Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) HGábor2 válasza repvez (#750) üzenetére


HGábor2
lelkes újonc

És akkor mit csináltál? Letörölted a waze-t?

(#752) repvez válasza HGábor2 (#751) üzenetére


repvez
addikt

nem csak átváltottam a google maps-ra és egyböl megjött az uj felület.

(#753) olahdave


olahdave
tag

Hali,
van valaki akinek Samsungon működik a coolwalk?
Nekem A52 van és még mindig a régi.

(#754) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Sziasztok,tudnátok segíteni?
Elvileg a rádióm tudja a wifi AA-t.
[kép]
A párosításról ennyit találtam:

" Az android autó párosítása vezeték nélkül"
[link]
A leírtak alapján,ha jól értelmeztem,megcsináltam. Bekapcsolva bluethoot ( előtte párosítva volt a rádióval),m.net,wifi,USB- vel összedugva.
Amint kihúzom az USB- t a kapcsolat megszakad.
Mit csinálhatok rosszul?

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#755) PeterPH válasza Bferibörs (#754) üzenetére


PeterPH
senior tag

Miből gondolod, hogy tudja a wireless AA-t?

(#756) Bferibörs válasza PeterPH (#755) üzenetére


Bferibörs
addikt

Az AA google súgója írja.
A 2. Pont linkjére kattintva,egy lista jelenik meg,autókról és rádiokrol típusonként.
[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#757) PeterPH válasza Bferibörs (#756) üzenetére


PeterPH
senior tag

De ha jobban megnézed, ugyanaz a lista jön le a kábeles leírásnál is.
Ráadásul nincs is benne semmilyen WiFi, ha jól látom.

[ Szerkesztve ]

(#758) Bferibörs válasza PeterPH (#757) üzenetére


Bferibörs
addikt

Oppá,ez nem tűnt fel,akkor sz@rul lehet megírva a súgó. :R Hát ezek után passz.😡

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#759) kiskun968 válasza olahdave (#753) üzenetére


kiskun968
tag

S23 Ultran megy. Sőt ma már a Wazével is ment.

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#760) ka64 válasza repvez (#750) üzenetére


ka64
tag

Korábbi telefonommal nekem is ezt csinálta (Spotify nem indult). Minden beállítást, engedélyt, stb kipróbáltam. Végül telefon csere (Redmi note 3 -> Mi 10t) oldotta meg a problémát.

(#761) kiskun968


kiskun968
tag

Aki nem akar a Play-re várni, az felrakja a Waze 4.91.70.700 beta v. -t és működik a Waze osztott képernyőn is.

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#762) HGábor2 válasza repvez (#752) üzenetére


HGábor2
lelkes újonc

Köszi.Átváltottam. Igazad volt, már működik a coolwalk. :C
Gondolom lesz frissítés hogy menjen a waze is.

(#763) kelly416 válasza repvez (#752) üzenetére


kelly416
veterán

Egyébként nem teljesen igaz ez. Mármint arra gondolok, hogy ha ténylegesen maps-et indítom el AA nélkül, mutatja a sebességkorlátokat például. Ha az AA fut és azon belül megy a maps, akkor sebességkorlátot nem mutat.
Arról nem is beszélve, hogy a pley-en még mindig le kell tiltani a google frissítését, hogy magyarul lehessen bediktálni a címet AA használattal, a sima maps csont nélkül ért magyarul friss google app mellett is.

Szerk.:
Szerintem AA alatt nem a sima google maps fut, hanem valami más keretrendszerben van, és nem tesz ez jót neki.

[ Szerkesztve ]

(#764) ka64 válasza kelly416 (#763) üzenetére


ka64
tag

A diktálás valóban nem megy. Viszont megjavult az SMS felolvasás. Ma kipróbáltam, tökéletes magyarsággal olvasta fel az sms-t. Visszakaptuk a funkciót, ami két évvel ezelőtt működött.

(#765) tyuli76


tyuli76
tag

Már csak azt kapjam vissza,ami márciusig jó volt,h ne szakadjon folyamatosan,ne kelljen le fől csatlakoztatni a telefont :)

(#766) Bferibörs válasza tyuli76 (#765) üzenetére


Bferibörs
addikt

Gyári kábelt használsz?

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#767) yaneez


yaneez
csendes tag

Sziasztok!
Tesztelgetem a frissült AA-t, előjött nálam egy roppant idegesítő új "fícsör".
A bal oldalon lévő kis ikonok egy idő után nem reagálnak az érintésre. Az éppen futó app-ban viszont bármit tudsz állítani, működik teszi a dolgát. Pillanatra lehúzom majd visszadugom a telefont, utána működnek ismét az ikonok.
Ha folyamatosan taperolod a képernyőt, akár kisebb szünetekkel akkor ez nem jön elő, párom próbálta mellettem. Aztán ha csak simán fut egy ideig pl a Waze és mondjuk telefonálnék, megint inaktív. Nem értem... :(
( 2022 SCross GLX, Android 12)

[ Szerkesztve ]

(#768) olahdave válasza kiskun968 (#759) üzenetére


olahdave
tag

Köszi!
Ma megnéztem és nálam is az új felület van.

