Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25001) AusWolf válasza Vakegérke (#24996) üzenetére


AusWolf
őstag

Én nem tudok gondolatokat sokáig tárolni. :B Ha hajnali 3-kor eszembe jut egy jó ötlet, akkor nincs más választásom, mint hogy leírom. Márpedig mikor máskor jutna eszembe bármi is? :U

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#25002) moonlight115 válasza AusWolf (#25001) üzenetére


moonlight115
tag

Tanács: este 11-kor lemész alfába, (kocsmába ne, az nem érvényes!) elképzeled, hogy hajnali 3 óra van, és.....voilá ! Jön az ihlet ezerrel... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25003) AusWolf válasza moonlight115 (#25002) üzenetére


AusWolf
őstag

Próbálkoztam ilyesmivel, de rá kellett jönnöm, hogy az ihlet egy tőlem független entitás, ami felett nincs hatalmam. :N Van, hogy várom, és nem jön, máskor pedig hivatlanul betoppan.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#25004) old rocker válasza Vakegérke (#24996) üzenetére


old rocker
veterán

én 20-40 éves koromban...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25005) Vakegérke válasza old rocker (#25004) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bennem még él a tűz, és ha igaz, a lappangás után egyre inkább lángolni kezd.
Nem hinném, hogy ez korfüggő.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25006) AusWolf válasza AusWolf (#24932) üzenetére


AusWolf
őstag

Hosszú évek óta ez volt az első közös éjszakájuk, és mindketten remélték, hogy nem az utolsó. Egymás karjaiban aludtak el.
Reggel Sanyi ébredt először. Az arcába tűző nap mindig kizökkentette álmából. Furcsa volt számára a szokásos másnapos fejfájása nélkül kimászni az ágyból. Egy visszafogott nyújtózás után tekintete alvó feleségére tévedt. Végigpörgette magában az éjjeli eseményeket.
"Bárcsak mindig így lenne!" - gondolta, majd hirtelen feleszmélt:
"Kávé!" - azzal a konyha felé vette az irányt.
Rég nem érzett jókedvét nem törte le az étkezőasztalon érintetlenül hagyott két tányérnyi túrós csusza, amelyben a tészta azóta nudlivá keményedett, a túró eredeti mivoltát pedig még egy jól fejlett riska tehén se lett volna képes felismerni. Bekapcsolta az előre bekészített kávéfőzőt, majd elvette mellőle a még előző nap ottfelejtett zsebnaptárját. Amíg a kávé készült, beleolvasott a tenyérnyi könyvecsékbe. Saját göcsörtös kézírásával ez állt benne:
"Április 19. Anna születésnapja!"
"Hoppá! Nem vettem ajándékot!" - Sanyi esze a megszokott italozás hiányának hatására egy fokkal gyorsabban vágott.
"A gyűrű a pipereasztalon!" - majd a kávét két csészébe öntötte, óvatosan felvette az aprócska dobozt, majd halkan visszaosont a hálószobába, ahol felesége már éberen várta.
- Bújj vissza az ágyba! - szólt Anna félreérthetetlenül jelezve szándékát.
Sanyi engedelmesen letette a csészéket és a dobozt az éjjeli szekrényre, majd becsukta maga mögött a szoba ajtaját.

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#25007) Vakegérke válasza AusWolf (#25006) üzenetére


Vakegérke
veterán

Önmagában is szép történet. Csak nem Riska a feladvány egyik szava, hanem riksa. :)

No, utolsó rugaszkodásként három szó: vizenyő, bástya, viszolyog.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25008) AusWolf válasza Vakegérke (#25007) üzenetére


AusWolf
őstag

Hoppá, ezt benéztem. :D Rögtön átírom.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#25009) AusWolf válasza AusWolf (#25006) üzenetére


AusWolf
őstag

"Hoppá! Nem vettem ajándékot!" - Sanyi esze a megszokott italozás hiányának hatására egy fokkal gyorsabban vágott.
"A gyűrű épp jó lesz. Úgy lenne a legszebb, ha egy város körüli riksatúrán adnám oda." - majd a kávét két csészébe öntötte, és azokkal a kezében halkan visszaosont a hálószobába, ahol felesége már éberen várta.
- Bújj vissza az ágyba! - szólt Anna félreérthetetlenül jelezve szándékát.
Sanyi engedelmesen letette a gőzölgő csészéket az éjjeli szekrényre, majd becsukta maga mögött a szoba ajtaját.

