Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1001) Hasek válasza Vakegérke (#1000) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

1001 :DDD

Vakegérke: gratulálok! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#1002) lúzer válasza Vakegérke (#1000) üzenetére


lúzer
veterán

1002
grat az 1000-hez! :C

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1003) Csakénvagyok válasza Hasek (#1001) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

A szomorodás essen bele, az 504es elvitte az 1001esemet

Vekegérke: Még van idő kicicomázni a milleniumit.

Lúzer : Nem hittem volna. Most már nem annyira :D

[ Szerkesztve ]

(#1004) lúzer válasza Csakénvagyok (#1003) üzenetére


lúzer
veterán

10% letudva

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1005) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gyerekek, én egy pillanatra, percre tényleg boldog vagyok.
Elértem olyan dolgot, amelyben nem is reménykedtem. Nem az ezresről van szó, az már csak hab a tortán, de köszönöm mindenkinek, hogy nem csórta el előlem.

Itt van ez a bárgyú, értelmetlen blog. Hat smiley, passz.
Képesek voltunk meglátni benne a lehetőséget, és immáron túl vagyunk az ezredik hozzászóláson, hamarosan meghaladjuk a 30.000 letöltést.
Ünnepi pillanat.

Magamnak nem rendezek tüzijátékot. Első célom elértem, és hálás szívvel gondolok mindazokra, akik nemhogy gátoltak volna benne, inkább segítettek.

Köszi mindenkinek! :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1006) lúzer


lúzer
veterán

1000 v2

persze ez a nemhivatalos, az vakegérke

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1007) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Skacok!

Ide is beírom, amit be szeretnék. Hamarabb észreveszik, mint ott, ahol a helye van, illetve lényegében kapcsolódik is a topichoz. :B

Valami hiba folytán, a "Hasek szégyene", és a "Picco vs. Hasek" eltűnt. Valószínűleg a drága képfeltöltő szabadult meg tőle, hogy áldassék a neve. Nos, az ":L" képregénnyel kapcsolatban, párszor olvastam, hogy sokan lementik őket. Szeretném megkérdezni, hogy van-e valaki, aki esetleg ezt a másik kettőt is lementette? Nekem sajnos nincs már meg, és valahogyan pótolni kellene őket. Ha akad valaki, aki segíteni tudna, kerém hogy jelezze priviben. Köszönöm!

Itt lehet megnézni, hogy melyikről is van szó: [link]

Üdv. H

(#1008) Csakénvagyok válasza lúzer (#1006) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Akkor 2 hsz törlés után enyém lessz az ezres :D. Neeem, a hivatalos az hivatalos és megváltoztathatatlan

(#1009) lúzer válasza Csakénvagyok (#1008) üzenetére


lúzer
veterán

én is azt írtam! :U
vakegérke az 1000-es

és örülök neki, nem a jogot vitattam

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1010) Csakénvagyok válasza Csakénvagyok (#1008) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

És erről jut eszembe. Csak halkan jegyzem meg, van valaki aki egy-két kattintásal az örök bitmezőkre küldheti a játszóterünket. Akkor már nem fogjuk imádni :(

szerk: Következő cél: 1111 :D

[ Szerkesztve ]

(#1011) kételkedem válasza Vakegérke (#1000) üzenetére


kételkedem
addikt

S lőn! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#1012) Hasek válasza Csakénvagyok (#1010) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Kicsoda? Az alkotó maga(kyrabaybee)? Felénk se néz, még email hatására sem írt, csak idekukkantott, de azóta semmi. Szerintem attól nem kell tartanunk, hogy ő zárni fogja. ;)

Ha moderátorra gondoltál, akkor az más. Bár szerintem nem csináltunk semmi rosszat, hogy fellőjjék az örök "pizsi idő"t. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#1013) Ice!? válasza Hasek (#1007) üzenetére


Ice!?
őstag

Pm.

(#1014) #19617792


#19617792
törölt tag

:DD Infó dogám ötös lett, irodalomból szintén ötösre feleltem.
:DDD Bejött a sulinkba egy volt osztálytársunk, jót beszélgettünk vele, mindenről, ami szóba esett.
:(( Nem tudtam megcsinálni a matek házifeladatot, mert:
:O Nem értem a mostani anyagrészt és az előző néhányat sem (vektorok, koordinátageometria, többismeretlenes egyenletrendszerek...) Pedig informatikai főiskolára szeretnék menni, szerintem esélytelen, de azért
;) Remélem, hogy ha megyek matek korrepetálásra, akkor megértem őket és:
:C Talán sikerül egy jó matek érettségit írnom.

