Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) zsoloto


zsoloto
újonc

Köszönöm a segitséget :) Hamarosan megirom :)

(#652) zsoloto válasza kelly416 (#650) üzenetére


zsoloto
újonc

Szia. Szeretném megkérdezni hogy hogyan kell törölni és letiltani frissitéseket a play storeban ? Sehogy se találom.

(#653) zsoloto


zsoloto
újonc

Szeretném megkérdezni hogy hogyan kell törölni és letiltani frissitéseket a play storeban ? Sehogy se találom.

(#654) kelly416 válasza zsoloto (#652) üzenetére


kelly416
veterán

Telefon beállítások menü, alkalmazások, kikeresed a google alkalmazást, törlöd a frissítéseit. (13-as droidban már nincs erre opció, csak letiltani tudod, akkor viszont szerintem egyéb galiba lesz. De ki kell próbálni, visszafordíthatatlan hibát úgysem okoz.)
Utána bemászol a play-be, jobb fent profilképedre böksz, alkalmazások és eszközök, fent "kezelés", megkeresed a listában az app-ot, ha megtaláltad rá böksz éj jobb felső sarokban 3 pötty. Ott az automata frissítésből kiveszed a pipát és kész is.

(#655) rjg válasza kelly416 (#654) üzenetére


rjg
őstag

Nekem 13-as droidon (MIUI 14) sikerült törölni a frissítéseket és végre megint működik a Wazze-nél is a hanggal történő keresés.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#656) kelly416 válasza rjg (#655) üzenetére


kelly416
veterán

Igazad van, samsungon is is megtaláltam, csak már nem a lap alján van, hanem jobb fent a 3 pötty mögé dugva a "frissítések eltávolítása".
Na kíváncsi vagyok, hogy működik-e majd... Majd beszámolok.

(#657) madkiller válasza kelly416 (#656) üzenetére


madkiller
őstag

Viszont ami így sem működik, sőt nem tudom eddig egyáltalán müködött-e, hogy értesítéseket nem olvas fel és hívó nevét sem lehet diktálással bemondani. Ezekre egyszerűen nem csinál semmit, köröznek az assit pöttyök egy pittyanás és ennyi. Viszont, ha megkérdezed tőle hány éves Eminem arra azt mondja 50 év. Milyen idő van? "sorri ví vent vrong" magyar kiejtéssel.

[ Szerkesztve ]

(#658) kelly416 válasza madkiller (#657) üzenetére


kelly416
veterán

Mármint akarod mondani, a hívandó nevét? Azt nem veszi. Max, ha angolul írod be és úgy mondod, akkor talán. A hívó nevét felolvassa amikor bejövő hívás van, ha úgy állítod be. Azt angol kiejtéssel teszi, de megteszi. Azt bluetooth beállításoknál tudod piszkálni asszem, mint ahogy az automata hívásfogadást is.

Az sms-t felolvasta egy időben, de már asszem nem. Halálra röhögtem magam, mert azt is angol kiejtéssel. Viszont válaszolni már nem lehetett rá akkor sem, hiába volt az opcio a kijelzőn. Amint megpróbáltam, kikapcsolt. Viszont messenger, viber, egyéb értesítésekre nem emlékszem. Én az összeset kikapcsoltam, mert kollégák szoktak bent ülni, nem hiányzott hogy bármit beolvasson nekik ami nem rájuk tartozik.

A múltkor (amikor teszteltem, hogy tud-e magyarul és nem tudott) bemondtam neki a nevemet, erre elkezdte felolvasni wikipédiáról a télapót talán. Vicceske.

Először akkor nem akart magyarul tudni, amikor balesethez mentem ki tök ismeretlen helyre, na akkor nem volt olyan vicces, hogy amerikába akart vinni, meg kellett állnom beírni a címet.

(#659) zsoloto


zsoloto
újonc

Köszönöm. Kiprobálom

(#660) kelly416 válasza kelly416 (#656) üzenetére


kelly416
veterán

És igen, működik. Újra ért magyarul.

(#661) Zugi


Zugi
aktív tag

Létezik olyan mágneses usb kábel, amivel működhet az android auto, vagy felejtsem el?