Riska marad! :D

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#25010) old rocker válasza Vakegérke (#25005) üzenetére


old rocker
veterán

A holdfény teszi...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25011) netpeti98


netpeti98
addikt

A történetet befejezem 5 szóval már a versenyen kívül:

Ahogy éjszaka elbeszélgettem a vámpírral, elmesélte hogy is lett ő vámpír. Elmondta hogy a zsebnaptárjában tartotta barátja születésnapját, ami épp azon a napon volt elment a barátjához akinek volt egy riska tehene, a barátja megkínálta nudlival ami kiderült fertőzött volt és elindult a reakció most már hosszú fogai vannak mint egy vámpírnak de nem az, a méreg a vámpírpingvinek pingvinizációjából jött létre. Csak azért jár az éjszakában mert fél nappal, és már közel jár az ellenméreg megtalálásához. Aztán amint végigmondta elköszöntem és mentem haza.

The End

Üdv netpeti98

(#25012) Vakegérke válasza netpeti98 (#25011) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem riska, hanem riksa a feladványszó. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25013) geprombolo válasza netpeti98 (#25011) üzenetére


geprombolo
senior tag

Te is benézted a riksát, meg AusWolf is. Mivel már úgysem oszt és nem szoroz, meg félreolvasásnak is veszem, így AusWolf kapja a pontját. Te már ma írtad, amit jeleztél is, így már nem jár pont.

Ami meg a verselős játékot illeti:

Hogy legyen egy kis huncutság benne, az aznapi első hsz első mondata határozná meg a vers fő csapását (szándékosan nem írtam témát, mert annál egy kicsit több). A mondat állhat bármennyi szóból, akár egy szmájli is lehet. ;] A versek az adott csapáson addig mennek, amíg a következő nap meg nem jelenik az első NEM verses hsz. Ha jó így nektek, szóljatok. Persze további finomítás lehetséges, ha valakinek van 5lete.
Ja, ha így jó nektek, akkor máris mehet a játék és jöhet az első hsz az első mondattal.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25014) geprombolo


geprombolo
senior tag

Összegzés:
moonlight115 55 ponttal győzött
AusWolf 48 ponttal második
netpeti98 28 ponttal harmadik
Vakegérke 20 ponttal negyedik
Jester01 15 ponttal ötödik
Geri Bátyó és geprombolo 11 ponttal holtversenyben hatodik
old rocker 9 ponttal hetedik (elképzelni sem merem, hogy mi lett volna, ha még játszik is, nem csak passziózik? :D )
fezlergabor 6 ponttal nyolcadik
aggleány és Anevemearl 3 ponttal holtversenyben kilencedik
és Picike8 1 ponttal tizedik.

:C :C :C Mindenkinek gratulálok a teljesítményéhez! :C :C :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25015) Vakegérke válasza geprombolo (#25014) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gratula minden játékosnak, és természetesen nagy taps a győztesnek. :C :C :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25016) moonlight115


moonlight115
tag

Köszönöm! :R

Gratulálok minden játszótársamnak, akárhány pontja van is, hisz a Birodalom minden pingvinje számít, még akkor is, ha nem-pingvin (gyanítom, hogy az, csak még nem tudja magáról ;) )

