Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16851) picur220 válasza Badman 4ever (#16849) üzenetére


picur220
veterán

Eme értékes cég létezik?:DDD Nem is tudtam:DDD

(#16852) Klemens válasza geprombolo (#16848) üzenetére


Klemens
őstag

Bazz... ez kemény! :D :C
Ki is teszem! :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#16853) talmida


talmida
Közösségépítő

Feketeszeder Klemens medve kedvenc eledele. :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#16854) Klemens válasza talmida (#16853) üzenetére


Klemens
őstag

Klemens kedvenc eledele nem feketeszeder, mert nem szeresse eztet. :D
A banán már annál inább bejön neki... igen, furcsa egy medve. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#16855) Gergő_ válasza talmida (#16853) üzenetére


Gergő_
őstag

régen, kegyetlen melegben rengeteg szeder tette tenyerem fekete lepelbe. ;]

[ Szerkesztve ]

(#16856) Badman 4ever válasza picur220 (#16851) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nem létezik? Dehogynem! Ezennel helyettesi tisztségem jogán megalapítom a Birodalmi Tudományos Akadémiát! :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#16857) geprombolo válasza Klemens (#16852) üzenetére


geprombolo
senior tag

De jó! Ott vagyok az aláírásodban! :DD :DD :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16858) geprombolo válasza Badman 4ever (#16856) üzenetére


geprombolo
senior tag

És akkor tényleg kiutaltál nekem kincstárnoki rangodnál fogva 500 BAP-ot? :Y :Y

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16859) Badman 4ever válasza geprombolo (#16858) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ahogy mondod... :K

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#16860) talmida válasza Gergő_ (#16855) üzenetére


talmida
Közösségépítő

De szépen elregélted szedres mesédet! :C Nekem terem szeder és eper. ;) :B

Barna Mac :B .., aha, asztalra raksz arany almát, sárga banánt, salátát, halacskát meg malackát. :D

IN GOD WE TRUST!

(#16861) picur220 válasza talmida (#16860) üzenetére


picur220
veterán

Nem tesz eme desk-re eme ételeket, mert eleszi ezeket.:D

(#16862) geprombolo válasza picur220 (#16861) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ezen hsz-eddel nem értél el pettyet. Két okból is. Az egyik, hogy van benne egy i betű. A másik, hogy a desk nem épült bele a magyar szóhasználatba. Semmilyen szinten. "Az idegen szavak, amik nem épültek be a magyar szóhasználatba, szintúgy érvénytelenítik a pontot"
Ne keseredj el, elseje még messze.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16863) Badman 4ever válasza picur220 (#16861) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Szedret eszik a számítógéped? :Y

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#16864) nem_tom


nem_tom
őstag

Szedret eszek, mert szeretem.

Valójában nem, csak kell a pont. :DDD

(#16865) Vakegérke válasza nem_tom (#16864) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jól okoskodsz, hogy pontot "orozol". :K

Klemens: Brutálisan jó az avatarod. Szerencsére barna bunda van rajtad, hiszen rózsaszín dzsekiben furán néznél ki. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16866) nem_tom válasza Vakegérke (#16865) üzenetére


nem_tom
őstag

Mellette szerencse kekszet eszegetek, mert szeretem.

(#16867) Klemens válasza geprombolo (#16857) üzenetére


Klemens
őstag

Bizony! :D

Vakegérke: Köszönöm! :R

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#16868) picur220 válasza Badman 4ever (#16863) üzenetére


picur220
veterán

Nem esz' szedret gépem, nem ezért tettem hszem. Csak próbáltam pontot szerezni:D

(#16869) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hatalmas szalmakazal alja laza. Alatta akár hatvan madár lakhat. Barbara látja, s arra tart. Markát tartja, madarat akar. Barnabás látja Barbarát, s kacag. Barbara hallja, balra halad. Hjaj, ha Barnabás szaladna, adnám magam, szavalja halkan. Lassabban talpal, látja ám Barnabás, s bátran magára talál. Szalad, s hatalmas hanggal szavalja: akarlak, Barbara! Barbara már hanyatt, alázattal adja magát. Barnabás Barbara hajába kap, hátát kaparja, hasát, s mását nyalja. Barbara szája tátva, halk jajszavakat hallat.
Rá százhatvan napra pap adja áldását a házasságra, baba van Barbara hasában. Ma Barbara már nagymama, Barnabás nagypapa.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16870) PhoenixK válasza Vakegérke (#16869) üzenetére


PhoenixK
őstag

Uff... Nem semmi! Nem pihentél te túl sokat??? :Y

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#16871) Vakegérke válasza PhoenixK (#16870) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jelentem alássan, éjszaka melóztam. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16872) PhoenixK válasza Vakegérke (#16871) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nekem meg még mindig tart a meló...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#16873) geprombolo válasza Vakegérke (#16869) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ha te egyszer megszólalsz...
Le a kalappal! Ezt nevezem játékszellemnek! :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16874) picur220 válasza Vakegérke (#16869) üzenetére


picur220
veterán

Nem semmi történet, gratulálok, megérdemled érte az 5 pontot, még többet is, hisz csak a-van az egészben!:D

(#16875) nem_tom


nem_tom
őstag

Az Arab szalmakalapban szaval.
Eme kezdethez kell egy fegyver, mert megver.
Ezen helyen szerel egy hengert, mely elrepedt.
Mehet egy menet és még hét feles.
Leszedem-e szemetet, s lecseszem eme eszementet.

