Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Sinesol válasza Lami66 (#539) üzenetére


Sinesol
veterán

Hát pedig el kell hogy keseritselek, a trollkodás és sarazás, nem magyar szokás, jelen van mindenütt. Elsősorban a saját magunk lenézése a magyar szokás, hogy azt hiszik sokan, hogy ez csak itthon van így, más országokra meg valami mesevilágként tekintenek.

[ Szerkesztve ]

(#552) andor80 válasza k-adi (#536) üzenetére


andor80
senior tag

Miért erőlteded másokra hagymázós végleges gondolataid? Fogadd el te ,hogy nem értenek egyet veled sokan...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#554) janeszgol válasza kalmandi (#553) üzenetére


janeszgol
félisten

Harmas. :)
Meg az elso se rossz, de a kozepso eleg bazari.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#555) #30610944 válasza kalmandi (#553) üzenetére


#30610944
törölt tag

Hat ezek kozul egyik sem jon be nekem. Viszont a gyari szilikon tok az tetszik.

(#556) NoahM válasza kalmandi (#553) üzenetére


NoahM
junior tag

Na visszatértünk a topikba :)

Már megjött? Mesélj milyen a tapasztalat idáig? :C

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

(#557) *Mukeey* válasza #88470784 (#524) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Gyááá de zavaró a kijelzőn a lyuk. Most, hogy megnéztem ezt a videót, amit linkeltél, tűnt csak fel. Ennyire még egyik megoldás se szúrta szemem.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#558) dutrás válasza *Mukeey* (#557) üzenetére


dutrás
őstag

Nem vészes az a lyuk ha rejtve van

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#559) Noukoum válasza *Mukeey* (#557) üzenetére


Noukoum
veterán

Mondjuk ha oneplus 7 pro-t használsz nem is csoda hogy zavar :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#560) *Mukeey* válasza dutrás (#558) üzenetére


*Mukeey*
addikt

🙈

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#561) mjani1172 válasza dutrás (#558) üzenetére


mjani1172
addikt

Update:
Most hogy az Op8 nál már van luk elöl, mindjárt jön a magyarázat hogy mégiscsak az a jövő. :-)

[ Szerkesztve ]

(#562) gyonyoruwok válasza mjani1172 (#561) üzenetére


gyonyoruwok
tag

Ahhoz kepest mindenhol szidjak miatta.

Sony A6000 | iPhone 12

(#563) mjani1172 válasza gyonyoruwok (#562) üzenetére


mjani1172
addikt

Jól teszik.

(#564) dutrás válasza gyonyoruwok (#562) üzenetére


dutrás
őstag

:C
Ezt dobta most a gép.
A furcsa az hogy mindíg a Huaweieknél csúcsosodik minden negatívum. Hiába na... továbbra is nagy konkurens a Kínai gyártó készüléke.

P50 pro/P40 Lite

(#565) gyonyoruwok válasza dutrás (#564) üzenetére


gyonyoruwok
tag

mint P20-aknál a béna notch + chin homegombbal :DD de én speciel azért IS választottam azt a oneplus 6 helyett, mert nekem kényelmesebb ha elöl van az ujjlenyomat, és azzal is vezérlem a képernyő huzigálása helyett, nagyon praktikus. de szerintem túl van lihegve ez a luk meg notch téma, nekem csak nyafogás, semmit nem befolyásol, csak dizájn :( ráadásul a P40-be profi arcfelismerést is kapsz vele, nem viccből van úgy, ahogy.

Sony A6000 | iPhone 12

(#566) dutrás válasza gyonyoruwok (#565) üzenetére


dutrás
őstag

Egyetértünk. Mate 20 pro-n pedig hatalmas notch van. Észre sem veszem már annyira megszoktam.

P50 pro/P40 Lite

(#567) gyonyoruwok válasza dutrás (#566) üzenetére


gyonyoruwok
tag

uh a mate 20 pro, mennyire bejött az a telefon te jó ég. ha ma jönne ki is ugyanolyan szépnek látnám, elöl hátul. az már telefon volt, tyii. kb ki is néztem mások kezéből, mikor láttam bkv-n. és meglepően sok embernél is láttam. de a mate 30 pro-t is jó volt megfogdosni mediaba, mmm.

Sony A6000 | iPhone 12

(#568) Inarus válasza #88470784 (#503) üzenetére


Inarus
addikt

(#569) gyonyoruwok válasza Inarus (#568) üzenetére


gyonyoruwok
tag

hát, nem nyugtattak meg annyira. de dolgozzanak csak szorgosan, aztán izé. lesz ami lesz. de az komoly, hogy 9.99 a huawei music? ha jól tévedek, évek óta 5 eurót fizetek szpotiért.

