Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22001) netpeti98


netpeti98
addikt

Liftbe épített tv
A liftbe épített TV lényege hogy ahogy halad a lift mindig az adott emeleten legjobban fogható csatornát hozza be full hd felbontásban. ennek hátrányai is vannak ám: nem választhatunk, úgy is mennünk nem nézhetünk végig egy filmet, meg nem feltétlenül jó csatornát hoz be (gondoljunk bele milyen idegesítő amikor két csatorna közt csak a telejósdát halljuk ;] )

Szek: én vok a 22001-ik hsz tulajdonosa :P

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#22002) Shallamea válasza geprombolo (#21998) üzenetére


Shallamea
újonc

"Olyan jó téged újra olvasni"
Köszi, ez jól esett kicsi szívemnek! :D :B
És nem én vagyok a képen, viszont én rajzoltam a képet! :K
Vakegérke: Igen, jól le lehet szoktatni vele az embert, viszont a leleményesebbek egyszer eljátsszák a dallamot és kitámasztják a hűtőajtót, ami megint csak a kaja megromlásával jár. :K

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#22003) föccer válasza Shallamea (#22002) üzenetére


föccer
nagyúr

Ennyi erővel fel is veheti a telefonjával. Sajnos lassan már ezt is figyelembe kell venni. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22004) geprombolo válasza föccer (#22003) üzenetére


geprombolo
senior tag

Éppen ezért remek értelmetlen cucc! :C :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22005) netpeti98 válasza föccer (#22003) üzenetére


netpeti98
addikt

Egyszerű rakni kell a harmonikába egy olyan szenzort ami érzekeli ha fújják a levegőt így csak akkor nyitja ki ha valóban játszanak. :DDD

Üdv netpeti98

(#22006) Vakegérke válasza föccer (#22003) üzenetére


Vakegérke
veterán

A találmányból úgy tűnik, hogy a harmonika kikerülhetetlen, mint hangképző eszköz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22007) geprombolo válasza netpeti98 (#22005) üzenetére


geprombolo
senior tag

Így viszont már 3az1ben. Nemjó :(

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22008) Shallamea válasza Vakegérke (#22006) üzenetére


Shallamea
újonc

Úgy bizony! :K

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#22009) Shallamea


Shallamea
újonc

Ha már a rajzomat összetévesztette a mi hőn szeretett uralkodónk velem, küldök pár képet magamról is.


Kb. 2 éve készült, épp egy zenés némajátékban való szereplésem után.


Szintén 2 évvel ezelőtti kép.


Ez pedig tavalyi. Épp uncsitesóméknál voltunk szalonnasütésen pár barátnőmmel. Most is kb. így nézek ki. :K

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#22010) Vakegérke válasza Shallamea (#22009) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az első képet nézve meg kell kérdeznem, hogy miként lehet olyan ágyon aludni, amit látok. Nem a formája problémás, hanem az, hogy én leesnék róla, mert függőleges. Lehet, hogy tapadókorongjaid vannak?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22011) geprombolo válasza Vakegérke (#22010) üzenetére


geprombolo
senior tag

Támaszkodik. Vagy van mégegy, vele szemben és amikor "lefekszik" akkor összecsukódik. :DDD :DDD :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22012) Shallamea válasza Vakegérke (#22010) üzenetére


Shallamea
újonc

Hoppá! Lebuktam! :DDD

Áá, csak elfelejtettem megfordítani a képet. :B

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#22013) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Léteznek olyan szerkentyűk, amik gyenge elektromos kisülések segítségével próbálják a szőrtüszőket (hajhagymákat) intenzívebb munkára fogni. A hosszú szakállra vágyók miatt én ezt kombinálom egy borotvával. A borotva pengéjén jönnek létre a kisülések, így ahányszor megborotválkozol, intenzívebb növekedésre serkented az arcszőrzetedet!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#22014) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#22013) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az aztán tényleg értelmetlen találmány. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22015) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#22014) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem is lehetnék SzŐr Geri, ha ez nem jutott volna eszembe! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#22016) geprombolo válasza Geri Bátyó (#22015) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szőrnövesztő borotva..... júúújjj! :DDD :C
Na, akkor én meg bemutatom nektek a háziasszonyok dolgának újabb megkönnyítőjét, a felmosónyélbe ágyazott golyóstoll! A dolog alapötlete az, hogy a nők sok mindent csinálnak egyszerre, például egyszerre főznek, a körmüket reszelik és a gyereket pelenkázzák. Előfordulhat, hogy felmosás közben eszébe jut a nőnek, hogy a holnapi bevásárlólista még hiányos, de mire tollat talál, már el is felejti, hogy mit is akart odaírni. Ezen segít a mi csodás cuccunk, mivel pont kéznél van a toll, csak a nyél másik végén! Na persze ilyenkor jól jön egy hatalmas előszoba, meg rengeteg szabad hely, hogy a "tollal" semmit ne verjünk le, de hát ugye semmi nem lehet tökéletes! :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22017) Vakegérke válasza geprombolo (#22016) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kis helyen s megoldható az írás, csak nem a felmosónyelet kell mozgatni, hanem a papírt fölötte. Némi gyakorlás, és lám, tökéletes a találmány. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22018) föccer válasza Vakegérke (#22017) üzenetére