(#662) kelly416 válasza Zugi (#661) üzenetére


kelly416
veterán

Létezhet, mert van wireless AA támogató kütyü, onnan meg már mindegy, hogy mivel töltöd. ;]

(#663) Lagunadci


Lagunadci
csendes tag

Segitsetek.
Suziki swift.
Honor50 nem hajlandó indulni az AA.
Kb 4 fajta gyari kábellel probaltam semmi.
Egyszer egyszer bevillnat parszor az ikon, de semmi.
Asszony autoja keveset hasznalom, de neki pl az apple siman megy, es nekem is simán ment a Hono20 al.
Most semmi.
AA fent van mindent probaltam mar, cache törlés régió atallitas stb.

(#664) lacentos válasza Lagunadci (#663) üzenetére


lacentos
aktív tag

Azt írják fórumokon az android 11 óta nem tudják használni.

[ Szerkesztve ]

(#665) tgeri válasza Lagunadci (#663) üzenetére


tgeri
tag

Google app adattörlés is megvolt? Esetleg frissítések törlése?

(#666) Bferibörs válasza kelly416 (#662) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ennek utána kell nézzek. Nekem is gond,hogy nincs (alacsony) a töltés AA használat mellett.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#667) Bferibörs


Bferibörs
addikt

[link]
Az új AA.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#668) kelly416 válasza Bferibörs (#667) üzenetére


kelly416
veterán

Szép és jó... a reklámmentesség biztosítva lesz vezetés közben? Vagy majd az is előfizetésre, addig meg majd vissza fordulsz egy elreklámozott lehajtó után?
Jó ez egy darabig, de előre félek.

(#669) kiskun968 válasza Bferibörs (#666) üzenetére


kiskun968
tag

[link]
Itt egy leírás róla.
Több fajta van. Ez az AAwireles tipusú.

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#670) Sgt. Chris


Sgt. Chris
aktív tag

Szép ez az új verzió, a Coolwalk felület. De hogy lehet erre váltani? Beta Apk-t telepitettem, a legutolsót (8.7.13.0144) de semmi változás, minden ugyanúgy van, ahogy a pl. 7.6ban is volt. Pedig volt cache törlés is... egyéb trükk?

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#671) sazo válasza Sgt. Chris (#670) üzenetére


sazo
tag

Én év végén regisztráltam a FB-n egy AA csoportba, pár napra rá valaki beírta, hogy megnyílt a regisztráció a bétára, regisztráltam, jött az új verzió és vele együtt a Coolwalk is. Semmi extrát nem kellett mókolni, 2020-as Corolla és Galaxy S22 Ultra van. Egyébként tetszik az új felület, de például a Sygic a múlt héten lett frissítve hozzá.

Üdv,

Z

[ Szerkesztve ]

(#672) tyuli76 válasza tyuli76 (#628) üzenetére


tyuli76
tag

Sziasztok!
Véletlenül jöttem rá,h ha csak gyujtás adok az autónak,várok egy kicsit 2-3sec. és utána indítom be az autót,akkor rendben van az AA.Néha így is lecsatlakozik,de most fordított lett az arány,többet jó,mint rossz és csak a jó usb kábellel megy.

(#673) kelly416 válasza tyuli76 (#672) üzenetére


kelly416
veterán

Még a régi orosz mozdonyoknál is úgy zajlik az oktatás, hogy külön felhívjuk a delikvensek figyelmét a következőre:
- Feszültség alá helyezés után megvárjuk ameddig a műszerek letesztelik magukat, minden alaphelyzetbe áll, és csak utána indítjuk a motort.
Arról ne is beszéljünk, hogy az üzemanyag pumpád sem tud még dolgozni sem, ha egy mozdulattal tekered a kulcsot 0-ból rugózott állásba.

Kulcs be, gyújtást rá adod, vársz 4-5-6mp-et, akkora minden műszered megnyugszik, akkor szabad csak indítani.

(#674) tgeri válasza kelly416 (#673) üzenetére


tgeri
tag

Mi a helyzet a gombbal indítható autóknál?

(#675) kelly416 válasza tgeri (#674) üzenetére


kelly416
veterán

Mivel már az "A" Zafirámban és a Focus mkII-ben is elméletileg központi zár nyitásra indultak ezek a dolgok, főleg az izzítás, így szerintem a gombos autókban is meg van ez a folyamat.
De a céges gombos S-Cross-t úgy szoktam indítani, hogy kuplung nélkül felébresztem, aztán majd kuplunggal újra megnyomom a gombot.
Lehet, hogy hülyeség, de még bajom nem volt belőle.

