Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20001) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Na ezen is túl vagyunk..:)

(#20002) geprombolo válasza gamek!ller (#20001) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hoppá, Vasegéré lett volna a 20001, de mostmár mindegy. Megvan egy újabb mérföldkő.
Jó téged itt látni. Sűrűbben is benézhetnél, nem sértődnénk meg! :N

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#20003) picur220


picur220
veterán

Bocsi srácok, erről lecsúsztam, nem voltam gép előtt ma... De ez van.
Azért Boldog 20k-t Mindenkinek! :D

(#20004) geprombolo válasza picur220 (#20003) üzenetére


geprombolo
senior tag

Vártunk, láttuk, hogy nem vagy, hát ez lett. Azért még a cseten ott vagyunk egy páran, ha akarsz, még csatlakozhatsz, bár én mindjárt fexem le. Boldog 20K-t! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#20005) molnarpeter válasza geprombolo (#20002) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A 20002 sem rossz, mert mázs-zshröküt :DD

(#20006) geprombolo válasza molnarpeter (#20005) üzenetére


geprombolo
senior tag

Öööö... erre nem is gondoltam. :B Bocsika!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#20007) gamek!ller válasza geprombolo (#20002) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Direkt néztem a felsorolást, nem volt odaírva, h bárki foglalta volna :( Bocsánat!

(#20008) geprombolo válasza gamek!ller (#20007) üzenetére


geprombolo
senior tag

Semmi gond, a lista csak a 20k-ig volt érdekes, emlékeim szerint Vasegér nem is akart beleszólni, a 20k1-et is én akartam neki, húzódozva fogadta el. Ő teljesen meg van elégedve a 10K-val, meg majd a 100K-val.
Jó éjt mindenkinek!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#20009) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gyerekek, ég a pofámról a bőr. Vakvilágba nem szoktam ígérgetni, azonban egy néni törött karja keresztülhúzta számításaimat.
Bocsánatot kérek, hogy tegnap cserben hagytalak benneteket. :B

Örömmel látom, hogy ha nem is tudott mindenki jelen lenni a megfelelő pillanatban, zömében teljesültek a vágyak.

20.000!
Ezen a lépcsőn is túl vagyunk. Aki először meglépte, az nem más, mint geprombolo barátunk. Megérdemelted, cimbora, hadd gratuláljak. ;) :C

Természetesen gratulálok minden "jó helyezettnek", és mindenkinek, aki valaha is játszott velünk.

Istenem, ha elgondolom, hogy butuska játéknak ígérkezett ez az egész, jól kinőtte magát.
A legértelmetlenebb blogbejegyzés a legnagyobb sikerrel.
Erre nincs LOGOUT-díj?
Kétlem, hogy erre lenne példa a NET világában. Vagyis már van, és ennek a történelmét mi írjuk.
Csak így tovább. Játszani jó.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20010) molnarpeter válasza Vakegérke (#20009) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Egy nemes cél érdekében maradtál távol, megbocsájtunk :)

mp

(#20012) Móci


Móci
addikt

Én is szeretnék gratulálni így utólag a 20000-hez!
Tudom, kimaradtam mostanság rendesen az :L életéből, mentségem nincs erre a tettemre. :)
De a lényeg: szép volt, s örülök, hogy ezt is megérte ez a topic!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#20013) xdx@ válasza Vakegérke (#20009) üzenetére


xdx@
aktív tag

Nagyon is helyesen cselekedtél. :R

(#20014) geprombolo válasza Móci (#20012) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem is te lennél, ha nem dobtál volna be egy elf-lányt! :C Szép cickós, meg kell hagyni! ;]
Köszönjük a gratulációt, jól esik, hogy benéztél! Jöhetnél kicsit sűrűbben is, most is éppen játszunk (segítség, hol a hsz, amiben megírtam az ehavi játék lényegét?) . Ja, betegségneveket kell kitalálni, persze leírással, szimptómákkal, amit lehet. Segítjük az orvostudományt, hánem?
Vasegér: hiányzásodat elnézzük, a néni fontosabb, mint egy virtuális szmájlihalmaz. Szent meggyőződésünk volt, hogy dolgozol, nem is nehezteltünk Rád ezért, a néni sem áll messze a munkától. Neki nagyobb szüksége volt Rád, mint nekünk. :R Amint látod, elég jól elboldogtalankodtunk. :DDD Az a hörcsi nagyon aranyos! Tudom, rokonállat! :)

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#20015) xdx@ válasza geprombolo (#20014) üzenetére


xdx@
aktív tag

Itt van. :)
szerk.: Látom megtaláltad, nem olvastam el rendesen a hsz-ed.

