság kedvéért:

Nem myndegy byzony, hogy üldözy a sajtot vagy maga a sajt. :D

Egyébként tyszta lengyelesen írunk ymígyen.

Meg persze nem csak előttük tysztelgünk, hanem Kyranya előtt ys.

;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#17058) Vakegérke válasza puttputt (#17057) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most jó.

Szeryntem egyszerűnek tűnyk a dolog, de van benne csapda, méghozzá a helyesírás ysmeretének szükségessége. Ygaz én találtam ky a játék ezen formáját, így nem csoda, ha nekem tetszyk. Arról nem ys beszélve, hogy fel kell kösse a gatyáját az, aky győzny akar, hyszen mynél többször szólal meg valaky, annál több pontot szerez.
Amy pedyg a játékmestert yllety, nagyon nem lennék a helyében. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17059) puttputt válasza Vakegérke (#17058) üzenetére


puttputt
őstag

Pontosan. ( Vagy szlengesen-pontyosan? ;] )
Ygaz, talán az ys elegendő, ha lefuttat egy keresőt amy ezekre a fránya betűkre specyalizálódott, azaz végygnézy a "játékos betűket".
Jól neky kell durálny magunkat, az már byzonyos! :)
Sok sykert!

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#17060) geprombolo válasza Vakegérke (#17056) üzenetére


geprombolo
senior tag

Innentől akkor vigyázni kell a helyesírásra, nehogy véletlenül hosszú í-t alakítsunk y-á. Ki fog ez alakulni! ;] Nem lesz olyan könnyű! :N :N
Tudjátok mit? Innentől a pontos hsz legalább 2 teleírt sor kell legyen. Elkerülendő az egyszavas szemetelést.
Továbbá 5 pontot ér a szmájliértelmezés a fenti szabályok értelmében, kiegészítve azzal, hogy minden szmájlihoz legalább 8 y-ná alakított i kell társuljon, ráadásul az egész egy értelmes, összefüggő szöveg kell legyen.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17061) PhoenixK válasza geprombolo (#17060) üzenetére


PhoenixK
őstag

Azért alakul a dolog, tudtam, hogy nem lesz egyszerű így az élet! Pláne hogy nagyon könnyű benézny, pl nálad ys ott az Ynnentől... De én ytt leszek és remélem jobban tudom aktyvyzálny magam, mynt a múlt hónapban! :O

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#17062) Vakegérke válasza geprombolo (#17060) üzenetére


Vakegérke
veterán

Túl szygorúnak találom az 5 pontos szabályt.
"...minden szmájlihoz legalább 8 y-ná alakított i kell társuljon..."
Smyley-nként? Soknak találom. Van ugye hat smyley, mondjuk duplázzuk meg. Tehát javaslom, hogy legalább tyzenkét átalakított betű legyen kötelező az öt pont eléréséhez. Hogy melyyk sorban, az myndegy, a mennyység a döntő.
Nos?

Szerk: Ydézgetlek, és csak remélny tudom, hogy az ydézetben rejtőző "csapda" nem jár büntyvel.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17063) Badman 4ever válasza geprombolo (#17060) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Így márys más a leányzó fekvése, 8 y kell akkor a vigyorgó arcokhoz. Pedig de könnyű lett volna egyébként, már kezdtem örülny, hogy csak úgy lehet 5 ponthoz jutny. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17064) nem_tom válasza geprombolo (#17050) üzenetére


nem_tom
őstag

Csak ennyy? :DDD
Hát ezt tuty nem nyerem meg úgy se. :DDD
Na majd összehozok valamyt. :)

(#17065) Vakegérke válasza nem_tom (#17064) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fel a fejjel, be a hassal!
Myre ez a kyshytűség?

