Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6001) puttputt válasza Fecogame (#6000) üzenetére


puttputt
őstag

Viszont érvénytelen, mert minimális időn belül posztoltál! :P
Ennyi erővel én is beírhattam volna 3 hsz.-en keresztül, hogy:
"5998"; "5999" és "6000"... ;úgyhogy, a gratuláció részemről, most elmarad :)) , de csak emiatt.
Azért legalább 4-5 percet illik várni! ;] :D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6002) talmida válasza Fecogame (#6000) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Lekéstem. :W De neked gratulálok!!! :DD ...na, majd a 12000-nél jobban vigyázok! ;]

Mód.: amindenit, ekezettel irtam. :W

IN GOD WE TRUST!

(#6003) puttputt válasza talmida (#6002) üzenetére


puttputt
őstag

Nem merek szólni moderátornak, mert a végén kilövik az egész oldalt! :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6004) talmida válasza puttputt (#6003) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Koszike :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#6005) Nunder válasza Fecogame (#6000) üzenetére


Nunder
őstag

Ajj ez megint olyan mint az ötezredik. Megint duplával az aranyért. No de azért gratula! :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6006) Fecogame


Fecogame
veterán

Köszi a gratulációkat. Hát igen, meg kell érte izzadni :DD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6007) geprombolo válasza puttputt (#5994) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jó nagy macsek lehetett. Találtam egy fatális tévedést, megmutatom:

Nem értem, hogy egyesek miért hiszik, hogy a pingvin az egy halfajta? Pedig NEEM!!! Egy HALEVŐ RAGADOZÓ MADÁR!!!!
És igen, mi vagyunk az új uralkodó faj, már csak azért is, mert jön az új jégkorszak (egyszerre a mágneses pólusváltással). PINGVINBIRODALOM!!!
#6000 Gratula neked. Csalni nem szép, de hasznos ;]

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6008) Mr.Csizmás válasza Nunder (#6005) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

legközelebb 1 hét temp bant kérjünk, ha duplával ezresezik ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6009) puttputt válasza geprombolo (#6007) üzenetére


puttputt
őstag

Transzvesztux? :DDD

Őt senki sem méltatja?:

[link] :))

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6010) Mr.Csizmás válasza puttputt (#6009) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem én vótam :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6011) geprombolo válasza puttputt (#6009) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem figyeltél eléggé: Jó nagy macsek lehetett
Kiegészítem: nagyon jó logó lesz :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6012) puttputt válasza geprombolo (#6011) üzenetére


puttputt
őstag

Lehet, hogy ő volt?:

[link]
:D

(Félelmetes, pingvinfaló képe van/volt.)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6013) geprombolo válasza puttputt (#6012) üzenetére


geprombolo
senior tag

A pingvin bőre csúszik, legalábbis nyál alatt, meg persze vízben :K . Olyan, mintha gumilabdát akarnál enni :N . Nem fog menni a cicusnak, nem tud bántani minket :P . Nyugodj meg. ;)

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6014) Vakegérke


Vakegérke
veterán

(S)TUX, maga veszedelmes!

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6015) geprombolo válasza Vakegérke (#6014) üzenetére


geprombolo
senior tag

Egy pingvin sincs benne :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6016) Vakegérke válasza geprombolo (#6015) üzenetére


Vakegérke
veterán

De pingvinről szól. (S)TUX tán nem az?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6017) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Van egy olyan szó, hogy fux. Most ez pingvin ékszert jelent, vagy pingvinből készültet?

És a lux? Talán a fényerő pingvin mértékű meghatározása?

Hát a bux?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6018) Mr.Csizmás válasza Vakegérke (#6017) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hé héé

a pingvinek fekete-fehérek, nem dzsippók :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6019) Mr.Csizmás válasza Vakegérke (#6017) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pár sör után nehezen megy a paint :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6020) Vakegérke válasza Mr.Csizmás (#6019) üzenetére


Vakegérke
veterán

Naggyon lyó! :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6021) geprombolo válasza Mr.Csizmás (#6019) üzenetére


geprombolo
senior tag

Még két Dreher és a Photoshop is menni fog! :C :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6022) Mr.Csizmás válasza geprombolo (#6021) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

alul hogy tettem középre a szöveget????

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6023) geprombolo válasza Mr.Csizmás (#6022) üzenetére


geprombolo
senior tag

Középre zárt.

Az off topic alatt,
a

jobbra zárt

és

sorkizárt között

:DDD

Ja, meg az alkohol :DD

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6024) gamerkiller válasza Fecogame (#6000) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Grat! :C

Apámék hétfőn indulnak franciába, és nagy a valószínűsége, hogy onnan GB! :C

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6025) Mr.Csizmás válasza geprombolo (#6023) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ennek

van szövegszerkesztési mellékhatásai?

