Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30001) geprombolo válasza moonlight115 (#30000) üzenetére


geprombolo
senior tag

Engedd meg, hogy elsőnek gratuláljak! :C :C :C :C
Ezzel beléptél a sokzérósok :L-es klubjába :R :R :R
Miénk a megtiszteltetés, hogy velünk játszol. Elért eredményeid az :L-ben elévülhetetlenek! Igazi remek játszótárs vagy! Köszönjük, hogy velünk tartasz! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30002) Vakegérke válasza moonlight115 (#30000) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kiérdemelted, éljen, éljen, éljen!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30003) moonlight115 válasza geprombolo (#30001) üzenetére


moonlight115
tag

Szöszönöm képen, örülök, hogy itt lehetek. :R :DD Tényleg, így visszagondolva, elképesztő ez a topic! :D :D :D

Egérke, köszi! Azt is, hogy idetaláltam. :R :DD

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30004) Vakegérke válasza moonlight115 (#30003) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én csak mutattam valamit, amiről úgy gondoltam, hogy tetszeni fog. Bejött. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30005) moonlight115 válasza Vakegérke (#30004) üzenetére


moonlight115
tag

De be ám! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30006) geprombolo válasza Vakegérke (#30004) üzenetére


geprombolo
senior tag

És milyen jól tetted, hogy mutattad! :))

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30007) moonlight115 válasza geprombolo (#30006) üzenetére


moonlight115
tag

Ha jól számolom, négyen vagyunk törzstagok: egy herceg, egy ghóf, egy örmény nemes és én, a pórnép és égitest egy személyben. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30008) Vakegérke válasza moonlight115 (#30007) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pórnép? Kórkép fibrillátor nem akad sehol, csak itt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30009) moonlight115 válasza Vakegérke (#30008) üzenetére


moonlight115
tag

Erről tudod, mi jutott eszembe? A mókutydefibrillátor! Picikenyóc találmánya, ha jól emlékszem. Vagy ő felfújni akarta? :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30010) Vakegérke válasza moonlight115 (#30009) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mutatott egy lapos mókutyt, én javasoltam neki, hogy fújja fel. Kicsit túllőtt a célon. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30011) moonlight115 válasza Vakegérke (#30010) üzenetére


moonlight115
tag

Nahát, télleg!
Zöldike is hogy eltűnt... :O

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30012) Vakegérke válasza moonlight115 (#30011) üzenetére


Vakegérke
veterán

Éli az életét, és ebbe már nem fér bele a Mókutyotthon Alapítója titulus, nincs már az aláírásában.
Sebaj, mi itt vagyunk. :)

Már kitaláltam, hogy milyen jövőbeli dologról fogok értekezni, de ma már nem állok neki.
Mindjárt jön a NyalóVilág, és ápolom a topicomat. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30013) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#30000) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Iiiiihhhhhhááááááááá! :C
Nem is fűznék nagyon hozzá mást. Jó, hogy itt vagy! :R

Hamarosan jövök egy rakat zenével! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30014) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#30013) üzenetére


moonlight115
tag

:R

Engem mostanában ő bűvölt el. ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30015) netpeti98


netpeti98
addikt

Látom újabb mérföldkőhöz érkezett a topik! :C

(#30016) Vakegérke válasza netpeti98 (#30015) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kicsi a társaság, de lelkes. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30017) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#30014) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én egy régi kedvencemet "fedeztem fel" ismét. Nem csak azért, mert hallgatom a számaikat, hanem azért, mert találtam olyat, amit nem ismertem korábban. Nem szerepelt(ek) a hivatalos albumokon.
Faith No More maraton következik!

