Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) BullZeye válasza Chriss745 (#448) üzenetére


BullZeye
veterán

Android 12, Xiaomi.eu dev rom, szóval nem kizárt.

Azt lehet tudni melyik verzióra érdemes downgradelni?

(#452) tgeri válasza BullZeye (#451) üzenetére


tgeri
tag

Én is pont ezt akartam kérdezni! :)

(#453) room303 válasza tgeri (#452) üzenetére


room303
tag

Nem szórakoztam sokat, most 13-nál járt a verzió, ezért az utolsó 12-re mentem vissza (12.48). Igaz, Android 10 fölöttre és alattra más-más verziók vannak.

(#454) tgeri válasza room303 (#453) üzenetére


tgeri
tag

Köszi!

(#455) supershape válasza Chriss745 (#445) üzenetére


supershape
csendes tag

Köszi a tippet. Ez müködik, legalábbis a következő frissitésig. :)

(#456) BullZeye válasza Chriss745 (#448) üzenetére


BullZeye
veterán

Jelentem 12.47-et feltettem és ezzel működik a Waze rendesen, 2x kellett telepítenem, mert gondolt egyet és frissítette úgy is 13-ra, hogy Google play áruházban le van tiltva a frissítése.

Köszi a tippet, nem tudom meddig fog így működik de most jó :)

(#457) miller79 válasza Quogue13 (#136) üzenetére


miller79
tag

Sziasztok! Ez a mai napig működik? Köszi!

(#458) BullZeye válasza miller79 (#457) üzenetére


BullZeye
veterán

Ha Android 12-d van akkor esélyes, hogy már V13-as google van fent, aminél hiába törlöd a frissítéseket vagy a gyorsítótárt/tárhelyt nem javítja meg.

A lényeg, hogy Google v12 legyen fent, és ott töröld amit ír és működnie kéne.

Én most pont ezzel szívok, hogy ROM-ban alapból v13 van, hiába downgradelem, hiába tiltom a google play updatet erre az appra frissíti magát restart után.

(#459) _pda_


_pda_
tag

Sziasztok,

Android Auto Apps Downloader -t használ valaki?

GITHUB

XDA topic

Van egy Huawei P20 Lite -om, azzal megy szépen, viszont a mostani telómmal Oneplus 8T,( A12)nem tudom működésre bírni.
Szóval van valaki, aki sikerrel használja A12 alatt?

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#460) antal750


antal750
aktív tag

Sziasztok
Még csak ismerkedek ezzel az alkalmazással,..
Az android auto alkalmazásban nem lehet beállítani pl hogy az igo navi progi is látszódjon elinduljon.? Vagy csak azok a progik mennek amik láthatóak az android auto alkalmazásban?

(#461) tgeri válasza antal750 (#460) üzenetére


tgeri
tag

én úgy tudom, csak azok láthatóak, amik támogatják az Android Auto, igen, de mintha lenne olyan app, ami önaga AA kompatibilis és bármilyen nem-AA kompatibilis appot is ki tud erőszakolni a képernyőre, de szerintem az nagyon jó sosem lesz, ami nem kifejezetten támogatja az AA-t!

(#462) antal750 válasza tgeri (#461) üzenetére


antal750
aktív tag

Köszönöm, de azt is megtudod esetleg mondani melyik alkalmazás lehet ez.?

(#463) tgeri válasza antal750 (#462) üzenetére


tgeri
tag

Ha jól emlékszem, ez:
https://github.com/shmykelsa/AAAD/
(Én nem próbáltam, csak olvastam róla.)

(#464) _pda_ válasza antal750 (#462) üzenetére


_pda_
tag

Amikor az első postodat megírtad ide, csak el kellett volna olvasni amit én írtam, pont erről szól.

(#465) antal750 válasza _pda_ (#464) üzenetére


antal750
aktív tag

Bocs de azt sem tudtam hogy létezik ilyen alkalmazás, és azt sem hogy te miről írsz.. De ha már megszólítottál, leírnád nekem hogy is működik.? Mert én igazából egy Mate 20 pro telón akarom használni, és navi miatt kerestem valami működő alkalmazást. Igo-t használok vagy 20éve, és az volt a problémám hogy az android autó progin csak waze és Google maps esetleg Sygic fut. Szerinted ezzel az alkalmazással, tudom majd használni? Egyébként megvettem a pro verziót.Ja és még nem tudom kipróbálni mert az autó "scross" rendelés alatt van, még nem érkezett meg...

