Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) lacentos válasza dannie_Hun (#700) üzenetére


lacentos
aktív tag

Akkor meg kell nézni a fejegység verziószámát mert a suzukinál lehet még régebbi van ami nem támogatja az AA kezelését. Nekem a Vitarán kellett anno frissiteni.

(#702) kelly416 válasza lacentos (#701) üzenetére


kelly416
veterán

Az S-Cross kell támogassa. Ugyanez az évjárat a céges nálunk, mindegyiken jó.
Azaz én is küzdök néha S20FE-vel, de mas telóval is bajos néha kicsit. Én sem jöttem rá, hogy kábel vagy mi lehet a baj, mert néha nem érzékeli, nem veszi át a hívást miközben látszólag fut az AA kábelen... néha újra kell párosítani. De ekkora gebasz nincs, mint amit a kolléga ír.
De origi Samsung kábellel is műveli ezt, úgyhogy el tudom hinni a fórumtársnak az origi Xiaomi kábellel is gondja akad. Meg kell próbálni néhány másik kábellel aztán hátha jó lesz valamelyik. Jobb ötletem nekem nincs.

Ja? Pont Xiaomi-hoz láttam olyan kábelt ami csak töltésre jó. Alin árulják, Xiaomi kábel hivatalosan is, de fel is tüntetik, hogy adatra nem jó.

Ja? Esetleg usb hibakeresés nem okozhat gondot? Hatha az a baj, hogy az be van kapcsolva a fejlesztői menüben.

(#703) repvez


repvez
addikt

lenne pár kérdésem.
Ma feltettem az uj 8.8as verziot, elvileg már a régebbi verziopban is benne van az uj felulet, de egyelöre még nálam valamiért nem látszik. mit kéne hozzá állitani?

A másik amit nem értek, hogy kb a 7.4es verzionál be tudtam ugy állitani, hogy ha BT-on csatlakozik a telefon a kocsihoz akkor automatikusan induljon el az AA és az AA indulás után meg automatikusan induljon el a Spoty.
Ez egyik naprol a másikra vagy egyáltalán nem mukodik vagy csak ritkán.
Az AA az minden alkalommal elindul ,de a spoty már nem nyilik meg és igy nem is kezdi el játszani a zenét.
Vezetékesen egyszerre indul a waze és a spoty is megjelenik vele ,de sokszior az is random modon kiirja, hogy ugy látszik nem lehet elinditani az alkalmazást mármint a spotyt. de ha manuálisan elinditom a telefonon onnantol meg már mukodik AA-n keresztül is.

Hogy lehetne azt elérni, hogy amikor beszálok a kocsiba akkor a BT--on kapcsolodik a kocsihoz akkor egybol legyen AA még akkor is ha vezeték nélkül nem müködik és az meg inditsa el a Spotyt.

Egy Xiaomi 2s és egy opel insignia B 2017.

(#704) lacentos válasza repvez (#703) üzenetére


lacentos
aktív tag

Az új verziót a google majd folyamatosan fogja aktiválni.

(#705) lacentos válasza repvez (#703) üzenetére


lacentos
aktív tag

Nézd + az AA beállításaiban (telefonon) be van e kapcsolva a "Zene inditása automatikusan"

(#706) repvez válasza lacentos (#705) üzenetére


repvez
addikt

igen be van állitva. DE ami érdekes, hogy ha vezetékesen van csatlakoztatva akkor is ha rámegyek a spoty ikonra akkor sokszor kiirja, hogy nem lehet elinditani az alkalmazást és ilyenkor menuálisan kell a telefonon elinditani.

(#707) nova108


nova108
friss újonc

Sziasztok,
Kábellel rendben megy az aa (suzuki 2016, Evolveo Strongphone G9, android 10, Android Auto 8.6.625054). Meguntam a dugdosást én is, legalább is a városi, pár perces utakon, ezért egy ilyen megvásárlásán gondolkodom:
https://a.aliexpress.com/_mOuFD4q
Kérdésem, hogy jó ötlet-e? A bizonytalanságomat az okozza, hogy a telefonon az aa beállítások között nem látok olyat, hogy wifi-n csatlakozzon, pedig az adapter leírása szerint ez előfeltétel . Hol, mit kéne látnom? Mit tehetek? Csak másik telefon, vagy...
Köszi szépen előre is a tanácsokat!