(#676) tgeri válasza kelly416 (#675) üzenetére


tgeri
tag

Így már értem, köszönöm!

(#677) energomatt


energomatt
senior tag

Mindenfajta méretű kijelzőn új felület jelentkezik, vagy csak az extra széleseken?

(#678) tyuli76 válasza kelly416 (#675) üzenetére


tyuli76
tag

Nekem is SCross van,gombbal indítós ,ezentúl dizelest játszok vele,elöszőr izzitás,majd utána inditás,ha már így jó az AA :))

[ Szerkesztve ]

(#679) lacentos válasza energomatt (#677) üzenetére


lacentos
aktív tag

Igen mindegyikhez alkalmazkodik.

(#680) Sgt. Chris válasza energomatt (#677) üzenetére


Sgt. Chris
aktív tag

Igen, ez lett volna a következő kérdés...az enyém 8"-os kijelzős, de van ebből nagyobb is, ami 10"-os. ( Peugeot 5008+Xiaomi Mi10 5G az alanyok)

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#681) energomatt válasza Sgt. Chris (#680) üzenetére


energomatt
senior tag

Én frissítettem az utolsó bétára, de nincs változás. Persze ez a mostani elrendezés semmivel sem rosszabb számomra mint amit ígérnek, úgyhogy kár is vele foglalkoznom.

(#682) petir válasza kelly416 (#675) üzenetére


petir
senior tag

Extrán szorult helyzetben vagyok 😆
- gombbal indulok
- nincs kuplung pedál - nincs mit nyomkodni

Amúgy az izzitas az gyújtás kulcs fordításra aktiválódik. Még ikonja is van amit illik megvárni míg kialszik...

Témánál maradva van itt aki használ(t) Screen2Auto-t ?

(#683) kelly416 válasza petir (#682) üzenetére


kelly416
veterán

Az izzítás a régi dízeleknél. Az újak alig vagy nem is izzítanak időt igénylően, hanem amint nyitod a központit, elő izzítanak már.

De mindenképpen kell valami mást is nyomj, kezelj az indításhoz az indító gombon túl. Legalábbis legjobb tudomásom szerint a gyerekek védelme érdekében a "véletlen indítás" ellen mindig kell lennie valami másnak is, mint egyetlen gomb megnyomása.

De ne rugózzunk ezen. Aki akarja, érti, aki nem akarja, az megoldja úgy, ahogy szeretné. Részemről befejezem.

(#684) blueye válasza kelly416 (#683) üzenetére


blueye
veterán

A fék.

(#685) tgeri válasza blueye (#684) üzenetére


tgeri
tag

Igen, nálam is a fék kell mellé. (Kia Sportage.)

(#686) Sgt. Chris válasza energomatt (#681) üzenetére


Sgt. Chris
aktív tag

cserébe a Carplay elindult, így a youtube fut a navin, ha van elég lefedettség :-) Meg is lepődtem.

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#687) Töhi válasza sazo (#671) üzenetére


Töhi
csendes tag

Szia! Írtad, hogy regisztráltál a betára. Hol lehet, hogyan vagy hol lehet letölteni. Köszi a segítséget.

(#688) sazo válasza Töhi (#687) üzenetére


sazo
tag

Szia,

A FB-n regisztráltam az Android Auto csoportba. Tavaly év végén egy portugál emberke feldobta, hogy szabad a regisztráció, regisztráltam [itt] és azóta kapom a béta frissítéseket. A Coolwalk már a 8.5 verziótól működik. Szerencsém volt ...

Üdv,

Z

(#689) kelly416


kelly416
veterán

Ma fél napot AA-val mászkáltam. Haza érek, kiírja, hogy értékeljem. Oké, megtettem már régebb is, de miért ne? Rá bökök és ez fogad. Mondanom sem kell, play-ből telepített totál tiszta AA van a telefonon, semmi mókolás.