As The Worm Turns 1985-ből, a régi énekessel. (ezt a számot ismertem)
As The Worm Turns 1992-ből, már az új énekessel. Feldolgozták saját magukat és jól sikerült.
New Improved Song 1987-ből. Még ez is a régi énekes, de nagyon jó zeneileg a szám.
The Cowboy Song 1989, már az új énekes.
Sweet Emotion Szintén 1989-ből való. Ez a kedvencem az "új" számok közül.
The World Is Yours Ez már 1992-ből van. Kicsit elvontabb.
I Won't Forget You 1994. Részben elvontabb, részben keményebb, mint a korábbiak.
Absolute Zero 1994. Hasonló mint az előző, de ez inkább keményebb.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30018) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ülök a szép új fotelomban, és bámulok magam elé. Új találmány a bútordarab, valami organikus anyagból van, állítólag érzékelőkkel veszi tudomásul, hogy milyen a testhelyzetem. Idomul hozzám, nagyon kényelmes. Tudom, hogy vannak falak, de a központi vezérlés érzékeli hangulatomat, és annak megfelelően állítja be a látványt. Most éppen egy hegytetőn ülök, egy völgy terül el előttem, amelyben éppen oszladozik a köd.
Ma lettem 99 éves. Hurrá, éljek én.
Közel sem látszom ennyinek, hiszen átestem egy fiatalító kúrán. Erőm teljében vagyok, egészségemmel halálomig nem lesz problémám. Azt én döntöm el, hogy meddig akarok élni, csak ki kell mondanom a kódmondatot, ha elegem van az életből, és akkor "kikapcsolom a villanyomat". Apró génrobotok vezérlik a szervezetemet, talán túlzottan is jól. Most éppen a szorgoskodó humanoid háztartási robotomra nézek vágyakozón. Ő is érzékeli agyhullámaimat, és mindig úgy néz ki, amilyen nőről abban a pillanatban álmodnék.
Hogy miből telik minderre?
Két hónapja megnyertem a lottó ötöst. 77 év játék után megérdemlem. Bár már nincs készpénz, de ha meg kéne határoznom, úgy 635 ezer Forint a nyereményem. Ha ezt valaki 36 évvel ezelőtt mondja, jót nevettem volna, de több, mint 20 éve a Forint a világ vezető valutája, 1 Forintért 1.700 Dollárt, vagy 1.134 Eurot adtak a valuta piacon.
Na, ideje indulnom. Vár a családom egy Hold melléki űrállomás dísztermében. Irány a szülinapi ünneplés. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30019) geprombolo válasza Vakegérke (#30018) üzenetére


geprombolo
senior tag

:C:C:C:C:C:C:C
És az a háztartási robot csak háztartásra alkalmas, vagy nőként is tud működni szükség esetén? Visszahozhatná szeretett asszonykádat, ha csak fizikálisan is, mert a lélek az már egy nagyon más dolog, azt sokkal nehezebb lemodellezni.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30020) Vakegérke válasza geprombolo (#30019) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kedveskedni nagyon tud, de tartok tőle, hogy húsdaráló funkciót is épített bele a gyártó cég. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30021) moonlight115 válasza Vakegérke (#30020) üzenetére


moonlight115
tag

:C :)) :)) :)) Remélhetőleg nem valami lelki húsdarálót! :DDD

Geri herceg Néhányat meghallgattam, nem rossz. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30022) geprombolo válasza Vakegérke (#30020) üzenetére


geprombolo
senior tag

Vagy ceruzahegyezőt, mi? Akkor jobb ha nem kísérletezel vele. :N

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30023) Vakegérke válasza geprombolo (#30022) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az a bibi, hogy ez így aljasság. Adott egy élő nőtől abszolút megkülönböztethetetlen humanoid, aki mindig csábos, és kívánatos. Inkább lenne vén szipirtyó kinézete, akkor nem támadnának huncut vágyaim.
Az egészségem többet ér annál, hogy beindítsak egy olyan funkciót, amelyre egyáltalán nem vágyom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30024) geprombolo válasza Vakegérke (#30023) üzenetére


geprombolo
senior tag

Pöröld be a gyártó céget. :D

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30025) moonlight115 válasza geprombolo (#30024) üzenetére


moonlight115
tag

:C :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30026) geprombolo válasza Vakegérke (#30023) üzenetére


geprombolo
senior tag

Gondolkozz férfi ésszel: ha van hozzá távirányító, akkor robot, ha nincs és ellent is mond neked, akkor hús-vér nő. :Y

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30027) Vakegérke válasza geprombolo (#30026) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne feledd, pillanatnyilag a jövőből beszélek. Humanoid a kisaranyos, és bár robot, megkülönböztethetetlen egy hús vér nőtől.