Vakegérke: :C

(#16876) Badman 4ever válasza Vakegérke (#16869) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Eme mese elnyerte tetszésem. Még érkezhet mese! :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#16877) Vakegérke válasza Badman 4ever (#16876) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha az olyan könnyű lenne. Egész éjjel ezen agyaltam. De mit nekem te zordon Kárpátoknak... Ja, nem. Pontocskákat akartam gyüjteni, nem akarom kiengedni a vezetést a kezemből. Ebben a hónapban én szeretnék nyerni, hogy kiegyensúlyozott lélekkel vihessem a szót, és közvetítsem a békét. Bármit teszek, azt a Birodalomért teszem, na meg persze kyrabaybee anyánk dicsőségére.

Közös "bödönt" töltöm, örömöm fölös.

Únnézki, hogy teccett mindenkinek történetecském. Köszönöm az elismeréseket. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16878) nem_tom


nem_tom
őstag

Örömtől szörpöt főzött s öttől őrölt.

Mi ez a pangás? :)

(#16879) Vakegérke válasza nem_tom (#16878) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pangás aranyat adhat, ha hasban van.

Mármint aranyér. Vagy rosszul tudom? :F

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16880) nem_tom válasza Vakegérke (#16879) üzenetére


nem_tom
őstag

Nem lehet eme belek rendszere, rendszertelen.

Azaz valami nem jól működik. :D
De amúgy nem tudom.

(#16881) geprombolo válasza Vakegérke (#16869) üzenetére


geprombolo
senior tag

Na, a szabály szerint ez csak két pontos volna. Öt pontot szmájliértelmezés formájában érne. DE MA JÓ KEDVEMBEN VAGYOK ÉS MEGÍTÉLEK ÉRTE EGY EXTRA 5 PONTOT,mert nagyon tetszik és komoly meló volt vele. Minden elismerésem a tiéd! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16882) nem_tom válasza geprombolo (#16881) üzenetére


nem_tom
őstag

Vakegérke ellen ilyesmiben nem lehet győzni. :D

(#16883) Vakegérke válasza geprombolo (#16881) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érdemtelenül nem viselném el, hogy kivételezel velem. Ám az tény, hogy nem kis meló volt kiötleni, "a-san" tálalni a történetet, ami ráadásul nem is rövidke.
Köszönettel elfogadom az öt pöttyöt. :K

nem_tom: Nehogymár én legyek a "sto étalon"! Igyekszem, és teljes súlyommal nyomom az ipart. Lenyomhattok kajakra, annál fényesebb az érem, minél inkább megküzdesz érte.
Lyáccani lyó! :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16884) geprombolo válasza nem_tom (#16875) üzenetére


geprombolo
senior tag

Neked meg megadom a két pontot, mert még mindig jó kedvem van. Igazság szerint öt teleírt sor érne ennyit, de mint említettem, ma jó passzban vagyok. De holnap már nem leszek! ;] :N
Az eredményt meg lehet nézni, most ápdétol-tel-töl-tem.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16885) geprombolo


geprombolo
senior tag

Na, kifutottam a szerkesztési időből. A verseny oldala meghaladta az 1500 letöltést!
És hogy miért van ma jókedvem? Ha valakit netán érdekelne, elmondom, hogy sikeresen kicseréltem a kocsimon az első fékpofákat, meg tárcsákat. Olyan mértékben el volt a régi szett kopva, hogy féltem, hogy egyszercsak egy komolyabb fékezésnél eltörik a tárcsa. De tényleg! Brutálisan elvékonyodott.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16886) nem_tom válasza geprombolo (#16884) üzenetére


nem_tom
őstag

Túl rövidek a sorok? Ezt nem tudtam. :D
Úgyse írok ilyet legközelebb, inkább minden hsz.-be írok egy ilyet és többet gyűjtök. :D

Vakerégke: Azt nem mondtam, hogy fel is adom! ;]

Élvezem eme kellemes eszmecserét, e percben.

(#16887) geprombolo válasza nem_tom (#16886) üzenetére


geprombolo
senior tag

A szabály imígyen szól: "Ha valaki két pontot akar szerezni egy hozzászólással, az írjon tele 5 sort, minden mondat eszperente kell legyen, annyi könnyítéssel, hogy a magánhangzók mondatonként változhatnak, de nem mondaton belül."
Már csak 250 nagy hsz kell az őstagságomhoz! :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16888) Badman 4ever válasza geprombolo (#16887) üzenetére


Badman 4ever
őstag

És akkor megkaphatod az egyedi ábrázatodat is. :K

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#16889) Vakegérke válasza geprombolo (#16884) üzenetére


Vakegérke
veterán

Stól-tól-tól, fazekastól...

