Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) BullZeye


BullZeye
veterán

Android Autoban a tárcsázót ti hogy szoktátok haszálni?
1) Van kedvencek, ez jók működik
2) Van névjegyzék, na ez egy hulladék, van 800 kontaktom és mivel nincs kereső ezer év mire megtalálom akit hívni akarok.
3) Van tárcsázó, de az Androidos tárcsázóval ellentétben hiába írom be a számokkal a nevet nem szűkíti

Kereső nincs és a hangvezérlés nem működik vele.

(#552) kelly416 válasza BullZeye (#551) üzenetére


kelly416
veterán

Gyűlölöm. A Dacia "buta" tárcsázója tud keresni név alapján karakterenként szűkítve. Nem hiszem, hogy egy AA-ba nem tudnák megcsinálni. Csak mindenki "google, kal dzsó szmisz" aztán simán felhívja az illetőt, így nem fejlesztik, gondolom.

(#553) rjg válasza BullZeye (#551) üzenetére


rjg
őstag

Szenvedve. A Kedvencek és az Előzmények ok, de hívás közben nem tudok új hívást hozzáadni konferencia híváshoz, nem tudom elindítani - ha éppen kellene - a hangrögzítést, és ami a legjobban zavar, hogy hívás közben nem érhető el a telefonon sem a rendes, hívás közbeni tárcsázó felület.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#554) tgeri válasza rjg (#553) üzenetére


tgeri
tag

Amúgy nem AA-ban mivel rögzítesz? CubeACR?

(#555) tgeri válasza BullZeye (#551) üzenetére


tgeri
tag

Én a telefontartóban lévő telefonon nyomkodom a tárcsázót és ott nyomok rá a hívásra, ami aztán az autón épül ki. A kormányon vagy az autó képernyőjén tudom letenni, vagy mondjuk ügyfélszolgálat esetén ott nyomom a számokat a menüpontokhoz.

(#556) rjg válasza tgeri (#554) üzenetére


rjg
őstag

xiaomi.eu ROM-ot használok, ott a gyári tárcsázó része a rögzítés.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#557) tgeri válasza rjg (#556) üzenetére


tgeri
tag

Köszi!

(#558) BullZeye válasza tgeri (#555) üzenetére


BullZeye
veterán

Nekem zsebben van a telefon, nem is tudnám hova tenni a telefont, mert útban lenne az autó kijelzője mindenhol ezért frusztrál a dolog.

(#559) ka64


ka64
tag

Hosszú idő után újra működik minden! Üzeneteket magyarul olvassa fel, Waze érti a magyarul bemondott címeket.

Waze is és AA is a lefrissebb. AA-nál és Google-nél megcsináltam az adattörlést az alkalmazás kezelésben. Utána AA-ban OK Google-t kikapcsoltam a vezetés közbent pedig bekapcsoltam. És szépen működik (a következő frissítésig).

[ Szerkesztve ]

(#560) energomatt


energomatt
senior tag

Apropó: a Waze-ben bevált cím bemondás itt nem jól működik. Ott pl. "tizennégy kerület X utca Y házszám", ami bevált az AA ezt a tiennégyet útszámnak veszi. Mi itt a jó szintaxis?

(#561) tgeri válasza ka64 (#559) üzenetére


tgeri
tag

Meg tudnád írni, hogy milyen verziót mutat az ALKALMAZÁSOK menüben Neked AA és Google App?

Illetve, akkor jól értem, hogy AA-ban:
?

(#562) ka64 válasza tgeri (#561) üzenetére


ka64
tag

AA: 7.7.622134
Google: 13.25.10. 26
Az utolsó kérdésed nem értem.

(#563) BullZeye válasza energomatt (#560) üzenetére


BullZeye
veterán

Fél éve még jól működött, most nálam is ezt csinálja. Ha rájössz szólj! :)

Az biztos, hogy nem a várossal kell kezdeni, mert ignorálja.

(#564) kelly416 válasza energomatt (#560) üzenetére


kelly416
veterán

Én vidéken úgy tolom, hogy pl. "Szeged vasútállomás", vagy "Szeged Indóház tér kettő" és megtalál mindent. Szerintem Pesti címnél is úgy csináld, hogy "Budapest, utca házszám" és a találatok közül kiválasztod a jó kerületes címet.