(#708) redst4r válasza nova108 (#707) üzenetére


redst4r
tag

Én ilyet vettem lassan egy éve, tökéletesen működik [link]

(#709) nova108 válasza redst4r (#708) üzenetére


nova108
friss újonc

És ennél nem előfeltétel, hogy a telefonod aa beállítások menüjében szerepeljen a wifi csatlakozás lehetősége?

(#710) blueye válasza nova108 (#707) üzenetére


blueye
veterán

Nézz rá erre is:
[Carlinkit 4.0]
ide van kupon: MRFIX

(#711) redst4r válasza nova108 (#709) üzenetére


redst4r
tag

Elméletileg a 8.6 android auto-ban már ezt nem lehet választani azért nem látod, automatikus, csak ha bemész a fejlesztő módba ott tudod kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#712) nova108 válasza redst4r (#711) üzenetére


nova108
friss újonc

A felesztői beállításokat be tudtam kapcsolni, (7 kopp...), de a második képedhez hasonlót se találok. Oda hogy jutottál?

(#713) redst4r válasza nova108 (#712) üzenetére


redst4r
tag

3 pötty a jobb felső sarokban

(#714) nova108 válasza blueye (#710) üzenetére


nova108
friss újonc

Köszönöm a tippet, nézem. Kicsit belebonyolódtam a Carlinkit verziókba. Melyik való nekem?

(#715) kelly416 válasza redst4r (#711) üzenetére


kelly416
veterán

Nem teljesen értelek. Nekem play-ből leszedett (nem mókolt) AA alap beállítási menüjében ott van a vezeték nélküli AA lehetősége.

(#716) redst4r válasza kelly416 (#715) üzenetére


redst4r
tag

Akkor bocs, most megnéztem nekem valóban a 8.7 van és abban már tényleg nincs, mint ahogy a képemen is látható. Csak emlékeztem, hogy valamikor mostanában eltűnt, úgy rémlett már a 8.6-nál. Az enyém sem mókolt, az android.apk-ról letöltött hivatalos (nem béta) verzió.

[ Szerkesztve ]

(#717) kelly416 válasza redst4r (#716) üzenetére


kelly416
veterán

Nem gáz, csak nem értettem. Így viszont már értem.

(#718) nova108 válasza redst4r (#713) üzenetére


nova108
friss újonc

"Fejlesztő vagyok" , de az Android Auton nem jelenik meg. :-(

[ Szerkesztve ]

(#719) redst4r válasza nova108 (#718) üzenetére


redst4r
tag

Sajnos te ha jól láttam android 10-en vagy, abban nem tudok nyilatkozni, hogy ez hogy viszonyul az android autohoz. Most előkerestem egy régi telefont, azon android 11 van, 8.1 android autoval, azon látszik a vezeték nélküli android auto kapcsolója. Az is lehet, hogy egyszerűen túl régi a telefonod.

(#720) nova108 válasza kelly416 (#715) üzenetére


nova108
friss újonc

Nekem nincs. :-(

(#721) lacentos válasza nova108 (#720) üzenetére


lacentos
aktív tag

Már irták de a jobb felső sarokban a három pöttyre nyomsz akkor mi jön elő.

[ Szerkesztve ]

(#722) nova108 válasza lacentos (#721) üzenetére


nova108
friss újonc

A 718 hozzászólásban töltöttem fel a képernyőképet. Negatív. Attól tartok, 719 redst4r-nek van igaza. :-(

(#723) repvez


repvez
addikt

ez a vezeték nélküli verzio ez csak bizonyos autokkal vagy olyan kiegészitökkel mukodik mint amiket linkeltetek?
Vagyis lényegében vezetékes muködést imitál és csak a plusz eszközzel van vezeték nélküli kapcsolatban?
Vagy rendesen BT-on keresztül is csatlakozik a kocsihoz ? Vagy ha wifit tud a kocsi akkor azt rá lehet valahogy bizni , hogy vezeték nélkül is mukodjon ?