Beszéltem a gyártóval, teleportáltak egy másikat, őt meg elvitték. Hááát, nem tudom, hogy jó csere volt-e. A mostani is kifogástalanul teszi a dolgát, de amolyan nagymama típus. Mit mondjak, nem gerjeszt vágyakat, de legalább nem támadnak huncut gondolataim. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30028) moonlight115 válasza Vakegérke (#30027) üzenetére


moonlight115
tag

Ha garis és karcmentes, szerintem becserélik egy szexbomba-nagyi kombóra. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30029) Vakegérke válasza moonlight115 (#30028) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már nem úgy van, mint régen, minden örökgaranciás. Csak akkor kell fizetnem, ha extrát akarok a cserével. Mondjuk zöld bőrszínt, vagy pikkelyest, vagy patája legyen, szóval csak a fantázia szab határt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30030) geprombolo válasza Vakegérke (#30029) üzenetére


geprombolo
senior tag

Kérek egy pikkelyest hatalmas uszonnyal! Hableány, a tiéd vagyok!!!!!! :DD :DD :DD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#30031) moonlight115 válasza geprombolo (#30030) üzenetére


moonlight115
tag

:C :)) :C

Egérke Kasza Novát is lehet rendelni? :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30032) Vakegérke


Vakegérke
veterán

2050-ről van szó. Ha átruccantok ide, bármilyen humanoidot rendelhettek. Érdekes módon a Hamupipőke, és Quasimodo modellek a legnépszerűbbek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30033) moonlight115 válasza Vakegérke (#30032) üzenetére


moonlight115
tag

A fene se akar humanoidot, elegem van belőlük!
Én egy láthatatlanná tévő köpenyt szeretnék rendelni, de ne legyen cipzáras, mert ha elromlik, tuti nem tudok mit kezdeni vele, de ha gombolós, az se jobb, utálok gombot varrni, a kapcsokhoz ügyetlen vagyok...na és a szín és méret se mindegy, se kockás, se pöttyös, se csíkos nem jó, a fehér túl feltűnő, még meglátnának benne...de szürkét se szeretnék, mi vagyok én, veréb...? Bonyolult dolog ez, na. És akkor még a tisztításáról nem is beszéltem. Ruhakefe szóba se jöhet, ugyebár...gépben lehet mosni? Gondolom, a hőfok se mellékes, még összemenne nekem, és kilógna a fejem felül, hogy néznék mán ki...vehetnék kalapot. A sztájlisztom azt mondja, bízzam rá az egész rendelést, de ő egy finnyás francia, hát, nem is tudom...

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30034) Vakegérke válasza moonlight115 (#30033) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van láthatatlanná tévő köpeny, akár bebújós formátumban, de kalap is kapható. Az a bibi, hogy maga a köpeny, kalap is láthatatlan, így előfordul, hogy nem találod meg, ha szükséged van rá. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30035) moonlight115 válasza Vakegérke (#30034) üzenetére


moonlight115
tag

Ezek biztos valami utángyártott kínai vackok. Az eredeti láthatatlanná tévő köpenyek csak akkor láthatatlanok, ha a tulaj magára ölti. Kalap nem is kell, az úgyse látszana... :DDD Mivel ha jó a köpeny mérete, nem lóg ki belőle a fejem. :U
Már csak az aurámra kéne megoldás. Az ugyanis akkora, hogy leér a buszmegállóig. Köpeny ide, oda, az bizony látszana. :((

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30036) Vakegérke válasza moonlight115 (#30035) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem használok ilyesmit, nem tudok róluk sokat.

Egyébként miért lenne szükség rá, hogy ebben a korban láthatatlan légy? Bűnözés már nincs, alap a jólét, mondhatnám eljött a jó értelemben vett kommunizmus korszaka. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30037) moonlight115 válasza Vakegérke (#30036) üzenetére


moonlight115
tag

Én lennék Mátyás királynő. Csak nem képzeled, hogy holmi középkori álruhában járkálnék??? :U :DDD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30038) Mahrenburg válasza Vakegérke (#30023) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Szent Szalmazsák, hát egyszer egy ilyen kor is eljő?
Egy készülék, mely külsejében egy gyönyörű nő,
S ráadásul mindig azt teszi, amit csak szeretnék...
Rabul ejtett eme elképzelt életkép...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#30039) Vakegérke válasza Mahrenburg (#30038) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudom jól, hisz' itt élek abban
a korban, amelyet kívántam.
Keress egy féreglyukat, aztán gyere,
itt meglelsz mindent, légy boldog vele.

