Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) ka64 válasza BullZeye (#195) üzenetére


ka64
tag

Waze-nél az alkalmazásengedélyeknél a helyadatok mindigre legyen beállítva. Ez megoldja gps jel problémát.

(#202) PonPon


PonPon
senior tag

sziasztok! használ esetleg valaki utólag beépíthető/usb-s wireless megoldást android auto-hoz? kábeles bohóckodás ez szörnyű

(#203) tgeri válasza PonPon (#202) üzenetére


tgeri
tag

Ilyen létezik, létezhet? Android nem hiszem, hogy tudná kezelni ezt. Engem is bosszant, hogy dugdosni kell. Ha meg valami miatt kell a teló lehúzni és megint visszadugni...

(#204) PonPon válasza tgeri (#203) üzenetére


PonPon
senior tag

carplay-hez ezt láttam: [link]

(#205) PonPon


PonPon
senior tag

ezt meg androidhoz: [link]
youtube-on van róla több video, elvileg hasít

(#206) tgeri válasza PonPon (#205) üzenetére


tgeri
tag

Wow!! A koncepció jó, de ez a "hiszem ha látom" kategória egyelőre. Majd ha kézzelfogható termék lesz, meg tudják tömeggyártani, meg kompatibilis lesz a telefonok többségével... Addig sajnos csak hiú ábránd szerintem. [Androidosról beszélek.]

(#207) PonPon válasza tgeri (#206) üzenetére


PonPon
senior tag

én azt hiszem rendelek egyet. Majd megírom milyen :)

(#208) tgeri válasza PonPon (#207) üzenetére


tgeri
tag

Mindenképp nagyon érdekelne! De ez még egy fejlesztés alatt álló termék, tehát még nem létezik fizikailag, nem? (Androidos)

(#209) BullZeye válasza ka64 (#201) üzenetére


BullZeye
veterán

(elfelejtettem, hogy újratelepítéskor újra be kéne állítani, ez az én hibám, ez szerencsére megoldotta köszi hogy felhívtad rá a figyelmem)

És úgy néz ki, hogy a hiba forrása is megvan az érkezési információk hiányának, csak megoldásom nincs rá.

Telefon sötét módra van állítva és valamiért Waze össze vissza használja ezt a beállítást, pl a következő manőver fekete háttér fehér szöveg, bal alul meg fehér háttér és gondolom fehér szöveg.

Ezt kb úgy vettem észre, hogy vezetés közben a következő manőver véletlenszerűen átváltozott fehér háttér fekete szövegre, és így a bal alsó rész is olvasható volt (fehér háttér maradt csak szöveg fekete lett).

Valamint éjszaka mikor a térkép színe is átvált sötétre, akkor is el lehet olvasni.

Pechemre Wazeben nincs opció, hogy állandóan éjszakai módot használjon, úgyhogy vagy éjszaka vezetek mostantól, vagy sose tudom meg mikor érek oda :D

(#210) PonPon válasza tgeri (#208) üzenetére


PonPon
senior tag

lehet már rendelni. írtam youtube-on van csomó felhasználói tapasztalat....

(#211) tgeri válasza PonPon (#210) üzenetére


tgeri
tag

Ówow! Mennyiért veszed?

(#212) PonPon válasza tgeri (#211) üzenetére


PonPon
senior tag

tényleg nem értelek, minden ott van a linken :)
27.000ft vont le szállítással

(#213) tgeri válasza PonPon (#212) üzenetére


tgeri
tag

Igaz,, igaz, elnézést!
Akkor június körül kapod?

[ Szerkesztve ]

(#214) poli27 válasza PonPon (#212) üzenetére


poli27
veterán

plusz áfa lesz és vámügyintézés...

(#215) tgeri válasza poli27 (#214) üzenetére


tgeri
tag

.. tényleg. Addigra igen! :(

(#216) poli27 válasza tgeri (#215) üzenetére


poli27
veterán

Eddig is... hiszen több mint 8e ft....

