Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Aryon87 válasza Gubu0101 (#1000) üzenetére


Aryon87
félisten

Telekom után tuti beveszi a Telenor is. Agyalok is mi legyen, de én lehet megvárom már a jövő évi szériát, és a P30Pro is megmaradna :))
Nemtom... Ma is nyomkodtam egy kicsit az euronicsben, ha már mellette mentem el. A videó részét néztem meg, nem kicsit ugrott abban.
És tényleg durva ez a 90hz képfrissítés :Y

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1002) dutrás válasza Aryon87 (#1001) üzenetére


dutrás
őstag

Még nem volt időm meg lehetőségem megnézni. Nagyon el vagyok havazva. De amint lehetőségem nyílik én is megtapperolom.

P50 pro/P40 Lite

(#1003) Gubu0101 válasza Aryon87 (#1001) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen,jól sikerült,még mindig nem próbáltam ki a videó felvételt rajta :D 90 Hz-et majd a párom 9 Pluszával össze hasonlítom,hogy mennyi a különbség.Nekem még mindig a sebesség ami bejön,és az üzemidő.Ma is hajnal fél 5-től ment a folyamatos szinkron + a Huawei gear óra rácsatlakozva,én mondjuk arra küldetek ki minden értesítést,folyamatos net,hébe hóba nyomkodtam,volt fél óra telefonálás,folyamatos gps,bár az szinte nem fogyaszt,na meg a 2 sim és 20% körül esett.Este leveszem töltőről olyan 9 körül reggel még 7-8 fele 100%-on van.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1004) Aryon87 válasza Gubu0101 (#1003) üzenetére


Aryon87
félisten

Ahogy elnézem így a 30Pro ismeretében, hogy a 40Pro inkább szoftveresen fejlődött, javult még jobban.
Kamera szempontjából szintén ugyanazt látom, hogy szoftveres tunning volt.
Engem ugye a Pro+ izgat.
Ki tudnám hozni a telót, de a jelenlegi helyzetet figyelembe véve nem lenne bölcs döntés. Mármint a Covid miatt, nem az Aranymajom miatt :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1005) dutrás válasza Gubu0101 (#1003) üzenetére


dutrás
őstag

Azt nézted már hogy a HMS core mennyit fogyaszt? A P40 Lite nál két nap alatt kevesebb mint 0.7%

P50 pro/P40 Lite

(#1006) Gubu0101 válasza Aryon87 (#1004) üzenetére


Gubu0101
veterán

:D :D Naja.Nekem null tapasztalat elődökkel valami Y540 vagy ilyesmim volt előtte,ezer éve :D
De azért meglepő,hogy sebességben érzem a különbséget a 10+-hoz képest,én még azóta is ezen vagyok kiakadva.
Most 2 évig nem cserélek,szerencsére kötve vagyok,max majd jövőre valamit nézünk páromnak,nagyon tetszik neki is a P40,le akarta nyúlni de nem adtam :D Talán,esetleg,jövőre nekem a P50 vagy Pro ha lesz ez meg megy neki ;] Feltéve ha minden okés lesz a telefonal,ha nem akkor keresek más gyártót :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1007) Gubu0101 válasza dutrás (#1005) üzenetére


Gubu0101
veterán

0.31% tegnap kb ilyenkor vettem le töltőről.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1008) Aryon87 válasza Gubu0101 (#1006) üzenetére


Aryon87
félisten

Fluidságban van különbség bőven a 2 gyártó között.. Mate9 után az S7edge-nél éreztem elsőként hogy wtf?
Aztán Note8 után a Mate10Pro-nál is :))
Gondolhatod.
S9+ már egész gyors volt, de nah :D Élmény volt azért P30Pro-ra váltani, pedig az S9+-al már elégedett voltam minden téren (akkunál kicsit húztam a számat) addig a bizonyos frissítésig..

Kíváncsi leszek a Huawei további fejlődéstörténetére, mert az a cikk, amit már 3x-ra olvasok a másik topikban ahol a TMSC-t fékezik be, az már komoly gyomros.. legalábbis ha jól értelmezem.. Nem bírják elviselni, hogy a gyártó még így is remekel... És mégjobban meg kell fingatni, mert ősszel ugye jön a gyilkos Mate40Pro is..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1009) Gubu0101 válasza Aryon87 (#1008) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mind a két országnak muszáj lesz más irányba tekinteni,saját fejlesztéseket eszközölni,hogy túléljenek.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1010) jilian


jilian
addikt

Van már valami jó panzerglass?