(#1015) Csakénvagyok válasza Hasek (#1012) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Őfelsége, Kyrabaybee kapitány.

(#1016) Ice!? válasza Csakénvagyok (#1015) üzenetére


Ice!?
őstag

Ugyan miért tenné?

Vakegérke: Gratulálok! :C

(#1017) lúzer


lúzer
veterán

mindenki alszik? :O

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1018) Csakénvagyok válasza lúzer (#1017) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem

(#1019) Eastman válasza Vakegérke (#1005) üzenetére


Eastman
őstag

...én oly' annyira, hogy itt sem voltam. :)

Gratula Little Blind Mause! Vezess minket tovább a tízezredikig! :K

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1020) Thunderzolee válasza Hasek (#1007) üzenetére

Wazz! :Y

Nem tudtam erről a képregényről... :C de nagyon állat... :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#1021) Eastman válasza Eastman (#1019) üzenetére


Eastman
őstag

...éreztem, hogy valami nem stimmel... :B ...M->o<-use...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1022) talmida


talmida
Közösségépítő

Hát, valami még nem tökéletes a szerverrel...na, mégegyszer

Vakegérke, gratulálok!! :C

IN GOD WE TRUST!

(#1023) kételkedem válasza #19617792 (#1014) üzenetére


kételkedem
addikt

Sok sikert hozzá! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#1024) geprombolo


geprombolo
senior tag

Éjfélkor értem haza. Bekapcsoltam a hírtévét, ezt mondta: "...meg nem erősített NASA hírforrások szerint Január közepén a Hubble űrteleszkóp egy gyorsan helyt változtató objektumra lett figyelmes a théta szektorban, amit sikerült megörökíteni és a tartalék kommunikációs eszközön keresztül a képet le is küldte a Földre. A NASA szakemberei szerint nincs földi eredetű tárgy abban a térségben. Csak találgatják, hogy mi lehet az a tárgy, a NASA mindenesetre mély hallgatásba merült és természetesen mindent tagad"
A tévében bemutatta a Hubble által állítólag megörökített tárgyat, íme:

Az Ufómagazin szerint Január 23-án este a rádióamatőrök egy furcsa, kódolt jelet fogtak, még nem sikerült senkinek megfejteni a kódot, valószínűleg nem emberi eredetű. A kódot leírom, hátha itt majd sikerül valakinek megfejteni:
HoD log kyrabaybee, stardate 458111.418, 'ejDo' Hegh.
tu' yln Daq tera'. pltlh vo' log.
A legérdekesebb a számsor, mintha már láttam volna valahol...

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1025) R


R
aktív tag

:L

(#1026) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Most szabad vagyok egy kicsit, szóval benéztem, hogy mi folyik errefelé, mert nálam csak a Tisza... :DDD
Vakegérke: Gratulálok a 999. és 100. hsz-hez. :C
Hasek: Engem is bevehetsz a képregényedbe, ha akarsz.. :U
geprombolo: No, csak nem a bolygó hollandi kyrabaybee edition.... :DD
Csakénvagyok: Nem hiszem, hogy a mi hősünk, elvenné a terepet a gyerekek elől (azaz előlünk)... :DDD
lúzer: Te egy jós vagy, hogy előlre láttad, hogy mily sok hsz lesz itt és talán még több is...

....most ennyi volt, nincs sok szabadidőm, szóval nem fogok egyhamar ide benézni, tehát addigis mókára fel többiek!!! :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#1027) geprombolo válasza Badman 4ever (#1026) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szerintem egy Klingon Bird-Of-Prey!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!
INVÁZIJÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#1028) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, vége egy melós hétnek. :)

Mindenkinek köszönöm a gratulákat, jól esett.
Szentül ígérem, hogy ezután a mások által favorizált számok közelében óvatos leszek, nehogy elvigyem előlük. Majd jót mulatok a csörtéken. ;)

A tízezres a következő cél számomra, és egyre inkább hiszem, hogy el is érjük. Lám, újakat is üdvözölhetünk a táborban, és ezt örömmel látom. :)

A fenébe, közért be kell mennem...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1029) Hasek válasza Badman 4ever (#1026) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

No problem. Megoldjuk. ;)