(#217) tgeri válasza poli27 (#216) üzenetére


tgeri
tag

Jaj valóban. :)

(#218) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Ez pl nekem tökéletesen működik, én megvettem a pro verziót.
[link]
Screen2autó val, és AA Mirror al Minden program, youtube, videók, navi, net, ami a telefonon van, az a központi kijelzőn is indul. És végre nem kell hozzá se root, se semilyen mókolgatás. Meg ugye nem kell hozzá semmilyen kütyüt venni 10en 20on ezrekért.

(#219) tgeri válasza H2o-pok (#218) üzenetére


tgeri
tag

Wáá! Ezt baromi jó! Köszi!!
(Vezeték nélküli AA-t nem tudsz egy másik app-al? :D)

Egy listát előzetesen nem találok, hogy milyen appok telepíthetőek vele?

(#220) H2o-pok válasza tgeri (#219) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

A linket nem is nézted? Mert ott van leirva minden. Amugy ezeket lehet, ezek bekerülnek az AA ba.
A pro verziot érdemes kifizetni, 3.5euro,mert enélkül havi 1 app telepithető csak.

[ Szerkesztve ]

(#221) tgeri válasza H2o-pok (#220) üzenetére


tgeri
tag

Dehogy nem néztem! Abal oldali képet láttam is, de nekem úgy tűnt, hogy ez egy görgethető lista és még lejjebb X program van rajta. Azt gondoltam, valahol van egy "szöveges" lista az összes supportált appról.

(#222) H2o-pok válasza tgeri (#221) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Ez a teljes lista. Mivel a telefont tükrözi a kijelzőre, igy ezek közül az AA mirror és screen2auto ami kell. Más program minek? Ha a telefonodon lévő programokat a kijelzőn el tudod inditani?

(#223) tgeri válasza H2o-pok (#222) üzenetére


tgeri
tag

Jogos! Ki fogom próbálni, köszi az összes infót!!

(#224) ka64 válasza H2o-pok (#222) üzenetére


ka64
tag

Szia!
Nekem nem akar működni. Megvetem AAAD-ből a pro verziót. A screen2auto kivételével letölt és telepít mindent és az alkalmazások meg is jelennek az AA-ban. Viszont a screen2auto letöltésekor megjelenik egy üzenet: You will be redirected tó screen2auto website. From there select the version and open with AAAD. Egy ciril betűs oldalra vezet. Ott kiválasztom a legfissebb (béta) verziót. Utána mit kell csinálni? Ha símán telepítem az appot, akkor nem jelenik meg az AA-ban. Nem tudom mit jelent, hogy open with Aaad.

(#225) H2o-pok válasza ka64 (#224) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Igen a screen2auto nál külső linkre visz. Ott ha a letöltésre kattintasz, felugrik telefonodon alul 1 eblak, hogy mivel akarod tekepiteni. Fotón látod, ezt kell választani......

(#226) H2o-pok válasza H2o-pok (#225) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

[link]
Itt 1 video.

[ Szerkesztve ]

(#227) H2o-pok válasza H2o-pok (#226) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

De az AA mirror is bőven jó. Az s2auto beállitása sokkal macerásabb.
Itt egy video mind 2 beállitásairól.
[link]

(#228) ka64 válasza H2o-pok (#227) üzenetére


ka64
tag

Köszönöm a segítséget!
(A screen2auto-val felhagytam. Valamiért nekem nem ajánlja fel a megnyitást a letöltés után, így nem tudom AAAD-ből telepíteni. De olyan nagyon nem is erőltetem, őszintén szólva kicsit megijeszt a cirilbetűs oldal.)

Az AA mirrort -részben- sikerült működésre bírni. (A videód alapján az AA fejlesztői beállításoknál megadtam, hogy ismeretlen forrásból származó app-ot is futtasson, így már elindult.) Viszont nem tökéletes.
1. Alap esetben a kocsi képernyőjén megjelenik a telefonra telepített összes app ikonja, illetve van vat öt csillag, ahová a kedvenceket lehet betenni. Ha kocsi képernyőjén rábökök egy ikonra, akkor a telefonon elindul a kiválasztott app. A hang átjön az autó audio rendszerére, a kocsi képernyője viszont elsötétül és nem látszik rajta semmi. Ilyenkor az eredeti állapotot csak az AA újraindításával tudom elérni.
2. Viszont a telefon ki/bekapcsoló nyomogatásával -vagy valami más hatására- megjelenik a telefon képernyője a kocsi képernyőjén -úgy mint a TV-re történő kivetítéskor. A kocsi képernyőjéről ezt nem tudom vezérelni, csak a telefonról. Ha a telefonon elindítok egy alkalmazást, annak a képe megjelenik a kocsi képernyőjén. Youtube, böngészés, navi jó, de pl. netflix képe már nem jelenik meg.

