Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7001) geprombolo


geprombolo
senior tag

Ezt elkaptad! Pedig nagyon hajtottam rá. Nem baj, enyém a 7777! Ja, és liteonkán múlt.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7002) Hasek válasza geprombolo (#7001) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

1 másodpercen múlott... Tényleg csak elkaptam... :P

Liteonka: Szia! Még nem is láttalak erre. Új tagot köszönthetünk személyedben? :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#7003) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

dilisek :c))))

(#7004) Vakegérke válasza Hasek (#7000) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha megfogta, hadd vigye! :K
Gratula a szép számhoz.

Liteonka: Először is: kyrabaybee hozott köztünk, szeretettel fogadunk. :)
Másodszor: jó a humor, tetszik.

Szerk: Tényleg dilisek vagyunk. Beszállsz?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7005) geprombolo válasza Infranyuszi (#6999) üzenetére


geprombolo
senior tag

Miután megteremtette a Földet, mondá: Legyenek halak, meg legyenek pingvinek, akik megegyék a halakat. :DD Isten hozott közénk! Maradsz velünk játszani?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7006) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

akkor innen nem bannolnak ha itt vezetem le a sok *kedves* vendég baromságából fakadú idegemet?! bízombenne ..

(#7007) Hasek válasza Infranyuszi (#7003) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Tudjuk mi azt nagyon jól. :D

7006: Azért óvatosan. De ha viccelődni, beszélgetni szeretnél, akkor bátran jöhetsz. Mit dolgozol, hogy ennyire stresszes? Vendéglátás?

Vakegérke: :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#7008) Vakegérke válasza Infranyuszi (#7006) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tedd úgy, hogy kyrabaybee smiley-jait értelmezed nevek nélkül, és az már bocsánatos. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7009) Infranyuszi válasza Hasek (#7007) üzenetére


Infranyuszi
tag

ühüm :( és szerintem bent ülnek a kis villáikban és azon gondolkoznak,hogy mivel lehetne megszivatni a szegény recepciósokat. nagyon találékonyak amúgy, tényleg le a kalappal.

(#7010) Hasek válasza Infranyuszi (#7009) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Voltam vendéglátós egy rövid ideig, de ezen szerény tapasztalattal is már merem mondani, hogy sejtem miről beszélsz. Sokszor annyira bugyuták tudnak lenni az emberek, és akkor még arról nem is beszéltem, hogy szinte emberszámba se vesznek. :(

Kitartás!

Üdv. H

(#7011) Vakegérke válasza Infranyuszi (#7009) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezernyi történeted lehet, és ha a úgy látod jónak, oszd meg velünk.

Az első százast nem ártana elolvasgatni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7012) geprombolo válasza Infranyuszi (#7009) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szeretnek csengetni, mint az őrült és közben kiabálni, hogy REEEECEEEEEPCIIIÓÓÓSSS!!!!!!!
???

Még 51 nagy hsz a szintlépéshez. :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7013) Infranyuszi válasza geprombolo (#7012) üzenetére


Infranyuszi
tag

nem. a csengőt már tönkre tettem :c) *előregondolkozik*

(#7014) Vakegérke válasza geprombolo (#7012) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az itt nyomott beszólások negyed értékkel bírnak...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7015) Hasek válasza Infranyuszi (#7013) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Okos. :D

geprombolo: Arra még gyúrnod kell egy kicsit. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#7016) geprombolo válasza Vakegérke (#7014) üzenetére


geprombolo
senior tag

Azért írtam, hogy NAGY. :K
50,75

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7017) Hasek válasza geprombolo (#7016) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nekem csak 552,5 :D

mod.: hoppá, már csak 552,25 :K

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#7018) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Valaki számolja már ki, hogy nekem mennyi kell, jó?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7019) Hasek válasza Vakegérke (#7018) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Neked kérlek szépen 226,65 darab NAGY hozzászólás kell még. ;)

Üdv. H

(#7020) geprombolo válasza Vakegérke (#7018) üzenetére


geprombolo
senior tag

jelenleg 1523,35 az állásod. Ha jól tudom, 1700-nál leszel ős. Innen már gondolom te is ki tudod számolni. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7021) Hasek válasza geprombolo (#7020) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

1750...[link] :(

Üdv. H

(#7022) geprombolo válasza Hasek (#7021) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hoppá! Akkor rosszul emlékeztem. Köszi a helyesbítést. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7023) Badman 4ever válasza Hasek (#7000) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én hajat vágattam és az unokaöcsikéket látogattam, viszont így lecsúsztam megint egy ezrest, de sebaj, majd lesz másik... ;]
(#6971) geprombolo: Metál Ladyt a Metál pingunak? :D
Üdv Liteonka a klubban. :)) És Látom Vakegérke is megúszta. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7024) Vakegérke válasza Badman 4ever (#7023) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én mindent túlélek. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7025) Hasek válasza Badman 4ever (#7023) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Én is pont ma vágattam a hajam... Te utánzol? :D

Üdv. H

(#7027) Infranyuszi válasza Badman 4ever (#7023) üzenetére


Infranyuszi
tag

köci badmanforevör

(#7028) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

Most tettem fel az új képeimet, gondoltam megmutatok nektek egyet. Ügyi vagyok ?:c)

[ Szerkesztve ]

(#7029) Hasek válasza Infranyuszi (#7028) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nagyon klassz. Meteorozol? Milyen szinten? Bemutatókra is jársz, vagy csak hobbi? Én is ezt űzöm egyébként, de én csak hobbi szinten. :B

Üdv. H

(#7030) Gergő_ válasza Infranyuszi (#7028) üzenetére


Gergő_
őstag

ügyes vagy csak vigyázz el ne engedd a közönségbe ;]
üdv köztünk
penguinizing?