Üdv. H

(#1030) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : Prüntyike vagyok, és anyukám aztat mondja, hogy öt éves vagyok, és aztat is mondja, hogy mondjam aztat, hogy eztet én írom, mert még nem tudok írni, és anyukám írja eztet.
:DDD : Majd jól irigykednek az oviban, ahol kényszerzubbony a jelem, bizony ám!
:(( : Az oviban bunkóztak, hogy eztet nem is én írtam, pedig mondtam, hogy én írtam eztet, mert anyukám aztat mondta, hogy monjam aztat, hogy én írtam eztet.
:O : Bevágtam a durcit, az óvónéni meg sírni kezdett, amikor megmutattam neki eztet, hogy én írtam, mert anyukám aztat mondta, hogy mondjam aztat, hogy én írtam eztet.
;) : Kaptam az óvónénitől egy barackot a fejemre, hogy milyen szépen leírta anyukám eztet, pedig de nem is, mert én írtam eztet, mert anyukám aztat mondta, hogy mondjam aztat, hogy én írtam eztet.
:C : Otthon is elolvasta eztet anyu, aki írta eztet, de aztat mondta, hogy mondjam aztat, hogy én írtam eztet, meg apu is. A legjobban a nagyinak tetszett, pedig mindent kitapogat, és fehér bottal jár.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1031) lúzer válasza geprombolo (#1024) üzenetére


lúzer
veterán

A kapitány üdvözöl mindenkit!
Most a théta szektorban járőrözik:

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1032) Vakegérke válasza lúzer (#1031) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez szép, de ha jól tudom, Te közvetítesz szeretett kyrabaybeen-k, és köztünk. Hogy lehet az, hogy geprombolo barátunk hamarabb közölte a hírt? :DDD

Netán több közvetítő is van? És persze összeszűritek a leveteket, ugye? Csöpögtetjük az információkat, hadd görcsöljön a Kyrabaybee Fan Club tagsága, ugye? :F

Apropó, ha már lé, és összeszűrés, miféle léről volna szó? :U

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1033) lúzer válasza Vakegérke (#1032) üzenetére


lúzer
veterán

most ezt tegyük félre, a kapitány bajban van! :(( :(

megtámadták a szektorban! :O :O
szerencsére van álcázóberendezés :C :C
épp kapcsolják! ;) ;)


(klatty a nagyobbért)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1034) Vakegérke válasza lúzer (#1033) üzenetére


Vakegérke
veterán

Küld fény post az avatarjainkat kapitányunknak, hogy kivetítse hajói elejére,oldalára. Bizonyára elriadnak a támadók! :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1035) lúzer válasza Vakegérke (#1034) üzenetére


lúzer
veterán

A támadók megsemmisültek! :) :)) :D :DD :DDD ;] ;) :K

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1036) Vakegérke válasza lúzer (#1035) üzenetére


Vakegérke
veterán

És büszkék lehetünk rá, hogy segítettünk, vagy kapitányunk nélkülünk is megoldotta a problémát?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1037) lúzer válasza Vakegérke (#1036) üzenetére


lúzer
veterán

erőt adunk neki ;)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1038) Vakegérke válasza lúzer (#1037) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha elmélkedni akarok, ő hozta létre ezt a közösséget, mi pedig kötelesek vagyunk szorult helyzetében erőt adni neki.

Megtettük, és most talán csipkés zsepivel törölgeti szemeit, hogy palástolja meghatottságát személyzete előtt.

Csesszemeg, írnék egy címlapost, amelyben kyrabaybee csak smiley-kkal kommunikál, de egyedül képtelen vagyok rá. Valaki beszélgetne vele, és értelmezné a smiley-kat, idáig rendben. Csak az itteni smiley választék nem elégséges. Kéne valaki, akivel összedolgozhatnék. Megkapná a történetet, és kyrabaybee mondatait átültetné smiley-kra.
Más bökkenő is van, amiért nem merek nekiállni.
Előző címlaposom sem volt nyerő, páran kiakadtak rajta. Kérdés, hogy egy újabb történet, amelynek szereplője kedvencünk, meddig lehetne címlapon. Törölné a főszerkesztő, vagy sem? Rosszul fogalmazok. Nem törölné, csak áthelyezné személyes blogba. Ott viszont nem érné el azt a hatást, amely várható.
Pedig lehet, hogy új játszótársakat kapnánk, és olyanoknak okozhatnánk örömet, akik még nem figyeltek fel erre a ragyogó játszótérre.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1039) niti


niti
aktív tag

:DD Vége van már a hétnek...
:DDD A hétvégi bulik láza éltet
:(( Ja nem
:O Uncsee hétvége lesz
;) Persze minden relatív
:C A hétvége akkor is hétvége

:DD Túlteng bennem a feszkó
:DDD Megőrültem, ááááááááááá
:(( Nem tudok magammal mit kezdeni
:O Mindig ez a hangulatingadozás
;) De a jéger segít
:C Mondom én...

