Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15004) picur220 válasza Badman 4ever (#14982) üzenetére


picur220
veterán

LOL! :DD Ez nagyon fasza lett! :DDD

(#15005) Móci válasza Badman 4ever (#14982) üzenetére


Móci
addikt

Hát ez valami kiba*** jó! :C Könnyesre röhögtem magam rajta! :DD
Én, mint az ovi réme? Nagyon is tetszetős! :DDD Szinte látom magam, ahogy gonosz pofával ( :(( ) kitalálom, hogy kit szívassak meg! Aztán jót szórakozom az áldozat sírásán... :O
Na, azért ennyire nem vagyok ám gonosz! ;) Csak majdnem.

Köszönet a képért!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15006) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Örülök, hogy tetszik. :R :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15007) geprombolo válasza Badman 4ever (#14982) üzenetére


geprombolo
senior tag

-:Lógok a Csilláról!
-Nem jó, a csilláRRól lógsz, kifiam!
-Pedig úgy érdekesebb lett volna!
-Kicsi vagy te még ahhoz!
-Mért, földig ér a lábam!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15008) Badman 4ever válasza geprombolo (#15007) üzenetére


Badman 4ever
őstag

A Csilláról lógsz, enyje, nem korai az még? ;]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15009) PhoenixK válasza Badman 4ever (#14982) üzenetére


PhoenixK
őstag

MI AZ, HOGY ORDIBÁLOK??? :O

Meg egyébként is... Miért ordibálok? ;) És miért ordít le Kyrabébicsősz? :((

Gratulálok, nem semmi agymenés lett... :C Feldobta a napot! :DD

@Haszek... Illetve Hasek: Szerintem bele lehetne venni az ovit is a KéPHregény!-be... :DDD

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#15010) Móci válasza PhoenixK (#15009) üzenetére


Móci
addikt

Hehe, ordibálj csak! :DD Örülj neki, hogy nem az ovi réme szívatott meg! :DDD
Akkor lett volna csak sírás! :O Vagy csak szomorúság a négyzeten? :((
Valamelyik biztos! :C

Vigyázat! Móci támad! ;)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15011) geprombolo válasza Móci (#15010) üzenetére


geprombolo
senior tag

Móci, mint Tréfi törp! Hehehe!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15012) geprombolo


geprombolo
senior tag

Már csak 392,2 hsz és meg is van az őstagságom! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15013) Badman 4ever válasza geprombolo (#15011) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ha már tréfi törp, akkor... :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15014) PhoenixK válasza Badman 4ever (#15013) üzenetére


PhoenixK
őstag

Na, köszönöm... :O Móci-az ovi réme: Ezért még számolunk! ;]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#15015) geprombolo válasza PhoenixK (#15014) üzenetére


geprombolo
senior tag

Cibáld meg a fülét! ;] Hátha kiderül, hogy nem is igazi. :C Azért egy kicsit sajnálom szegényt, mert nagy hajjal született és az anyukája azóta se jött rá, hogy kisfiú, így minden reggel köpenykét ad rá. (bocsi!)

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15016) Badman 4ever válasza geprombolo (#15015) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Méghozzá rózsaszín köpenykét. :DD Phoenix, szerintem te is ajándékozd meg valami széppel. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15017) Móci válasza Badman 4ever (#15013) üzenetére


Móci
addikt

MUHAHAHAAA!
Számolunk? Neked VÉGED lesz, ha beszólsz! :DDD MUHAHAHAAA!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15018) geprombolo


geprombolo
senior tag

Nagy ma a pangás. :((( Mintha nem is hétvége lenne, hanem hétfő éccaka! :W Hol van mindenki? :O És hol van a Hencegnő? Már egy hete nem láttuk.
Badman: ha már Kincstáros vagy, utalhatnál a magánszámlámra némi költőpénzt, mert tehetetlenül nézem, ahogy mindenki vásárol, meg fejleszt, meg sereget csinál, én meg se a fővárost nem tudom fejleszteni, se saját területet nem tudok venni. kezdetnek elég lesz 500 BAP is. Köszi!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15019) Ice!? válasza Badman 4ever (#14982) üzenetére


