Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4001) talmida válasza kételkedem (#3997) üzenetére


talmida
Közösségépítő

csakénvagyok WOW!! Congratula!!! :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#4002) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#4000) üzenetére


Vakegérke
veterán

Részemről gratula, de szerintem páran elátkoznak a duplázásért. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4003) rarri válasza Vakegérke (#4002) üzenetére


rarri
senior tag

Én nem átkozom el. :N Elvarázsolom.... ;]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4004) talmida válasza Vakegérke (#4002) üzenetére


talmida
Közösségépítő

énseménsem!! ;]

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#4005) talmida válasza Csakénvagyok (#4000) üzenetére


talmida
Közösségépítő

na, ezt tessék szépen GYORSAN kiszedni, mert nem politizálunk :U

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#4006) Badman 4ever válasza Csakénvagyok (#4000) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Gratula! :C
A 40% letudva, jöhet az 5000! :DD
A duplázás fölött majd szemet hunyunk, nem szólunk a modiknak. ;)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#4007) talmida válasza Vakegérke (#3998) üzenetére


talmida
Közösségépítő

csakénvagyok koma nem tudja, hogy ki az új sztár a PH!-n :O , mégegyszer bocs, neki (alattad egy sorral a 3992-re) akart menni a felhomályosítás

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#4008) Csakénvagyok válasza Csakénvagyok (#4000) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Akko' sör, remélem elnézik a duplát

(#4009) rarri válasza talmida (#4007) üzenetére


rarri
senior tag

Én sem tudom, hogy ki az új sztár a PH-n ? :F / és ki volt a régi ? :F /

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4010) Csakénvagyok válasza rarri (#4009) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ő

(#4011) talmida válasza Csakénvagyok (#4010) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Jelen esetben nem a lekérési statisztika a helyes útmutató, hanem, hogy mire (milyen témára) buknak sokan ezerrel mostanság? Hát, a helyesírásra!. Bingó. Innen pedig már csak 1 lépés a megoldás, vagyis a helyes válsz, amit nem lövök le D1reKt! :DDD Annyit elárulok, hogy egy tündéri kis polihisztor srácról van szó, aki nagyon ügyes fotós palánta (lesz) és szuper kertész növendék,..de meg egy csomó egyébben is kiváló. Pl csak úgy zúdítja a blogokat, mint a záporeső. hirtelen kutyafuttában ennyi.. :R

rarri, Bettike hány éves is? Mutasd meg neki a szóbanforgó írásokat..miután megfejtettétek a megoldást. :DDD Nagyon kíváncsi lennék a véleményére.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#4012) rarri válasza Csakénvagyok (#4010) üzenetére


rarri
senior tag

Látszik hogy nem tudok itt lenni sűrűn. :N

talmida : 10 éves, és nem tudom milyen írásokról van szó .- :O

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4013) talmida válasza rarri (#4012) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Bocs, rarri! ezekről De talán ez mondd el a legtöbbet.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#4014) rarri válasza talmida (#4013) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm, el fogom olvasni őket. Most búcsúzom, megyek dolgozni. :) Neked szép délutánt, a többieknek pedig jó éjszakát kívánok !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4015) Badman 4ever válasza rarri (#4014) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Kellemes Éjszakát! :))
talmida: Érdekes a srác, bár most csak átfutottam az írásait, de van benne a pizzasütéstől a kertészkedésig minden. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#4016) D1Rect válasza Badman 4ever (#4015) üzenetére


D1Rect
félisten

"no-name" hatalmas arc, rengeteg mindennel foglalkozik, még telefonos játék teszteket is írogatott egy párat. Nagyon szimpatikus srác.

Látom, sajnos lemaradtam a 4000-ről. :))

(#4014) rarri: örök hála, régóta kerestem ezt az integetős smiley-t. :R

[ Szerkesztve ]

(#4017) pohár válasza D1Rect (#4016) üzenetére


pohár
félisten

nCore powa :D










Aztaaa, talmida te kint élsz Floridában? :Y
Az zsííír hely, egyszer szívesen kimennék egy hónapra :D :C

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4018) talmida válasza pohár (#4017) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Hát, ha erre jársz, nagyon szívesen látunk, de sorszámot kell ám húznod, mert sorbanállás van. :DDD :DDD Komolyra fordítva a szót, előre kell tudnunk, hogy mikor jössz, mert nem mindig vagyunk itthon, ill. nem mindig érünk rá.. ;)

IN GOD WE TRUST!

