Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) #30610944 válasza Gubu0101 (#948) üzenetére


#30610944
törölt tag

Changelog?

(#952) Gubu0101 válasza #30610944 (#951) üzenetére


Gubu0101
veterán

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#953) #30610944 válasza Gubu0101 (#952) üzenetére


#30610944
törölt tag

:R
Tehetnel majd fel fotokat. Kivancsi vagyok mennyit valtozott a minoseg.

(#954) Gubu0101 válasza #30610944 (#953) üzenetére


Gubu0101
veterán

Majd készítek,amint lesz rá olyan alkalom.Kíváncsi vagyok én is mi változott.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#955) dutrás


dutrás
őstag

Sokaknak hiánypótló lehet. Felkerült az AG-be a Mol Limo app

P50 pro/P40 Lite

(#956) jilian válasza dutrás (#949) üzenetére


jilian
addikt

Ott is a szolgáltatói link van benne?

(#957) dutrás válasza jilian (#956) üzenetére


dutrás
őstag

Nem. Ha megnyitom akkor egy olyan hírfolyamot kapok mint a chromeban.

P50 pro/P40 Lite

(#958) GAthersw válasza TED_DY (#901) üzenetére


GAthersw
csendes tag

Nekem simpleben a kártya hozzáadás sikerült, de az nfc fizetés regisztrálása nem. :( [kép]

(#959) #30610944


#30610944
törölt tag

Egy bemutato video a gyari szilikon tokrol akit esetleg erdekelne: [link]

(#960) Gubu0101 válasza #30610944 (#959) üzenetére


Gubu0101
veterán

Alig varom, hogy lecsereljem. Egy ido utan ugy el kezd izzadni a kezem es ugy el kezd ragadni a tok, hogy zavar, volt mar szilikon tokom de igy meg nem jartam. :(

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#961) Tybor99


Tybor99
tag

Meg van a p40 pro 😎szuper telefon egyedül a Swift key fiókomba meg a google drive nem megy minden más amit használok üzemel :)

(#962) dutrás válasza Tybor99 (#961) üzenetére


dutrás
őstag

MI File manager-el tudod szinkronizálni a Drive-ot
Gratulálok hozzá

P50 pro/P40 Lite

(#963) Gubu0101 válasza Tybor99 (#961) üzenetére


Gubu0101
veterán

Gratu!Én betudtam jelentkezni a swift be :U :B

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#964) Tybor99 válasza Gubu0101 (#963) üzenetére


Tybor99
tag

Nekem is sikerült egy frissítés után már :DD

(#965) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, sok gyötrelem árán, ezerszer újra- és újrakezdve sikerült telepítenem a GMS-t, két napja hibaüzenet nélkül működik.

Apró problémáim maradtak, szeretnék tőletek tanácsot kérni.

1. Mit kell tenni, hogy az érkező üzenetek, hívások, történések feltűnjenek az AOD-on? Be van kapcsolva, egész napra, de semmi nem látszik soha a kijelzőn, csak az óra és az akku.

2. A Gmail-t (mivel nem jelezte ki az értesítések számát) inkább beállítottam a gyári levelezésben. Ott is jól működik, frissül, de sem pont vagy szám nem jelenik meg az ikon fölött (pedig beállítva és az működik összes többi programon), s (beállított) hangja nincs. Ahogy írtam, az AOD-on nem tűnik fel.

Külön bosszantó, hogy a GMS rettenetes telepítési procedúrája után ilyen apróságokkal nem boldogulok. Köszi előre is a tanácsokat :R

(#966) Gubu0101 válasza janosibaja (#965) üzenetére


Gubu0101
veterán

Annyit tudok mondani, hogy nekem aod megjelniti az ertesiteseket, semmin nem valtoztattam. Max nezd meg, hogy az adott appnak pl a email, be van e kapcsolva az ertesites :U Vagy lehet utkozes is, mivel ugye a gms nem tamogatott. Amugy nekem sokkal jobban bejott a gyari email mint anno a gmail app, bejovo email is azonnal megerkezik, gyorsabb a szinkronizacio. Ha pedig erkezik egy ertesites azt az adott app jelzi egy pottyel.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#967) janosibaja válasza Gubu0101 (#966) üzenetére


janosibaja
őstag

Hangja is van az érkező mailnek?

(#968) Gubu0101 válasza janosibaja (#967) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen, van.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#969) janosibaja válasza Gubu0101 (#968) üzenetére


janosibaja
őstag

Akkor ütközés lehet - de miért pont és csak a Gmaillel? -, mert minden be van kapcsolva, mégsem megy... Köszi!