(#724) kelly416 válasza repvez (#723) üzenetére


kelly416
veterán

Mintha kábellel dugnád össze. Csak epp wifi kapcsolaton megy minden.

Újabb fejegységek és kiegészítő kütyük tudják ezt.

(#725) redst4r válasza repvez (#723) üzenetére


redst4r
tag

Ha van az autódban vezetékes android auto akkor tudod ezeket a kiegészítő eszközöket használni (illetve az újabb fejegységek alkalmasak alapból a vezeték nélküli kapcsolatra mint ahogy előttem már írták). Annyi hátránya van, hogy a telefon óránként kb. 10%-ot merül mivel wifi kapcsolatban van a kiegészítővel, tehát hosszabb utakra érdemes vezetékesen használni, de városban tökéletes, hogy nem kell minden ki-beszállásnál rádugni. A BT ettől függetlenül kapcsolódik a kocsi fejegységéhez.

[ Szerkesztve ]

(#726) kiskun968 válasza redst4r (#725) üzenetére


kiskun968
tag

Én a hosszabb utakon inkább a telót töltöm az kütyüt amióta meg van március óta nem húztam ki az usb-ből.

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#727) repvez válasza redst4r (#725) üzenetére


repvez
addikt

mikortol számit ujabb fejegységnek ? Egy 2017 juliusi kiadásu opel insignia B az annak számit?
MErt van benne wifi csatlakozási lehetőség, de eddig nem tudtam vele hálozathoz csatlakozni vagy frissitést leszedni vele.

(#728) redst4r válasza repvez (#727) üzenetére


redst4r
tag

Nézd meg az autó kezelési útmutatóját, bár szerintem 2017-es autóban nincs wireless android auto. Még az újabbakból sem sok autógyártó rakja bele. Az, hogy wifi csatlakozás van benne az egy más dolog, nincs ezzel összefüggésben.

(#729) kelly416 válasza repvez (#727) üzenetére


kelly416
veterán

Az a wifi a fejegység frissítésére alkalmas. Wireless AA-ra nem. Az okát ne kérdezd, csak szoftver kellene hozzá szerintem, de valószínűleg a "vegyél újat - és lehetőleg autóval együtt - , ha kell ez a funkció" logika alapján csinálják.

Nem a Dacia Jogger az úttörő ebben, de majdnem az elsők között volt (legalábbis amiről tudok) akik kidobták a wireless AA lehetőséget piacra. Szóval szerintem max. egy évvel öregebb a funkció mint a Jogger.

(#730) HF77


HF77
senior tag

sziasztok!

most hallottam, ill. találkoztam ezzel az alkalmazással! kipróbálnám! :K

segítsetek kérlek, melyik verziót érdemes mobilra letölteni?

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#731) kelly416 válasza HF77 (#730) üzenetére


kelly416
veterán

Azt, amelyik a play áruházban van.

(#732) HF77 válasza kelly416 (#731) üzenetére


HF77
senior tag

köszi....de ott viszont (én) nem találtam :N

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#733) redst4r válasza HF77 (#732) üzenetére


redst4r
tag

Ha android 12 vagy újabb rendszered van akkor már nem találod külön a Play áruházban. Már alapból benne van a rendszerben. Beállítások-csatlakoztatptt eszközök-kapcsolati beállítások alatt találod meg (legalábbis nálam)

[ Szerkesztve ]

(#734) HF77 válasza redst4r (#733) üzenetére


HF77
senior tag

aha...igen android 12 fut!
ebben az esetben mi a teendő?

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#735) redst4r válasza HF77 (#734) üzenetére


redst4r
tag

Ha az autód tudja, akkor simán összedugod kábellel és már megy is. A beállításokra pedig a fenti útvonalon van lehetőséged.