(#769) madkiller


madkiller
őstag

Most már nekem is megy a coolwalk. 2 dolog miatt vártam, bele tudjak tekerni a youtube musicba és több alkalmazásváltó icon legyen. Teljesült :))

(#770) Totemgroup


Totemgroup
tag

Sziasztok! Valakinek van ötlete arra, hogy lehet e valamit kezdeni azzal, hogy egyes alkalmazásoknál ne tiltson le, hogy menet közben nem használható. A konkrét problémám, hogy a kapu nyitó alkalmazást tiltja le, így pont arra nem használható amire kéne. Kb ugyanaz, mint a waze, hogy ha elindultál, már nem enged címet beírni.

(#771) Lars


Lars
őstag

Egy fura kérdés. Hogy lehet visszaállítani a régi felületet ? Nekem abszolút nem jön be, nem akarok új felületet megtanulni.

(#772) tgeri


tgeri
tag

Engem az kerget a halálba, hogy Waze-ben az autó képernyőjén bár ki tudok kattintani egy címet a térképen (szépen bekékíti az útszakaszt, amire nyomok és megjelenik egy piros jelölő is), mégsem enged oda sehogy navigációt indítani. Ugyan így halálom, hogy nem tudok sokat scrollozni a kedvencek között, pl. piros lámpánál állva, mert hogy biztonság így-úgy, de így meg lehúzom a kábelt, elindítom a telefonon, scrollozok, aztán visszadug. Sokkal macerásabb, veszélyesebb...

(#773) Lars válasza Lars (#771) üzenetére


Lars
őstag

Na az én problémám megoldódott, leszedtem a frissítéseket, és vissza állt a kincstári rend. Majd jól nem frissítek :))

(#774) lacentos válasza Totemgroup (#770) üzenetére


lacentos
aktív tag

Van olyan kapunyitó alkalmazás ami komatibilis az AA-val ?

(#775) Totemgroup válasza lacentos (#774) üzenetére


Totemgroup
tag

1control

(#776) lacentos válasza Totemgroup (#775) üzenetére


lacentos
aktív tag

Akkor ezek szerint van alkalmazás indító ikonod hozzá az AA-ban de ha rátapicskolsz nem indul ?

(#777) Lars válasza Lars (#773) üzenetére


Lars
őstag

Közben reggel amikor haza indultam, hiába a leszedett frissítések, valahogy ismét az osztott képernyő fogadott. Szóval ha valaki tudja hogy kell leszedni ezt a nyomorultat, akkor kérem jelezze :R

(#778) Totemgroup válasza lacentos (#776) üzenetére


Totemgroup
tag

Igen, csak egy szöveget kapok, hogy menet közben nem használható.

(#779) madkiller válasza Lars (#777) üzenetére


madkiller
őstag

Ez Hörmannak a bl modulos motorjával működik? Egyébként, nekem új a felületem, de mégse osztott a nézet. :DCsab a zenecsévélést és a több gyorsindítót kaptam meg :)

(#780) redst4r válasza Lars (#777) üzenetére


redst4r
tag

Engedd el a dolgot :) Nem az AA verziószámtól függ a coolwalk, ha aktiválták nálad, mindegy melyik verzió van fenn. Annyit tudsz tenni, hogy rákattintasz a kívánt alkalmazásra és akkor teljes képernyős lesz, mint régen.

(#781) Lars válasza redst4r (#780) üzenetére


Lars
őstag

Az egésznek a logikája lett más. Nincs szükségem ezekre az újításokra, eleve kicsi a fejegységem kijelzője, nem is tudom normálisan használni. Egyébként valami globális szabályt hoznék, hogy ha valamilyen programnak a GUI-jához hozzá nyúlnak, akkor a régi opció maradjon meg. Na mindegy, értem én hogy újítás kell, mert ha valami ugyanúgy néz ki pár évig az uncsi lesz. Cserébe tudom mi hol van, és működik ... Mondjuk tipik gugli. Mostantól ilyen lesz, mert ez neked jó ! :((

(#782) tyuli76 válasza Bferibörs (#766) üzenetére


tyuli76
tag

Próbáltam gyárival ,de nem volt jó.Rendeltem az alzáról egy 3.2 usb kábelt,azzal is ledobál.Úton van egy 4.0 kabel ,ha nem kamu,az aliról,

(#783) lacentos válasza Totemgroup (#778) üzenetére


lacentos
aktív tag

Próbáld ki a google aszisztenst hang alapon vezérelheted.
Nekem a nagykapu és az udvari világítást van beállítva erre.

(#784) Totemgroup válasza lacentos (#783) üzenetére


Totemgroup
tag

Köszi, de szándékosan van kikapcsolva az asszisztens. Az órám vagy a teló is futtatja a nyitást. De a kapu előtt könnyebb lett volna csak az autó képernyőre nyomni.

(#785) Monya78


Monya78
veterán

Napokban frissült Nálam is az AA... (Teló: Nova5t, Kocsi: Dacia Jogger)

Osztott képernyőt csak a Google térkép mellett ajánlja fel. Mellé tudom rakni a spotifyt, youtube musicot, simple radiot.