(#565) tgeri válasza ka64 (#562) üzenetére


tgeri
tag

Bocs, a félregépelt kérdésért.

Így akartam írni:

Illetve, akkor jól értem, hogy AA-ban: ok google KIKAPCS, vezetés közben BEKAPCS.

Jelentem. MŰKÖDIK NÁLAM IS!

AA: 7.7.622134
Google: 13.25.10. 26

Mindkettőnél adattörlés kellett és "szűzen" beülni a kocsiba és megy! Királyos!

Most mondjuk mintha nem olvasna fel sms-eket magyarul viszont a kocsi, amit eddig tudott, de majd még tesztelem.

(#566) energomatt válasza kelly416 (#564) üzenetére


energomatt
senior tag

Értem, de bármilyen ragozatlan számot útszámként mond vissza hangüzenetben, ebben az esetben a házszámot veszi annak.

(#567) kelly416 válasza energomatt (#566) üzenetére


kelly416
veterán

Öööö... fura. Én ma is próbáltam, nem volt ilyen bajom. Igaz, a google frissítéseit törtem egy ideje én nem engedem frissülni.

(#568) Sgt. Chris


Sgt. Chris
aktív tag

Üdv!

Ki mit tanácsol? adott egy Xiaomi Mi10 teló, egy Xiaomi Watch S1 okosóra és a kocsi. Eddig, amint beültem a kocsiba, az automatikusan BT-n csatlakozott, tudtam hívást kezdeményezni és fogadni, a hang a hangszórókon keresztül jött.
Amióta megvan az óra, azóta csak a telefonra adja a vissza a hangot, vagy kihangosítva, vagy csak simán. Mondanom se kell, menet közben elég szar így, mert alig hallani. Nem tudom mit kellene állítani, hogy rendesen a kocsi hangszóróján jöjjön a hívó fél hangja.

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#569) alec.cs


alec.cs
tag

Sziasztok!

Android autót használtam Waze-val kábelen keresztül egy hosszabb út alatt. Jól is működött.

Azt vettem észre, hogy ha olyan helyen megyek, ahol el megy az internet (Nincs térerő vagy esetleg a GPS vétel megszűnik), akkor az Android autó kiakad. Megszakad a kapcsolat a kocsi és a telefon között.

Ekkor kihúzom, majd visszadugom a kábelt és visszajön a Waze és működik tovább (persze, ilyenkor az autóval közben megyek tovább). Ha mégsem jönne vissza, akkor várok egy keveset és újra próbálkozom.
Így néha elég macerás!

Ez általában akkor jön elő, mikor vidéki (elhagyatottabb) helyeken vagy külföld egyes részein járok.

Mikor ez történik, akkor ha közben hallgatom a zenét interneten keresztül az Android autóban és az elmegy, akkor már tudom is, hogy ki fog akadni a rendszer! Ilyenkor néha ki is írja, hogy "Nincs térerő".

Valaki találkozott már ilyen jellegű hibával?
Lehet ez ellen csinálni valamit?

Szerintem biztos, hogy az internet vagy GPS vétel megszűnése miatt akad ki a rendszer.
Valamit nem kezeltek le rendesen a programfejlesztés alkalmával.

Hol lehet ezt a hibát bejelenteni a Google-nek?

(#570) tgeri válasza alec.cs (#569) üzenetére


tgeri
tag

Hát ezt jelenteni nem biztos, hogy van értelme.. amit ki tudsz próbálni: a telefonon a Google alkalmazás és az AA alkalmazás adatainak a törlése. (Gyorsítótár törlése + adatok törlése.)

Hátha helyrerántja!

(#571) alec.cs válasza tgeri (#570) üzenetére


alec.cs
tag

@tgeri

Köszi válaszod.

Szerintem ez programhiba, mert mikor elmegy az internet/telefon térerő, akkor akad ki.
Néha akkor is kiakad, ha jön egy bejövő hívás. Ez utóbbi csak nagyon ritkán fordul elő, s azt gondolom, hogy ilyenkor is elmegy az internet hozzáférés.

Általában nincs gond a használattal.

Azt gondolom, hogy ebben az esetben az a varázsszer (Gyorsítótár törlése + adatok törlése) nem oldja meg a problémát.