[ Szerkesztve ]

Sony A6000 | iPhone 12

(#570) Lami66 válasza gyonyoruwok (#569) üzenetére


Lami66
őstag

A Huawei zene ingyen adja azt a hanminőséget amiért Te havi öt eurot fizetsz a Spotifynak. A Haweinél a plusz kényelmi szolgáltatások kerülnek 10 euroba, pl "napi ajánlások, személyre szabott lejátszási lista, vagy például a Party mód is elérhetővé válik, amivel Huawei okostelefonokat, tableteket tudunk összekapcsolni kedvenc zeneszámaink"
De a Spotify-t hallgathatod hms-es telefonon is.

[ Szerkesztve ]

(#571) gyonyoruwok válasza Lami66 (#570) üzenetére


gyonyoruwok
tag

Igazabol asszem a premium is csak 320kbps szpotin. Na nem mintha az nagy ervagas lenne a bt-s fulesek koraban. Ezek a szolgaltatasok mind megvannak szpotin is, egyedul a party mod homalyos. Biztos jo, csak kicsit felkaptam a fejem az arra. Ha ugyanannyi lenne, talan meg ki is probalnam, de igy kizart. Es nekik most a piacszerzes kene legyen az elsodleges, no? Bar a P40-ek aran sem tukrozodik, szoval legalabb konzisztensek.

Sony A6000 | iPhone 12

(#572) Lami66 válasza gyonyoruwok (#571) üzenetére


Lami66
őstag

Hát ezaz, hogy a Spotifynál fizetni kell azért amit a Huawei ingyen ad. Ha ki akarod próbálni, még fizetned sem kell érte. A Spoti ingyenben 96 kbit-et ad. Az tényleg csak zajkeltésre jó, meg háttérzenének a sörözés mellé.

(#573) gyonyoruwok válasza Lami66 (#572) üzenetére


gyonyoruwok
tag

nem akarom kipróbálni. minek? az ilyen szolgáltatásoknak az a sok kényelmi funkció az értelme, amit a fizetős csomag nyújt. tudod mit ad ingyen a huawei zene? semmit. most megnyitottam direkt. hallgathatsz zenéket, amiket senki se nem hallgat, se nem ismer a világon, de legalább jó a minőség. még keresni sem lehet. vagy ha mégis, akkor jól el van dugva, és nem vagyok elég power user nekik. semmi nem indokolja, hogy dupla árat fizessek ezért. főleg, hogy még azt is kétlem, hogy valaki megmondja 10 számról, hogy azok közül melyik 4 volt 3000kbps, nemhogy 640. elég elfogultnak tűnsz.

Sony A6000 | iPhone 12

(#574) Lami66 válasza gyonyoruwok (#573) üzenetére


Lami66
őstag

Elfogult a fene. Én is csak kipróbáltam. Csak azt jeleztem, hogy ha a Spotifynál bármit akarsz, akkor fizethetsz. A Huaweinél legalább a jobb minőségért nem kell fizetni..
Egyébként volt két évig Spoti előfizetésem, de lemondtam, mert a netrádiók sokkal jobban megfelelnek az én zenehallgatási szokásomnak

(#575) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Nekem most annyira meg tetszett a P40 pro,hogy valószínű be is nevezek egyre még a napokban.10+ vált majd.Számomra szerencsére a play szolgáltatás hanyagolható,így nem is hat meg,hogy nem lesz talán örökre vagy egy darabig elérhető :D Évek óta Samsung telefon használok,asszem most jött el az idő,hogy nézzek másfelé is :B Vodától veszem,hívtam ügyfélszolgálatot az ajándék óra miatt,de nem tudták megmondani,hogy meddig lesz "akcióban" hozzá....Igaz a Huawei weboldalán ápr. 5-ig szól az akció...

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#576) gyonyoruwok válasza Lami66 (#574) üzenetére


gyonyoruwok
tag

na hát ha nekem is csak az lenne a fontos, hogy egy adott stílusban szóljon zene jó minőségben, akkor valószínűleg értékelném, amit a huawei nyújt. de nem tudnék meglenni a szeretett playlistjeim nélkül sajna, ahhoz meg már fizetnem kéne ugyanúgy. persze anno így ismertem meg szpotin is a mostanra legkedvencebbé vált számaim hehe, de ez talán már nagyon off.

(#575) Gubu0101 : na végre. bár nem mondom, böki a csőröm, hogy kifizetik sokan ezeket a szemérmetlenül nagy összegeket a gyártóknak, akiknek ez pozitív visszajelzés az árképzésüket illetően, de azért elférne már itt egy tulaj, izgi beszámolókkal meg tapasztalatokkal meg minden :DD
pont most néztem, hogy jelenleg 220volton olcsóbban kapsz i11 Pro-t, mint P40 Pro-t, 64gb ide vagy oda. csak érdekességképp.

