Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#228) ka64 válasza H2o-pok (#227) üzenetére


ka64
tag

Köszönöm a segítséget!
(A screen2auto-val felhagytam. Valamiért nekem nem ajánlja fel a megnyitást a letöltés után, így nem tudom AAAD-ből telepíteni. De olyan nagyon nem is erőltetem, őszintén szólva kicsit megijeszt a cirilbetűs oldal.)

Az AA mirrort -részben- sikerült működésre bírni. (A videód alapján az AA fejlesztői beállításoknál megadtam, hogy ismeretlen forrásból származó app-ot is futtasson, így már elindult.) Viszont nem tökéletes.
1. Alap esetben a kocsi képernyőjén megjelenik a telefonra telepített összes app ikonja, illetve van vat öt csillag, ahová a kedvenceket lehet betenni. Ha kocsi képernyőjén rábökök egy ikonra, akkor a telefonon elindul a kiválasztott app. A hang átjön az autó audio rendszerére, a kocsi képernyője viszont elsötétül és nem látszik rajta semmi. Ilyenkor az eredeti állapotot csak az AA újraindításával tudom elérni.
2. Viszont a telefon ki/bekapcsoló nyomogatásával -vagy valami más hatására- megjelenik a telefon képernyője a kocsi képernyőjén -úgy mint a TV-re történő kivetítéskor. A kocsi képernyőjéről ezt nem tudom vezérelni, csak a telefonról. Ha a telefonon elindítok egy alkalmazást, annak a képe megjelenik a kocsi képernyőjén. Youtube, böngészés, navi jó, de pl. netflix képe már nem jelenik meg.

Gondolom az 1-es működés lenne az igazi, de az nálam nem megy.

AASTREAM nem működik (csak sötét képernyőt produkál), az AA MIRROR PLUS-szal pedig ugyan az a helyzet, mint az AA mirrirral, csak ott nem jelenik meg az összes app.

(Egy 2019-es Ford Kuga sync 3.4 és egy Xiaomi Mi 10T a két résztvevő.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.