(eddig vót Pilsner, meg Stella)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6026) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Én nem tudom csizmás, de én már alig bírok írni:D Érdekes egy címlapos lesz ha így folytatódik:D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6027) Mr.Csizmás válasza gamerkiller (#6026) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

wtf?

mi lesz címlapos?

:DDD igyunk még hátha tisztázódik a helyzet :DD

szerk.: hm-hm

ne csak énekeljétek, nézzétek őket is ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6028) gamerkiller válasza Mr.Csizmás (#6027) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Már bejelöltem az elkészéült vagy mi pipázót, hamarosan kint lesz, mnajd elolvasod:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6029) Fecogame


Fecogame
veterán

Irodai munka :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6030) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Uhh! Rosszat akarnak nekünk :)

[link]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6031) gamerkiller válasza puttputt (#6001) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mi is volt a gond vele?:) Jujj! Bocs a dupláért! :B :B

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6032) mephi666


mephi666
nagyúr

hűű? itt élet van? 4sör, 2vodka+1-2jéger a fejemben van... mióta hazaértem a melóból még sütöttem is egy marhajó cigánypecsenyét :)) csatlakozok most akkor az ittasak klubjába...

nekem is a fejemben van 1-2 írás, de igazából egyik sem akar még megszületni :)) gamerkiller, te a körútról fogsz írni?

mod: épp alvint hallgatok... ezek még jó nótáik voltak...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6033) gamerkiller válasza mephi666 (#6032) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Igen, arról írtam és szerdán lesz címlapon :) Még 1-2 csinosítani való van rajta, de race már időzítette :)

Amúgy nem semmi volt, 6500km, 17 nap, és 6 ország :)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6034) mephi666 válasza gamerkiller (#6033) üzenetére


mephi666
nagyúr

az nem rossz... nekünk a legdurvább a kunszállás(kecskeméttől kb 20km délre)-köln táv (kb 1200km) 24óra alatt... trabanttal :DD nővérem expasija vezetett, de nagyon bírta... győr környékén álltunk meg először (tankolni), aztán passau-nál átmentünk és ott volt a köv. megálló... akkor aludt 1-2órát... lement 1-2 redbull és kölnig még talán 1 megálló volt... jó túra volt... én voltam hátul és legalább kényelmesen elfekhettem... kemény volt, mert '95 környékén is nagyon megnézték a trabantot kinn... több 911es porschét láttunk, mint "rokon jószágot" :))

a vicc, hogy másik nővérem győr mellett lakik... sógorom bátyja is köln mellett dolgozik, de neki a bömössel kb 7óra az út hozzájuk :)) (igaz 240km-el kevesebb a táv, de nem itt van a lényeg)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6035) geprombolo válasza Mr.Csizmás (#6027) üzenetére


geprombolo
senior tag

Na, menjünk akkor át nemzetközibe: Az Izraeli himnusz, a HaTikvah, a Remény (ha valakit érdekel a címe magyarul)

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6036) gamerkiller válasza mephi666 (#6034) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nekem eddig ez volt a legdurvább, fáradságilag még keldor papával a Bécsi kirándulás is toppon volt, de a fáradság kategóriában Dunaföldvár-München.. Padlón elaludtam ülve. Ott 3-4 órás megszakítással 48 órát mentünk..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6037) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#6027) üzenetére


mephi666
nagyúr

erről van egy sztorim... :) kicsit spicces vagyok és témázok... hozok egy sört......... hoztam...
na, 2003 körül volt egy barátnőm, aki kicsit "qrvás" csajszi volt... kitalálta, hogy szülinapomkor kis "sztriptízt" tart... csak épp akkor búcsú volt a faluban és kb 15rokon volt nálunk, a szobám ajtaját meg nem lehetett kulcsra zárni... sőt normálisan becsukni sem... benyomultunk a szobába... jó sötétet csináltunk, mert "elálmosodtunk ebéd után" :) biztonság kedvéért az ajtót kitámasztottam a székemmel meg pár súlyzóval... a csajnak a "műsorhoz" zene kellett... winampot elő... keresgéltem... találtam is egy 5-6perc körülit... randomon volt a winamp persze... tetszett neki és elkezdte a show-t... ne mondjam a következményeit... kb 10perc kellett és már rendesen egymáson voltunk... nem részletezem, de már majdnem a végén jártunk, amikor beszólt a sors és megszólalt a szovjet himnusz :) elég vicces így utólag visszagondolni, de akkor rendesen meglepődtünk... a rokonok meg nem tudom mire gondolhattak, mert a zene az ziher, hogy kihallatszódott... (arra kellett volna főleg, hogy elnyomja a hangokat)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6038) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#6037) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :DDD ;]