Folytatódjon a bolondozás, jó kedv, kacagás! Ping Win! :C

Most épp old rocker legújabb cikkére koncentrálok, de majd jövök! :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25017) moonlight115 válasza geprombolo (#25013) üzenetére


moonlight115
tag

Jó kis huncutság lesz! :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25018) old rocker válasza moonlight115 (#25016) üzenetére


old rocker
veterán

Én külön gratulálok azzal, hogy később még be is falazunk, aztán megénekelünk. Végezetül megkapod az Andersen díjat, amit most alapítok, ebben a percben.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25019) netpeti98 válasza geprombolo (#25014) üzenetére


netpeti98
addikt

Gratulálok mindenkinek! :C

Üdv netpeti98

(#25020) old rocker


old rocker
veterán

Búcsúlevelem: [link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25021) geprombolo válasza moonlight115 (#25017) üzenetére


geprombolo
senior tag

Akkor kezdhetnétek is! Mondjuk a mai első hsz-szel, ami pont a tiéd. Első mondata:
"Jó kis huncutság lesz!"
Na, ennek a mondatnak bármijét meg lehet fogni, a mondandóját, hangulatát, valamelyik szavát, stb. És így lehet csinálni az egész hónapban.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25022) Vakegérke válasza geprombolo (#25021) üzenetére


Vakegérke
veterán

Új hónap kezdetén új frankó kis játék,
ha nyerni akarunk, nem lehetünk málék.
Készülődik mindenki, nagy levegőt vesz,
na, akkor kezdjük. Jó kis huncutság lesz!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25023) geprombolo válasza Vakegérke (#25022) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ez már jó kezdet. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25024) moonlight115


moonlight115
tag

Az idő rohan,
But the show must go on!

Így kiált a sómen
Aki egy nagy lumen

Te se lehetsz lúzer,
Ha rímet faragsz ezerrel,

S a játékot így megnyered,
Mert nem hagy cserben jókedved.

Barátság és vidámság,
Hej, de jó kis huncutság!

Vakegérke, :C

old rocker A díjátadás mikor lesz? Falazás előtt? :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25025) geprombolo válasza moonlight115 (#25024) üzenetére


geprombolo
senior tag

Kit kell befalazni? ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25026) Vakegérke válasza geprombolo (#25025) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem kell, csak kilátásba lett helyezve (na, szép magyar kifejezés...) Holdfény Agitátorunknak. :)

Amúgy már Kőmíves Kelemen is megmondta: jó az asszony a házban. :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25027) old rocker válasza moonlight115 (#25024) üzenetére


old rocker
veterán

Közben. Meg egy kis ungabunga.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25028) old rocker


old rocker
veterán

Jó kis huncutság lesz
a búcsúlevelem!
Ezt gondoltam róla,
haladva sorról-sorra.
Miközben írtam,
egy kicsit sírtam:
önsajnálatom virágzó tere
a monitoron volt már fele.
Elmém bele is fáradt,
Hajam elszökött, úgy lázadt.
Itt ülök félig kopaszon,
mit szól majd, akit szopatok.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25029) Vakegérke válasza old rocker (#25028) üzenetére


Vakegérke
veterán

Páran nem értették a lényeget, az biztos. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25030) moonlight115 válasza old rocker (#25028) üzenetére


moonlight115
tag

A vége nem stimmel.....Kijavítanám, de....ááááááá inkább nem.
Amúgy: teccik! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25031) moonlight115


moonlight115
tag

Ééééébresztőőőőőőő !!!! Lusta banda! Húzzátok a lóbőrt, én meg az igát.
Valaki előzzön már meg! :Y

Mosmán megyek beszívni a napi hajlakk adagomat, de mire visszajövök...húúúúú, rohannom kell !! :U

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25032) old rocker válasza moonlight115 (#25031) üzenetére


old rocker
veterán

előzzön meg téged a locsolókocsi...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25033) Vakegérke válasza moonlight115 (#25031) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyon jól esik a reggeli szunyóka,
dolgozzon, akinek éppen az a dolga.
Azért se kelek fel, nem kerget a tatár,
alvásban és henyélésben nálam nincsen határ.