[ Szerkesztve ]

(#20016) Móci válasza geprombolo (#20014) üzenetére


Móci
addikt

Örülök, hogy tetszik! Nem szoktam meghazudtolni magam.... ;)
Betegség?
Hmm, lássuk csak...

Buttomitisz. Tünetei:
-a páciens minden gombot meg akar nyomni
-tényleg mindent
-ha nem gépelhet egész nap, s írhat bárhova az interneten, heves dühroham tör rá
-teljesen egyszínű falakkal rendelkező szobába ne zárjuk be, mert heveny elvonási tünetek törhetnek ki rajta, amik veszélyeztetik a környezete épségét

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#20017) molnarpeter válasza Móci (#20016) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Gonosz, de jó ;] :DD

mp

[ Szerkesztve ]

(#20018) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Ezt most találtam:

(#20019) geprombolo válasza molnarpeter (#20018) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hihi, gyorsan el is mentettem. Ezzel lehetne az itt kitalált betegségekben szenvedőket kórházba szállítani! LOLOLOL
Móci: magyarul billentyűmánia :C :C :C nagyon jó, remélem még az este folyamán végre behozom a lemaradást.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#20020) PhoenixK válasza geprombolo (#20019) üzenetére


PhoenixK
őstag

PH!óbia: Rettegés a PH!-s történésekből való kimaradás miatt.
Tünetek:
- Naponta többször nézi meg az ember a PH! lapcsaládot, mint bármi mást - nem csak a neten
- A legtöbb ismerősét csak nick alapján ismeri
- Minimum őstag rang általában előre jelzi a betegséget
Elvonási tünetek:
- Mindenáron net-közelbe akar jutni az illető
- Ha a PH! egyáltalán nem elérhető, csak akkor tudja meg, milyen színű a fal a szobában - miközben a vakolatot kaparja
- Sírógörcs az esetlegesen félbemaradt "bizniszek" miatt

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#20021) molnarpeter válasza PhoenixK (#20020) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mi van velem? Ezt honnan tudod? Kémkedel? :DDD

mp

(#20022) PhoenixK válasza molnarpeter (#20021) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nyugi, öndiagnózis...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#20023) molnarpeter válasza PhoenixK (#20022) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ó, tényleg igazad van. Én nem vagyok őstag :( :D

mp

(#20024) PhoenixK válasza molnarpeter (#20023) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nem kizáró ok:
Minimum őstag rang általában előre jelzi a betegséget

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#20025) geprombolo válasza PhoenixK (#20022) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hiszed te! Én is őstulok vagyok! PH!üggő! :DDD

A játékok oldala frissült, örömmel látom, hogy most sok a játékos, ami azt jelenti, hogy sokaknak tetszik a buli!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#20026) xdx@


xdx@
aktív tag

Na, ha jön ihlet én is írok majd valami betegséget.

(#20027) molnarpeter válasza PhoenixK (#20024) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ez esetben örvendek, hogy nem vagyok egyedül :DD

Technofób: Elhatárolódik a friss technológiai vívmányoktól. Tünetek: elavult eszközök használata. A számítógépekre egyes betegek különösen érzékenyek lehetnek, így lehetőleg egy elhagyatott vályogházban próbáljunk meg konzultálni velük. A kialakulás alatt gyakori, hogy lcd tvjüket egy crt technológiájúra váltják le.

mp

(#20028) PhoenixK válasza geprombolo (#20025) üzenetére


PhoenixK
őstag

A PH!üggőség más.. A PH!óbia egy jóval előrehaladottabb verziója. a PH!óbiás még képes elszakadni a géptől, bár az alatt az idő alatt, míg távol van, retteg, hogy miből marad ki.