(#1011) Gubu0101 válasza jilian (#1010) üzenetére


Gubu0101
veterán

Passz, en nem hasznalok, csak a gyari foliat, azt is addig amig birja, aztan kuka :D Szerinten mar most ido szeru, hogy valahol kapni kehet.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1012) dutrás válasza Gubu0101 (#1007) üzenetére


dutrás
őstag

Az majdnem a nullával konvergál. Nem is csoda hogy nem merül az akksi nincs ami folyamatosan ébren tartsa a rendszert.

P50 pro/P40 Lite

(#1013) Tybike81


Tybike81
őstag

Ha sikerül felvarázsolni a GMS-t akkor frissítés után is megmarad, vagy utána állandóan fel kell rakni?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#1014) janosibaja válasza Bazi.Joe (#998) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszönöm a tippet neked is, többieknek is. Nekem végül is ezzel ment fel, második nekifutásra, egyelőre rendben működik a GMS.

(#1015) Tybor99 válasza janosibaja (#1014) üzenetére


Tybor99
tag

nekem is ezzel a módszerrel sikerült :) egy este próbálkoztam másnap délelőtt sikerült :D

(#1016) Snoop27 válasza Gubu0101 (#921) üzenetére


Snoop27
őstag

Így igaz, s azóta is tökéletes minden.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1017) Bazi.Joe válasza janosibaja (#1014) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Örülök hogy sikerült!!
Kíváncsi vagyok mi a véleményed a telefonról úgy összességében?!

(#1018) a.sebi válasza janosibaja (#993) üzenetére


a.sebi
őstag

[link] minden mozdulatra figyelj nekem 5. Re sikerült !
3 nap után is hibátlan .

(#1019) a.sebi válasza a.sebi (#1018) üzenetére


a.sebi
őstag

Ez a legbonyolultabb mókolás . Mate 30 prónál is megy , ott sem szűnt meg a lehetőség . Hibátlanul működik , nincs hibaüzenet , fagyás stb. Olyan mint ha ezzel adták volna ki. Laci többször felrakta a telefonra . Működött mindíg .

[ Szerkesztve ]

(#1020) janosibaja válasza a.sebi (#1019) üzenetére


janosibaja
őstag

Nekem az a benyomásom - miután egy halom módszert kipróbáltam, a Tech2-ét, egy oroszt, egy németet, egy angolt -, hogy csak látszólag különböznek, pendrive igénybevételével, vagy számítógépről, Hisuite-tal, avgy anélkül, de ugyanzokat a fájlokat teszik fel. A módzserben, a sorrendekben van némi különbség.

Szerettem volna megúszni, hogy megértsem, miről is van szó, (nekem elég lett volna egy működő teló hülyén is), de úgy látom, hogy nem megy minimális mégértés nélkül: nem elég precizen rakosgatni, cache-t, adatot törölni, újra és újra felrakni, megint törölni, újat rakni, hanem működik egyfajta véletlenszerűség is - egyszer lenyeli a Google, hogy hackelik, máskor meg becsípődik neki valami, talán az előző hackelésből és akkor nem hagyja. Úgyhogy összegezve: türelem, mániás precizitás, szerencse, és fel fog menni hibátlanul. Nekem történetesen innét sikerült jól, közben végig figyeltem a manus alul kinyíló szöveges útmutatóját, nem kihagyva azt sem, hogy a sikeres telepítés után a videón miket ajánl törölni. (Így is beomlott egyszer, tudni kellett a hiba előjöttekor, hogy hová kell visszalépni és jonnét kell újrakezdeni. Engem megizzasztott.)

@swarb1 (#1017): a véleményem? Ez egy k. jó telefon, ha nem az idei legjobb. Naivitás ezt mondani, mikor Trump elnök megint egy évre eltiltotta a Huawei-t, de mégis: hátha sikerül megbékélni egyszer valamilyen módszerrel, kár ezért a kütyüért, meg egyáltalán a Huawei-minőségért.