Biztos hogy programhiba, s ezért szeretném jelenteni a Google-nek...
Hol tehetem ezt meg?

(#572) tgeri válasza alec.cs (#571) üzenetére


tgeri
tag

Logikus, amit leírsz. A jelentésre sajnos nincs ötletem. Mert ugye Google-nél több 10ezren dolgoznak. Hogy jut el a megfelelő csoporthoz? Ez most általános Android hiba vagy Android Autó hiba? Vagy a készüléked Firmware-e az, ami hibás? Esetleg maga a készülék az, amivel valami gond van?

Tehát (ezzel nem akarlak megbántani, félre ne érts!) szerintem ez olyan, mintha néha nem venné be a kocsi az 5. sebességet és akkor akarnál írni az Audinak... Tehát technikailag lehetséges, csak szerintem full semmi értelme/hatása/várható megoldása nincs, de lehet, h csak én vagyok túl pesszimista.

(#573) kelly416 válasza alec.cs (#571) üzenetére


kelly416
veterán

Program hiba, de egyedi. Azaz a hiba az Ön készülékében keresendő. Ennek első lépése lehet a gyorsítótárak és adatok törlése, egy következő lépés a gyári beállítások visszaállítása, ha az első nem megy.

(#574) tgeri válasza kelly416 (#573) üzenetére


tgeri
tag

Látod, alec.cs? Mások is ezt mondják! :D

(#575) ZN5187


ZN5187
újonc

Sajnos nem egyedi. Nekem pontosan ugyanígy viselkedik. Összeomlik ha elmegy a térerő/internet (usb kapcsolaton).

(#576) alec.cs válasza tgeri (#574) üzenetére


alec.cs
tag

@tgeri

Szerintem ez programhiba!

Amúgy az AA jól megy a Waze-val. Csak mint mondtam, akkor fordul elő az összeomlás mikor elmegy a térerő/internet.

Próbáltam amit javasoltatok (Gyorsítótár törlése + adatok törlése), de sajnos ez sem segített.
Gondoltam, hogy ennek most nem lesz hatása, mert amúgy mint már írtam jól megy a kettő együtt.

Valahogy megtalálom a módját, hogy jelezzem ezt a hibát a Google-nak, mert ez biztos másnál is gondot okoz.
Próbáld majd Te is ki ezt a jelenséget!
Figyeld majd meg, hogy ha olyan helyen mész ahol nincs igazán térerő, akkor nálad is előjön-e ez a hiba.

Amúgy legyünk optimisták... :)

@kelly416
Nem egyedi ez a jelenség, mert ahogy látod már más is jelezte ezt a problémát!
Szerintem programhiba!

@ZN5187
Te mit szoktál csinálni abban az esetben, mikor összeomlik és kilép az AA usb kábeles összeköttetésnél?

- - - - -

Összegzés az eddigi tudásom alapján:
- Ez programhibának tűnik, mert csak akkor omlik össze, ha elmegy a térerő/internet. Amúgy jól megy.
- Másnál is jelentkezett ugyanígy ez a probléma.
- A varázsszer sem segített (Gyorsítótár törlése + adatok törlése)

Eddigi megoldás a probléma enyhítésére (ezt javasolta "lacentos" fórumtárs):
"Ezt úgy oldottam meg, hogy mágneses kábelt használok amikor elszáll csak egy pillanatra elbillentem a csatlakozót és vissza.Ezek után automatikusan helyre áll minden."

Így valahogy egyszerűbb lehet a visszaállítása a rendszernek. Nem kell ki, illetve visszadugni a kábelt.

- - - - -

Azért várom más észrevételét, illetve tapasztalatát ezzel a hibával kapcsolatban.
Próbáljátok ki, illetve figyeljétek meg ezt a jelenséget olyan helyen ahol nincs térerő/internet.

A hiba bejelentésével kapcsolatos információkat is várnám. Ez mindenki érdeke is lehet, hogy ezen hibát javítsák, mert ez a jelenség másnál is előfordulhat.

(#577) alec.cs


alec.cs
tag

Sziasztok!

