Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3222) tgabe25 válasza Zolee11 (#3214) üzenetére


tgabe25
tag

Hd Sentinel szerint 100%-os egy gyenge szektor sincs, tökéletes. 158 ezer parkolás van rajta, sosem volt piszkálva a hdd ezért a wdidle3 mókolás sem volt, láttam már egyszer ezt a topikot, de sosem volt nálam ilyen hdd, az eset miatt ástam bele magam. Vezérlésre gyanakodtam alapvetően, csak meglestem ezt a topikot mi lehet a véleményetek esetleg, hátha van itt jobban hozzáértő szakember.

Szaszlaci: a tápom rendben van azt gondolom, egy chieftec ctg 500w-ról van szó, ebben a hónapban lesz egy éves. A tulaj gépében sajna nem jó táp van, 3 hónapja cserélte le, 2 évig nyűztettem érte. Esetleg arra gondolok még, hogy ott lehetett gond. A csatik rendben vannak, az alaplapom fél éves, van rajta kívül egy ssd meg 2 hdd még és mind jó, egyedül ez hibázik beinduláskor bármelyik sata csatiban.

Na összességében, tegyek vele egy próbát a wdidle3 paranccsal vagy inkább hagyjam? Veszteni szerintem nem vesztünk vele, a gazdája már mondhatni nekem adta sokat segítettem már neki.

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.