[ Szerkesztve ]

(#466) tgeri válasza antal750 (#465) üzenetére


tgeri
tag

Mi miatt ragaszkodsz az iGo-hoz? Azért kérdezem csak, mert én is nagyon hosszú évekig azt használtam, de aztán kipróbáltam a Waze-t és gyakorlatilag egy hét múlva már nem néztem vissza. Annyit, de annyit számít, hogy akár pár perccel egy baleset után is már más úton visz, hogy az iGo összes előnye (nekem) eltörpül emellett.

(#467) antal750 válasza tgeri (#466) üzenetére


antal750
aktív tag

Könnyű kezelhetőség, nem olyan "puritán "mint a waze Google maps vagy sygic. Egyik fórum oldalon nagyon sok ember dolgozik a program skinezésén, itt aztán minden beállítható grafikailag megjelenéségileg működés szempontjából.. stb. Talán én ezért kedvelem, a legjobban..
Egyébként köszönöm amit belinkeltél, megnéztem tanulmányoztam letöltöttem és be is állítottam. Már csak az autót várom hogy ki is tudjam próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#468) _pda_ válasza tgeri (#466) üzenetére


_pda_
tag

Én is használom a mai napig, mert ez a legegyszerűbb offline navi :)
És amikor Bosznián keresztül autózom, vagy nincs térerő, ez a legjobb.

(#469) _pda_ válasza antal750 (#465) üzenetére


_pda_
tag

Szia,

Ha figyelmesen elolvasod az írásomat, abból kivehető, hogy A12 alatt nem megy minden telóval, mert a Google bannolja az ilyen applikációkat.
Szóval, csak akkor fog kiderülni, hogy működik-e a készülékeddel és az autóddal, ha majd minden ott lesz veled.
A működése elég egyszerű.
Gyakorlatilag egy képernyő tükrözést tudsz vele végrehajtani, mint ha mondjuk a TV-re küldenéd ki a screen mirrort.
Feltelepíted még az Android AutoMirrorPlust.
Konnektálod a telódat az autóhoz, nekem ez csak USB kábellel megy és az AAM+ menüjében megjelenik az app ikonja.
Ráböksz és megjelenik a teló screenje a fejegységen.
Ekkor elindítod a telefonon a kívánt alkalmazást, elfordítod a kijelzőt és kész.
A telefonon kezelsz mindent, az app csak a kép megjelenítést teszi lehetővé.

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#470) tgeri válasza antal750 (#467) üzenetére


tgeri
tag

Én is ezekért szerettem az iGo-t, de azt, hogy a Waze 10 perccel egy baleset után már mondjuk nem visz fel a pályára és nem ülök a torlódásban, nekem egy skin sem tudta pótolni. :)

(#471) _pda_ válasza tgeri (#470) üzenetére


_pda_
tag

Nem a skinről volt szó :)
Mentő övnek tartom.
Amúgy használoma Waze-t és a Google mapsot is.
DE főleg a Waze útvonal tervező algoritmusátol, marhát tudok kapni.
Még 10Km múlva is vissza akar fordítani, ha felülbírálom az útvonalat.
Szóval, máshogy xar.

(#472) tgeri válasza _pda_ (#471) üzenetére


tgeri
tag

Engem telejsen igazad van, ez tényleg idegesítő!

(#473) antal750 válasza _pda_ (#469) üzenetére


antal750
aktív tag

Köszönöm a választ. Egyébként a Aa Mirror plusz-ban kell valamit még állítani?

(#474) _pda_ válasza antal750 (#473) üzenetére


_pda_
tag

Nem

(#475) |AP|


|AP|
veterán

keresgettem a topikban wireless témában és nem sok hozzászólást találtam.
Van említve ez a cucc, illetve amit még máshol találtam az az Ottocast u2-x.

A Motorola megoldása úgy látom még nem igazán elérhető.