PH!üggőség: Nem lehet elszakítani a számítógéptől. De tényleg nem. Egyáltalán! Még nyaraláskor is kell, hogy legyen valami net a közelébe. Vészhelyzetben telefonnal is beéri, de azt akár a strandra vagy síeléskor is magával viszi és adott pillanatban ránéz a levelezésére (esetleg a PH!-ra). Ha kiemelten a Prohardver miatt, akkor egy PH!óbiából kifejlődött PH!üggőségről van szó, ez a legsúlyosabb eset! Gyógymód: MINEK???

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#20029) Vakegérke válasza PhoenixK (#20028) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Gyógymód: MINEK???"

Köszönöm, hogy ekkora vidámságot hoztál szürke életembe.
Magyarán: nagyot röhögtem! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20030) PhoenixK válasza Vakegérke (#20029) üzenetére


PhoenixK
őstag

Örömmel hallom! Most akkor jöjjön egy népbetegség, ami szerintem nem új és már általánosan ismert:

Akut kétoldali emberundor: Ebben az állapotban a betegnek elege van mindenkiből.

Tünetei:
- Nehezen viseli a körülötte levő embereket
- Egy egyszerű "Minden oké?" kérdésre is képes a lehető legtömörebben (ja...) de több esetben agresszívan válaszolni (Mivan? mivan? mivan?)
- Kerüli az embereket, szívesebben beszélget a kutyájával/macskájával, mint emberekkel
- Adott esetben menekülni szeretne az adott személy(ek)től még az ágyneműtartó is csábító helynek tűnik, de bármilyen sötét, csendes zug megfelel
- Legsúlyosabb esetben feltűnő mosolygás baltaélezés közben, esetleg névadás a láncfűrésznek

Kialakulása:
- Nagy tömegben az arra érzékenyek esetében előjöhet (Pl.: bevásárlóközpontok ünnepek előtt)
- Adott személyek közelében is kialakulhat. Ezen egyének fertőzési köre egyenesen arányos a megjelenésükkel, hangjukkal és egójukkal.

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#20031) molnarpeter válasza PhoenixK (#20028) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Szóval én PH!üggő vagyok :)

mp

(#20032) geprombolo válasza PhoenixK (#20030) üzenetére


geprombolo
senior tag

Igen, ez egy többször emlegetett betegség, de olyan jó és kimerítő volt a leírása, hogy muszáj volt pontot adjak érte. :R
Mindenki: azért próbáljuk elkerülni a sokszor emlegetett, ehhez hasonló betegségeket, a játék lényege pont az ÚJ betegségek kitalálása, nem a meglévők leírása. Köszi.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#20033) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Hozzávágomitisz: a kezébe kerülő összes tárgyat hozzá akarja vágni egy véletlenszerűen kiválasztott célponthoz. Kezelés: legalább 2 tonna súlyú dolgokat szabad csak adni neki, mivel egyes betegek erőművészként dolgoznak.

mp

(#20034) PhoenixK válasza molnarpeter (#20033) üzenetére


PhoenixK
őstag

Hmmmm... Tehát ebben szenved a főnököm! Illetve a francokat! Mi szenvedünk, Ö élvezi! Csak ne célozna olyan pontosan... :P

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#20035) geprombolo válasza molnarpeter (#20033) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ezzel már 5 pontod van. Itt látható az állás, az Aktuális versenyünk címszó alatt
PhoenixK: rá kell borítani az íróasztalát, attól biztosan megnyugszik! ;]

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#20036) PhoenixK válasza geprombolo (#20035) üzenetére


PhoenixK
őstag

Annyira szerencsére nem drasztikus a helyzet, csak szeretem dramatizálni... :P
De tényleg pontosan dob!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#20037) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szépen brillíroznak a legények, csak én nem tudok kitalálni egy nyüves betegséget. Szép, mondhatom. :B