(#4019) Vakegérke válasza talmida (#4011) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én pedig kineveztelek pótanyukájának. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4020) pohár válasza talmida (#4018) üzenetére


pohár
félisten

Adsz egy iwiw linket? :B :K :D
Biztos szép hely Florida, jó kis hely lehet :K :D

Ugye Miami Florida államban van?
Bad boys, bad boys... :D

Amúgy úgyse mennék én ki, milyen az már hogy egy hónapig olyan ember nyakán lógnék akit nem is ismerek :B :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4021) talmida válasza Vakegérke (#4019) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Kb igaz is. :DDD

pohár

Adsz egy iwiw linket?
Nem! :N Keress meg! :D Elárulom, hogy könnyű lesz megtalálnod, mert fönt vagyok már Vakegérke, D1rect, cizoe és a pingvinek egyikének ismerősi listáján:DDD...és talán már rarri is visszaigazolt :F

Biztos szép hely Florida, jó kis hely lehet. Florida nem olyan kis hely, ..majdnem 2x nagyobb, mint Magyarország. (170 304 nm)
A természet gyönyörű és a barátaink is nagyszerű emberek. Maga a város, ahol mi lakunk, szerintem nem túl szép, sőt, egy kicsit "eldugott" kis falucskának mondanám inkább, de mivel a barátaink (főleg amerikaiak, nem magyarok) is itt vannak, és itt van a házunk is, ezért nagyon szeretjük....na, meg a tengerparton itt a legfehérebb a homok az egész USA-ban....az se utolsó :DDD

Ugye Miami Florida államban van?
Igen. Miami egy modern óriási világváros. (kicsit európaias...nem tipikusan klasszikusan amerikaias) De Miamiban nem fehér a homok. ;] A mi városunk történelmileg híres, mert ez az egyik legrégebbi település az USA-ban.

Amúgy úgyse mennék én ki, milyen az már hogy egy hónapig olyan ember nyakán lógnék akit nem is ismerek
Adnánk neked valami foglalatosságot, hogy ledolgozhasd a lak- és kaja-bért. Na? :DDD Ahhoz mit szólnál?
Persze csak, ha értesz valamihez :F ...de be is taníthatunk :D Amúgy pár napra nagyon szívesen ingyen és bérmentve... Hosszabb időre meg a fönti feltételekkel. Komolyan ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#4022) Csakénvagyok válasza talmida (#4021) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Adsz egy iwiw linket?
Nem! :N Keress meg!

Akkor ezekre az emberkékre csak rákeresek én is.

szerk: Senkire se találtam rá :O

szerk2: Badman megvan.

[ Szerkesztve ]

(#4023) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A letöltések száma közel 57.000! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4024) talmida válasza Csakénvagyok (#4022) üzenetére


talmida
Közösségépítő

ne bénázz má' :DDD
Segítek ;)
Step one: Vakegérke neve
Step two: rákeres iwiwen
Step trhee: ismerősei között szétnéz..és találgat
Step four: itteni barátok megkeresése szintén Vakegérkétől kiindulva. (Ő a világ közepe
:D )

IN GOD WE TRUST!

(#4025) pohár válasza talmida (#4021) üzenetére


pohár
félisten

Két vágyam van: kijutni Ibizára vagy 3 hétre, és Miami-ba is kb ennyi időre, bármi áron :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4026) Csakénvagyok válasza talmida (#4024) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Step one, step two megvan, remélem.

szerk: Megvagy, jelölés elment

[ Szerkesztve ]

(#4027) Vakegérke válasza talmida (#4024) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szoktam mondani, hogy én vagyok a legszebb, legokosabb, gyönyörű, zseniális, de sajnos van egy hibám. Ha nem lennék szerény, tökéletes lehetnék.

Mától azt is hangoztatom, hogy én vagyok a VK, mint Világ Közepe! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4028) Vakegérke válasza pohár (#4025) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ingujjat felgyűrsz, gatyát felkötsz, egyeztetsz, utazol, és ledolgozod kinntartózkodásod költségeit.
A lehetőséget talmida felajánlotta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4029) talmida válasza Csakénvagyok (#4026) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Talált! Visszaigazolás elment. ;) (Pont annyi idős vagy, mint a nagyobbik fiam és a keresztneved is ugyanaz, mint neki :Y )

IN GOD WE TRUST!

(#4030) talmida válasza Vakegérke (#4027) üzenetére


talmida
Közösségépítő

VK :DDD

pohár Miami tőlünk egy kis köpésnyire, 858 km-re van. :D

jujjjj, már megint flood veszély van :W :W

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#4031) Vakegérke válasza talmida (#4030) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vakegérke VK, KBK tag. Elég hivatalosan hangzik?

Avagy VaKegérke...