Ice!?
őstag

Ez nem ér! Nem is vagyok nehezebb Hasek-nél! :DDD

(#15020) geprombolo válasza Ice!? (#15019) üzenetére


geprombolo
senior tag

Magasról ugrottál :DDD :DD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15021) Badman 4ever válasza geprombolo (#15018) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Igazad van, pénz nélkül nem lehet fejleszteni és kormányozni! Meg is kapod azt az 500-at, de nehogy aztán elverd nőkre meg piára. :)
Ájsz: Ki tudja mi van a zacsi alatt, akár a bádogember is lehetsz, az meg súlyos darab. :DD

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15022) PhoenixK válasza Móci (#15017) üzenetére


PhoenixK
őstag

Na majd ha a fejedhez vágom picurt... Aztán lesz kopasz elf! ;]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#15024) Ice!? válasza geprombolo (#15020) üzenetére


Ice!?
őstag

De akkor nagyon bevertem a zacsim?;]

badman: Én lennék a bádogember?:Y Hogyan bírt el a gólya? Na nemár, h nem ő hozott..:Y

nónémet meg hagyjátok..

(#15025) Badman 4ever válasza Ice!? (#15024) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Bádogemberhez bádoggólya dukál. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15026) puttputt válasza Badman 4ever (#14982) üzenetére


puttputt
őstag

:R Igazán megtisztelő. Öröm volt lyáccani talmidával. :DDD
Móci látom, megint pozitív és megtisztelt szereplővé avanzsált. ;] :P

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15027) geprombolo válasza Ice!? (#15024) üzenetére


geprombolo
senior tag

A bádogember valaha ember volt, de olyan kétbalkezes volt, hogy apránként mindent levagdalt magáról, így a bádogos csinált neki mindent, végül így lett bádogember. Tehát a gólya hozott, ahogy minden gyereket, csak idővel konzerválódtál.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15028) Móci válasza PhoenixK (#15022) üzenetére


Móci
addikt

Előbb robban le a fejed! ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15029) geprombolo válasza Móci (#15028) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ejnye gyerekek, a dinamit nem játékszer! Veszélyes! Kérem ide mindet! Azt is, amit meggyújtottál!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15030) Hasek


Hasek
Közösségépítő

A változtatások megtörténtek, a fizetések átutalva, kivéve az 500BAP-ot.

[link]

más

geprombolo. Ne pánikolj már.

Olvasd el ezt, szépen: "Egyedül a szintjét lehet emelni, de csak az uralkodó teheti ezt meg senki más, és csak a közös számlából."

Hova akarsz Te költekezni a saját számládról, hogy fejleszd a központot? Minek? A pénzednek köze sincs ehhez a fejlesztésekhez.

Területet akarsz? Dolgozz megérte. Mindenki ezt teszi. Tedd Te is. Én nem egyezem bele az utalásba. Nem azért, mert fukar vagyok, csak nem tartanám már igazságosnak. Lehet nem olvastad el a hozzászólásaimat alaposan. Mondtam, hogy kapni fogsz uralkodói fizetést. Visszamenőleg is! Ezt most megkaptad. Lehet, hogy Te vagy az uralkodó, de ha civilben jársz, és személyes indíttatásból veszel területet, akkor rád is ugyanazok a szabályok vonatkoznak.

Nekem sincs lóvém. Annak ellenére, hogy én adminisztrálom az egészet. Mégse éltem panasszal egyszer sem, és ez sem az! Most is, karakterem ott van picur220 területén, és dolgozik a pénzéért. Még 5 nap, és lesz 50BAP-om, összesen 7 nap alatt. Te 3 nap alatt keresel ennyit. Ne panaszkodj!

Következő: [link]

Akkor mi értelme van ennek a területesdinek, ha a játékosok nem élhetnek a lehetőségekkel. Miért veszünk területet, miért alakítunk haderőt, ha nem használhatjuk? Ez egy szimpla játék, ahol lehet területesdit játszani, lehet kereskedőset játszani, lehet háborúsat játszani, és ezek kombinációját. Ha valaki küzdeni akar? Miért ne tegye? Akkor mi célt szolgál a haderő? Jó, "most jön a külső haderő, blabla." A túró fog ott jönni, nem haderő.

Figyelj, majd én írom a szabályokat, ahogy eddig is. Majd én vezetem a játékot. Oké? Ha a véleményedre leszek kíváncsi, megkérdezem. Ne félj. Ha a közösség véleményére leszek kíváncsi, akkor sem fogom ignorálni a tiedet.