Egy [link] ami kapcsolatos a betegséggel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20038) geprombolo válasza Vakegérke (#20037) üzenetére


geprombolo
senior tag

Semmi hűtőfolyadék-elfolyás-frász, semmi? Ez gáz! Szomorú vagyok. :(((

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#20039) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Napi betegség, az gurulitisz, a kényszeres vágy, hogy a földön fekve gurulva kövessünk minden forgó kerek tárgyat, autógumikat, labdát vagy bármi hasonlót. Az alvajárással kombinálva a következményei beláthatatlanok. :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#20040) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Régen mutattam már képet: [link]
Kivételesen nem xd-s, mindenesetre nekem nagyon tetszik :))

Szerk: tumblr suxx, megkeresem posztostul.

mp

[ Szerkesztve ]

(#20041) molnarpeter válasza molnarpeter (#20040) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

(#20042) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Épp Szlovákiában vagyok. Phüggőség :DDD

mp

(#20043) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tarhalitisz.

Egyre jobban terjedő betegség. Egyedül nem él meg, szüksége van közösségre.

Előfordulási helye: Aluljárók, forgalmas helyek. Bizonyos réteg a munkahelyén alkalmazza kényszeres tevékenységét.
Tünetek: Vizslató tekintet, tapadás másokra, szövegelési készség.

Három válfaja van.
1., Tarhalítisz normalusz.
Kunyerál, mindegy mit. Kaját, cigit, a munkahelyi válfaj tollat, hogy írni tudjon. Nemtörődöm, így semmije sincs, amire épp szüksége lenne.
Példamondata: Volna egy szál cigid?
2., Tarhalítisz forte.
Tevékenysége megegyezik az előző réteggel, csak ő nem kér, kérdez, hanem elvesz. Letör egy darabot a kajádból, kihúz egy szál cigit a dobozból, amely a tiéd, természetesnek veszi, hogy a tolladdal ír.
Bizonyos értelemben szimpatikusabb, mint az előző réteg, mert megtanult mosolyogni, és még meg is köszöni zsákmányát.
Példamondata: Köszi a cigit.
3., Tarhalítisz kajakusz.
Benne már elhatalmasodott a betegség. Keze ökölbe szorítva, és nem kér, hanem követel.
Példamondata: Adj egy cigit!

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20044) geprombolo válasza Vakegérke (#20043) üzenetére


geprombolo
senior tag

Na, nehéz szülés volt, de érdemes volt kivárni! Gyorsan meg is kaptad érte a pontodat. :C :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#20045) LadyLorien


LadyLorien
tag

Hozzászólitisz

Kényszeresen hozzászól mindenhez, legyen akár baráti társaságban, akár közösségi oldalon.
Nem számít, hogy van-e értelme mondandójának és fűződik-e az eredeti témához, ahogy az se jut eszébe, hogy esetleg senkit sem érdekel az általa megosztott információ.

Tünetek:
- bejegyzés láttán remegő kézzel kezdi gépelni az általa fontosnak vélt szöveget
- ha dacosan azt mondja, hogy "nem írok többet/nem szólalok meg", úgy se fogja kibírni
- ahhoz is hozzászól amihez nem ért/semmi köze nincs

Gyógymód:
- billentyűzet és egér megvonása
- nyugtatók

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#20046) picur220 válasza LadyLorien (#20045) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem gyógymód még a cellux is:DDD

Amúgy nagyon jó! Hogy ti miket ki nem talátok...:DDD

(#20047) geprombolo válasza LadyLorien (#20045) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ez is pontot ér! Köszi, hogy benéztél, megtisztelsz! Ha még eszedbe jut valami, várjuk! :R
Meg is van a pontod! :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#20048) Badman 4ever válasza picur220 (#20046) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Drasztikusabb megoldás a teljes internet és gépmegvonás. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#20049) geprombolo válasza Badman 4ever (#20048) üzenetére


geprombolo
senior tag

A legrosszabb a szolgáltató-megvonás. ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#20050) xdx@


xdx@
aktív tag

Nem jön ihlet. :(
Most nem voltam pár napig, de most újra vagyok.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.