föccer
nagyúr

Papír nem jár hozzá :N

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22019) Vakegérke válasza föccer (#22018) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor a tenyerét rángatja a hölgy az írásjeleknek megfelelően. Így jó? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22020) geprombolo válasza Vakegérke (#22017) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hogy milyen igazad van! :DD :DD :DD Sőt, kombinálható is, hogy a felmosó mozdulatokkal fel is íródjon a dolog a papírra. Akinek ez sikerül, mehet vele a Ki Mit Tud-ba! :DDD

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22021) BMWFan


BMWFan
aktív tag

:K

(#22022) Vakegérke válasza BMWFan (#22021) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bővebben?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22023) föccer válasza Vakegérke (#22022) üzenetére


föccer
nagyúr

Vigyázz, mert kapsz 2 szmájlit :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22024) Vakegérke válasza föccer (#22023) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már bocsásson meg a világ, BMWFan egyetlen értelmes szót sem ejtett a topicban.

Belinkelt egy korántsem ide illő zenét, ez volt az egy.
A második "megszólalása" egy smiley, ami nem passzol sehova.

Sajnálom, biztos bennem van a hiba, engem bosszant a dolog.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22025) geprombolo válasza Vakegérke (#22024) üzenetére


geprombolo
senior tag

Lehet, hogy hsz-vadász. Bár ilyen tempóval nem hamar lesz Jómunkásember ;]
Nyugi, jó? Majd a modik rendre intik, ha kell. :K Te annál becsesebb vagy, minthogy ilyesmi miatt bannoljanak. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22026) Vakegérke válasza geprombolo (#22025) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ban nyista. Ha nagyon felbosszant barátunk újabb értelmetlen bejegyzésével, kérni fogom a modkerben a törlést, és figyelmeztetését. Volt már rá példa, kérésem meghallgatásra talált.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22027) BMWFan válasza Vakegérke (#22022) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Nem tudom mi a problémád,ennek a topiknak az a címe hogy: ":L"
A leírása pedig: :D :DD :(( :O ;) :C
Nem valami szakmai topik vagy ilyesmi. Egy zenét belinkeltem ami tetszett egy "névtelen topikba",majd egy szmájlit ami egyik hsz-re helyeselt. /Még mielőtt leoltasz,nem egy mostani hanem egy régebii hsz-re,és BOCSÁNAT,hogy nem használtam a Válasz gombot./ DE! Ezt úgy tudom nem tiltja a szabályzat. Majd ha egy szakmai topikot offolok tele,akkor tessék beszólogatni. Ja és nem vagyok hsz. gyűjtő.
423 napja regisztráltam,és fanatikus tag vagyok.
Szóval le lehet rólam szállni.
Köszönöm. :R

(#22028) föccer válasza BMWFan (#22027) üzenetére


föccer
nagyúr

Várj, el ne árult, had találjam ki. A 19542-es hsz-ra reagáltál. Vagy várj, nem is, most hogy visszaolvasok, inkább a 17566-osra.

Na, mit nyertem?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22029) Shallamea válasza föccer (#22028) üzenetére


Shallamea
újonc

Ugyan! Szerintem a 4263-ra reagált a bólogatós szmájlival.

Ja, és a következő találmányom:
Szájvizes telefon
Olykor-olykor előfordul, hogy épp fogmosás közben hívják az embert. Ilyenkor az illető 2 dolgot tehet.
1. Rendesen kiöblíti a száját, miközben a vonal másik végén levő leteszi a telefont és duzzogni kezd, így nemcsak vissza kell hívni, de ki is kell engesztelni.
2. Kiköpi a szájában lévő fogkrém nagyját és felveszi a telefont. Ilyenkor, ha a beszélgetés sokáig tart, a szájban maradt fogkrém lenyelésre kerül, a szájszélen lévő pedig megszárad...Vagyis nem túl kényelmes megoldás.