Következő: Akkor a központi városnak, gyakorlatilag mi is az új neve?

Üdv. H

(#15031) geprombolo válasza Hasek (#15030) üzenetére


geprombolo
senior tag

Oké, tudomásul vettem. Akkor nekem mennyi is a fizum? Mert nem találtam sehol! Annyit látok, hogy van 37 BAP-om. Ja, és emelném a főváros szintjét 5-re. Mert nem állja, hogy Vasegér városa fejlettebb, mint a főváros.
Hogy szól az :L Salvador?

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15032) geprombolo válasza geprombolo (#15031) üzenetére


geprombolo
senior tag

Vagy csak simán :L City? Egyszerű és nagyszerű. :C
Vagy spanyolosan: :L Capital

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15033) Hasek válasza geprombolo (#15031) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

"Az uralkodónak, az uralkodó helyettesnek és a kincstárnoknak is van fizetése, ami különbözik a többiek fizetésétől. Ezek fix fizetések. Nem növekednek a központi város szintfejlesztésekor. 75%-át a kincstár fizeti, míg a maradék 25%-ot a közös számlából állják. A fizetést, csak akkor kapják meg, ha a központi városban tartózkodnak. Egyébként nem. Megjegyzés: Egy személy, csak 1 poszt után kaphat fizetést. Értelemszerűen, a magasabb poszt dominál.
Uralkodó – 16 BAP
Uralkodó helyettes – 14 BAP
Kincstárnok – 12 BAP"

:L City - nekem is tetszik :K

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#15034) Hasek válasza geprombolo (#15031) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Várjál. Most 5 szinttel, vagy 5. szint-re?

Üdv. H

(#15035) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:L Capital

Tuti. Úgyis főváros lesz, én erre szavazok. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15036) Badman 4ever válasza Vakegérke (#15035) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Még egy szavazat erre. :)
És kérném a kis területem szintemelését. :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15037) Hasek válasza Hasek (#15034) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Mindegy. 5. szintre emeltem. Ha a másik verzióra gondoltál, akkor majd pótlom.

A változások megtörténtek. [link]

Üdv. H

(#15038) Badman 4ever válasza Hasek (#15037) üzenetére


Badman 4ever
őstag

A kis terület szintemelésével a központi városba kerültem? Nem geprombolo-t akartad oda rakni? :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15039) Hasek válasza Badman 4ever (#15038) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Idézet a karakterek jellemzésénél:

"A területek szintjeinek emeléséhez, a központi városba kell menni, függetlenül attól, hogy az említett terület, hol van." ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#15040) geprombolo válasza Badman 4ever (#15038) üzenetére


geprombolo
senior tag

Engem nem rakhat oda, mert ott vagyok. :DDD
Hasek: ha nem megterhelő a közös kasszának, akkor mehet a 8-as szint is, elvégre fő a közigazgatás. Meg kellene valami gyorsan bevethető hadtest is. Asszem.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15042) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jajj, egy ideje nem néztem be a totyikba, lemaradtam. :O

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15043) Gergő_ válasza appleama (#15041) üzenetére


Gergő_
őstag

szia
gyere, de csak akkor ha rendesen szeretnél viselkedni.
ha elkezded kivívni valakinek a haragját akkor valaki úgyis elmegy a modkerbe.

szerk.: úgy látom meg is történt :D

[ Szerkesztve ]

(#15045) geprombolo válasza lezso6 (#15042) üzenetére


geprombolo
senior tag

Akkor hajrá. A szabályzatot tudod hol találod, a többi rajtad múlik. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15047) Gergő_ válasza appleama (#15046) üzenetére


Gergő_
őstag

kár volt beismerned hogy noname vagy,
persona non grata

(#15048) geprombolo válasza appleama (#15046) üzenetére


geprombolo
senior tag

Bekötött szemmel nekem se menne. :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#15049) Badman 4ever válasza Hasek (#15039) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Kerestem, de nem találtam ezt a részt, az egészet meg lusta voltam elolvasni. :D
Ma még úgy se mozogtam, szóval ha lehet, akkor Agyat-Landba mennék. Vagy a szintemelés elvette ezt a lehetőséget? :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.