Gondolom az 1-es működés lenne az igazi, de az nálam nem megy.

AASTREAM nem működik (csak sötét képernyőt produkál), az AA MIRROR PLUS-szal pedig ugyan az a helyzet, mint az AA mirrirral, csak ott nem jelenik meg az összes app.

(Egy 2019-es Ford Kuga sync 3.4 és egy Xiaomi Mi 10T a két résztvevő.)

(#229) H2o-pok válasza ka64 (#228) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

A telefonoddal szerintem nincs baj.
Nekem redmi note 10 pro van, android 11 el.
Az AA mirror plus nekem sem ment. Xda n meg sokan irták, hogy nekik meg az ment.
A telepitett alkalmazásoknak az alkalmazások menüpontban minden engedélyt meg kell adni.
Screen2auto nál igen, Cirill betűs, orosz oldal, mivel orosz a fejlesztő.
Ezzel én is szivtam, inditás után csak fekete képernyő volt az autóban, de jobbra kellett húzni a képernyőt és megjelent a lejátszott video.
A carstream nekem megy, ott be is lehet tallózni a telefon belső ës sd tárhelyét. Onnan indul minden.
A fermata pedig egy videolejátszó, ez is indul, teljesen rendben van.
Szerintem próbàlgasd még, én is szivtam 2 napig.

(#230) ka64


ka64
tag

Tegnap frissült az Androidauto. Most már nem jelennek meg benne az AAAD-vel letöltött alkalmazások.

(#231) H2o-pok válasza ka64 (#230) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Igen, én is észrevettem. Töröltem és felraktam egy áprilisi verziót. Egyből jó lett.
[link]

(#232) tezse1966 válasza ka64 (#201) üzenetére


tezse1966
csendes tag

Sajnos a Waze GPS jel problémát nálam sem a helyadatok mindig engedélyezve sem az energiakarékos mód kikapcsolása nem oldotta meg. Új telcsim van, a régivel APK installálással minden jól ment. A magyar szövegfelismerést sikerült kijavítani (hála érte) a leírtak szerint, de a GPS jel ha induláskor be is jön, az autó ottragad, nem mozdul (a GoogleMap kifogástalan lenne, de nem komálom). Van esetleg még valami ötlet a javításra?

(#233) BullZeye


BullZeye
veterán

Wazenél mi a trükk, hogy térképen ha kikeresek helyet akkor oda tudjak navigálni?
Ha rábökök a térképre, akkor ott van a pin, de útvonaltervezés nem jön fel, ha hosszan nyomom sem.

(#234) tgeri válasza BullZeye (#233) üzenetére


tgeri
tag

Mármint az autó kijelzőjén keresed ki a helyet Wazen, úgy érted, ugye?

(#235) BullZeye válasza tgeri (#234) üzenetére


BullZeye
veterán

Igen. Autó kijelzőjén fut Waze AA-ban, rábökök a térkép 1 pontjára, ott van a pin, és nem tudok oda navigálni mert nem látok rá gombot, hosszan nyomom nem történik semmi.

(#236) poli27


poli27
veterán

Mi a fene lelte az új AA autot, hogy az AAAstoreból nem mennek az alkalmazások?

(#237) H2o-pok válasza poli27 (#236) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Valószinű frissitve lett az AA d.
Töröld,, majd telepits egy áprilisi verziót.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#238) poli27 válasza H2o-pok (#237) üzenetére


poli27
veterán

De ez miért van, ezek amikkel alkalmazásokat lehet telepíteni aastore pl ezek illegálisak?