4 változatban is megvan :DD

nemzetközi dolgok, utazás:

Olvassátok! (JZ vagyok ott)

~4000 km volt nekem :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6039) Mr.Csizmás válasza gamerkiller (#6033) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Ha már gumikerék... :DD

[link] (albumocska)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6040) geprombolo válasza Mr.Csizmás (#6038) üzenetére


geprombolo
senior tag

Átértem veled Ausztriába, de most fexem le. Majd folytatom.

Ha már az Oroszlán havában vagyok, itt van Leótux holnapra.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6041) gamerkiller válasza geprombolo (#6040) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ezeket hogy csináljátok?:D És mi az a tux?:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6042) Vakegérke válasza gamerkiller (#6041) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tux.

mephi666: Üdv a klubban! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6043) geprombolo válasza gamerkiller (#6041) üzenetére


geprombolo
senior tag

A Tuxokat nem én (mi) csinálom, hanem rákeresek és beteszem ide a képeket, amik tetszenek. Pepötyögöm, hogy tux avatar és kapom az eredményeket. Amúgy Photoshoppal, vagy Gimppel csinálják, valahol fentebb már belinkeltem a helyet, ahol lépésről lépésre meg is van mutatva, hogy hogyan kell csinálni.
ja, és én vagyok Tux, meg puttputt, meg Badman 4Ever.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6044) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Eredetileg talmida írása kapcsán linkeltem be ezt, de olyan jó, hogy bizonyára nektek is tetszeni fog.
Kész csoda. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6045) Atis707


Atis707
tag

:DD meglett az új gépem

:DDD Black ediSÜN proci

:(( Á, ez nagyon sokat fogyaszt

:O és melegszik is

;) Sebaj, itt az új 240 15k ért jó lesz

:C Megvan a 240 nem melegszik, és alig fogyaszt

Üdv a topicban :))

(#6046) geprombolo válasza Vakegérke (#6044) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ez is csodás.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6047) puttputt válasza gamerkiller (#6031) üzenetére


puttputt
őstag

Nem tudom..., én elvből nem rohantam rá a 6k-ra, pedig szimplán elvihettem volna így, mert nem nagyon volt más akkor jelen. :B ; de mindegy, elfogadom, majd legközelebb ehhez hasonlóan... :K

#6035 = Az egy jó kis sláger! :D

Tábortux:

Ma "lőttem", csak nektek, csak most. Itt voltam "előadást" tartani, beszélgetni, stb. ma.
Ezt véletlen vettem észre. Nem néztek ám furán, mikor fotóztam..., á, nem! :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6048) geprombolo válasza puttputt (#6047) üzenetére


geprombolo
senior tag

Gondolom, ha tudnák, hogy itt pingvin vagy, hülyének se néznének :DDD :DDD :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6049) talmida válasza Mr.Csizmás (#6019) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:C

IN GOD WE TRUST!

(#6050) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Atis707: Miért OFF? Amit elkövettél, az a legONabb ON. :K
Igen, jól mondod. Üdv a topicban! :)

geprombolo: Valóban jó.
Anno volt egy jó kis mikrofonom, és felvettem kazettára egy cirka félórás vihart. Nos, amikor hétágra sütött a nap, felhő sem volt az égen, bedugtam a kazetát a magnóba, és "ereszd el a hajam". Egyik szomszéd a másik után dugta ki a fejét az ablakon, és csodálkozva nézte az eget. Jó poén volt. :K

Ha már poén.
1., Magnó a tatyiban, buszon, villamoson bekapcsol. Bemondta a pontos időt, persze kamu, pár perc eltérés volt. Az emberek megnézték az órájukat, és bőszen állítgatták, hiszen "késett". Szándékosan korábban mondattuk be a pontos időt, így legalább hamarabb érkeztek oda, ahova indultak. Késést nem vettünk volna a lelkünkre.

2., Csengő. A 8 voltos csengő lazán bírta a 12 voltot is. Fel is szereltem egyet a Robur hűtőmaszkja mögé, a műszerfalon külön gombja volt. Beállt a megállóba a busz, megálltam mögötte. Kinyíltak az ajtók, és mikor páran leszálltak már, megszólalt a csengőm. Folyamatosan szólt, a felszállni vágyók meg balhéztak, hogy "hova az anyádba sietsz", meg ilyenek. Utólag is bocs a buszvezetőtől.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.