(#970) Gubu0101 válasza janosibaja (#969) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hat nem tudom, de meg johet nallam tapasztaltabb, hatha ad ertelmesebb infot nallam :D Azt tudom nekem minden mukodik rendesen.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#971) Gubu0101 válasza janosibaja (#969) üzenetére


Gubu0101
veterán

Most talaltam ra a szamos kijelzesre :B Nem figyeltem eddig, hogy lehet allitani szam es pont kozt :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#972) janosibaja válasza Gubu0101 (#971) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszönöm szépen! Ezt ismerem, használom régen, csak most éppenséggel egyik sem látható, hiába aktiválom. Éppen újrarakom a GMS-t: elképesztő türelemjáték.

(#973) dutrás válasza janosibaja (#972) üzenetére


dutrás
őstag

Buherálunk? :DD

P50 pro/P40 Lite

(#974) Tybor99


Tybor99
tag

sziasztok valahogy szeretném megoldani hogy a google appjai közül a drive menjen tudom hogy megy böngészőből de szeretném megoldani ezt az 1. youtubevancedba sikerült már google fiókkal belépnem szóval az pipa ;) egyedül még ez fontos mivel szinte napi szinten rögzítek oda adatokat illetve sokszor onnan nézek dolgokat ;) valakinek van valami ötlete rá ? egyenlőre nem akarom a GMS-t mókolni :D

(#975) dutrás válasza Tybor99 (#974) üzenetére


dutrás
őstag

Az ApkPure-ról töltsd le az MI file managert.

Ez tud szinkronizálni illetve tudsz böngészni is a drive mappái közt.

P50 pro/P40 Lite

(#976) Tybor99 válasza dutrás (#975) üzenetére


Tybor99
tag

nekem az a gond hogy szükségem lenne a velem megosztott mappákra illet azokat szerkeszteni is . majd ki próbálom ezt :)

[ Szerkesztve ]

(#977) Tybor99


Tybor99
tag

Elérem a fájlokat viszont nem menti fel ha bele szerkesztek. :( sajnos ennek a használata nagyon kényelmetlen

(#978) a.sebi


a.sebi
őstag

sziasztok!
Tegnap szert tettem egy p40 prora.
Eddig nagyon tetszik az eszköz. Meglepődtem , hogy mennyi minden megoldás van a google helyett.
navinál a waze nekem elég
hisuite használatával működik a K&H alkalmazás (ettől féltem , hogy nem fog)
böngészőben a chrome hiányzik , a könyvjelzőim , a mentett jelszavaim stb... , de majd kialakul.
az email kliensekkel vergődök ,de úgyérzem ehhez is hozzáfogok szokni .
ami viszont nagyon zavar , hogy a böngészős youtube alkalmazásból nem tudom átlőni a videót a TV-re. én vagyok a béna ? Van erre megoldás?

Gondolkodom , hohy Tech Laci instrukciói alapján megpróbáljam még1x , mert tegnap 3 szor próbáltam , nem jött össze.
igy fél nap használat után ennyi ugrott be szoftveres oldalról .
A többi izgalmas részre még nem volt időm !
:R

(#979) janosibaja válasza dutrás (#973) üzenetére


janosibaja
őstag

Ja. Sokadikra sikerült, de maradt pár probléma, ezért töröltem, s újrarakom a GMS-t. Most meg nem sikerül... Egyszer már összejött, tehát megint össze fog jönni. Ha kibírom idegileg. ;]

(#980) Tybor99 válasza janosibaja (#979) üzenetére


Tybor99
tag

Én is rakom fel a gms-t fránya drive miatt.

(#981) Gubu0101 válasza a.sebi (#978) üzenetére


Gubu0101
veterán

Próbáld ki a Youtube Vanced-et,asszem APKPure ról letölthető,külön kell hozzá még egy app amivel betudsz jelentkezni a guglis email címeddel.

Próbálgatom épp,egyenlőre hang át ment,kép nem :D Már jó,kép is van :D
És a MicroG kell a bejelentkezéshez,már ez is megvan :))

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#982) Tybor99


Tybor99
tag

Viszont elakadtam az elején a nagy kék googles vissza állítás után már nem jutok tovább

(#983) a.sebi


a.sebi
őstag

nah közben , én is megpróbáltam. sikerült! úgy érzem jelen pillanatban nekünk van a legjobb androidos telefonunk a piacon, de ehez kellett a gms .

(#984) Gubu0101 válasza a.sebi (#983) üzenetére


Gubu0101
veterán

Szentség törés ;] Kinek mi hiányzik,nekem pl semmi guglis app stb,remekül elvagyok.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#985) Tybor99 válasza a.sebi (#983) üzenetére


Tybor99
tag

Nekem app vissza allitas után a nagy g hibát dob
..