Úgy néz ki, hogy magasra raktam a mércét. Akadály hopp, okooos...
Tessék engem szépen legyőzni. Aki megteszi, nem kis tettet visz végbe.
Van aki legyőzhetetlen? Nincs.

Emberek!
Vagyis emberek, pingvinek, macik, egerek, és Isten minden teremtményei!
Itt vagytok? Általában igen.

És ti, akik csak kukkoltok?
Tény, hogy vagytok. Időnként meg is nyilvánultok, méghozzá olyan szituációban, amikor nem is számítanék rá. Ám vagytok, vizslató tekintetek pásztázza a topicot.
Mi a csuda tart vissza titeket attól, hogy lazítsatok végre, és játszótársaink legyetek?

----------------------------------------------------------------------------------

Kaptam egy privit. Küldőjét nem kívánom felfedni. Az üzenet lényege az, hogy szívesen, örömmel játszana, de olyan marhára ciki ez az egész, meg komolytalan, meg menjünk a picsorgóba, hogy irígykednie kell, és ő aztán játszana, de nagyon, nagyon blamázs...

----------------------------------------------------------------------------------

Drága barátom, kedves priviző!

Mi itt játszunk, méghozzá szívvel lélekkel. Van szíved? Van lelked? Bizonyára van.
Mondd, mi a fontos?
A kivívott pozíció? No persze, meg ne szóljon senki azért, mert meglát, hogy gyermeki lélekkel játszol, betűket rakosgatsz sorba, apró meséket farigcsálsz.
A benned élő gyermek? Oldódj fel ebben a közösségben, és játsz csak gyermeki lélekkel, rakosgasd sorba a betűket, farigcsáld apró meséid.

Tiéd a döntés. El is határolhatod magad ettől a buggyant társaságtól, de ha elengeded lelki, társadalmi kötöttségeid, mi örömmel ölelünk keblünkre.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16890) geprombolo válasza Vakegérke (#16889) üzenetére


geprombolo
senior tag

Na, akkor én is intézek egy szót a kedves priviződhöz:
Kedves illető, nekem csak annyi hozzáfűzni valóm van a dologhoz, hogy amennyiben házigazdánk, Racecam, illetve egy néhány moderátor is betér nagyritkán ide játszani, akkor te lehetsz akár Jómunkásemberi rangban is, nem kell szégyenkezned és féltened a jóhíredet. Reméljük, találkozunk itt és játszhatunk együtt. Mert játszani jó!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16891) Vakegérke válasza geprombolo (#16890) üzenetére


Vakegérke
veterán

Játszani jóóó!

Ha kell, akkor karmolok, harapok, de játszom utolsó lehelletemig.
He telhetetlen akarok lenni, akkor kívánok tízet, a lényeg csakis egy marad.

Hagyjon mindenki a fenébe békén, hagyjon játszani!

Játszótársam mondd, akarsz-e lenni?

Felzaklatott a privi, bocs a csapongásért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16892) talmida válasza geprombolo (#16887) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Hajrá! Hamar hajazz rá! :DDD Blamázs Blamás Balázs. :D

IN GOD WE TRUST!

(#16893) geprombolo válasza Vakegérke (#16891) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nyugodj le, nem szeretném, ha elragadtatnád magad. El sem akarom képzelni, hogy milyen lehetne ez a topic nélküled. Árvának érezném magam.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16894) Badman 4ever válasza Vakegérke (#16891) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ezen a privin én is meglepődtem, de aki játszani akar, az írjon a topicba és kész, ne foglalkozzon semmivel. :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#16895) nem_tom válasza Vakegérke (#16889) üzenetére


nem_tom
őstag

Szerintem is. Legyen önmaga, ne szégyellje. Mindenkit olyannak kell elfogadni, amilyen. Akinek nem tetszik, az meg elmehet a...

"Szeress olyannak, amilyen vagyok!" Ez az egyik mottóm.
"Élj úgy, hogy soha ne kelljen megbánnod semmit!" Ez meg a másik.

Szívesen látunk akárkit! :)

Jeles kedved lesz, ezen fergeteges helyen! :)

[ Szerkesztve ]

(#16896) geprombolo válasza nem_tom (#16895) üzenetére


geprombolo
senior tag

Egyetértek veled, lelkesen verdesem tenyerem egybe. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16897) geprombolo válasza geprombolo (#16896) üzenetére


geprombolo
senior tag

Egyetlen ember sem tesz lépéseket velem és mellettem, esetleg ellenemben nyerése érdekében? :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16898) Badman 4ever válasza geprombolo (#16897) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én épp tv-t néztem, nem gépeztem, de mert vége e résznek, benéztem és lépéseket tettem. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#16899) geprombolo válasza Badman 4ever (#16898) üzenetére


geprombolo
senior tag

Helyesen tetted, fekete-fehér testvérem! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16900) nem_tom


nem_tom
őstag

Benéztem én is eme feledhetetlen helyre.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.