Az #569 hozzászólásomban leírtakat jelentettem a Waze fejlesztőinek. Felvettem velük a kapcsolatot, s jelentkeztek is. Az kérik tőlem, hogy készítsek fotót/videót a hiba reprodukálásáról.

Sajnos a hiba nem gyakori, de mikor előjön, akkor kellemetlenséget okoz.

Azt szeretném kérni, hogy akinek ez a hiba előfordult már az vegye fel velem a kapcsolatot privát üzenetben. Előre is köszönöm.

Szerintem ez mindenki érdeke (aki használja a Waze-t Android autó alatt), hogy javítsák ezen hibát.

Várom a jelentkezéseteket.

(#578) Palesztin994


Palesztin994
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni egy furcsaság miatt. Feleségemnek és nekem is Samu Galaxy S21FE telefonunk van. Eddig csak én használtam az új autón az andorid autot, hibátlan minden. Ma először ment feleségem egyedül a kocsival, de az istenért sem kapcsolódik rá a kocsira a telója. Ugyanaz a szoftververzió van az övén, mint az enyémen, mindenből. Mikor rácsatlakoznék manuálisan, telefonról, úgy érzékeli, mintha nem lenne bedugva a kocsiba, pedig a töltés pl. megy. Állandóan megkérdezgeti,hogy megengedem-e a hozzáférést, igenre nyomok, ekkor a kocsin megjelenik,hogy csatlakozott a telefon, de utána azt hiszem lecsatlakozik. Az USB beállításban a fájlátvitel/android auto-ra van állítva a telefon. Mikor át akarom adni a vezérlést a kocsinak, szintén lecsatlakozik a telo. Android auto frissítését töröltem a telóról, majd újraraktam, de semmi eredménye... A csatlakozást próbáltam úgy is, hogy előtte bluetooth-tal rákapcsolódtam a kocsira, de semmi. (Csak az apple carplayt tudja vezeték nélkül az autó.)

[ Szerkesztve ]

(#579) blueye válasza Palesztin994 (#578) üzenetére


blueye
veterán

Ugyanazzal a kabellel hasznaljatok?

(#580) tgeri válasza Palesztin994 (#578) üzenetére


tgeri
tag

AA app adatok törlése és Google app adatok törlése az ő telefonján szerintem segítene.

(#581) kelly416 válasza tgeri (#580) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem a google app adatok törlése és a frissítések törlése (azóta sem engedtem frissülni) segített, de nekem "csak" olyan bajom volt, hogy angolul kommunikált az AA és a bediktált címeket nem ismerte fel. Viszont megeshet, hogy ezen is segítene, bár elsőnek a kábelt próbálnám meg én is kicserélni.

(#582) Palesztin994 válasza blueye (#579) üzenetére


Palesztin994
aktív tag

Igen, persze, az fixen a kocsiban van, gyári samu kábel.

tgeri: Köszi, megnezem!

[ Szerkesztve ]

(#583) repvez


repvez
addikt

valaki tudja, hogy lehet azt beállitani, hogy fixen mindig mukodjon ugy az AA , hogy amikor beszálok a kocsiba akkkor ugye BT-on kapcsolodik a telefon a kocsihoz. És ilyenkor automatikusan elindul az AA is a telefonon, és azzal, hogy az AA megnyitodik az elinditja a spotyfi alkalmazást is, igy amikor a media részre rámegyek az info egységen akkor a spotyrol kezdi lejátszani a számokat.

DE ez nem mindig müködik, és nem jöttem rá , hogy miért, a telefon és a kocsi az 100%osan mindig csatlakozik BT-on és a AA is elindul, de a media részen meg néha kiirja, hogy nincs csatlakoztatva eszköz vagy nincs lejátszható media.

Nem navigáláshoz kellene csk zenelejátszás miatt ez igy elég kényelmes , hogy nem kell kivennem a telefont nem kell nyomkodnom semmit sem csak beszálok a kocsiba és indul a zene a rádion ha kiszálok meg kikapcsol és legközelebb onnan folytatja a lejátszást ahol abbahagyta.

DE ha vezetékkel kötöm össze a telefont és a waze-n belül is el akarom inditani a spotit akkor is egy egy frissités nagy másik napokon kiirjka a spoty felletén , hogy nem tudja megnyitni a feluletet és lejátszani a dolgokat .

