Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#381) CSAVI38 válasza buca84 (#380) üzenetére


CSAVI38
tag

playes amazfit app van az eu-hoz. Szerintem csak annyi a különbség, hogy ez a strava-val syncronizál illetve nem kell hozzá mi fiók.
Mire gondolsz konfigurálás alatt? az értesítéseket kezeli, a kijelzendő dolgokat kezeli, ébresztés, időjárás, és ami eddig nem volt de már van az meg a lépés és alvás is megjelenik a programban(mondjuk az alvásnál még csinál érdekes dolgokat), így szerintem a sporton kivül mindent lekezel a sportot meg hivatalosan a strava-n keresztül kezeli, szerintem azt is jól én futni és biciklizni szoktam azzal nincs probléma.

Páromnak GARMIN forerunnerje van ami több mint kétszer ennyibe kerül. Az is nagyon jó, de tiszta műanyag és zenét pl nem lehet lejátszani róla, tehát nem mehetsz el futni telefon nélkül.

Szerintem aki fut vagy biciklizik annak ez a legolcsóbb elérhető alternativa. Én azt is szeretm benne, hogy az értesítéseket jól kezeli és ha telefonon hívnak azt is meg tudom nézni, illetve visszautasítani is lehet, ha nem akarod felvenni a telefon elővétel nélkül.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.