;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30040) Mahrenburg válasza Vakegérke (#30039) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ha csak ezen múlik, akkor keresek már ma,
Ám viszolyogtató, hogy bebújjak egy "féreg lyukába"
De ha Te mondod, akkor sietve megteszem,
Bár tartok attól, ott nem lelem robot-kedvesem...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#30041) Mahrenburg válasza Mahrenburg (#30040) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

De ha esetleg lenne erre valamilyen más,
Egyszerűbb s békésebb megoldás
Habozás nélkül, rögvest indulnék,
S belőlük örömest háremet tartanék...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#30042) Vakegérke válasza Mahrenburg (#30040) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bújj csak bele, megéri, hisz' itt lehetsz,
"kedvest" pedig százszámra rendelhetsz.
Azért megjegyezném, hogy nem robot,
hanem humanoid, ezt jó, ha tudod.
Ő is érez, szeret, szenved, embernek hiszi magát,
így programozták, de asszonyként teszi a dolgát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30043) Vakegérke válasza Mahrenburg (#30041) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van békésebb, egyszerűbb megoldás.
Vársz 36 évet, teendőd nincs más.

:)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30044) Mahrenburg válasza Vakegérke (#30042) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Humanoid? Sajnos nem tudom, mi is a különbség
De az én szempontomból talán nem föld és ég...
Az nagyszerű, ha érez és szeret (főleg, hogy engem)
De azt nem akarom, hogy emberként szenvedjen...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#30045) Mahrenburg válasza Vakegérke (#30043) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

36 év úgy hangzik, mint egy örökkévalóság
A felsejlő jövő szebb, mint a Mennyország
Képzeletem azt súgja, a pillanat közel,
Mikor humanoid-szerelmem a keblére ölel.
Vajh' mivé leszek én annyi idő múlva,
Már most Vele lennék, ha rajtam múlna,
Addigra lehet, por és hamu leszek én már rég,
Hát nincs itt valahol egy kósza időgép?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#30046) Vakegérke válasza Mahrenburg (#30044) üzenetére


Vakegérke
veterán

A robot csak robot, lélektelen darab,
míg a humanoidról meg nem mondod magad,
hogy ember, vagy gép. Élő organikus szövet
borítja, embernek látszik. Érezni is tud, például szeret.
Mivel rád van hangolva, csak akkor szenved,
ha elhanyagolod, bünteted, nem ismersz kegyelmet.

Magányosnak tűnsz. Tényleg így van?
vagy csak feloldódsz ebben a játékban?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30047) Mahrenburg válasza Vakegérke (#30046) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Hogyha létezne, már ezért hálás lennék Neki
Szívemből tudnám én is Őt szeretni
Nem hanyagolnám el, nem lennék "droid"
Akkor sem, ha csak egy humanoid...

Főleg, ha megtenne egy-két apróságot az ágyban,
Amire volt feleségem mellett csak vágytam,
De sajnos erkölcsi falakba ütköztem,
Ilyen gond nem lenne közte és köztem...

--- o ---

Hogyne lennék magányos, hisz itt lakom a Marson,
Így talán érthető , hogy nincs ki szóval tartson.
Néha a földről küldenek nekem egy robotot,
De ez még nem éri el a felvázolt készültségi fokot...

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#30048) Mahrenburg válasza Mahrenburg (#30047) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Jav.: "Néha a Földről küldenek... " :B

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#30049) moonlight115 válasza Mahrenburg (#30045) üzenetére


moonlight115
tag

:C :C :C

Marslakó Mahrenburg, íme, egy időgép :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30050) geprombolo válasza Mahrenburg (#30047) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szerintem a Marson lévő alapanyagokból könnyen összeállíthatsz magadnak egy időgépet, a felküldött gépek meg szolgáltatják hozzá az elegendő energiát, hogy eljuttassanak a 2050-es évbe. De ha az túl közel van, telefonálhatsz Öcsinek a 30. századba, de akkor jó, ha tudsz újmagyarul egy-két szót. :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.