(#7031) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

abszolút csak hobbi, néha esténként fellépek a melóhelyemen. elvileg recepciós vagyok, de hobbiból kijárok az itt szervezett bulikra :c)
csak egykét dolgot tudok. most például 1 hete tanulom a "flower" névre hallgató mozdulatot, de még mentálisan se vagyok képes felfogni, nemhogy megcsinálni.. azt te vágod? megtaníthatnál :c)

(#7032) Hasek válasza Infranyuszi (#7031) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nem tudom sajnos, igazándiból én tényleg csak hobbi szinten csináltam, ami szerintem a legalja a dolognak. Komolyan nem kezdtem el vele foglalkozni. Cuccom is csak "házibarkács" eredménye. Ha meg meggyújtanám(habár nem tűzálló), akkor szerintem hamar meglobbannék én is. :D

Így szerintem inkább neked kellene engem tanítanod. Pár mozdulatot, mint a pillangó, meg az ilyen könnyebben megtanulható dolgokat tudok csak. Teljes koreográfiát meg végképp nem.

Ja, de igen, most jut eszembe! Mikor ágyékon vágtam magam, és térden másztam körbe az udvart, az annak tudható be. Az koreográfia volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#7033) Vakegérke válasza ,,no name" (#7026) üzenetére


Vakegérke
veterán

Javaslom elolvasásra ezt.
Elhivatott, lényegre törő, és lényeghez ragaszkodó. Igényes írás, kevésbbé nyüzsög a helyesírási mételyektől, mint az, amelyet elénk löktél.

Mondd, mi a fenét akarsz? Elismerést? Vagy csak fáj, hogy egyre többen pártolnak el tőled?

Nem áll szándékomban elüldözni innen téged. Azonban suta próbálkozásnak vélem mindazt, amit leírtál. Le van az már írva a fent említett szerzeményben.

Ám légy a társunk, de muszáj elfogadnod a leírt, és az íratlan, becsületbeli normákat.
Értsd ahogy akarod.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7034) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

ok :DDD
a koreográfiával nyertél :D

(#7035) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

egérke nembírlak követni. Úgy érzem hogy fegyvertelenül szálltam szellemi vitába.
Mi van ?!

(#7036) Vakegérke válasza Infranyuszi (#7035) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ellened nem használok fegyvert. :N

Bár közösben ejtettem meg hozzászólásom, a címzett egyértelmű.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7037) Hasek válasza Infranyuszi (#7035) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nem ellened irányult a hozzászólása. Minden hozzászólás fejlécében láthatod, hogy ki írta, és kinek válaszolt. Illetőleg ott találod a keletkezés dátumát, illetve a különböző válaszadási lehetőségeket, amelyekkel reagálhatsz rá(Új|Válasz|Privát|Email) ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#7038) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

igenigen mostmár látom :c) köszi

(#7039) Vakegérke válasza Infranyuszi (#7038) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kattincsá a "Válasz" kerekecske gombocskára, úgy egyértelmű lesz, hogy mire reagálsz. ;)

Megjegyzem jól bírod a gyűrődést köztünk. Jó jel, és én, mint Birodalmi Szóvivő, Békenagykövet úgy vélem, hogy méltó társunkká válsz kyrabaybee topicjában.
Üde szinfolt egy csengőt tönkretevő recepciós, akinek van mit mesélnie. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7040) Infranyuszi válasza Vakegérke (#7039) üzenetére


Infranyuszi
tag

ha egyszer nagy és okos és szép leszek akkor majd lehetek énis pingvin? sok bennem és a pingvinekben a hasonlóság.. nekemis fehér mellényem van meg fekete nadrágom, és énse tudok repülni, de amikor úszok úgy teszek a kiskezeimmel mint aki repül. de tényleg.

én szeretem a pingvineket. az északi sarkon minden pingvinből van. énis pingvin akarok lenni.

(#7041) Hasek válasza Infranyuszi (#7038) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Illetőleg, Vakegérkét kiegészítve: én, mint a birodalom grafika, reklám és pr felelőse, halhatatlanná tehetlek az által, hogy helyet kapsz az :L képregény hasábjain. ;)

Egészen pontosan ide: [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#7042) Vakegérke válasza Infranyuszi (#7040) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha úgy gondolod, és úgy akarod, máris pingvinné avanzsálhatsz.
Nézd, én mivé lettem kyrabaybee dicsőségére, és a közösség javára:

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7043) Csakénvagyok válasza Hasek (#7000) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nahszongyahogyerrplrendesenlemaradtam

(#7044) Infranyuszi válasza Vakegérke (#7042) üzenetére


Infranyuszi
tag

én nyuszi pinginv szeretnék lenni. mert a pingvin zseniális a nyuszi meg puha. :D
lehetek nyuszipingvin?!
megeszemahalatbecsszó

(#7045) Vakegérke válasza Infranyuszi (#7044) üzenetére


Vakegérke
veterán

Keressészépennyuszipingvinképetosztrakdfel.

No, egyértelmű? ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7046) Hasek válasza Infranyuszi (#7044) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

recepción mit fognak szólni, mikor odaáll egy félig nyuszi, félig pingvin keverék, ami halat eszik? :D

Üdv. H

(#7047) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

vmi iesmire gondolok

(#7048) Hasek válasza Infranyuszi (#7047) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ilyesmi? Megteszi?

[Pill - lementem]

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#7049) Vakegérke válasza Infranyuszi (#7047) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lyó!

De tanáltam is valamit: [link].

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7050) Infranyuszi válasza Hasek (#7048) üzenetére


Infranyuszi
tag

namajdén azt jól nyúllá varázsolom
elképzeltem, ahogy egy sarki pingvin és egy sivatagi nyúl találkozik és kufircolnak .. :D

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.