AZONBAN mostantól itt a szájvizes telefon! Ha ismét fogmosás közben zavar valaki, nyugodtan felveheted a telefont, hisz a telefonból spriccelő szájvízzel ki tudod öblíteni a szád két mondat közt!
(Igaz, minden egyes hívás közben jön belőle szájvíz, így egyrészt folyton után kell tölteni, ami tönkreteheti magát a telefont, másrészt mindig vizes lesz tőle az ember.)

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#22030) Vakegérke válasza Shallamea (#22029) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tetszik. :K
Ha elég nagy a szád, belefér a telcsi, és nem szájvizez be semmit, amit nem szabad. Hátránya, hogy kevésbé hallható a hívó fél beszéde.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22031) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Örömmel jelentem, hogy BMWFan fórumtárssal priviben sikeresen eloszlattuk a félreértést. Még az is lehet, hogy játszótársunkká válik. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22032) geprombolo válasza BMWFan (#22027) üzenetére


geprombolo
senior tag

Csak nyugi, senki nem akar bántani! A helyzet az, hogy furcsán jött ki, hogy belinkeltél egy zenét csak úgy ni derült égből, aztán meg napok múlva kapunk egy szmájlit, amit nem tudtunk hova tenni. :F Tényleg nem kötelező a válasz gomb használata, de ha nem az éppen aktuális dolgokra reagálsz, hanem egy korábbira, akkor nincs honnan kitalálja az olvasó, hogy mire jött a válasz. A Birodalomban még nincs gondolatolvasó, ez az állás még üres. Ha jelentkezel rá, felküldünk a jegesmacik közé, hogy kikémleld a terveiket és ha épségben visszaérsz, tied a zsíros állás! :C
Bocsi, hogy meggondolatlanul hsz-vadásznak gondoltalak! :B Nem figyeltem sem a rangodat, sem a régiségedet. Amúgy meg ez nem egy névtelen topic, a neve :L és az itt lakók adtak nem csak nevet, de hírnevet is ennek a helynek, az értelméről nem is beszélve! Ez itt a PH! Nagy Játszótere, kérem tisztelettel! Ha visszaolvasol valamennyit (nem kell mind a huszonvalahányezer, azt Shallamea megtette helyetted is), mondjuk az első 50 hsz-t, rájössz, hogy itt halál komolyan vesszük a viccet, meg a játékot! :DDD Még a modik is beszállnak néha, mert Jáccani lyóóó!!!!!!!!
Na, akarsz velünk játszani? :R Itt mindent megtudsz a játékunkról, amit épp tolunk, illetve azokról is, amiket eddig játszottunk és hát lemaradtál róluk. :P
Inkább igyunk!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22033) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Hogyha akartok nagyokat röhögni, akkor ezeket a pihentagyúakat meg kell hallgatnotok!
Méhek - Barbie Dal
Méhek - Sárga Tengeralattjáró
Méhek - Banándal
Méhek - Zizi

:DDD Sírvaröhögős!

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#22034) geprombolo válasza Geri Bátyó (#22033) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mi-mind-egy-sárgatengeralattjáróbanélünk! :)) :)) :))

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22035) geprombolo


geprombolo
senior tag

Feltaláltam az új szuperfegyvert, amivel a halakat demográfiai robbanásra lehet bírni. Köztudott, hogy a halak érzékenyek a zenére, de eddig még senki nem próbálta őket eredeti élő közegükben ilyen módon befolyásolni, így elhoztam nektek a nagyon-mélynyomót!
Hozzávalók több mint két személyre: Nemo kapitány Nautilusa, meg egy pár mélynyomó, lehetőleg minimum 1000 Wattos egyenként. Ezeket be kell szerelni a Nautilus két torpedócsövébe és megzúgatni valami Madonna-zenével és a halak máris ívnak, mint az őrültek! Világóceán halai, egyesüljetek!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22036) Vakegérke válasza geprombolo (#22035) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tovább is lehetne fejleszteni, így a madarakhoz a nagyon-magasnyomót. Hadd örüljenek ők is. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22037) geprombolo válasza Vakegérke (#22036) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hát hajrá! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22038) Vakegérke válasza geprombolo (#22037) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csókot már loptam, ötletet nem, és nem is fogok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22039) netpeti98


netpeti98
addikt

Hoax szűrő böngész plugin=reklám szűrő+ még egy kieg :D
Bizony mindenkit idegesít mikor kiraknak a többiek egy hoaxot, erre itt a megoldás ami benne van az adatbázisában azt kivágja. :K Bizony ezzel hátrányok is járnak: lassít, ha valaki idéz ilyett akár véletlenül is de van mellette fontos infó elvész, valószínűleg eljön az az idő mikor beleszerkeszt mindenki legalább annyit a hoaxjába hogy ne vegye észre a szűrő :O ;] .