(#1021) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Sziasztok,
Van aki S20 +-ről vagy Ultráról váltott? Írna pár sort pro&kontra?
:R

(#1022) Aryon87 válasza ateszapa748 (#1021) üzenetére


Aryon87
félisten

Helltak :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1023) ateszapa748 válasza Aryon87 (#1022) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

:C :R

(#1024) janosibaja


janosibaja
őstag

Egy bajom van a GMS telepítése után, hogy a Gmail sem hanggal, az AOD-on, sem az állapotsorban nem értesít új levél érkezéséről. A Huawei e-mail appban sem :W
Már mindenütt engedélyeztem mindent, kivettem az akkumulátorkezelés alól, satöbbi...
Ki lehet ezt valahogy javítani?

(#1025) Gubu0101 válasza janosibaja (#1024) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igy, hogy fel kell mokolni a playt, ne varj tokeletes mukodest szerintem :( Nekem minden ertesitest jelez hangal, de ugye nekem mokolatlan a telefon.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1026) janosibaja válasza Gubu0101 (#1025) üzenetére


janosibaja
őstag

Fel van mókolva a Play, tökéletesen megy minden, csak értesítés nem jön... De még a gyári e-mail alkalmazásból sem :W

(#1027) janosibaja


janosibaja
őstag

Bocs, hogy még egyszer kérdem: aki a gyári levelezőben használja a Gmail-t, annak jön új Gmail-levél érkezésekor értesítő hang, jelzés az állapotsorra, budget az ikonra és az AOD-ra? :R

(#1028) Gubu0101 válasza janosibaja (#1027) üzenetére


Gubu0101
veterán

AOD-ot még nem néztem,de megnézem neked.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1029) janosibaja válasza Gubu0101 (#1028) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi

(#1030) Gubu0101 válasza janosibaja (#1029) üzenetére


Gubu0101
veterán

Jön AOD-ra is,sms,meg messengre üzenet is.lehet bele kellene menned az Email app beállításaiba-Álltalános-Értesítések-Emailcímed alat fel van sorolva Zárképernyő,Hang és ott is megnézni,mi van beállítva,ha esetleg még nem nézted ott.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1031) janosibaja válasza Gubu0101 (#1030) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszönöm, ez tényleg működik! (Mondjuk csak negyedóránként képes frissülni, de mondhatni bódog vagyok, mert így legalább műxik.) :R

(#1032) Gubu0101 válasza janosibaja (#1031) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nincs mit!
Az időt nem néztem,hogy milyen időközönként frissít,csak,hogy jönnek az email-ek.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1033) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

A kalóz GSM mennyire stabil (alap alkalmazásokra gondolok: Gmail, Chrome, Youtube, Google photo, stb)? Szinkronizálás, frissítés, stb.
:R

[ Szerkesztve ]

(#1034) janosibaja válasza ateszapa748 (#1033) üzenetére


janosibaja
őstag

Nem kalóz az, minden telepített appot megvettem, kifizettem. Hogy az amerikaiak vitatkoznak a kínaiakkal, az az ő dolguk, nem enyém.

Pár napja raktam fel, hibátlanul fut. Egyetlen problémám volt, hogy a Gmail nem küldött értesítéseket. Az is megoldódott a topictárs tanácsára a gyári e-mail appal, de az imént telepítettem a Bluemailt (ingyenes, hirdetésmentes, nyílt forráskódú), az azonnal frissül, értesítést küld, szuper. Minden működik. :D

(#1035) dutrás válasza janosibaja (#1034) üzenetére


dutrás
őstag

A Bluemailt úgy emlékszem már említettem neked. Azt hittem már rég felraktad.
P40 Lite-on ugyan szi kronizál a saját kliens de le lett tiltva mert a Bluemail szinkronizál a naptárral is. Elsők közt lett telepítve.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#1036) ateszapa748 válasza janosibaja (#1034) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Csak irónia volt (kalóz). Köszi a választ :R

(#1037) janosibaja válasza ateszapa748 (#1036) üzenetére


janosibaja
őstag

Szívesen

@ dutrás: Lassú vagyok :K .

[ Szerkesztve ]

(#1038) janosibaja válasza dutrás (#1035) üzenetére


janosibaja
őstag

Sajnos vissza kell vonjam a tegnapi örömömet... A Bluemail tegnap kifogástalanul tette a dolgát, értesített AOD-on, álllapotsoron, budget stb. Éjszaka repülőmódban volt, nem történt semmi: erre ma reggel nem értesít, az emilek csak akkor jönnek meg, ha megnyitom a Bluemail appot. Sajnos a munkámhoz tartozó emilek is a Gmail címemre jönnek, ez így nagyon kényelmetlen...

