Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) hrabanc válasza Bal0924 (#100) üzenetére


hrabanc
tag

Azon én is túl vagyok, akkor az sem oldotta meg a problémát.
A telefon újraindítása segített.

(#102) Vanek69


Vanek69
friss újonc

Sziasztok...telepítve az AA, minden működik , de a Waze megnyitásakor mindig ez jön be
...és innen sehogy nem tudunk tovább lépni. A telefonon iyenkor nem lehet megnyitni a Waze-t. Ha szétkapcsolom és csak szimplán a telefonon nyitom meg az AA-t simán megy minden...de, ha rádugom az USB-re azonnal ez jön vissza. Ahol beszerelték a fejegységet (Kenwood DMX7018 BTS) és telepítették az alkalmazást azt mondták nem láttak még ilyet :((( ...Remélem valaki már igen...és tud valami megoldást...előre is köszönöm.

(#103) lacentos válasza Vanek69 (#102) üzenetére


lacentos
aktív tag

Szerintem a Waze-nek a telón telepítés után nem adtál meg valamilyen engedélyeket.

(#104) Uzi74


Uzi74
senior tag

A Waze több androidos telót próbálva sem akarta a koordinátákat átvenni az autótól. Betettem egy régi iphone-t, carplay-en láss csodát nincs probléma

[ Szerkesztve ]

(#105) laca891 válasza Vanek69 (#102) üzenetére


laca891
aktív tag

Megpróbáltam a Waze alkalmazást, nálam is először ugyanez a képernyő fogadott. (friss telepítés volt, még nem volt a telefonon megnyitva) Utána megnyitottam a telefonon, adtam neki engedélyt , amit kért és után jó lett, futott a fejegységen.
Szerintem telepítsd újra a Waze alkalmazást.

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#106) Vanek69


Vanek69
friss újonc

Igen...az volt a megoldás...az utolsó ötletem a "100" másik próbálkozás után...letöröltem, telepítettem újra és minden rendben. Köszönöm az ötleteket és segítséget.

(#107) svbela


svbela
csendes tag

A decemberi frissítés megoldotta a problémát és a januárival is tökéletesen működik.

(#108) gcsikos


gcsikos
tag

Üdv, itt kérdezem, hogy a licenszdíj korlátozás miatt a Huawei felejtős? Kizárólag fotós, videós szempontok miatt (árat is nézve), ezt a márkát favorizálnám.

(#109) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Sziasztok, Xiaomi Mi A1-re telpítettem Android Auto-t, de az autó finnyáskodik (Peugeot 5008), azt mondja, hogy a kapcsolodás folyamatban van, de a telefon beállításaiban állítsam be az alapértelmezett kapcsolatot... ha esetleg van valakinek ötlete, ez pontosan mit jelent, megköszönöm előre is, én is próbálok megoldást keresni,

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#110) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok
Mi történt az AA-val?
Az 5.0-nál még működött a hangvezérlés.
De a most kijött 5.1, bemondom a címet és nem reagál rá.

Eddig csak megnyomtam a kocsin a "beszéd"gombot és a bemondtam a címet. Most mintha nem is hallaná amit mondok.
Nálatok?

[ Szerkesztve ]

(#111) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Mi frissült és tette tönkre az egész AA-t?
Beletörődtem hogy a hangvezérlés nem működik.
De már a VLC sem működik.
Csak akkor hajlandó lejátszani a zenéket, ha aktívan a monitoron van. Eddig a térkép használata mellett is működött.

