Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3001) Hasek válasza rarri (#3000) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Én bárkire, mert erre nem pályáztam. ;)

Grat a 3000-hez! :D

Üdv. H

(#3002) rarri válasza Hasek (#3001) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm !

Most, hogy 2 sas van itt, írhatnál rólunk is egyszer....

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3003) Hasek válasza rarri (#3002) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Mármint a képregénybe? Természetesen! Felírlak a listára, aztán idő közben belecsempészlek titeket is! :K

gabor85: Azért megkérdezem, hogy nincs ellenvetésed, hogy szerepelj a képregényben?

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#3004) Vakegérke válasza rarri (#3000) üzenetére


Vakegérke
veterán

Minden szeretetemmel gratulálok, és nagyon remélem, hogy egy parányi örömöt tudok nyújtani ezzel a zenével.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3005) gabor85


gabor85
őstag

Nincs! Örülök neki :R

Módosítva mert aszittem 3000ezrredik lettem.

[ Szerkesztve ]

(#3006) lúzer válasza rarri (#3002) üzenetére


lúzer
veterán

grat, jó helyre ment! :K

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3007) rarri válasza Vakegérke (#3004) üzenetére


rarri
senior tag

Életemben először végighallgattam egy Abba számot ! :Y :C

Köszönöm , a képek is szépek voltak benne.

Köszi lúzer ! :))

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3008) gabor85 válasza rarri (#2996) üzenetére


gabor85
őstag

Ja, pasas :DD

(#3009) rarri válasza gabor85 (#3008) üzenetére


rarri
senior tag

Ezt nem értem. :N

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3010) lúzer válasza rarri (#3009) üzenetére


lúzer
veterán

pa sas

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3011) rarri válasza lúzer (#3010) üzenetére


rarri
senior tag

Akkor most úgy mondd el mire gondolt Gábor, mint apa a hülyegyerekének . :) / tudod, szőke vagyok . :D /

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3012) Vakegérke válasza Hasek (#2999) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos igen. Lehet bárki bármekkora állat, köztünk helye van. Barátságok ezerrel, függetlenül a táplálkozási láncban elfoglalt helytől.
Lám, még a büszke sasok sem kajolják be egy falintásra az egérkét.

A nyuszika az egyetlen, aki gátlástalan.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3013) rarri válasza Vakegérke (#3012) üzenetére


rarri
senior tag

Én egy olyan sas vagyok, aki védi a kicsiket. :)

ui : hol találsz te ilyen zenét ? :Y / én leragadtam a Black Sabbathnál.. :D /

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3014) lúzer válasza rarri (#3011) üzenetére


lúzer
veterán

csak egy szójáték (sas - pasas)

tudom, szőke vagy, jól áll! ;)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3015) rarri válasza lúzer (#3014) üzenetére


rarri
senior tag

Á, értem !

:D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3016) gabor85 válasza rarri (#3015) üzenetére


gabor85
őstag

(#3017) gabor85 válasza Hasek (#3003) üzenetére


gabor85
őstag

Te meg siess a képregénnyel! Már türelmetlenül várom hogy miként védjük meg Vakegérkét :P
Meghogy mitől... :U

[ Szerkesztve ]

(#3018) rarri válasza gabor85 (#3016) üzenetére


rarri
senior tag

Ezt most miért ? :F / amúgy 100 éves vagyok, úgyhogy óvatosan a rózsával ! :DDD /

Köszönöm szépen Gábor . :))

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3019) gabor85 válasza rarri (#3018) üzenetére


gabor85
őstag

Azé mert megérdemled :DD

Beee, benne vagyok a tévében :)) 1:12nél a piros felsős csaj (barátnő) mellett.
Médiasztár lettem:)

(#3020) rarri válasza gabor85 (#3019) üzenetére


rarri
senior tag

Fekete -fehér dzsekiben ? :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3021) gabor85 válasza rarri (#3020) üzenetére


gabor85
őstag

Neeem, fehér Ligás pólóban, jobbra barátnőmtől; agyig betolt napszemcsivel :K

(#3022) rarri válasza gabor85 (#3021) üzenetére


rarri
senior tag

Ja, a majális ! :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3023) concret_hp válasza gabor85 (#3019) üzenetére


concret_hp
addikt

szeretet ünnepe ez a május elseje ... :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3024) rarri válasza concret_hp (#3023) üzenetére


rarri
senior tag

Minden nap egy lehetőség a szeretet gyakorlására. Tehát minden napot a szeretet ünnepévé tehetünk, csak rajtunk múlik. :)

Szép napot szeretnék kívánni mindenkinek !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3025) Vakegérke válasza rarri (#3013) üzenetére