(#690) madkiller válasza sazo (#688) üzenetére


madkiller
őstag

Leszedtem apkmirorrol a 8.7 betát, de a coolwalk ui nekem, akkor sem tölt be.
Olyan minden, mint régen.

(#691) kelly416 válasza madkiller (#690) üzenetére


kelly416
veterán

Mert csak a regisztrált béta tesztelőknek nyitják meg, gondolom.

(#692) dannie_Hun


dannie_Hun
csendes tag

Tisztelt mindenki,

Először is elnézést, ha már volt téma, vagy már van rá megoldás én pár száz kommentet végigolvastam de konkrét infót nem találtam, emiatt megkérdezem tőletek, vagyis inkább vázolom a problémámat.

Adott egy Xiaomi 11t pro, gyári kábellal(120w-os töltésű) amelyen minden szoftver naprakész, ahogy az AA is. Van két csodaszép kicsi kocsink, az egyik egy 2019-es S-cross a másik pedig egy 2018-as Opel Corsa. Mindkettő android autó képes, gyári kijelzős rendszerrel rendelkezik. Mindkettőnél ugyan az a probléma. Telefont rádugom az autóra, és az autók azt írják, hogy csatlakoztasson kompatibilis eszközt, míg a telefon értesítési sávjában felvillan az AA és fel is ismeri mert sima töltés helyett fájl átvitele/AA van kiválasztva automatikusan USB csatlakozásnál, azonban az AAra rákattintva az értesítési sávban semmi sem történik a telefonon. :( Próbáltam neten körbenézni de istenigazából nem találtam kézzel fogható megoldást/leírást. :W

Eddig nem nagyon használtam, azonban most hosszabb távokat is kellene mennem, így jó lenne ha működne.

Előre is köszönöm segítségeteket.
Dani

[ Szerkesztve ]

(#693) kelly416 válasza dannie_Hun (#692) üzenetére


kelly416
veterán

Próbálj ki két-három másik kábelt is. Jobb ötletem nincs.

(#694) lacentos válasza dannie_Hun (#692) üzenetére


lacentos
aktív tag

"USB csatlakozásnál, azonban az AAra rákattintva az értesítési sávban semmi sem történik a telefonon."
A telefonon nem is igazán fog csak a fejegységen kell megjelennie az AA logónak arra kopp és betölti.(kellene)

(#695) madkiller válasza kelly416 (#691) üzenetére


madkiller
őstag

Szomorú vagyok, bár az feltűnt 8.5ről váltottam beta 8.7re, hogy fluidabb lett az AA.

[ Szerkesztve ]

(#696) files32


files32
tag

[link]
Ezek talán frissítik a gyári, előretelepített AA verziókat?
Még nem tudtam kipróbálni.

(#697) files32 válasza dannie_Hun (#692) üzenetére


files32
tag

A fejlesztői mód aktiválva van a telefonon?

(#698) dannie_Hun válasza files32 (#697) üzenetére


dannie_Hun
csendes tag

Szia,

Igen aktiválva van, de ott nem állítottam semmit sem. Sajnos másik kábellel sem működik, ahogy fentebb javasolták. De ami érdekes, hogy másik telefonnal sem, amin nincs aktiválva a fejlesztői mód. Lehet én vagyok elátkozva, vagy az autók. 5 kábellel és egy másik telefonnal lett próbálva.

[ Szerkesztve ]

(#699) lacentos válasza dannie_Hun (#698) üzenetére


lacentos
aktív tag

Próbáld meg újra. Telefonon AA minden engedélyt megadni feltételeket elfogadni,az akku kímélőt kikapcsolni.
A telefont és autó fejegységet blutuszon párosítani.
Autóban kéziféket behúzni kábellel csatlakoztatni a telefont a fejegységhez.

[ Szerkesztve ]

(#700) dannie_Hun válasza lacentos (#699) üzenetére


dannie_Hun
csendes tag

Bluetoothal alapból is a kezdetek óta össze volt kapcsolva mind2 autó.
Teljesen álló, de beindított helyzetben próbálkozom így természetesen kézi fék is be van húzva.
Akku kímélő sose volt bekapcsolva, teljesen ki van kapcsolva beállításoknál. Összes engedély meg van adva neki, még le is töröltem, amennyire lehetett és újra is telepítettem az AA-t, mert volt akinek az segített. Semmi :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.