(#112) Gasparius


Gasparius
aktív tag

nekem is ment eddig, de kéri a frissítést, aztán persze jön az, hogy az én országomban nem engedélyezett..
:W :W :W :W

(#113) Gasparius válasza Gasparius (#112) üzenetére


Gasparius
aktív tag

Na, az innen letöltött jól működik

[ Szerkesztve ]

(#114) Kisszabó


Kisszabó
tag

Köszönöm, ez az utolsó link nálam is szuperül működik! :C :R

Sex & Girls & Rock 'n Roll

(#115) Kisszabó


Kisszabó
tag

Hogy a bánatban frissül fel, ha mindenhol ki van kapcsolva az automatikus frissítés? ( Play, stb)

Sex & Girls & Rock 'n Roll

(#116) freemailuser


freemailuser
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni az alábbi problémával kapcsolatban. Lassan második éve használom komolyabb probléma nélkül napi szinten a waze--t az Android autoval több gépkocsiban is. Gépkocsik típusa Skoda octavia, VW passat, VW caravelle. Telefon Samsung S7. AA alkalmazás rendszeresen frissítve. Waze rendszeresen frissítve. Ami számomra nagyon fontos (volt), hogy vezetés közben a mikrofon ikonra bökve (vagy a kormányon lévő dedikált hangvezérlés gombot nyomva tartása után) simán be tudtam diktálni a címet, és tökéletesen tévesztés nélkül felismert minden szót, pontosan úgy, mint amikor sms-t diktálok. 2 héttel ezelőtt lecseréltem a telefonomat samsung S10e-re, ami véget vetett ennek az idilli helyzetnek. A mikrofonra bökve egy női hang angol kiejtéssel elmondja a következő magyar mondatot: "Először koppintson a ........(ezt nem értem) utána biztonságosan használhatja a google segédet vezetés közben" Ezzel egy időben a telefon legördülő menüjében megjelenik a következő értesítés: "Vezetés közben a hangja segítségével kommunikálhat a Google Segéddel" Erre koppintva átdob a Google Segéd konfigurálásához. A "Kezdő lépések" ikonra koppintva ez a hibaüzenet jelenik meg: "Ellenőrizze a kapcsolatot és próbálkozzon újra" Itt hiába választom az újra opciót, ismét vissza dobja ezt a hiba üzenetet. Amit eddig megpróbáltam: Google Segéd kikapcsolása, AA alkalmazás beállításában Hey Google kikapcsolása. AA verzió 5.4.502264 lecserélése 5.2.501053 ra. Egyébként az S7 és az S10e között annyi különbséget már az elején észrevettem, hogy az S7 esetében az AA alkalmazás indító ikonja látható volt a kezdőképernyőn, az S10e esetében csak a Beállítások -> Alkalmazások között látszik. Egyébként a hangvezérlés hibájától eltekintve, minden tökéletesen működik. Előre is köszönöm a segítséget!

(#117) Nyecmester


Nyecmester
friss újonc

Nem lenne rossz alkalmazas csak jopar appal nem kompatibilis. Rácsatlakoztatom a telefont az auto rendszerére usb vel, a térkép szuperül megy viszont abban a pillanatban retro radio elnémul.. Telo Samsung S20 plus. Artu 10 es oppal..

(#118) Donki Hóte válasza freemailuser (#116) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Kis segítséget kérhetek?

Skoda Octavián hogyan üzemelted be az AA-t?

Az enyém 2015-ös autó, de sehogyan sem akar összejönni egy Samsung S9-es telefonnal az AA :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#119) freemailuser válasza Donki Hóte (#118) üzenetére


freemailuser
csendes tag

Szia. Telefonra feltelepíted az AA alkalmazást. Az autó multimédiás egységén kiválasztod az APP menünt, azon belül az android autót. Csatlakoztatod a telefonodat USB kábellel, és megadsz minden hozáférési engedélyt ami a müködéshez szükséges. Nálam ennyi volt.

(#120) Donki Hóte válasza freemailuser (#119) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi az infót, de úgy tűnik, hogy az én autóm fejegysége nem kompatibilis ezzel a funkcióval.

Az én fejegységem Bolero típusú, 6,5 collos kijelzővel. Sajna nálam nincs a MENU funkciók között APP menüpont, szóval nem jön össze a dolog :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#121) cappa72 válasza Vanek69 (#102) üzenetére


cappa72
nagyúr

Na, nekem is előjött ugyanez.
A bökkenő az, hogy 3 hónappal ezelőtt nyaralásnál használtam, akkor ilyen nem volt.
Most meg ilyet dobott.. affene' érti ezt.