Még hadd kérjem, jó messze egy hegyen
lábujjhegyen kiabálj, hogy végre csend legyen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25034) geprombolo válasza Vakegérke (#25033) üzenetére


geprombolo
senior tag

Na végre egy vers, ami nem szó szerint veszi a témát! :C Erről beszéltem, szárnyaljon a fantázia! :DD :))
old rocker: azért kérem szépen az ilyen dolgokat, mint szopatás, stb, ha egy mód van rá, kihagyni a szövegből, kiskorúak is olvassák a topicot. Hálásan köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25035) moonlight115


moonlight115
tag

Belesett az ablakomon
A hajnali sápadt holdkorong
Csodálkoztam: ez még mindig
Az égen kódorog?

Ébresztő Napocska!
Hold süt a hasadra!
Világíts a Corvin útra,
Hol hóemberke siet a fodrászatba.
Vágatni vagy festetni? Hisz nincs is haja, ha-ha-ha!

Répaorra fintorog,
Utálja a hajlakkot
De kedveli a laptopot,
Mit hanyatt-homlok otthagyott

S benne játszótársait
A Birodalom lakóit

És a hippi hard-rockert
Ki előhúzza a jokert
Mi nem más mint egy rockkoncert :

Mark Knopfler és Eric Clapton
Brothers in arms a színpadon
Öreg csókák? Nem tudom,
Rocklegendák, azt bátran mondhatom.

Hóemberke hazatérve, bódultan a hajlakktól
Bekapcsolva már a gépe, min versikét kopácsol.
Ujja fürge mint az ürge, na, vajon most mit gondol?
Képzelete szárnyra kap, s nem tart már a holnaptól.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25036) Vakegérke válasza moonlight115 (#25035) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hmmm... Klassz. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25037) moonlight115 válasza Vakegérke (#25036) üzenetére


moonlight115
tag

Hmm. ... A tiéd is! :K :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25038) Vakegérke válasza moonlight115 (#25037) üzenetére


Vakegérke
veterán

De a tiéd hosszaaabb... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25039) moonlight115 válasza Vakegérke (#25038) üzenetére


moonlight115
tag

Nem a méret a lényeg....... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25040) geprombolo válasza moonlight115 (#25039) üzenetére


geprombolo
senior tag

...mondja egy tapasztalt nő és jól mondja! :R
Jó verset kopácsoltál össze, gratula! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25041) moonlight115 válasza old rocker (#25032) üzenetére


moonlight115
tag

Suzukijában repesztve Hóemberke felvisít:
Jujj! De jó lenne megelőzni a locsolókocsíííííít !!!!

Tervét végre is hajtotta,
S a kocsi lelocsolta.

Sebaj, nincs ok aggodalomra:
Suzukija immár tiszta! :DD

Köszi, bölcs uralkodónk! :R

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25042) old rocker válasza geprombolo (#25034) üzenetére


old rocker
veterán

Tudod, hogy alapították meg a térdszalagrendet? Átkozott legyen, ki itt rosszra gondol
Mellesleg, miközben figyelmeztetsz erre, kiskorúak...( ehhehe, mennyire kiskorúak? Amelyik olvassa ezeket a topikokat, a gyakorlati megvalósításban - amire te gondolsz - gyakorta előrébb jár, mint egy felnőtt. Kiemeled a figyelmeztetés elemeit, mintegy ráirányítva azok figyelmét, akiket óvni óhajtasz, na gyerekek, itt bizony nem a Cirmi cica árva kismacskájának mesterséges táplálásáról van szó...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25043) Vakegérke válasza old rocker (#25042) üzenetére


Vakegérke
veterán

Okfejtésed jól hangzik, de vannak szabályok, amiket illik betartani.
Másként: olyan nehéz lett volna úgy leírni a szót, hogy sz*patok?

Az egy dolog, hogy mit tudnak a "gyerekek", de ez nem felmentés számunkra, ha pont mi erősítjük meg őket hitükben, miszerint alpári szóhasználatuk helyes, mi több, követendő, ha tőlünk, "vénektől" látják a példát.