Ez nem "csak ennyy", hyszen aky nyncs tysztában a helyesírás szabályayval, az vagy megtanulja pyllanatok alatt a szabályokat, vagy szyvató üzemmódba helyezy magát.
Lám, myre jó a játék? Könnyeden tanít gyönyörű nyelvünk helyes használatára.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17066) nem_tom válasza Vakegérke (#17065) üzenetére


nem_tom
őstag

Hogy őszynte legyek nem tudom hogy jön yde a helyesírás szabályay, (lehet a fáradtságtól) de biztos ygazad van. :)

[ Szerkesztve ]

(#17067) Vakegérke válasza nem_tom (#17066) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyszerű. Van ugye a hosszú "í", és a rövid "i". Köztük különbséget kell tenni. Ennyi a csapda, és aki nem elég felkészült, annak kakukk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17068) nem_tom válasza Vakegérke (#17067) üzenetére


nem_tom
őstag

Ygen ezzel tysztában voltam eddyg ys. :)

(#17069) Vakegérke válasza nem_tom (#17068) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor byzonyára tysztában vagy a helyesírás szabályayval ys, tehát nem fenyeget veszély.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17070) nem_tom válasza Vakegérke (#17069) üzenetére


nem_tom
őstag

Ja értem már. Az "úgysem nyerek" részt, nem a tudatlanságom myatt írtam. Mint láthatod, tudok helyesen írny. :D

(#17071) Vakegérke válasza nem_tom (#17070) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor az "úgysem nyerek" részt el ys felejthetjük. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17072) nem_tom válasza Vakegérke (#17071) üzenetére


nem_tom
őstag

Ky tudja. :U
Na beszélgessünk másról! Hogy telt a napod? :D

(#17073) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Továbby jó játékot, nekem már feküdnöm kell, holnap nagy(on rossz) napra ébredek, kezdődyk az érettségy hullám. Drukkoljatok, hogy jól menjen. :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17074) nem_tom válasza Badman 4ever (#17073) üzenetére


nem_tom
őstag

Sok sykert az érettségy "hullámodhoz". :D ;)

(#17075) picur220 válasza Vakegérke (#17056) üzenetére


picur220
veterán

Szeryntem myndenky tanuljon meg írny, és kész. Aky tud írny, annak nem lesz problémája. Hogy my helyes, meg my nem, azt majd a helyesírásy szabályzat eldönty.
Badman: Sok sykert az érettségyhez.:DD

[ Szerkesztve ]

(#17076) geprombolo


geprombolo
senior tag

Megy ez nektek, mint az ágybax@rás! Végem van! :O
Ja és Badman: sok sikert!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17077) picur220 válasza geprombolo (#17076) üzenetére


picur220
veterán

Megy ez, mert ugye ky ne alakítaná át az y-ket y-okká?:DDD Csak hogy érvényes legyen:D
Kys szívatásnak még bele lehetne tenny, hogy az y-kat ys ellentétesen át kelljen alakítany.

[ Szerkesztve ]

(#17078) geprombolo válasza picur220 (#17077) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem is rossz... ;] ;] ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17079) picur220 válasza geprombolo (#17078) üzenetére


picur220
veterán

Ugyeugye?
De akkor most mynden hsz pontot ér, amyben az összes át van alakítva? Mert elvyleg abban ys át van alakítva az összes, amyben nyncs ylyen betű, nem?
Szeryntem ha az összetett betűkben ys átírjuk a betűket, akkor elég hülyén fog kynézny.:D Máshol meg nyncs y.

[ Szerkesztve ]

(#17080) Móci


Móci
addikt

Egész jól néz ki ez az új játék, lehet, hogy néha művelni is fogom.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#17081) puttputt


puttputt
őstag

Aky yde benéz ebben a szép ydőszakban - mármynt ydegen -, azt gondolhatja, hogy elállítódott a karakterkódolás a kütyüjén. ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#17082) Vakegérke válasza geprombolo (#17076) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondtam, hogy nem yrígyellek. Lesz dolgod bőven. Ugye nem elég számolgatny, még a helyesírást ys ellenőryzny kell. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17083) geprombolo válasza Vakegérke (#17082) üzenetére


geprombolo
senior tag

Arról már nem is beszélek, hogy elszámoltam a fizukat, mert a terület nélküli birodalom-lakók csak napi 1 BAP-ot kellett volna kapjanak, én meg mindenkinek 12-t számoltam. :W :W :W

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17084) Vakegérke válasza geprombolo (#17083) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legalább van értelme az életednek. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17085) nem_tom válasza Vakegérke (#17084) üzenetére


nem_tom
őstag

Ez a legfrankóbb életcél. My mást ys csynálhatna. :D

(#17086) Vakegérke válasza nem_tom (#17085) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tyszteletet kyvívó feladat. De tényleg. Gondolj bele, Te vállalnád? Lesny a bejegyzéseket, számolgatny az érvényes pontokat, közben helyesírás ügyyleg korrekten járny el.