Netán VaKegérke...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4032) Csakénvagyok válasza talmida (#4029) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Vissza is. Téged, Vakegérkét, Rarrit, Badmant megleltem, a többieket is még keresem

szerk Azért ez hihetettlen, nem nézel ki annyinak hogy 27 éves fiad legyen

Flood OFF

[ Szerkesztve ]

(#4033) talmida válasza Vakegérke (#4031) üzenetére


talmida
Közösségépítő

VKVK=VakegérKeVilág Közepe :DDD

Nem tudom mi van az iwiw-vel, :F ezt írta "Sikertelen mentés
Adatbázis hiba a mentés során."..szóval a visszaigazolás csúsz6.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#4034) Vakegérke válasza talmida (#4033) üzenetére


Vakegérke
veterán

VKVK (KBK)=VakegérKe Világ Közepe (Kyrabaybee Baráti Kör)

Orvoooooost!!!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4035) talmida válasza Csakénvagyok (#4032) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszi! :B Nézd meg a családi albumot is. :K Én is megtaláltam ám a te fotóidat is (sőt el is mentettem kettőt, hogy megismerjelek, ha valamikor találkoznánk. Megadtál egy hi5 blog címet az iwiwen, az volt a nyomravezető... :D :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#4036) Csakénvagyok válasza talmida (#4035) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Úgyvan. Florida messze, de hátha.

(#4037) pohár válasza talmida (#4030) üzenetére


pohár
félisten

Ohh hát az nem táááávolság :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4038) talmida válasza Csakénvagyok (#4036) üzenetére


talmida
Közösségépítő

OK. ;)

pohár Ja, igaz, csak olyan, mintha Frankfurtba ugranál. :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#4039) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Repülővel bárhova ugrálhatsz. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#4040) gabor85 válasza Vakegérke (#4034) üzenetére


gabor85
őstag

Gyóóóógyszert! ;]

Egyébként no name tényleg ügyes srác. Ha az arcát láthatnám sokkal többet tudnék mondani róla. (a szem a lényeg, gondolom az arcán van) ;]

(#4041) geprombolo válasza Csakénvagyok (#4032) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ha engem megtalálsz, kapsz egy sört. ;] Tényleg!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#4042) rarri


rarri
senior tag

Mindenkinek vidám, szép napot kívánok !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4043) Vakegérke válasza rarri (#4042) üzenetére


Vakegérke
veterán

Neked is, és persze mindenkinek. :)

Megkukkoltam ám a dolgozód. Jó hely lehet, meditáció a munka. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4044) geprombolo


geprombolo
senior tag

Jóóóreggeeelt mindenkinek!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#4045) Csakénvagyok válasza geprombolo (#4041) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Téged nem lellek, pedig álitólag talmida kapcsolatai közt ott vagy.

(#4046) geprombolo válasza Csakénvagyok (#4045) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az a bizonyos egyik pingu az a másik pingu, nem én ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#4047) D1Rect


D1Rect
félisten

Kellemes délutánt minden KBK tagnak. :))

(#4048) geprombolo válasza D1Rect (#4047) üzenetére


geprombolo
senior tag

Neked is!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#4049) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : Hurrá, vége a melónak! Igaz, hogy éjszakás voltam, de enyém a hétvége.
:DDD : Aludni kéne jó sokat, hiszen gyermeki szervezetemnek legalább 10 óra alvás szükséges.
:(( : Fél 12-kor ébresztő. Ki ilyen kegyetlen hozzám? Hát én. Ember az ilyen?
:O : Menni akartam akciós mosószert, meg ilyesmit venni, erre nem elkezd esni az eső? Aztán abba is hagyta. Újra átöltöztem, hogy induljak, az égiek meg jót mulattak biztosan, hiszen újra esni kezdett. Hogy az a ´_:?=/(/%%!%+/+!
;) : Megint elállt az eső, de nem vertek ááááát... Itthoni laza ruci fel, és akkor se megyek sehova, ha megsül a tojás a panel falán.
:C : Szól ez a szép zene, kezem ügyében egy pohár vörösbor, az élet szép.

Aki rákattint a linkre, az halgassa is végig. Tényleg szép.
Ami pedig a Värttinä együttest illeti, története van a "szerelmünknek". Itt jártak a Sziget fesztiválon, és a tévében láthattam jónéhány percet előadásukból. Ó, lelkem rugói rezegnek, ez nekem kell. Majd rákeresek, a nevük pedig annyira jellegzetes, hogy nem felejtem el.
Elfelejtettem.
Idő múltán a tévében szólt egy zene, amelyre felkaptam a fejem. Karl Jenkins volt a felirat, és máris rávetettem magam a keresőre. Viszonylag hamar megtaláltam ezeket a karéliai csajokat, és azóta örömömben megerősítenek, bánatomban vígasztalnak.

Zenében mindenevő vagyok. Jöhet jazz, komoly zene, népzene is. Utóbbival ugyanúgy vagyok, mint a csajokkal. Van valaki, aki pazar módon adja elő hazája dalait. Román a lelkem, szerintem ötven lehet, és magyar együttessel is fellépett már. Szeretném őt is, ha tudnám kicsoda.
Elfelejtettem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4050) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Meghaladtuk ám az 57.000 letöltést. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.