DE ugy meg müködik mindkét esetben ha manuálisan elinditom a spotyt a háttérbe és ugy már megszolal a kocsi hangszoroin.

(#584) alex devil válasza repvez (#583) üzenetére


alex devil
senior tag

A Spotinak engedélyezted az automatikus indulást a telefonon?

S23

(#585) repvez válasza alex devil (#584) üzenetére


repvez
addikt

igen , ahogy irtam, néha müködik ahogy kell, de néha meg még a spoty sem indul el akkor sem ha az AA fömenujén akarom elinditani.
minhdig kiirja, hogy ugy tunik, nem lehet elinditani vagy nincs csatlakozva a telefon uzenet

Most már frissitettem a (as AA-ra, de az elözö verzioknál is ugyan ez volt a helyzet, pár napig jol mukodik majd pár napig nem és késöbb megint jo. anélkül,, hogy bármilyen beállitáson modositottam volna.

(#586) Mr.Knight


Mr.Knight
csendes tag

Sziasztok!
Arról nem tudtok véletlen valamit, hogy az utazás megosztás miért ne megy egy ideje? Régebben kiválasztottam, hogy kivel szeretném megosztani, az kapott e-mailt és máris látta merre vagyok. Azt írja, nem lát a google névjegyeket, holott elvileg a komplett telefonkönyvem fel van frissítve a gmailbe.
:R

Kórrhhááázzz????

(#587) sazo


sazo
tag

Szerintetek mikor fog új verzió megjelenni. Elvileg már a 8.0 is kinn van, az enyém még mindig 7.8.

Üdv,

Z

(#588) repvez válasza sazo (#587) üzenetére


repvez
addikt

APK-bol lehet már telepiteni, nekem az uj van fennt a 8as, de semmi láthato különbséget nem vettem észre rajta, se funkcioban sem sebességben, sem látványban.
Annyit vettem csak észre, ha terveztem egy utirányt és meg akartam nézni az különbözö uttervek opcioit azt a 3at akkor nem jelenik meg a 3 lehetőség csak egy áttetsző fehér hátték és az X gomb a bal felso részen és amig ezt nem zárom be nem is mutatja a navigáciot sem csak a térképet.

De a spotyfy-os kérdésre sem jöttem még rá , hogy hogy mitöl megy van nem.
Ha külön inditom el az AA-t és a Spotyt akkor a navigácio alatt az AA-n belül már megy ahogy kell , kiirja alul a számok cimét és váltani is lehet a szűmok között a navigácio alatt is.
DE csak BT-os kapcsolattal nem játsza le mindig a Spoty-t.

(#589) blueye válasza repvez (#588) üzenetére


blueye
veterán

Ma mar erre frissitett a Play is.

(#590) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok,
Elindítom a Wazet az autón és egy perc múlva mintha állnék, a kép nem változik de a waze nem fagy le amúgy minden működik amit megnyomok. A Here we go beta ugyanezt csinálja, vagyis nem működik, nem mutatja hol vagyok olyan mintha egyhelyben állnék.
A telefonon rendesen működik a Waze, az Android auto pedig a Google térképpel működik jól. Mi9 eu rom, Android auto 8.
Vajon mi a bánat lehet a baja? A waze működött jól mielőtt nyomtam egy gyári adatok visszaállítását.

[ Szerkesztve ]

S23

(#591) energomatt válasza alex devil (#590) üzenetére


energomatt
senior tag

Ki kell próbálni egy másik mobillal is, ha azzal jó akkor a mobilodban, ha nem, akkor az autóban kell tovább keresni a hiba okát.

(#592) alex devil válasza energomatt (#591) üzenetére


alex devil
senior tag

Köszönöm, arra magamtól is rájöttem, hogy a mobilommal van a probléma. Azért kérdezem hátha valaki más is járt így és sikerült rájönni mi okozta a hibát.