(#239) H2o-pok válasza poli27 (#238) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Az AA t a google "fejleszti". A külső forrásból telepitett alkalmazások, ezért nem jelennek meg az AA ban. A wazen kivül szinte semmi. Nem rég, hogy kijött az AAAD,,gondolom a google lépett ez ügyben és kiadott egy frissitést, hogy blokkolja az aaad programokat. Biztonsági okai is vannak, hogy ne lehessen menet közben, pl. videozni, netezni. Ha visszaolvasol, irtam róla, hogy root nélküli telefonokon is működik a telefontükrözës. Minden, ami gyakorlatilag a telón van, megy az autóban is.
Az én clio 5 autóm is tud pl. videot lejátszani, csak ha elindulok, leállitja a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#240) BullZeye válasza H2o-pok (#239) üzenetére


BullZeye
veterán

Ezzel teljes értékű nem butított Waze is lehet? :)

(#241) H2o-pok válasza BullZeye (#240) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Igen lehet.

(#242) puhos363


puhos363
tag

Hali! Szeretném telepíteni az android autot egy Redmi note 9 pro telefonra android 11-re. Letöltöm a fájlt az apkmirror oldalról: 6.5.612134-release (arm64-v8a) (Android 6.0+), elindítom a telepítést majd elfogadok mindent, telepít és a végén rányomok a megnyitásra nem csinál semmit sem. Hogy kell telepíteni? Köszönöm.

Gigabyte B450, Ryzen 5 2400G, 2*8GB 3000Mhz, MSI RX570 8GB, Seagate Barracuda 2TB Hdd, Kingston 240GB ssd, Fsp Hexa+ 450W, Zalman Z3, Arctic Freezer 12, W10 Home, Philips V243

(#243) BullZeye válasza puhos363 (#242) üzenetére


BullZeye
veterán

Már fent van, menj le az autóhoz, és indítsd el ott az Android autot.

Androidon nem lehet elindítani, ez mint egy service fut csak a lényegi rész az autóban lesz.

(#244) puhos363 válasza BullZeye (#243) üzenetére


puhos363
tag

Ok, köszi. Közben utána olvastam, és droid 11-től már nincs ikon a telón, autóval összedug és ennyi.

Gigabyte B450, Ryzen 5 2400G, 2*8GB 3000Mhz, MSI RX570 8GB, Seagate Barracuda 2TB Hdd, Kingston 240GB ssd, Fsp Hexa+ 450W, Zalman Z3, Arctic Freezer 12, W10 Home, Philips V243

(#245) H2o-pok válasza puhos363 (#244) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

De ha telepited ezt az appot, lesz ikonja.
[link]

(#246) laca891 válasza H2o-pok (#245) üzenetére


laca891
aktív tag

Miért nem a google play-ből , legalább az biztos forrás

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#247) H2o-pok válasza laca891 (#246) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Mert g. play ben nincs. Legalàbbis Nekem nem dobja föl.

(#248) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

K Astra és Huawei P30 Pro esete ismerősnél.

Kábellel összedug, az autó kiírja, hogy ha a telóval akarja használni, akkor ugyanazt a telót BT kapcsolaton el kell dobnia. [Váltás | Megszakítás]
Előbbire nyomunk, de semmi sem történik ezután, csak eltűnik a kérdést tartalmazó ablak.
A teló kiírja a kábel bedugásakor, hogy az android auto csatlakoztatva, de az autó képernyőjén semmi változás.

A youtube videók alapján az autó képernyőjén kellene látnunk, hogy rajta van a teló.
Többször kipróbáltuk, és a telót, autót újraindítottuk. :D
Nem telepítettünk semmit a telóra, mert a fent említett kiírásból azt gondoltuk, hogy nem is kell.

Bármi segítség jól jönne.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#249) tgeri válasza Bici (#248) üzenetére


tgeri
tag

BT folyamatosan bekapcsolva a telefonon, ugye?

(#250) Bici válasza tgeri (#249) üzenetére


Bici
félisten

Kipróbáltuk így is, és úgy is.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.