De ez alapján adtam neki engedélyeket, és kivettem az akkukímélőt erre az alkalmazásra, onnantól megjavult.

Számomra továbbra is az a kérdés, hogy mitől állítódott el...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#122) csiritel


csiritel
csendes tag

Szeretnék segítséget (ha van rá megoldás...):
Xiaomi Mi9se telefon MIUI 12, Android 10, Suzuki Vitara Bosch fejegység legfrissebb szoftver.
Android Auto ugye már része az operációs rendszernek, csak rejtve van. Csatlakoztam a rádióhoz BT-n, majd USB-n, jött az értesítés, hogy az AA már telepítve van, frissíti. Utána újraindítás, stb., csatlakozik, megy minden, kivéve a hívást! kijelölöm a névjegyet, vagy bepötyögöm a számot és kész, semmi tovább, nem indítja el a hívást!
Már próbáltam letöröltem (a frissítést, mert az egészet ugye nem is engedi), újra frissíti magát és ugyanaz! :W
Mi lehet a megoldás?
Hogy lehet egyébként az alkalmazáskezelőben láthatóvá tenni az AA alkalmazást?
De a legfontosabb a hívás lenne.

A vájtfülű hallgatónál csak a vájtszemű néző a rosszabb!

(#123) cappa72 válasza csiritel (#122) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nézz utána, hogy megvan-e a hívás engedélyezési hozzáférése.
(Alkalmazásengedélyeknél)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#124) csiritel válasza cappa72 (#123) üzenetére


csiritel
csendes tag

Minden engedély megadott ("Nincs megtagadott engedélykérelem" ez van alulra írva)

A vájtfülű hallgatónál csak a vájtszemű néző a rosszabb!

(#125) cappa72 válasza csiritel (#124) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én azért ellenőrzném, "manuálisan"

Plusz az akkukímélő se legyen hozzá bekapcsolva.
Meg ha miui van rajta, akkor a miui optimalizációt is kikapcsolnám.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#126) lacentos válasza csiritel (#124) üzenetére


lacentos
aktív tag

Maga a telefonod névjegyzéke szinkronizálva van a fejegységgel?

(#127) supershape válasza csiritel (#122) üzenetére


supershape
csendes tag

Ha esetleg 2 kártyás mobilt használsz és a telefonon nincs rögzítve, hogy melyikről indítsa a hívást ("mindig rákérdez"), akkor van ilyen hibajelenség. Csak egy tipp volt.

(#128) magaurad


magaurad
újonc

Android Autónál a Google Maps hiba nélkül müködik, viszont a Waze elindul, megtervezni az utat, bemondta hogy indulhatunk, a navigálás valamiért nem megy, kiinduló pontnál marad. Valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet a gond? Előre is köszi!

(#129) lacentos válasza magaurad (#128) üzenetére


lacentos
aktív tag

Nézd meg a Waze alkalmazásnál az akku kímélő ki van e kapcsolva.

(#130) magaurad


magaurad
újonc

Köszi! Android Auto - Waze tökéletesen működik. :-)

(#131) Jimmybmw válasza Nyecmester (#117) üzenetére


Jimmybmw
újonc

Szia. Nekem is ugyan ez a problémám. Neked sikerült megoldani?

(#132) bebo0814


bebo0814
csendes tag

Sziasztok,

Abban kérném a segítségeteket, hogy hogyan tudok applikációkat hozzáadni az android autohoz? pl. wazze, whatsap..stb
köszi

(#133) zex


zex
aktív tag

Sziasztok!
Ennek óta használom az AA-t. Eddig gond nélkül működött, hogy a Google térképén, vagy a Waze-ban, magyarul, hangvezérléssel mondtam be a címet, amit még is értett. Viszont most egy Pixel 2es telefonom van, amin ez a funkció egyáltalán nem működik. Csak angolul hajlandó kommunikálni, de ekkor még a magyar utcaneveket nem érti meg. Van valakinek ötlete hogy hol tudom ezt beállítani?
Köszönöm! :R

(#134) hrabanc válasza zex (#133) üzenetére


hrabanc
tag

Android 10 óta másnál sem működik...