(#736) HF77 válasza redst4r (#735) üzenetére


HF77
senior tag

hogy tudja-e azt nem tudom, de hamarosan kiderül :K

köszönöm a segítséget!!

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#737) HF77 válasza redst4r (#735) üzenetére


HF77
senior tag

sajnos kiderült, az én autóm nem alkalmas rá....(pedig 2019-es) :U mindegy, egy próbát megért!!

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#738) Totemgroup


Totemgroup
tag

Sziasztok. Ma reggel váratlanul befrissült az autó felülete. Remélem ez az új design. Alul középen már 4 ikon van.

(#739) blueye válasza Totemgroup (#738) üzenetére


blueye
veterán

Igen, ilyen.

(#740) Totemgroup válasza blueye (#739) üzenetére


Totemgroup
tag

Az osztott képernyő hogy hozható elő?

(#741) blueye válasza Totemgroup (#740) üzenetére


blueye
veterán

A bal alsó gombbal de waze alatt még nem megy, maps működik így.

(#742) Totemgroup válasza blueye (#741) üzenetére


Totemgroup
tag

Köszi. Mivel waze fut, nem csoda, hogy hiába kerestem...

(#743) madkiller válasza HF77 (#737) üzenetére


madkiller
őstag

2020tól kezdték el az autók a vezetnélküli aat. (bmw pl carplay esetén még évekkel korábban) Én úgy használom ráteszem vezetéknélküli töltőre. Most már értem miért tölti lassan, ellensúlyozza a kieső áramot.

(#744) energomatt válasza madkiller (#743) üzenetére


energomatt
senior tag

Igy tehát sikerül kimbinálnod a + eszköz használatának és a vezetékes AA használatának hátrányait.

(#745) kelly416 válasza energomatt (#744) üzenetére


kelly416
veterán

Vagy pont fordítva? Csak becsüccsen és van AA, amikor meg tölteni is szeretné a telefonját, akkor csak ráteszi a qi padra és nem kell kábelt dugdosson még akkor sem.

(#746) madkiller válasza energomatt (#744) üzenetére


madkiller
őstag

Ezt nem nagyon értem. Szerintem előnyös , ahogy használom 6 éve van AAs autóm, de vezetékesen nem vitt rá a lélek, mióta wireless a dolog azóta tetszik. Vezeteknélküli teló töltő alapból van a kocsimba és ha hosszabb útra indulok kiveszem a zsebemből és beszállaskor oda teszem. Ha csak 10 percre indulok el sokszor simán a zsebemben marad.

(#747) energomatt válasza madkiller (#746) üzenetére


energomatt
senior tag

Na igen. A vezetékes AA-nak a hátránya, hogy a mobilt a kocsiban lehet felejteni. Ha vezeték nélkül töltöd használat közben, ez éppúgy előfordulhat. Erre utaltam, de hagytalak gondolkozni rajta. :-)

(#748) kelly416 válasza energomatt (#747) üzenetére


kelly416
veterán

Indulj el egy 8-10 órás útra és bírja ki a telód töltés nélkül wireless AA használattal. Nem hagylak gondolkozni, nem fog sikerülni. Akkor meg már kényelmesebb qi padra dobni a telót, mint a vezetéket dugdosni. Megértetted végre a lényegét, hogy inkább win-win a szitu?

(#749) HGábor2


HGábor2
lelkes újonc

Sziasztok
Van olyan Huawei tulaj akinek már működik a Coolwalk felület? Nekem AA 8.7 van a telón, és még semmi sem változott.
Köszi

(#750) repvez válasza HGábor2 (#749) üzenetére


repvez
addikt

nálam xiaomi vvan, de addig nálam sem müködött amig a waze volt a navigáciom.
NEkem a problémám inkább az, hogy miért nem tudom AA bol elinditani a Spotit , mindig kiirja, hogy nem lehet az alkalmazást inditani és csak akkor megy ha a telefonon manuálisan inditom el .
Régebben smán ment az auto kijelzőjén keresztül is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.