Szeryntem le a kalappal a játékmester, vagyys a Birodalom uralkodója előtt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17087) nem_tom válasza Vakegérke (#17086) üzenetére


nem_tom
őstag

Azt természetesen nem mondtam, hogy amyt csynál, az valamy baromság, amyt csuklóból elvégeznék. :)
Én ys levetém kalapomat, az uralkodó előtt. :D

(#17088) Vakegérke válasza nem_tom (#17087) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pláne megemeljük képzeletbely kalapunkat, hyszen elysmerte hybázását. Rosszul számolt, kezdhety előlről. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17089) nem_tom válasza Vakegérke (#17088) üzenetére


nem_tom
őstag

Büszkék lehetünk geprombolo "urunkra". My lenne velünk nélküle. :D

[ Szerkesztve ]

(#17090) Vakegérke válasza nem_tom (#17089) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na ja. De mindannyyan kyrabaybee anyánk dycsőségét fényezzük, hyszen nélküle nem létezne ez a topyc, és ez a játék.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17091) nem_tom válasza Vakegérke (#17090) üzenetére


nem_tom
őstag

Ja, tényleg! Ő a másyk. Róla se feledkezzünk meg! :)

(#17092) Badman 4ever válasza nem_tom (#17089) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én sajnálom szegény fejyt, sokat kell dolgoznya ám. :K

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17093) picur220


picur220
veterán

Ezek szerynt két ystenük van, geprombolo apánk és kyraaybee anyánk. Na meg ott van Hasek, aky elyndította a háborúsdyt, Vakegér, aky felhozta a topykot, pontosabban nem hagyta elsüllyedny.:D

(#17094) nem_tom válasza picur220 (#17093) üzenetére


nem_tom
őstag

Hát akkor ők a 3 atyaúrysten. :D :R

(#17095) geprombolo válasza picur220 (#17093) üzenetére


geprombolo
senior tag

Legyek én akármi, de isten nem akarok lenni. Köszi a megtiszteltetést, de azt meghagyom az Egyetlen Istennek. Ja, és csak demokratikusan, közfelkiáltással (közfelkvákogással) megválasztott Uralkodó vagyok.
Apja csak a fiaimnak vagyok, meg Hencegnőnknek, aki megígérte pénteken, hogy benéz ide, de valami okból nem jött neki össze. :(
Na jó, kicsit túl komolyra vettem, inkább megyek aludni, mert egész nap olyan voltam, mint a lőtt medve. Brumm! Nem, inkább kwákk!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17096) picur220 válasza geprombolo (#17095) üzenetére


picur220
veterán

Menjél aludny, jóéjszakát! Lassan én ys megyek!:DDD

[ Szerkesztve ]

(#17097) talmida válasza geprombolo (#17095) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Osztom a véleményedet! :R Ystent ne keverjük bele ebbe a topykba. :N Ha ky ys neveztek ysteneket, én egyyket sem fogom se fényezny, sem ymádny, csak az Atya , Fyú, SzentLélek Ystent. :B:K Vyszont mynden tyszteletem a tyed a sok munka myatt! Köszönjük a fáradozásaydat! :R

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#17098) picur220 válasza talmida (#17097) üzenetére


picur220
veterán

csak az Atya , Fyú, SzentLélek Ystent.
Sorold már fel a többy ystent, ez most olyan volt, mintha az ysteneknek vmy márkája lenne!:DDD

(#17099) Badman 4ever válasza picur220 (#17098) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Az Ysten márka az jó lehet, ky ys alakult jó nagy rajongótábora és márkahűségben az elsők között van. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17100) picur220 válasza Badman 4ever (#17099) üzenetére


picur220
veterán

Az byztos, hogy nem sok dolognak van a földön akkora rajongótábora, mynt egyes ystenmárkáknak!:DDD

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.