Waze mellett sajna nem működik az osztott képernyő...(remélem ez megoldódik valamikor).

[ Szerkesztve ]

(#786) ggbuffon1897


ggbuffon1897
őstag

Sziasztok,

adott egy W176-os A merci. Kis kerülőúton aktiváltattam az android autot/carplay-t októberben.

Eddig minden faszásan ment, még az új android auto is működött, vasárnap azonban használtam a waze-t (előtte sosem, nekem elég szokott lenni a google maps) , ami után az autó menüjéből eltűnt az android autó, a telefon annyit ír h android auto csatlakozik... beállításoknál amikor új autót akarok hozzáadni szintén homály.

próbáltam másik kábellel, asszony telefonjával, egyik sem működik.

találkozott már vki hasonlóval?

(#787) lacentos válasza Monya78 (#785) üzenetére


lacentos
aktív tag

Vagy letöltöd a Waze béta verzióját és menni fog.

(#788) redst4r válasza ggbuffon1897 (#786) üzenetére


redst4r
tag

Szerintem ez nem függ össze a waze használattal. Ha az autó menüjéből eltünt az android autó az baj. Eltünt a Carplay lehetőség is? Nekem is mercim van, elvileg egymás után jönnek a menüben.

(#789) ggbuffon1897 válasza redst4r (#788) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

Ugye ez még a korábbi rendszer (2016os a kocsi) android auto menupont fent (radio,media stb) csak az utan lett egyaltalan h megcsinaltattam. Most bt kapcsolaton kivul mast nem enged.

Uj auto csatlakoztatasnál megint nem lát semmit h egyáltalan radugtam vna vmit.

Akkor marad a srac megkerdezese aki buheralta a szoftvert.

Carplay sincs

[ Szerkesztve ]

(#790) redst4r válasza ggbuffon1897 (#789) üzenetére


redst4r
tag

Nekem is utólag csinálták (2018-as az enyém) Mindenképp beszélj azzal aki csinálta.

(#791) Monya78 válasza lacentos (#787) üzenetére


Monya78
veterán

Köszönöm! Kipróbálom :R

(#792) Totemgroup válasza lacentos (#787) üzenetére


Totemgroup
tag

Én leszedtem az apkmirror-ról és azzal se megy osztottan. A béta helyek meg beteltek. Ha tudsz jó letöltési linket oszd meg kérlek.

(#793) ggbuffon1897 válasza redst4r (#788) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

Megoldódott , bár ettől a menürendszertől kivagyok.

A lényeg h a fejegységet újra kellett indítani + telefont is, aztán nagynehezen megtalaltam az autó telefon menüjében az android autot , ami eltűnt korabban onnan és problem solved :)

(#794) lacentos válasza Totemgroup (#792) üzenetére


lacentos
aktív tag

É n a 70.700 végű bétát használom.

(#795) vlevi válasza Monya78 (#785) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem a céges Samu A20 telefonon vettem észre, hogy az Android Autó már az osztott kijelzővel indult el.
De azon még nincs mobilnet, szóval navira használhatatlan.
A saját Xiaomi telefonon viszont a régi felület jön be, még mindig.
Másik érdekesség, hogy a Waze azt írja, a telefonon használjam, ne Android autón. A here we go pedig negyedóra kocsikazas után sem tudta frissíteni a pozíciót. Ez valami engedéllyel megoldható?

(#796) user01 válasza vlevi (#795) üzenetére


user01
aktív tag

"A here we go pedig negyedóra kocsikazas után sem tudta frissíteni a pozíciót. Ez valami engedéllyel megoldható?"

Én is így jártam a Here we go-val. Egy külföldi fórumon találtam megoldást. Ott írták, hogy a MIUI az akkumulátor kímélése érdekében elveszi az adott programtól a GPS-hozzáférést, miután elalszik a telefon kijelzője. Ezért működik a navigáció a telefonon élő kijelzővel, az autón pedig nem, mivel olyankor kikapcsol a mobil képernyője.
A fenti program esetében az Akkumulátorkímélőt állítsd "Nincs korlátozás"-ra!
Remélem, ez nálad is megoldja a problémát!

(#797) vlevi válasza user01 (#796) üzenetére


vlevi
nagyúr

Köszi, nagyon valószínű, hogy nálam is ez lesz.

(#798) Totemgroup válasza lacentos (#794) üzenetére


Totemgroup
tag

Nekem ez van 4.91.90.901 és nincs osztott képernyő vele.

(#799) vlevi válasza user01 (#796) üzenetére


vlevi
nagyúr

Kipróbáltam, tényleg az volt a baja. :R
Hibátlanul megy a Here. Waze- valahogy nem is nagyon erőltetem, elég lesz ez a kétféle (Google és Here) navigáció.

(#800) rjg


rjg
őstag

A design frissítés óta nem mutatja a külső hőmérsékletet az AA. Az első egy-két nap még mutatta, csak jobb oldalon lent a korábbi jobb felső sarok helyett, de azóta semmi. Nálatok kiírja? Telefon független, Xiaomi és Samsung alatt is ez a helyzet.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.