Sony A6000 | iPhone 12

(#577) Gubu0101 válasza gyonyoruwok (#576) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hát,úgy fest le kell,hogy tegyek róla.Vodától vettem volna most,meg is akartam rendelni,már több mint 7 hónapja előfizetéses vagyok náluk (infinity pro 15000-es csomaggal)erre bekér 190ezer előleget,persze jóváírná 3 hónap után,hiába fizettem késedelem nélkül eddig,sőt számlazárást követően 1-2 napra már fizettem is,de ez úgy fest nem számít.Most nem az a helyzet van,hogy csak úgy dobáljak 190-et ki az ablakon :( PEdig elsőnek jól nézett ki az a fizessek 1Ft-ot ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#578) TED_DY


TED_DY
csendes tag

Sziasztok!

Én már 2 napja használom ezt a csodát! Vodánál szereztem be, eredetileg iphone 11 pro maxért indultam de ezzel jöttem ki! Előtte volt egy p30 prom így ahhoz tudom hasonlítani!
-Sebességben jobb, bár ez a 90hz miatt is érződik
-ujjlenyomat olvasó sokkal jobb, nagyon gyors pontos
-Kijelző alatti hangszóró szinte ugyanolyan!
-Arcfelismerés remek
-csengő hangszórója hangosabb, szebben szól
-a selfi kamera képe mikor először elindítottam csak lestem, gyönyörű
-hátsó kamera jobb a p30 prónál fényképekben, videókban szerintem nagyobb az előrelépés
-Üzemidő szinte ugyanaz mint az előzőnél pedig max felbontás 90hz (nálam min. 2 nap)
-A kijelző kivágás... engem egyáltalán nem zavar sőt mondhatni észre se veszem pedig féltem tőle
-külsőre gyönyörű készülék nagyon egyben van! Régen éreztem ezt egy telefonnál hogy azonnal szerelem!

Röviden ennyi, nekem a google szolgáltatások nem hiányoznak, ami nincs fent azt apkpure-ról betudtam szerezni, egyedül a k&h-s applikáció hiányzik!
Még annyi hogy fólia van rajta gyárilag és szilikon tokot is adtak mellé!
Ha bármi kérdésetek van igyekszem megválaszolni!

[ Szerkesztve ]

(#579) T0rnad0 válasza Gubu0101 (#577) üzenetére


T0rnad0
addikt

8 hónap elteltével már nem kérnek előleget.

TED_DY: Private Space-re ha belépsz, megjönnek az értesítések a normál "fiókból"?

Z Fold 4

(#580) mjani1172 válasza TED_DY (#578) üzenetére


mjani1172
addikt

Gratulálok! Használd egészséggel!

[ Szerkesztve ]

(#581) gyonyoruwok válasza Gubu0101 (#577) üzenetére


gyonyoruwok
tag

oh. na mindegy. ha holnap nyerek a lottón, veszek egyet én...

hopsz, látom annyit kotlottam ezen, hogy már tárgytalan is

[ Szerkesztve ]

Sony A6000 | iPhone 12

(#582) Gubu0101 válasza gyonyoruwok (#581) üzenetére


Gubu0101
veterán

Úgy legyen!Nekem is vehetsz akkor ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#583) TED_DY válasza T0rnad0 (#579) üzenetére


TED_DY
csendes tag

Messenger és email értesítések nem jöttek meg amíg a private spaceben voltam!

(#584) dutrás válasza TED_DY (#578) üzenetére


dutrás
őstag

Gratula.

P50 pro/P40 Lite

(#585) TED_DY válasza mjani1172 (#580) üzenetére


TED_DY
csendes tag

@mjani1172 @dutrás köszi! :)

(#586) Gubu0101 válasza TED_DY (#578) üzenetére


Gubu0101
veterán

Te kaptál hozzá tokot?
Tegnap még úgy volt nem lesz P40 Prom,ma már változott,csak rendeletem egyet én is,de ahogy nézegetem nem minden régióban adnak hozzá tokot.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#587) TED_DY válasza Gubu0101 (#586) üzenetére


TED_DY
csendes tag

Én is meglepődtem mert úgy tudtam itthon nem adnak hozzá, sőt a vodafone-os ügyintézőm is meglepődött :D

(#588) dutrás válasza TED_DY (#587) üzenetére


dutrás
őstag

A Mate 20 pro esetében is régiós opció volt. De azt hiszem a P30-nál is.