Vakegérke
veterán

Volt egyszer, hol nem volt, volt egyszer egy híres portál. Csetje is volt néki, ökörködtünk ezerrel. Szép volt, jó volt.
Idővel a tulaj lerohasztotta az egészet, az üzemeltető személyzet jó része elment.
Volt egy lelkes társaság, a "Vének Tanácsa". Négyen voltunk, és felajánlottuk a tulajnak, hogy frissítjük a portált, feltöltjük aktuális anyagokkal. Kaptunk is hozzáférést, a látogatottság meg is nőtt szépen.
Aztán egy nap fuccs, nem létezett a portál. A cset viszont igen.
Öreg barátom csinált egy új portált, amelynek neve utalt a régire. Mivel a csetes társaság együtt volt, szépen alakult a látogatottság.
Én sem maradtam ki a munkából. Többek közt zenei szerkesztő voltam.
Rég volt, szép volt.

Szóval elég szép rálátásom van a zenei életre, habár én is leragadtam a régieknél.

Meghaladtuk a 48.000 letöltést! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3026) rarri válasza Vakegérke (#3025) üzenetére


rarri
senior tag

Értem. :) A kezdeti kizárólagos rockzenehallgatásomtól mára eljutottam addig, hogy minden zenére nyitott vagyok . A lényeg, hogy érezzem benne azt a szenvedélyt, vagy szépséget amire vágyom.
Van még a humor kategória, ott a szövegek színvonala a lényeg. Az Irigy Mirigyet például ezért szeretem. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3027) Eastman válasza rarri (#3026) üzenetére


Eastman
őstag

Én így jutottam el Sub Bass Monsterig. :K

Szép napot KBK!

...The Real 3000! :D

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3028) rarri válasza Eastman (#3027) üzenetére


rarri
senior tag

:D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3029) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zenék, képek, képregény.
Udvariaskodás, napi köszöngetés.
Barátságok születése.

Ó, kyrabaybee, Te vagy mindennek szülőanyja.
Ki tudja milyen okból, elszórtad hat smiley-d. Termékeny talajra hullott.

Légy támogatónk, légy vígaszunk, mi hiszünk Benned!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3030) talmida válasza Vakegérke (#3029) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:DDD :DDD :DDD de megihletődtél

IN GOD WE TRUST!

(#3031) Vakegérke válasza talmida (#3030) üzenetére


Vakegérke
veterán

...és lám, volt értelme.
Megjelentél, holott elveszettnek is tekinthettünk...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3032) gabor85 válasza Vakegérke (#3031) üzenetére


gabor85
őstag

Kyrabaybee bibliája :P

(#3033) talmida válasza Vakegérke (#3031) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:DD Itt vagyok. (És "feszesen" vigyázok a rendességemre)
:DDD Nem vesztem el.
:(( ...csak a múltkor azt hittem, hogy itt mindent szabad játszani
:O ...de rájöttem, hogy itt is van korlátja a szabadságnak
;) szóval itt is csak "Szép szolídan, szép szolídan" lehet létezni.
:C "elvégre nem vagyunk otromba állatok" (Vagyis ezentúl nem fogok berendetlenkedni ebbe a rendes topikba)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#3034) Eastman válasza talmida (#3033) üzenetére


Eastman
őstag

Talmida a Punk. :)

Vissza kell kicsit fognod magad, igaz? Ez aranyos.

Szép napot mindenkinek!

...remélem, hogy nem olvassátok, hanem kint a szabadban vagytok épp'. :K

Gyönyörű az idő!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3035) talmida válasza Eastman (#3034) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszönöm a kedves fogadtatást :D ...azt hittem, hogy le leszek szúrva a múltkori eset miatt. Nehéz lesz visszafogni magam, de igyexem... :O Jó az a sapka. ;) Lehet, hogy avatarnak megtartom..kis módosítással ugye :DDD ..khömm..amerikai zászló :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#3036) geprombolo válasza talmida (#3035) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szia! Rég láttunk! Látom, kyrabaybee csak visszahozott ide. Hidd el, egy idő után észre se veszed majd, hogy korlátok is vannak. Ez a kis zug is része a PH!órumnak, ezt el kell fogadnunk, de itt legalább lehet hülyéskedni, sőt, a modik is itt élik ki ezirányú vágyaikat. (valahogy sajnálom őket, mert sok a dolguk, pedig biztos sok jó 5letük volna). Úgyhogy hajrá, értelmezd velünk tovább Ősanyánk üzenetét! :C :R
Ja, és nem szúrunk le. Az a modik dolga. Mi itt szórakozni vagyunk. :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3037) geprombolo


geprombolo
senior tag

Megjöttem a hosszú útról, minden szépen alakult. Látom, már két Sasunk van. Mekkora pusztítást rendezne itt egy madárinfluenza :DDD . Hapci! :Y . Lehet, hogy kipusztulok?