Szépen, magyarul, vulgaritás nélkül. Olyan nagy kérés?
Ha pedig célszerű egy erősebb szó használata, akkor némely betű helyett Alt Gr + *, és traraaa, máris szalonképesebb a dolog.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25044) old rocker válasza Vakegérke (#25043) üzenetére


old rocker
veterán

Utoljára írok ide, mert betartom az álszent szabályokat, függetlenül attól hogy lesz@rom őket; óóóóóóóóó, így máris mennyivel szalonképesebb!!!! Senki sem sejti, csak egy-két vén, hogy az a kukac az a betű...
Azért kezdtek kicsit bosszantani, mert amikor leírtam azt, hogy sz.p@t.k (ooooooooooohhhhhhhhhh, de szalonképes, aqrv@,stenit...) akkor éppen nem arra gondoltam, amire ti, mert akkor úgy írom: sz.p@t.m.... Mert a szívaítás, az a hétköznapi életben viszonylag elfogadott, ugye, prűd barátom? Megszívatja, mint paraszt a Bervát... erre már csak emlékezned kell fiatalabb korodból... Aztán alakult ki a "megszívta", "megszopta", megsz.p@tták szóhasználat, ami természetesen látens jelentéstartalommal konvergált afelé, amire ti most lecsaptatok, mint gyöngytyúk a t@k.nyr@, mivelt ti már konkrét tárgyas raggal arra asszociáltok, hogy bokámnál lötyögő nadrággal ülök valaki előtt és azt kezeltetem orálisan... Tény, hogy kétértelmű volt, de nem gondoltam, hogy ennyire belerondítok a szűzies lelkecskétekbe.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25045) moonlight115


moonlight115
tag

Van egy gondolat, mi pár napja foglalkoztat:
Ugye nem száműzik Pingvinföldről a "másképp gondolkodókat"?

Nem vagyunk egyformák, ez evidens,
Némely lakó néha kissé renitens.
De a paletta így színes,
Uralkodó, ne légy morcos, légyszíves!

Én azt mondom, nézzük el neki,
Hisz nem rossz szándékból teszi.

Tudom, ez nem az én topikom,
És dönteni nem az én dolgom,
De a véleményemet azért kimondom:
Old rocker, ha nem írna ide,
Szürkébb lenne a Birodalom!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25046) geprombolo válasza moonlight115 (#25045) üzenetére


geprombolo
senior tag

Megsértődött.
Elment.
Kár.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25047) Earl_Muttley válasza old rocker (#25044) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

miért kell mártírkodnod állandóan?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#25048) geprombolo válasza geprombolo (#25046) üzenetére


geprombolo
senior tag

[moderálva] Bárki megnézheti, a több mint 3500 hsz-em alatt összesen ennyi csúf szót nem írtam, mint ebbe az 1 hsz-be. Ennyit a gyerekekről.
Másrészt a fórum szabályai sem igen vannak oda a trágárságokért. A PH! alapelveiben ez áll:
"Amit tiltunk fórumunkban:
...a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólásokat (a hozzászóláshoz értve a nicknevet, aláírást és egyéb, a felhasználó által megadott adatot).
" Nos, az olyan hsz-ek, amik nyüzsögnek az obszcén szavaktól, igenis sérthetik egyes (belátom, egyre kevesebb) emberek jóérzését. Mint pl. ez a hsz. Tudom, ki vannak pontozva a szavak, a játékban pontot is kapott érte old rocker barátunk, de ITT nem vagyunk hozzászokva a trágárságokhoz. Ez nem az a topic. :(
Mindemellett mi csak kértük kedves fórumtársunkat, hogy fogja vissza a lovakat és próbálja meg más, kevésbé csúf hangulatjelző szavakkal helyettesíteni a használtakat. Ha ezt ő nem tudja megérteni és felkapja a vizet, a mi álszentségünkre hivatkozva, ám tegye, jogában áll. Nem tudom az agyát irányítani, hogy megértőbb legyen, sem hogy kevésbé legyen sértődékeny. ha ő úgy dönt, hogy elmegy, sajnálattal, de tudomásul vesszük. :(((
Harmadrészt az :L nem a mi topicunk, kyrabaybee nyitotta. Az egy másik dolog, hogy azonnal sorsára is hagyta. Mi itt ugyanúgy vendégek vagyunk, mint bárki más. Beszélgetünk és a beszélgetésnek kitalálunk sokféle játékos módját, hogy élvezetesebb legyen. Ennyi.