S23

(#593) user01 válasza alex devil (#590) üzenetére


user01
aktív tag

Szia!
Én is így jártam a Here we go-val. Egy külföldi fórumon találtam megoldást. Ott írták, hogy a MIUI az akkumulátor kímélése érdekében elveszi az adott programtól a GPS-hozzáférést, miután elalszik a telefon kijelzője. Ezért működik a navigáció a telefonon, az autón pedig nem.
A fenti két program esetében az Akkumulátorkímélőt "Nincs korlátozás"-ra állítsd!
Remélem, ez nálad is megoldja a problémát!

u.i.
A Google térképpel nálam sem volt ilyen gond, persze ott nincs is akkumulátorkímélő! ;]

(#594) tgeri válasza user01 (#593) üzenetére


tgeri
tag

Nice! Tényleg logikus amúgy. Az a gáz, h azt nem nézi, hogy AA használja-e az adott appot épp, annak ellenére, hogy a képernyő off...

(#595) ha.ro


ha.ro
csendes tag

Sziasztok,
Tppeket, javaslatokat kérnék.
5 napig nem használtam az autót, majd mikor beültem és rádugtam a kábelt, mintha szűzen indította volna a rendszer az AA-t, majd a képen látható hibával leáll.

2 kábellel próbáltam.
AA gyorsitótár/összes adat törölve.
Fejegysegről eltávolítva a telefon.
AA újra rakva, régebbi verzió is, legújabb is.
Már próbalkoztam usb dedug módban is.
Amit a fejegység ír "Inserted usb device not responding",
de közben felveszi a telefont az AA-t kezelő eszközök közé.
Mondanom sem kell, eddig minden remekül működött.

(#596) pocok1970 válasza alex devil (#590) üzenetére


pocok1970
tag

Nálam is ugyanez van úgy 1 hónapja, Galaxy s10e telefonnal. Amit eddig tettem javításként:
-Töröltem a Waze-t és újratelepítettem.
- Összekötő kábelt cseréltem az autóban.
-Engedélyeztem az akkuhasználatot mindig.
-Megszüntettem és újraengedélyeztem az autó párosítását az androidautóban.
Nem javult meg egyik műveletre sem.Szerintem az egyik AA frissítés lehet a ludas...

(#597) alex devil válasza pocok1970 (#596) üzenetére


alex devil
senior tag

Feltettem egy régebbi Wazet és müködik.

@user01
Köszönöm, így működik de amúgy minden indításnál kiírja, hogy engedélyeznem kell a helyadatokat a telefonon.

[ Szerkesztve ]

S23

(#598) user01 válasza alex devil (#597) üzenetére


user01
aktív tag

"Köszönöm, így működik de amúgy minden indításnál kiírja, hogy engedélyeznem kell a helyadatokat a telefonon."

Nálam nem kéri...
Nem lehet, hogy az engedély megadásánál a Mindig kérdezzen rá!-t választod?

(#599) pocok1970


pocok1970
tag

Köszönöm a tippet! Feltoltam a 2022.06.01-es változatot. Hétvégén eldől.hogy ez jó lesz-e?

(#600) Chris1966


Chris1966
kezdő

Adott egy autó amiben (Google Pixel 6 telefonnal) wireless módon volt használva az AA, néha USB-ről. Ma nem akart indulni wireless, majd egyszer felugrott a telefonon az AA valamit kiírva, rányomtam (kékkel volt a szöveg az rémlik) és azóta se kép se hang. Az autón azóta inaktív a "Smartlink" menü és funkció és a Pixel6 mellett a telefon menüben is csak a hang/zene látható nincsen ott a smartlink.
Megprobáltam bedugott USB kábelről, wireless bárhogyan semmi. A telefonról BT alól töröltem az autót, majd felcsatlakoztattam : semmi. Teljesen megszűnt a kapcsolat a telefon és autó között. Ami nagyon fura , hogy az autó menüjében is full inaktív a "Smartlink" és vélhetően ezáltal az "App" gomb sem reagál semmire, nem indulna az AA-betöltés.
Van ötletetek mi lehet ez? Akkor történt, azóta van amikor véletlen rányomtam az AA üzenetre, kijelzésre a telefonon. (épp álltam ki a parkolóból, nem néztem meg annyira mit írt)
A13 frissítés óta az AA nem külön app, hanem az Android része így indítani sem tudom csak a Beállítások menüből a "beállítások" indul el. Most még annyit csináltam, hogy töröltem cache/indítótárat, resetelve az AA-t. Talán a következő autó indításkor észlelik egymást? :(
Ha van ötletetek, megköszönöm. :R

()Chris()

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.