Nem tudnátok adni egy tippet levelezőprogramra, amelyik rendesen - állandóan - szinkronizálja a Gmailt? :R

(#1039) janosibaja válasza janosibaja (#1038) üzenetére


janosibaja
őstag

Most meg helyreállt... :W
Talán a "szundi" vacakolt, vagy mi... Idegesítő.

Ha van megbízhatóbb, írjátok meg lécci

(#1040) mizoli válasza janosibaja (#1039) üzenetére


mizoli
addikt

Akkor jönnek (szinte azonnal) az email-ek, illetve az értesítések, ha a levelező aktívan fut a memóriában. Ha az EMUI bezárja (mert optimalizálja az akkut), akkor nem. Hiába van beállítva, hogy folyamatosan fusson, sose zárja be, akkor is be szokta zárni. Ráadásul ezt nem következetesen csinálja, ami pöttyet bosszantó tud lenni.

Megoldás lehet, hogy többször megnyitod a Bluemailt, vagy amit használsz.
Nem tudom, milyen a Huawei saját levelezője, de azt feltehetően nem zárja be (soha nem használtam, csak feltételezem).

[ Szerkesztve ]

(#1041) Gubu0101 válasza mizoli (#1040) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ki is próbálom,adtam engedélyt,hogy fusson a háttérben is,így most kb 3 perc eltéréssel kaptam ami jött mail,kíváncsi leszek ez mennyit változik.Bár én a gyári email alkalmazást használom gmail címmel.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1042) joey04


joey04
titán

Szépen kezdi beárazni a piac a készüléket. Turbadonál 263k. Még esik egy 15k-t, hoznak rá valami stabilabb gms hacket és egész jó vétel lesz :DDD

jött már frissítés a telefonra tulajnak mióta fent van a gms? Az lehet érdekes, hogy egy update bekavar-e. Elvileg nem, de ki tudja.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1043) joey04


joey04
titán

del

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1044) Gubu0101 válasza joey04 (#1042) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hát,nyilván azért adja a T is olcsóban,mert nincs megkötve a keze mint a Kiemelt partnereknek vagy viszont eladóknak.
Szolgáltatótól meg azért érdemesebb venni,mert még mindig adják hozzá a Watch 2-őt,amit akár eladva 50k-t simán lehet faragni az árból,így már egyből 300 körül van.
Nem hiszem,hogy lesz stabilabb gms rá,inkább még azon fognak rontani,hogy akadályozzák az ilyen módon való hozzáférést. :(

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1045) k-adi válasza joey04 (#1042) üzenetére


k-adi
nagyúr

szerintem sokan várnak stabil gms hackre, de az még odébb lesz.. amúgy lesz még 200k is ősszel.. hiába a nagy ego, a piac makacs

(#1046) joey04 válasza Gubu0101 (#1044) üzenetére


joey04
titán

szolgáltatótól nem veszek semmit. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1047) Gubu0101 válasza joey04 (#1046) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én meg mindig onnan veszem.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1048) janosibaja válasza mizoli (#1040) üzenetére


janosibaja
őstag

Így van, ahogy írod. A gyári app egyébként saját leírásában 15 perces frissítést vállal - MIÉRT? - az 5G korában, a Bluemail néha szépen azonnal frissül, néha meg egyáltalán nem, csak ha kézzel kinyitom - pedig minden engedélyt megkapott.

"Pöttyet bosszantó" csakugyan.

(#1049) Gubu0101 válasza janosibaja (#1048) üzenetére


Gubu0101
veterán

A gyári app az 10 perc múlva küldi az értesítést,akár mit állítok,nem javult,bár nekem nem eget verően fontos az email,semmi olyat nem kapok.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1050) janosibaja válasza Gubu0101 (#1049) üzenetére


janosibaja
őstag

A beállításokban elő lehet bányászni a leggyakoribb frissítést, s az 15 perc, gyorsabb opció nincs. Ehhez képest néha tényleg megjön 10 perc alatt is. Nekem viszont alapvető fontosságú, hogy azonnal megkapjam az üzeneteket, azért vacakolok vele ennyit.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.