Megjelent az írásom. Megőrültem!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3038) Vakegérke válasza geprombolo (#3037) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tollas a hátad? Ha nem, akkor mit aggódsz holmi madárinfluenza miatt?

Egyébként jól mondod, nincs talmidán leszúrni való. Azt adja meg az Isten valakinek, hogy leszúrni akarja! Kivívja a KBK haragját. :(((

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3039) geprombolo válasza Vakegérke (#3038) üzenetére


geprombolo
senior tag

Tényleg, én nekem pihéim vannak, tollaim nincsenek. Pingvinszokás. Különbenis, az emberek halnak bele ilyen apróságba, nem a madarak. ;]
Talmida az első magasfeszültségű teló, úgyhogy veszélyes dolog leszúrni, mert rázzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. ;] Muhahaha.
Olvasd el a cikkemet és írjál oda valamit. Elvégre a péhán! vagyunk, ilyesmivel is kell foglalkozni.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3040) Vakegérke válasza geprombolo (#3039) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már rég elolvastam. Írnék is megjegyzést, ha lenne épkézláb gondolatom. De nincs. Okvetetlenkedni pedig nem szeretnék.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3041) geprombolo


geprombolo
senior tag

Mindenki tévézik. Kyrálynőnkre senki sem kíváncsi. :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3042) Vakegérke válasza geprombolo (#3041) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kettőnket kivéve!

Na, ne ríjjá mán...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3043) geprombolo válasza Vakegérke (#3042) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jólvanna! :DD :DDD ;] ;) :C
A két rosszkedvűt kihagytam

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#3044) rarri


rarri
senior tag

Szép estét kívánok rosszaságok ! :D

Reni néni mindjárt megy dolgozni , de előtte :

:))

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3045) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : Hun vót, hun nem vót, vót eccör egy fejsze. Gazdát keresött, osztán mikó tanálni vélt egyet, hát belesimút a tenyeribe.
:DDD : Mög is tréfáta, szálkát nyomott néki.
:(( : Dühöngött a gazda, híjnye, de még mennyire. Pöködte a tenyerit, miután kipickáta a szálkát.
:O : Rítt is kicsinykét, de asztat mán nem a fejsze mián, annak örült. Bánattyának oka az vót, hogy nem láthatta szerelmetes párját, mer takarták őtet a fák, osztán hejába leskelődött vón az ablakábul, nem látott átal a szomszéd tanyába.
;) : Ám ha Isten fejszét ad, nem véletlen teszi.
:C : Megpöködte markát a legény, osztán aprította a fát, míg el nem ájult. Ébredtében vizes ruhát érzett a homlokán, forró csókokat az ajakán. Még maradott fa, ami takarhatta vóna a kedvest, de asztat mán meghagyták. Nem köllött a lyánykát mán takargatni. A legényhez kőtözött, osztán még jó is vót, hogy az ipam-napam nem látott el hozzájuk.

Eredetileg a veszett fejsze nyeléről akartam mesélni, de így alakult. Maradjon is így...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3046) lúzer


lúzer
veterán

jó estét

én most érkeztem haza

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3047) Vakegérke válasza rarri (#3044) üzenetére


Vakegérke
veterán

Neviccejémán!

Vasárnap meló?
Miféle hajcsár cégnél dolgozol?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3048) lúzer válasza rarri (#3044) üzenetére


lúzer
veterán

ajaj
vasárnap éjjel?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3049) rarri válasza Vakegérke (#3045) üzenetére


rarri
senior tag

Igen népies hangulatban vagy ! :D :C

A május elseje miatt ma éjjel kezdünk. Érdekes, hogy bevezették nálunk a 4 napos munkahetet, de azóta minden pénteken dolgozunk, és van úgy, hogy szombaton is, most meg vasárnap. Pedig autó alkatrészeket gyártunk.Én nem értem, de remélem a feletteseim értik, hogy mi miért van. Részemről örülök hogy dolgozhatok. :K :)

lúzernek is ez a válaszom. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3050) geprombolo válasza rarri (#3044) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hol dolgozol te? Kórházban? Ott van folyamatos meló. Minden elismerésem neked.
Na, most látom, hogy autóalkatrész gyárban vagy. Szerintem rosszul lettetek értesítve, hétnapos munkanégyet akartak írni :DDD

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.