anevemearl: ott a pont! :D

Ezt a hsz-t néhány napon belül moderáltatni fogom a saját trágár szavaim miatt, amiket készakarva használtam, hogy érzékeltessem, hogy hova jut a fórum, ha mindenki így beszél.

Köszönöm. :R

[ Módosította: koxx ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25049) moonlight115 válasza geprombolo (#25048) üzenetére


moonlight115
tag

Világos, én megértem, csak sajnálom, hogy így alakult. :U

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25050) old rocker válasza Earl_Muttley (#25047) üzenetére


old rocker
veterán

Láttad a született gyilkosokat? Ha igen, akkor érted az átfogalmazást: "b@szod," én egy született mártír vagyok..." A többit leírtam privátban.

Gépromboló: Az a helyzet, hogy én 8 éven át a retek klub fórumán "edződtem". Az hagyján, micsoda szövegek mentek ott, de mindig akadt valami állat fórumromboló, aki szándékosan pornó, homopornó és undorítóan perverz képeket tett be. Éppen csak nem folyt néha az ürülék a monitorról.
Ezeken mindig ki voltam akadva, mert esetleg mit sem sejtve rákattintok a fórumra, az akkor még 10 év körüli nev. lányom éppen arra kódorog és erre megnyitok egy orális kedveskedést. Erre írtam sokszor, nem vagyok prűd, de ha ilyen oldalakat akarok nézni, elmegyek egy pornó site-ra; a gyerek szexuális felvilágosítását meg bízzák már rám, mikor és hogyan akarom megejteni.
Ha te/ti azzal jöttél volna, mellőzzem a kétértelmű, sőt, esetlegesen egyértelmű szavakat, szó nélkül tudomásul veszem. Sót, elnézést kérek.
De -úgy látszik, túl bonyolult lélek vagyok - az bosszantott fel, hogy rakjak bele pontot, más írásjelet, ha khm.... csúnya szavakat írok. Gondolod, hogy akkor a gyereked, aki beleolvas, nem tudja kódolni?? Ugyan már... a gyerek nem hülye. Pont azzal van felhívva fokozottan rá a figyelme; legfeljebb azt tanulja meg, a felnőttek álszenten viselkednek. Mert ha azt ordítom valakinek, a dúrvaanyádat, akkor olyan, mint ha ki sem mondtam volna, hogy a mamára egy ősi foglalkozást asszociálva tettem dehonesztáló megjegyzést?
Következésképpen nekem az a véleményem, vagy ne legyen benne sehogy, vagy ne kezdjünk már el azon finomkodni, ha a sz.p.t.k-ot kipontozva írom, akkor már le is kaphatjuk a sárga karikás tizenkettest...
Vakegérke - de te is - sokkal egyértelműbben fogalmaztatok ...
Mellesleg a szópótló bazmegelést, mint trágár redundáns jelsorozatot magam is nagyon rühellem. Ha valaki nem tud szellemesen trágárkodni ( mert ahhoz is ész kell) akkor beszéljen úgy, mint egy pléh bános. Az Argóban, a B löffben, a Született gyilkosokban vagy a Ponyvaregényben kifejezetten alpárian beszélnek; a kontextus vagy a helyzetkomikum kifejezetten szellemessé teszi.
Tudomásul vettem, amit kifejtettél, jogos, de ob ovo, ahonnan indult, talán nem kellett volna egy kétértelmű szó miatt ekkora palávert kavarni.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.