Üdv netpeti98

(#22040) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Közeleg a játék vége, bele kéne húznom. :)

Találmányom a következő: Automata szandál.
Mint tudjuk, a szandál csíkokra vágott bőrből készül. Mint a színház. Egy csík, szünet, következő felvonás. Nyáron kellemes viselet, de ha elered az eső, vihar tombol, tocsog a tulajdonos a vizes zoknijában, ráadásul a szandál belseje is szétázik.
Van megoldás!
A szandál bőrcsíkjaiban lamellák lapulnak, amelyek a sapkára, hajcsatra, gallérra rögzített nedvesség érzékelő jeladására kitolódnak a következő bőrcsíkig, így gátolva meg a beázást.
Hátránya is lehet, hiszen ha Mari néni locsolja az erkélyen a virágokat, és ránk is hull permet, vége a szellőzésnek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22041) Shallamea válasza geprombolo (#22035) üzenetére


Shallamea
újonc

Hát ez kész! :D
Komolyan, többször elolvastam és fetrengtem a röhögéstől!
Jja, és meghallgattam a Méhek dalait, erre Barbie-val álmodtam!

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#22042) geprombolo válasza Shallamea (#22041) üzenetére


geprombolo
senior tag

Barbie nem hallgatott meg? Nem szép tőle! :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22043) Geri Bátyó válasza Shallamea (#22041) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Még mindig jobb Barbie-val álmodni, mint banános zizivel! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#22044) geprombolo


geprombolo
senior tag

...és netpeti98 már 11 pontos! :C
Ja, és Geri bekerült a Krónikába az :L verssel

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22045) netpeti98 válasza geprombolo (#22044) üzenetére


netpeti98
addikt

:D :R
Ma is kitalálok vmit na féljetek! ;]

Üdv netpeti98

(#22046) netpeti98 válasza netpeti98 (#22045) üzenetére


netpeti98
addikt

Áh hülyén jött ki az elírás nem na féljetek hanem ne féljetek. ;)

Üdv netpeti98

(#22047) netpeti98


netpeti98
addikt

szobaventilátorba épített generátor
Bizony egész nyáron csak hajtjuk azt a szerencsétlen szobaventilátort és aztán csak nézünk hogy már megint mennyi a számla a kellemes tavaszi napokhoz képest na itt a megoldás a rászerelt generátor visszatölti bele az energiát és így kevesebbet fogyaszt. De ennek az a hátránya: hogy a ventilátornak többet kell így járnia ami bizony növeli megint csak a fogyasztást. :D

hősugárzó+gőz generátor
kisebb helységek felfűtésére használhatjuk a hősugárzót azonban az esetek többségében ez is fogyasztja az elektromos áramot, itt a megoldás felfűti a vizet aminek a gőze hajt egy generátort így visszatermeli az áramot viszont ezzel hőt von el a környezetétől ezzel hidegebb lesz.

telefonba épített monitor
Bizony az asztalunkon sok helyet elfoglalhat a monitor (ég akár az új tft is :)) ) itt a megoldás a telefonunkból kihajtható monitort kell csinálnunk így nem foglal helyet az asztalon, bár zsebünket igencsak meg fogja viselni, a beszélgetésekről meg még ne is beszéljünk. :))

Tudom hogy az első kettő hasonlít de máshogy működnek szvsz mehet. ;)

Üdv netpeti98

(#22048) geprombolo válasza netpeti98 (#22046) üzenetére


geprombolo
senior tag

Azért is félünk! Vedd tudomásul! :P
A telefonba épített monitor nem rossz ötlet, ha széjjelnézel az IT újdonságok között, már lejárt lemez a telós tévé, az ultravékony OLED kijelzők meg már ott tartanak, hogy akár össze is lehet gyűrni őket, úgyhogy egyáltalán nem csodálkoznék, ha az ötleted hamarosan piacra kerülne. Ráadásul nem is hülyeség, nekem is elférne egy ilyen a CRT moncsim helyébe. Csak rádugnám drótot és már nézném is! A másik kettő az tényleg értelmetlen, jár értük a pont.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22049) Vakegérke válasza geprombolo (#22048) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez a srác tarol. :O

De nem baj. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22050) netpeti98 válasza geprombolo (#22048) üzenetére


netpeti98
addikt

Mondjuk már lassan meg jön a telefonba épített gép is sőt már van is Motorola Atrix. :K

Üdv netpeti98

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.