P50 pro/P40 Lite

(#589) Gubu0101 válasza TED_DY (#587) üzenetére


Gubu0101
veterán

Kicsomagolós bemutatós videóban láttam én is,asszem tech2-nek youtube-on.Akkor pillantottam meg a tokot.A Huawei weboldal meg ennyit ír "Védőtok, 1 db (Nyugat-Európában és Északkelet-Európában nem tartozék)"
Azért is voltam kíváncsi,kitudja hova sorolnak minket :D Így legalább egy darabig nem kell rendelnem hozzá..Bár,volt ott rózsaszín tok is amit adtak hozzá, azt meg inkább kihagynám ;]

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#590) TED_DY válasza Gubu0101 (#589) üzenetére


TED_DY
csendes tag

Nekem a fólia volt fontos! Reméltem, hogy lesz rajt. Anno a p30pro-n nem volt fólia és tok sem lapult a dobozban! Ez a szilikon tok mellesleg nagyon jó minőságűnek tűnik és a készülék sarkainál ráhajlik minimálisan az előlapra!

(#591) Gubu0101 válasza TED_DY (#590) üzenetére


Gubu0101
veterán

Az jó,bár azt is leszedem ha elkezd karcolódni mint az S10 ről is leszedtem,már alig lehetett látni rendesen a kijelzőt tőle...Ha gyárilag nem raktak a telefonra én nem is rakattam rá,annyira azért szoktam vigyázni,hogy a gorilla glass bírja fólia nélkül is :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#592) Snoop27


Snoop27
őstag

Sziasztok. Sikerult minden fontosabb aplikaciot feltenni a telora? Gondolok itt a.G appjaira. Eddig az S20+ volt a befutó de nagyon gyönyörű ez a teló, s lehet megkockáztatom s beszerzek egyet.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#593) zsolti72837 válasza Snoop27 (#592) üzenetére


zsolti72837
őstag

Harmadik fél által fel lehet rá rakni őket, ha jól tudom.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#594) erácska06


erácska06
újonc

Üdv
Tech2 Laci P40pro vs S20 Ultra kamera teszt.
Drive-os teljes méretű képekkel!!! [link]
Youtube link: [link]

Szépek a képek mindkét oldalon, rossz fényviszonyoknál a Huawei erősebb illetve a Samsung szoftveres bakijai miatt mindenféleképp eleve a Huawei szimpibb. A természetesebb színei miatt a Huawei a nyerő nálam. :)

[ Szerkesztve ]

(#595) TED_DY


TED_DY
csendes tag

Szinte mindent fel lehet rakni rá appgalery vagy apkpure segítségével, youtube helyett a vanced-et használom, térkép helyett Here we go, a banki alkalmazások közül nagyon kevés van csak!
Megpróbáltam feltenni a gms-t, sikerült is minden jól működik play áruház stb, de a folyamatosan jövő ki nem kapcsolható értesítés h google szolgáltatás szükséges használhatatlanná teszi!
Böngészőből elérhetőek a google felületei drive stb, a gmail nem kell mert a gyári email app kezeli a gmailes címet!

(#596) #30610944 válasza TED_DY (#595) üzenetére


#30610944
törölt tag

Google Play helyett hasznald az Aurora Store-t. Ugyanaz es nem kapsz ertesiteseket.
Tudod inkognito modban hasznalni vagy akar be is tudsz jelentkezni a google fiokoddal ha azt szeretned.

(#597) TED_DY válasza #30610944 (#596) üzenetére


TED_DY
csendes tag

Köszi a tippet, de minden alkalmazást fel tudtam tenni amire szükségem van! De ha esetleg kellene valami felnézek rá :R
Természetesen hard reseteltem a próba után h eltünjön az értesítés.

[ Szerkesztve ]

(#598) Snoop27 válasza TED_DY (#597) üzenetére


Snoop27
őstag

Az aksi jól bírja? S8-am van de az S20+ nem tűnik túl acélosnak, P30 pro bejön de a P40 pro is. Nem mondom, kicsit tartok a google mentes világtól, de látom van n+1 megoldas felvarazsolni rá.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#599) TED_DY válasza Snoop27 (#598) üzenetére


TED_DY
csendes tag

Igen jól bírja, kevesebbet vártam tőle mint a p30 pro-tól mivel nagyobb felbontás 90hz, de hozza a 2-3 napos üzemidőt az én használatommal amiben 1-2 óra hívás, 1 óra videóhívás, 1 e-mail sync, óra sync, meg sok üzenet, én pl alig nézek videót! így 2-3 nap alatt 4-5 óra SOT jön össze 20% merülésig, de ha kihasználom akkor jön a 7-8 óra plusz is!

(#600) Gubu0101 válasza TED_DY (#578) üzenetére


Gubu0101
veterán

Azt még elfelejtettem megkérdezni,hogy ha dual sim-es a tied,akkor vajon független?

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.