Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#379) CSAVI38 válasza buca84 (#367) üzenetére


CSAVI38
tag

Én a helyedben a magyar garanciásat venném, mert lehet, hogy a kínai verzió 10 rugóval olcsóbb, de nálam már egy behalt egy fórumok szerint elég gyakori hibával, történetesen a Bluetooth és a wifi meghal, azaz valami hardveresen elromlik a vezetéknélküli kapcsoltban és így használhatatlan. A bluetooth kb 30 cm-ig müködik a wifi meg egyáltalán nem , mintha az antenna behalt volna. Most van folyamatban a Gearbesttel a gari intézése, de nem sok reményt fűzök hozzá, csak probálok minél kevesebbet bukni. Most visszaküldtem nekik, mert állítják meg tudják javítani, ami azért vicces, mert elég sok helyen megírták nem lehet javítani:) de most már kiváncsi vagyok mi csinálnak. Mindesetre szeritnem bőven megéri a magyar garis, mert ez már nem az az árkategoria, amit benyel az ember és elég sok hibás van.
Ennek ellenére én annyira megkedveltem ezt az órát, hogy vettem egy másikat EUSTOCK-on. Igaz ez EU/USA verzió, így viszont eleve angol és nekem a strava is teljesen megfelel futás és bicikli esetére, az alvás és lépés adat meg már benne van az AMAZFIT WATCH programban a következő verzióban meg már a szíves cuccok is benne lesznek, így a MI FIT sem hiányzik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.