[ Szerkesztve ]

(#1040) Vakegérke válasza niti (#1039) üzenetére


Vakegérke
veterán

A jéger a meleg alsót, úgymint tundrabugyit jelenti? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1041) niti válasza Vakegérke (#1040) üzenetére


niti
aktív tag

Nem mindegy, hogy meleg alsó, vagy az alsó meleg :DDD :L

[ Szerkesztve ]

(#1042) Vakegérke válasza niti (#1041) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valóban nem. :N

Tetszenek a szösszeneteid, és csak brahiból "kötözködtem". :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1043) niti válasza Vakegérke (#1042) üzenetére


niti
aktív tag

Nekem ez csak megtiszteltetés. :)
Ma kaptam a páromtól egy olyan sms-t, hogy mellette fekszik egy nő, aki a fülét vakargatja a lábával, és közben pukizgat :DDD Ő a Mazsi, az egyik kutyánk. Szerinted mi mennyire vagyunk bolondok? Hehe: bolond lukból bolond szél fúj. :C

[ Szerkesztve ]

(#1044) Vakegérke válasza niti (#1043) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ó, jó lélek, aki nálam bolondabb, az szökésben van.

Most frankón, érdemes normálisnak lenni?
Ha normálisan gondolkodnánk, fittyet sem hánynánk kyrabaybee elcseszett, magára hagyott blogjára. De mivel nem vagyunk normálisak, az ezres hozzászólást is meghaladtuk, és a letöltések száma pillanatnyilag 28.381.

Nem voltam soha normális a normális emberek szerint, de nem cserélnék velük. Kiszáradt nagyfaterok, nagymutterok, akik talán szeretnének játszani pont itt, és pont velünk, mégsem mernék megtenni, hiszen még csorba esne a tekintélyükön, ugyebár.

Bolond voltam, vagyok, és nem szeretnék megváltozni. Inkább legyek lábammal fülemet vakargató, pukizgató Mazsi, mint komoly, megbecsült akárkicsoda.

Tudod, egyre jobban becsülöm kyrabaybee-t. Közel hoz minket egymáshoz, és bár marhaság az a pár smiley, amit elszórt, mégis elvetett valamit.
Az összetartozást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1045) niti válasza Vakegérke (#1044) üzenetére


niti
aktív tag

Én sem akartam soha normálisnak lenni.
Elég szabadszájú is vagyok, meg szabadelvű... És sosem esem kétségbe. Szerintem így szép az élet :))
De szerintem nem kyrabaybee-t kell becsülni, hanem azokat, akik nem hagyták kihalni a topicot. Róluk tudható, hogy megven bennük a játékosság és a fantázia.
Egyébként a párom szerint kyrabaybee nem más, mint valamelyik vicces kedvű régebbi tag alteregója :Y De nem is ez a lényeg, hanem a móka. És így még jobb is, lehet találgatni.

[ Szerkesztve ]

(#1046) niti


niti
aktív tag

(#1047) rarri válasza Vakegérke (#1044) üzenetére


rarri
senior tag

Erről az jutott eszembe:
" Le kell menni kutyába, légy a kutyák királya, ne királyok kutyája ! "
/ Hobo /
Én is ezt a nézetet osztom Vakegérke ! :K

És gratula az 1000-hez ! :C Megcsináltad ! :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#1048) Eastman válasza rarri (#1047) üzenetére


Eastman
őstag

:DDD Azaz! :))

Lóri

...életében siker legyen, gyorsan kopaszkutyát vegyen!

Tabán

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1049) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, spejzol valaki az 1050-esre?
Itt a magas labda, csapja le. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1050) geprombolo válasza Vakegérke (#1049) üzenetére


geprombolo
senior tag

1050!
Vakegérke, grat az ezreshez!
Nem spejzoltam, csak bejött. Egyébként nem vagyok új közvetítő kyrabéjbi és a nép között, csak egy alternatív megoldást hoztam a rejtvényre. Nem akarja valaki megfejteni a szöveget? Klingonul van, frankón!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.