(#135) cappa72 válasza hrabanc (#134) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hm... jó tudni. :K
Lám, mit tesz a "fejlesztés".
Minden egyre jobb, minden egyre biztonságosabb, minden egyre felhasználóbarátabb... és egyre nagyobb hardvert igényeljen. Nekem Windows fílingem támad ettől.
(Droid 5 óta "elvindózosodás" érzésem van....)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#136) Quogue13


Quogue13
újonc

Sziasztok, akinél nem működik a hangvezérlés wazen,annak a következőt kell tennie! A google (kereső) összes adatának törlése megjavítja a hibát. Ezt én egy másik fórumon találtam,nálam működik!

[ Szerkesztve ]

(#137) zex válasza Quogue13 (#136) üzenetére


zex
aktív tag

Hát ezt nem hiszem el! Kipróbáltam és nálam is működik!!! :R :R :R Már kb. fél éve szenvedek ezzel és nem sikerült megoldani. Köszönöm a segítséget!

(#138) Quogue13 válasza zex (#137) üzenetére


Quogue13
újonc

Igazán nincs mit! Örülök, hogy sikerült!

(#139) hrabanc válasza Quogue13 (#136) üzenetére


hrabanc
tag

Szia, konkrétan mit és hol kell törölni? Elég csak a google fiókomban a keresési előzményeket? Esetleg belinkelnéd, hogy hol olvastad? Előre is köszi!

(#140) zex válasza hrabanc (#139) üzenetére


zex
aktív tag

A telódon belépsz a Beállítások -> Alkalmazások és értesítések -> (itt megkeresed) Google -> Tárhely és gyorsítótár -> Tárhely törlése, majd A gyorsítótár törlése.

Ezek a pontok némileg eltérhetnek, nekem ez egy Pixel 2-esen Android 11-el van így.

(#141) hrabanc válasza zex (#140) üzenetére


hrabanc
tag

Köszönöm szépen! Most már nálam is működik! :)
Sokat segítettél! :)

(#142) zex válasza hrabanc (#141) üzenetére


zex
aktív tag

Hát ezt mindenki Quogue13 kollégának köszönheti! :C

(#143) Quogue13


Quogue13
újonc

Sziasztok,én csak beírtam, gondoltam megosztom,hátha másnak is bejön,S nem kell keresgélni a megoldást. Te írtad le, pontosan hogyan kell megoldani, köszönöm mindenki nevében!

(#144) gaborgyula válasza Quogue13 (#136) üzenetére


gaborgyula
tag

Örök hála! :D

Mióta keresem a választ. :D

(#145) Quogue13


Quogue13
újonc

Örülök hogy sikerült :C

(#146) enonlui


enonlui
tag

Hali mindenkinek
Segítségeteket szeretném kérni.
Van ez a videó. https://youtu.be/fQmOKLgnbNU
És tud e esetleg valaki pesten olyan szervizt vagy emberkét aki ezt meg tudna csinálni nekem?
A válaszokat előre is köszönöm.

(#147) prisznyak válasza Quogue13 (#136) üzenetére


prisznyak
friss újonc

Über nagy Király vagy!
Hónapok óta szenvedtem vele. Ma megint felhúztam magam az angol kiejtéses "Először koppintson az értesítésre...." szövegen. Így találtam rá arra amit írtál.
MŰKÖDIK!!!! Sőt, csodálatos magyar női hanggal közli, hogy a keresés erre meg arra az alábbi eredményeket hozta!
Hatalmas hála és pacsi! :C :R
KÖSZÖNÖM!

(#148) Quogue13


Quogue13
újonc

Köszönöm,Örülök neki,hogy segített,de én is csak másoltam a megoldást!

(#149) laca891


laca891
aktív tag

Nálam is jó lett a google térképen a hangalapu
keresés. :R

[ Szerkesztve ]

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#150) Quogue13


Quogue13
újonc

:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.