(#986) thebiker válasza Tybor99 (#985) üzenetére


thebiker
tag

Mintha azt olvastam volna, hogy ha frissíted a backup -ot akkor nem megy már ez a trükk....

(#987) Tybor99 válasza thebiker (#986) üzenetére


Tybor99
tag

Köszi utánna nézek majd lehet e downgradelni

(#988) k-adi válasza a.sebi (#983) üzenetére


k-adi
nagyúr

"nekünk van a legjobb androidos telefonunk a piacon, de ehez kellett a gms ."

ja, ha sikerül felmókolni rá :) de úgy néz ki egy még jó ideig marad is a mókolás >>> [link]

(#989) Gubu0101 válasza k-adi (#988) üzenetére


Gubu0101
veterán

Már akinek :P Köszi,remekül működik a HMS a teló meg kiváló :P

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#990) a.sebi válasza Gubu0101 (#989) üzenetére


a.sebi
őstag

Pár órát használtam csak a hms-t . Az a baj , ha tudom , hogy felléphet tenni , zavar , hogy nincs rajta . Ha tudnám , hogy nem lehet , akkor elmennék én is vele minden gond nélkül .
Megszokta , beláttam a hms-t . Remélem , nem lövik le . Ha mégis , akkor én is megfogom szokni.
De ez a teló kell , gms , vagy gms nélkűl is . :R

(#991) Gubu0101 válasza a.sebi (#990) üzenetére


Gubu0101
veterán

Na igen,én meg sem próbálom,mert nem hiányzik nekem semmi.Amiket használtam elvétve,azok is meg vannak,mókolás nélkül.Email meg remekül megy,hiába gmail-es a címem.
Ez is ki mit használt és mennyire függ adott alkalmazásoktól,nagyban függ,bank pl vagy akármi hasonló.Felhőket meg nem is használtam se drive se semmi,telefonon van bőven hely,meg gépre ami olyan feltöltöm.Most se használom a Huawei-est mert fölös.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#992) Aryon87


Aryon87
félisten

Hopp, és a Telekomnál is kapható :D

Amit kinéztem csomagot, online vásárlás esetén havi 18750 lenne. Simán vállalható nekem, kb 3k-val fizetnék többet a jelenlegihez képest, igaz Telenortól elpártolással buknám a 100Gb-ot :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#993) janosibaja válasza a.sebi (#990) üzenetére


janosibaja
őstag

Szia, én felraktam egyszer, működött, aztán apróságok miatt töröltem, s most nem megy újra :W .

Megírnád itt vagy priviben az URL-t, hogy neked melyik módszerrel sikerült felrakni a GMS-t? Köszi

(#994) joey04 válasza janosibaja (#993) üzenetére


joey04
titán

Nem tudom ez milyen elven működik pontosan, de anno volt egy hasonló eljárás amikor a mate 30 pro megjelent és ott is ez volt a baj, hogy másodszor már nagyon sok embernek nem ment. Pedig ezt a mostani azzal hozták le, hogy nem lesz ilyen gond.

nem értek hozzá, de azt nem tudom mi miatt száll el. A google sem akarja kizárni a huawei-t és a huawei sem akar lemondani a gms-ről. Aki miért lehetetlenítik el a lehetőséget?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#995) k-adi válasza joey04 (#994) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem lehetetlenítik el a lehetőséget csak a mókolás mégse olyan egyszerű mint azt itt egyesek hiszik.. :)

a további +1 év usa tiltás meg magáért beszél szintén.

[ Szerkesztve ]

(#996) janosibaja válasza k-adi (#995) üzenetére


janosibaja
őstag

Így van, a mókolás k. nehéz, nekem például kifejezetten az. De hát mulattat, ráérek home office után, nem ártok senkinek, nem lopok semmit (minden programom fizetős, kifizettem anno a Google Playen), a kínai-amerikai vita meg nem ez én bizniszem.

(#997) Bazi.Joe válasza janosibaja (#993) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Itt elmondanak egy lehetőséget!!
[link]

(#998) Bazi.Joe válasza janosibaja (#993) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Vagy itt!!
[link]

(#999) p2pp válasza Aryon87 (#992) üzenetére


p2pp
őstag

Csak lesz majd a Telenornál is, de mindegy,
mert már vagy egy 100-ast esett az ára.
Nálam már csak a Simple, Otp a visszatartó erő.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#1000) Gubu0101 válasza p2pp (#999) üzenetére


Gubu0101
veterán

Telekomnál már van,lehet oda is bekerül hamarosan,ha már a tavalyi modell is elérhető volt.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.