Használja valaki ezek közül valamelyiket (vagy mást) és mik a hosszabb távú tapasztalatok?
Eléggé unom állandóan kábelre dugdosni a telefont, nem beszélve arról, hogy a telefon akksijának sem tesz túl jót.

(#476) rjg válasza |AP| (#475) üzenetére


rjg
őstag

Én az AAWireless-t használom. Néha eldobja a kapcsolatot, ilyenkor egy wifi ki- és visszakapcsolás megoldja. Utána olvasva ez inkább tűnik Android Auto hibának, nem a kütyü saját baja.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#477) |AP| válasza rjg (#476) üzenetére


|AP|
veterán

amit olvastam még ilyen kütyükről az az, hogy néha a tolatókamera nem veszi vissza a képet, amikor így megy a tükrözés. Ilyennel találkoztál esetleg?

Honnan rendelted amúgy?

(#478) redst4r válasza |AP| (#475) üzenetére


redst4r
tag

Nekem is AA wireless van. Tökéletes, még semmilyen probléma nem volt vele. Viszont azzal számolni kell, hogy óránként 10-15%-t levesz az aksiból, ezért a nagyon hosszú utakon kábellel használom a telefont. Én az Indiegogoról rendeltem, akkor még több mint egy hónapot várni kellett rá, de úgy olvastam most már gyorsabb. Európai szállítás, tehát vám, áfa nem jön már rá. Nekem nem zavar be a tolatókamera.

(#479) tgeri válasza redst4r (#478) üzenetére


tgeri
tag

Ez az? https://www.indiegogo.com/projects/aawireless#/

(#480) redst4r válasza tgeri (#479) üzenetére


redst4r
tag

Igen

(#481) rjg válasza |AP| (#477) üzenetére


rjg
őstag

Ilyen gondom soha nem volt (Kia eNiro). Én is az indiegogo-ról rendeltem.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#482) |AP| válasza redst4r (#478) üzenetére


|AP|
veterán

"Viszont azzal számolni kell, hogy óránként 10-15%-t levesz az aksiból, ezért a nagyon hosszú utakon kábellel használom a telefont. "

Működik zökkenőmentesen, hogy ha kábellel akarod használni akkor csak simán kihúzod az AA wireless-t, majd ha visszadugod akkor minden további beállítás nélkül újra működik azonnal wireless?

(#483) tgeri válasza |AP| (#482) üzenetére


tgeri
tag

Ez engem is érdekelne, de feltételezem, igen!

Illetve még az is megoldás, hogy az ember a szivargyújtóba és vesz egy töltőt és akkor az csak tölteni tudja.

(#484) redst4r válasza |AP| (#482) üzenetére


redst4r
tag

Igen, lehúzom a kábelről a telefont, rádugom az eszközt és azonnal rá is csatlakozik már vezeték nélkül. Tényleg nem találtam rajt semmi fogást, tökéletesen működik. Én telefonról hallgatom zenét is, fontos volt, hogy ne kelljen minden alkalommal rádugni a kábelra a telefont mert elég macera minden ki-be szállásnál. Így meg beülsz, indítasz, mire bekötöd magad már szól is a zene illetve a képernyőn ott a térkép. Bár a gyorsaság függhet a fejegységtől, de ugyanolyan gyorsan jön be vezeték nélkül mint ha rádugnád.

(#485) |AP| válasza redst4r (#484) üzenetére


|AP|
veterán

köszi, be is rendeltem. Kíváncsi vagyok mikor érkezik :R

(#486) tgeri válasza redst4r (#484) üzenetére


tgeri
tag

Mennyi idő alatt jött meg a tiéd?

(#487) redst4r válasza tgeri (#486) üzenetére


redst4r
tag

kb. másfél hónap, de akkor volt a chiphiány csúcsa, most állítólag már gyorsabb

(#488) kelly416 válasza redst4r (#478) üzenetére


kelly416
veterán

Na ne hülyéskedjetek már. Ha wireless AA, akkor már vagy QI padot tegyetek be, vagy egy jobbfajta autós töltőt a hosszú utakra. Szerintem.

(#489) tgeri válasza kelly416 (#488) üzenetére


tgeri
tag

IQ pad micsoda? Google sem segített.

(#490) redst4r válasza kelly416 (#488) üzenetére


redst4r
tag

Amikor wireless AA van akkor azért melegszik a telefon, dolgozik rendesen, ezért is van, hogy 10-15 %ot merül óránként. Ha ezt még megfejeled egy vezeték nélküli töltéssel ami szintén melegíti, nem biztos, hogy örül neki. Én is gondolkodtam a QI padon, de ezért elvetettem. Ahogy írtam, hosszabb utakra ha már kábelre dugod egyszerűbb ha az a kábel már eleve a fejegységre megy.

[ Szerkesztve ]

(#491) kelly416 válasza redst4r (#490) üzenetére


kelly416
veterán

Nyilván egyszerűbb, de mint alternatíva, megoldást jelenthet.

(#492) kelly416 válasza tgeri (#489) üzenetére


kelly416
veterán

Talán jó sorrendben kellene beírni a betűket. Vagy még jobb, kijelölöd a kérdéses szövegrészt, jobb gomb vagy hosszú érintés és a felugró menüből "keresés Google-el" menüpontot kiválasztod. Úgy nem lehet elgépelni semmit.

(#493) kelly416 válasza kelly416 (#491) üzenetére


kelly416
veterán

Bocsánat, bele telefonáltak, pedig ezt még ide szerettem volna írni, csak lejárt a szerkesztési időm is.

Nem tudom, van-e ventillátoros QI pad, de nem elképzelhetetlen, úgy még talán működhetne is a dolog hosszabb távon is.

(#494) tgeri válasza kelly416 (#492) üzenetére


tgeri
tag

Így már megvan! Nekem a jelenlegi telefonon sajnos nem tud vez nélkül tölteni, pedig az lenne az igazi. :)

(#495) kelly416 válasza tgeri (#494) üzenetére


kelly416
veterán

Nem olyan igazi az, mert lassú (azaz lassabb mint a vezetéses megoldás) és jobban melegszik tőle a telefon. Egyébként nem volna az rossz elgondolás.

Én csak éjjel használom kis teljesítményen, így este 11-reggel 4 között fel sem tölti 15-20% környékéről, de legalább nem melegszik. 5-5:30-ig viszont már tele van. Szóval kb. 6 óra az S20FE így.

(#496) lacentos


lacentos
aktív tag

Belépve az alkalmazásba ez az értesítés fogad. Nem tudom mit értsek ezen.
'Az Android Autó telefon képernyőkre szolgáltatás hamarosan megszűnik' :U

(#497) energomatt válasza lacentos (#496) üzenetére


energomatt
senior tag

Azt, amit jelent. Vagyis a telefon képernyőjén nem tudod majd kezelni, csak az autóén.

(#498) repvez válasza lacentos (#496) üzenetére


repvez
addikt

igen én is pont ezt akartam kérdezni, hogy ez pontosan mit is jelent és mikortol fog változni , mi lesz még a változás.
Lehet e valami pluszolyan dologami vezeték nélkl mukodne a kocsival ?

illetve azt hogy lehet állitani, hogy ha BT on kapcsolodik a telefon a kocsihoz akkor automatikusan elinditja az AA-t eddig tök jó, és ezután a spotifyt is elinditja automatikusan bár néha nem ezt sem tudom , hogy miért.
De rendszeresen van az , hogy megy a lejátszás de hang nincs a kocsin se se a telefonon, mert a ne zavarj funkcio miatt le némitja a telefont és csak akkor lesz hangja a kocsin ha a telefonon fizikailag felhangositom, nem elég csak a kocsi hangerőjén tekerni az nem változtat semmin sem.

Szóval ezt a ne zavarj funkciot , hogy lehet kikapcsolni vagy beállitani, hogy a zenére ne vonatkozzon.

[ Szerkesztve ]

(#499) lacentos


lacentos
aktív tag

Még az is probléma legalábis nálam az AA fut a waze és nem lehet eseményt jelenteni kb 4 napja. Hiába nyomom az úton folyó munkát nem jelenik meg az ikon a térképen sem a torlódást stb. :F Csak a telefenon jelzem ott működik.

(#500) tgeri válasza lacentos (#499) üzenetére


tgeri
tag

Én még nem tapasztaltam, de ránézek valamelyik nap, hogy nekem működik -e.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.